Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
19. máj 2009

http://pocitadlo.abz.cz/
No idem to dalej riešit.

natsa
19. máj 2009

Hurá ja už to mám 😀

rikarr
19. máj 2009

natsa nám tie pošítadlá ukazujú rovnako - som z toho blbec

natsa
19. máj 2009

a ozaj,to mi je ale záhada a to bude nejaká konina

natsa
19. máj 2009

ved aj Lulu.

lulu723
19. máj 2009

no asi si to pocitadlo vymazem ked je to taka sprostost

lulu723
19. máj 2009

hej baby dala som si tam namiesto toho pocitadla taku paradnu kocku pozrite si 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirkaff
19. máj 2009

ZDRAVIM....asi ma dnes z toho nasho pistaka porazi,,pobede spal hodinu,potom sme boli skoro dve hodiny vonku a jak som ho okupala tak vypil flasu mlieka a odvtedy kazdu chvilku huci,...

LULU tak ja to mozno budem mat v albume na vianoce..ved len samotne zmensovanie fotiek mi trvalo pol roka...take tela zo mna

michaela2410
19. máj 2009

Idem pozriet, co ste si to dali d albumov, ja som si konecne vytvorila ticker, tak ho tam mam tiez pridany. 😀

michaela2410
19. máj 2009

Lulu, ta macka je fakt dobra 😀

michaela2410
19. máj 2009

Kedze som nejaka nakapata, idem sa kurirovat...spravila som si caj s rumom a citronom...papa.

mary3
20. máj 2009

Ahojte babule....
Nestiham vsetko citat co ste popisali, akurat ze ste sa bavili o tych pocitadlach, ja to radsej ani neskusam lebo na take veci som totalny antitalent....

Ja som vcera bola na gynde v TN, tatik mal dovolenku tak sme si rovno spravili vylet 🙂 ani som tam az tak dlho necakala, tatik s malym sa zatial hrali vonku a potom sme trosku behali po obchodoch, som zas oplieskala kopu euracov, priatel uz mal nervy, ze co som zas nakupila, mali lacne knihy tak som malemu hned kupila 5 kniziek 🙂
Inak maly ma teraz sopliky, ale nic ine mu nie je, mozno aj zo zubov lebo mu idu stolicky a aj pri hornych zubkoch mal sople aj teploty... dufam ze ho to rychlo prejde...
Idem vyvesat pradlo a potom sa venovat drobcovi lebo teraz ho strazi mama...
Pekny dnik vam prajem....

lienka55
20. máj 2009

Dobre ranko,
aj ked pre mna nie je. ☹ 😢 My sa chystame do lekarne,idem si kupit medzizubne kefky,lebo zajtra nastupujem zubarke.Tak mi drzte palce,lebo ja sa strasne bojim. ☹

natsa
20. máj 2009

No Lienka ja mávam tiež z toho strach.Ja som predtým chodievala na MY hovorila som mu masár,lebo mi stále štuchal do nervov a niektoré mi aj tahal bez umrtvenia.Teraz chodím do mesta a som spokojná,nečakám dlho a dá sa povedať,že ma zobere presne.Gynda a zubára neznášam
🙄

lulu723
20. máj 2009

natsa presne jako hovoris ja ked mam ist na prehliadku tak som cely den nervozna a predstavujem si jak to bude boliet a co mi zase budu robit,ale nastastie to vsetko vydrzim ja len pekne drzim jak dora a nech si robia co chcu.

tak kocka sa vam teda lubi?ja som pozerala tusim natsa to tam ma,alebo lienka teraz neviem no proste tam ma jedna macka Phuu a ja som tiez chcela mat nejaky obrazok tak som tam nasla tuto kocku dobre som sa na nej narehotala tak som si jnu tam vlozila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
20. máj 2009

Zubar mi nevadi, na gyndu sa vzdy chystam psychicky aj fyzicky velmi dlho, nez sa nastrojim. 😒

lienka55
20. máj 2009

Radsej 10krat na gyndu ako raz zubarke. 😀 😉

mirkaff
20. máj 2009

caute....Brrrr doktori.........ja idem zajtra s malym k dr.

dnes som maleho vystrihala s masinku,,,je taky gulatejsi v tvari a hlavne som sa mu lepsie dostala k lupine,,navarila som aj na zajtra,plny hrniec segedinskeho a kupila som si do zahradky take kricky,,boli u nas v dedine predavat tak som tam oplachla eurace

michaela2410
20. máj 2009

Posuniem trocha temicku.
Zajtra idem tiez k dr. Dnes ma chytila strasna nadcha a horsie je, ze ma pri kazdom fukani aj v predklone boli hlava, tak sa bojim, ze znova tie dutiny 😠 😢 Zajtra som sa ohlasila na dvanastu, ale predtym chcem stihnut zaockovat lukina proti zltacke A
Len dufam, ze ma ta hlava boli len z toho kasla, ze som unamykana, lebo inak by mi to asi preplachoval a to nechcem. Poobede musim byt OK, Tomas ma besiedku ku dnu matiek. 😎

natsa
20. máj 2009

ahojte tak už sme doma prišli sme až teraz.Po každom pohrebe mám takú blbú náladu zrazu sa cítim sama a potom si uvedomím že každý tam musíme íst.No ked som sa pozrela na babku tak na jej tvári som zbadala velkú úlavu.Zmieraná za všetkým.umrela v pokoji a v spánku. 😔

michaela2410
21. máj 2009

len posuvam 😎

lienka55
21. máj 2009

Dobre ranko,
len sa skok,idem si vydzhnut zubale a sup k zubarke. 😝 😢 Drzte mi palce,strasne sa bojim.
Zastavim sa poobede.

rikarr
21. máj 2009

ahojte ....

ja sa tiež strojim na gyndu ale ešte nemám naladu tam isť 😀

dnes musím poriadne vyupratovať aj požehliť,aby som zajtra toho mala menej .....

tak idem
teda

aaa vlastne včera som bola v meste ale nevidela som vás aaa čo je nové u evky????

lulu723
21. máj 2009

Ahojte ja idem dnes z malu na ockovanie to budu zase revy esteze chodi somnou aj MM.ja dnes akurat navarim malej polievku rychlo ju nakrmim a o 13 utekame na pichance. a budem u mamy az do vecera.

o Evke neviem zatial nic,ale idem jej napisat co sa deje.tak zatim papa a este jedna vec mala ma dnes 10.mesiackov 😀 😀 😀 😀

mirkaff
21. máj 2009

zdravim.........tusim to tu mame trosku pomenene,,pismo je mensie,asi aby sa nam toho viac zmestilo na stranku

Lulu a ako sa ma Evka??

Natsa ani ja take akcie moc nemusim,tiez som z toho potom dva dni mimo

Lienka drzime palce,,ides k nasej do dediny??
aj my ideme 25 teho.......aj s martinku aj s ondrejkom

Michaela snad to dnes dobre dopadne,a nebudu ti preplachovat ......ja neviem co to je,mne to nerobili ale mladsej segre to robili aj ked bola mala,aj ked chodila uz do roboty a akurat povedala ze je to svinska bolest......kazdopadne drzim palce......davas ockovat proti ACKU......??preco si sa tak rozhodla??

ja chcem dat maleho proti pneumokokom,ale dokina povedala ze az po roku.....a ideme az v pondelok na ockovanie a aj s pipikom

janette4
21. máj 2009

ahojte. ludka, tak snáď sa konečne aj stretneme,keď budeš u maminy až do večera. 🙂 my máme 10.mes zajtra.

Mirka, a prečo až po roku 😲 ?my už sme proti pneumokokom mali dve dávky a na budúci týždeň dostane tretiu,poslednú.

Baby, od 1-7.6 budeme s Matúškom v meste na "prázdninách".Mohli by sme dať konečne stretko,čo vy na to?
🙂

mary3
21. máj 2009

Ahojky....

Prave som dala malého spať, chvílu plakal a už spí... ja som si stihla nafarbiť vlasy a dať sprchu, aj poprať tak mám teraz voľno 🙂

My už máme kompletné očkovanie proti pneumokokom za sebou.... a tiež idem dávať malého zaočkovať aj proti hepatitíde A, len mi dr povedala že stači keď pôjde do škôlky, do kolektívu

lulu723
21. máj 2009

ano Janet uz sa hadam stretneme a viem,ze mate zajtra 10.mesiackov.mi uz teraz ideme na 3.vakcinu pneumokoka.preco nejdete dnes?ja chodim tak podla mesiaca a tento tyzden je pribudajuci mesiac a to je dobre na ockovanie aj na operacie vtedy sa vsetko dobre hoji a na buduci tyzden je zase spln a to aj vsetko boli a aj po operacii sa tazko hoji.este sa chcem opytat na ockovanie proti kiahnam tak uvidim co mi povie.kilov hadam nemame ani 8,ale to nam nevadi hlevne,ze pekne papka.teraz tam vyska v postielke este nevie co ju caka 😀

Evke som teraz pisala a uz je z toho na nervy stale sa neotvara a uz je jej tam dlho ved je tam uz tyzden a stale nic.mala radsej ostat doma a konikovat este s nami.tlak ma uz v poriadku.

janette4
21. máj 2009

tak to ma ani nenapadlo chodiť podľa mesiaca.ale si ma navnadila,tak keď krpec nebude dlho spať, možno vybehneme aj my.

lulu723
21. máj 2009

no vidis aspon sa stretneme skor 😀