Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
18. máj 2009

natsa pozri si lulin album a tam ma take pocitadlo navstev.Kolko ludi za den a celkovo navstivilo tvoj fotoalbum,vies? 😉
Mna to napr.zaujima kolko ludi si pozrie moj album. 😉

natsa
18. máj 2009

No to som mrkla len som nevedela,že čo tie čísla znamenajú,tak už tada viem aj ja to tam chcem

lulu723
18. máj 2009

no to kludne si na to kliknite a tam mate hociake pocitadla tak si to potom vlozte do albumu.tak isto sa dava aj meno.

mam nove spravicky a evicke.tak zajtra jej davaju vyvolavacku a hadam za par hodin uz bude maly Jakubko na svete.

kurnik musim ist malu prebalit,lebo uz mi tu dost smrdi zase sa dotehnila a oxiduje tu pri mne no nenormalny smrad je tu 😠

lulu723
18. máj 2009

no este raz nejako mi to nejde,ale zaujimave je to,ze ked si kliknem na ten kalendarik tak to ide,ale to pocitadlo uz neviem ako som tam dala 😕

natsa
18. máj 2009

ak budú Evke dávať vyvolávačku tak to bude asi na druhý den teda čo ja viem.ráno dostane polku kednej tabletky na druhý den dalšiu

natsa
18. máj 2009

lulu ten kalendárik mám aj ja ale to počítadlo je tiež tam na tom linku?

lulu723
18. máj 2009

no veru neviem to ked som sa pozerala jednej mamine na album tak to tam mala a ked som jej pisala,ze aj ja to chcem tak mi napisala,ze mam na to le kliknut a mozem si hociake vybrat 😕

janette4
18. máj 2009

Natsa,ja som dostala ráno o 7.15 tabletku a o 15.25 bol Maťo už na svete.Nám tú vyvolávačku dávali vtedy dvom a tá druhá to mala za sebou už o 11. 🙂
Prajeme Evičke,nech to má čo najskôr za sebou a nech sú obaja v poriadku.

Mirka, krásna oslava,krásne torty...paráda. 😉

My sme si v sobotu doobeda zmysleli,že ideme do Čiech na nákupy, tak sme rýchlo zaviezli malého našim a vyrazili.Minuli sme kopu peňazí,ale oplatilo sa.Včera sme nášho tatinka vytiahli na prechádzku na Dubník.

Luska,nechystáš sa na Turú?Náš tatinko má nočnú,tak sa snažíme chodiť von aj doobeda,aby si trochu pospal. 🙂
Ozaj,čo tie mliečka, budeš ich chcieť? 🙂

janette4
19. máj 2009

Dobré ránko.Dnes som tu tuším prvá.

My sme dnes mali celkom pokojnú noc proti tej minulej.Maťo jedol len o 3, ani búrka ho moc nezobudila.

Dnes sa ideme prvýkrát pozrieť do baby centra tu na Turej,tak som zvedavá,či sa mu tam bude páčiť.

lienka55
19. máj 2009

Dobre ranko,
aj my sme mali celkom dobru noc,az na to ze som musela o 03.00h ist pozatvarat okna a potom som nemohla zaspat.Maly mi este spi,taky je rozvaleny na mojej posteli.

lulu ja som antitalent,ja si to tam neviem dat. ☹

mirkaff
19. máj 2009

dobre ranko prajem...Janette si ma predbehla 🙂 .....ja som ani nevedela ze je burka az ked si k nam do postele lahla Martinka ze sa boji burky.......akurat som registrovala ze MM chodil po dome,no hlavne kukal podkrovne okna,,myslim ze tie ani som sa ho nepytala...inak som spala ako ciste poleno,,,,navecer sme boli na korculiach,,nohy ma bolia este cil

dnes sa strojim konecne upratat spajzu,,a vyumyvat chladnicku,,po tych tortach je tam plnka aj na dverach

Natsa vy idete asi dnes na pohreb,,ze?? a maleho davas kam??

Lulu napis Evke ze jej vsetky drzime palce a ze na nu myslime,,,,myslim ze Jakubko bude coskoro konikovat aj s maminku

no a idem aj ja kuknut jak by som tam dala to pocitadlo navstev....a ja ze co to je??myslela som si ze to je niake meradlo ze kolko ma mala Ericka mesiacov,tyzdnov a dni

erika13
19. máj 2009

Dobre ranko 🙂
Dnes som chcela dat do poriadku zahradu,ale nocna burka mi prekazila plany.Riadne sa blyslalo a hrmelo od 3 do 4 hod.Tak vytrhanie buriny a zasadenie priesad pockaju,dokupila som vcera na trhu par rajcin a paprik,take s kvetmi,co budu rodit skoro 😉
Tak upracem vnutri,uz sa vrham na kupelnu...

mirkaff
19. máj 2009

Lulu kliknem na ten spodny link,otvori sa mi stranka a dalej neviem.........

mirkaff
19. máj 2009
mirkaff
19. máj 2009

Lulu vytvorila som si aj ja to pocitadlo,vsetkomam hotove ale neviem ako to mam skopirovat do albumu...som z toho jelen

mirkaff
19. máj 2009

na forum som ho skopirovala a cil jak s nim do albumu,,,????/

natsa
19. máj 2009

ideme zajtra malý pôjde tiež ale budeme sa držať vonku nebudeme pri truhle
Lienka ani mne to nejde ani nemôžem náist ten link

michaela2410
19. máj 2009

Ahojte, Tak som si to tu vsetko precitala.
Evke drzime palce, nech jej to netrva dlho a nech su zdravi. 😉
Ja som znova nakapata jak hrom. Drzi ma to od stvrtka, ako sa tak ochladilo. No a uz tretiu noc po sebe som poriadne nespala, lebo som strasne kaslala. Dnes idem na alergologiu, na Turu. Uvidim ako pochodim. Dufam, ze to zase nie su tie dutiny, lebo to by ma uz slahlo. Je to so mnou hrozne. akosi sa neviem adaptovat na tu robotu. Asi staci, aby nejake decko pri mne kychlo a som chora, na porazenie!!! 😠 😠 😠
Mozno si od zajtra vypisem dovolenku a budem sa kurirovat. Ale najhorsie na tom je, ze neviem, co by som si uz davala. Vyskusala som asi vsetky babske recepty, aj sirupy od kasla. Proste je to na maslu 😢

Tak som sa tu vyrozpravala, dufam, ze vam to nevadi, ved nemusite citat 😉

lulu723
19. máj 2009

Ahojte baby no tak Evke nedali vyvolavacku,lebo sa eset neotvara tak musi cakat chudatko uz mi je jej luto jak tam musi byt a taka sama ani konikovat nemoze.

no ja som to tiez nevedela jak sa to tam dava a jak to mam skopirovat tak som si otvorila dve okna modreho kona a nakoniec som to tam nejako skopirovala.sak ja som tiez debil z toho nic neviem na pc 😠

janet na turu idem az vo stvrtok ide sa mala ockovat.konecne posledna vakcina este sa opytam aj na ovcie kiahne,ze by som ju zaockovala.

nas tiez zobudila burka aj mala bola hore,ale sa nebala tak som si ju dala do postele ona rozvalena a my sme sa kazdy tisli na kraji postele.potom sa zrazu zobudila a uz len vymyslala tak som jej dala jest dala do postielky a nechala som ju tak nech si robi co chce nam sa chcelo strasne spat a potom konecne aj mala zaspala.bolo mi luto papagajov,lebo boli cely cas vonku,ale nastastie sa im nic nestalo.

rikarr
19. máj 2009

lienka---- nie, neberiem .....ja také tabletkové veci málokedy....možno aj preto bola viki taká krpatá ----dokino čo ma rodil hovoril že nebola umelo nadopovaná 😀 ale ved je jar - leto kopa všakovakých čerstvých vecí je naokolo tak papám všetko čerstvé, ked by tak až v zime ale iba tú listovku

evke držíme palce ....

a to počítadlo......ktorý link vložím a kam?????

aaaa malá zas kedsy zapatrošila čaj a nevieme ho nájsť....už ma šlahne furt všetko hladáme

lulu723
19. máj 2009

ten link si date do fotoalbumu tam si kliknite na zmenit udaje va foto ci jak je to tam napisane.

rikarr
19. máj 2009

tak som urobila ale nezobrazilo sa tam nič, len napísaný link....

rikarr
19. máj 2009

už tam je ale to počítadlo neviem na akej stranek je

lulu723
19. máj 2009

no veru tak v tomto nikomu nepomozem,lebo ani ja neviem

lulu723
19. máj 2009

juuj ake su ohybne tie pismenka velmi pekne to je. 😀 😀 😀

rikarr
19. máj 2009

no to počítadlo máš na stranke počítadlo.abz.cz ale ako ho tam dostanem????som tam skopčila link čo je pri nom ale nepočíta 😖

lulu723
19. máj 2009
lulu723
19. máj 2009

no teda a ja,ze tam bude ten link a nic tak uz som aj z tohoto debil ☹

natsa
19. máj 2009

šak som ešte z toho vedší debil ako som.Mirka otvor si svoj album a tam prekopíruj ten odkaz pod kalendárom aspon tak to robil MM.ved ja som tiež debil z toho počitaču MM sa len smeja na mne,že ved nič lahšie nemože byt