Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
22. máj 2009

o Evke neviem nic idem jej teda napisat co a ako. 😉

janette4
22. máj 2009

Ludka, aj Maťo reval jak tur,ale len keď mu pozeral bruško a zuby. 😀 tie nenechá pozrieť ani mne. 😀 keď ho počúval, bozkával ho na ručičku a robil mu opičky a Maťo naňho pozeral takým pohľadom,že:"a ty ako čo chceš?"😀 Potom ešte plakal pri pichanci,ale keď dostal fľašku do ruky, bolo po plači, typický chlap 😀

My sme potom už ostali vonku,až do pol7.skončili sme na štadióne na kofolu,odtiaľ to máme blízko domov.Ja som sa u sestričky smiala,že je málo zlý,treba mu dať "včeličku" nech si to užijem poriadne.,a aj tak bolo.taký bol až no, ale už od rána. ☹

inak,to som počula,že v TN pôrodnici robia cisársky už len v najnutnejších prípadoch,keď vidia,že normálne to nepôjde-Na MY ich robia častejšie, ke´D je nejaký zdravotný problém,radšej spravia cisársky ako by mali riskovať a potom ho robiť rýchlo,rýchlo.

lulu723
22. máj 2009

janet a kolko vazi maly?moj krpec ma len 7420g.

mirkaff
22. máj 2009

zdravim.....15 minut citam co ste popisali.......no my sme dnes ponavstevovali vsetkych doktorov.....Ondrejko uz druhy krat spinka........u nasej mu urobili povinne ockovanie a ked som sa pytala na pneumokoka takmi povedala ze zatial ho neodporuca ockovat,ze ved este nechodi do kolektivu,ze ona to schvaluje len pri detoch s velmi nizkou porodnou vahou a pri detoch ktore trpia castymi ochoreniami....a ze Ondrej je v podstate zdravy a na pneumokoka pokial nebude byvat casto chory ho zaockuje az pred nasupom do MS.......... 😲

potom sme boli na ocnom u Stehlikovej,,tam mlady pan sedel pani sestricke na kolenach,,dr.ho nezaujimala..az mi to bolo podivne ze vidi tetu prvy krat a nerobi mu problem sa na nu vystverat.......oni to skonstatovali ze je komunikativny clovek a dr.povedala ze ked bude velky a pani sestricka pojde na dochodok //uz ho nema daleko 😀 //tak moze prist ,ze ho berie do partie..........takze robotu sme ondrejkovi vybavili 😀 😀 😀

a potom sme boli u Blendu a tam mu brutalne stiahol predkozku......takze bolo po smiechu a potom si asi za 10min.hodil slofika.....aj sme sa stretli s lienku55.....isla s Davidkom tiez k blendovi......ale moc ho to tam netahalo,,chudatko uz sa branil na schodoch

no a cil haja a ja konikujem...idem este pokukat postu na meil....no hodte ten datum ahodinu...no aidem mrknut jahodove fotecky...nas malyjahody vpohode ale cerstve jablko uz odmieta a hrusku ani videt

mirkaff
22. máj 2009

blbne nam medzernik...sak niako to uz precitate ....ak sa vam bude chciet

mirkaff
22. máj 2009

Lienka55 krasne fotecky.......asi budes mat kuchara.......aj nasho bavia hrnce,,uz zlikvidoval u nasich misu z Jenskeho skla.....

lulu723
22. máj 2009

no mala tiez teraz uz 3x spinka neviem ci je to po tom ockovani,alebo tiezubky,ale sama sa vypytala buvat tak spinka predtym som ju musela len tak trochu osplechotat vodou,lebo sama papala kuracie mäsko spenatik a zemiakovu kasu a bola jak male prasiatko tak som ju supla do vane.idem aj ja pokukat fotky 😉

mary3
22. máj 2009

Ahojte maminy...
My sme dnes do rana lietali po meste, som narychlo zhanala nejake oblecko lebo ideme zajtra synovcovi na sv.prijimanie, nakoniec som kupila nohavice a bluzku... isla som si nieco pozriet uz vcera ale maly strasne vrieskal, ze nas muselo pocut cele mesto, tak sme sa pratali domov....
Teraz sme aj s malym spali, take pocasie je divne...
Idem pobalit rodinku a zajtra rano vyrazame do Dubnice....
Pekny dnik aj vikend babule....

mary3
22. máj 2009

to malo byt samozrejme od rana, nie do rana 😀

lienka55
22. máj 2009

Ahojte,
tak konecne som vas docitala 😝 ,mne maly spi uz od 10.30h.Zaspal mi v aute,bol strasne unaveny z placu,lebo reval uz ako sme prisli do cakarne k Blandovi.No a tam co robil,nie a nie mu dorobit sono,udrzala som ho,ale mala som co robit.Chudatko moje malinke,ked on sa ich tak boji. ☹ 😢 😝

Co sa tyka toho stretka,ked bude az zaciatkom juna,tak je este skoro sa presne dohadovat na dni a hodine.Dohodnime sa tyzden predtym,ok? 😉

mirkaff to muselo byt hrozne pre Ondrika,asi to riadne boli?Aj mu tiekla z toho krv?Co si nepovedala ze ides k Blandovi,bola by som ta zviezla,ako si isla do Mesta?

mirkaff
22. máj 2009

Lienka ja som isla s Ondrejom z domu a potom isiel sluzobne do BA tak nas bral domov...maly uz vstava...ale ako sa hovori u nas..hore ritou.....

vcera som si zacala robit zahradku,myslela som ze
pobede to tam pojdem dorobit ale maly huci...tak musime pockat na tatu

krv tam nemal,on to tam nemal zuzene,nastastie ani zapalene,ani hnis,mal tam niake biele lozisko asi niaky maz alebo co,a to branilo tomu uplnemu stiahnutiu predkozky....ale uz som povedala ondrejovi ze mu to bude robit on........

mary3
22. máj 2009

Baby, my sme s malym boli u Blandu v pondelok.... ale nastastie mu robil len sono, aj to strasne plakal... a na dalsiu kontrolu ideme az o 6 mes., dufam ze potom nas uz vyradia.....

natsa
22. máj 2009

To kto le ten Blenda?To aj ja pôjdem k nemu z malím?
No dnes som si čosi upratala.Budem pokračovať zajtra.

mary3
22. máj 2009

Natsa, to je nefrolog.... my tam chodime pretoze maly mal zapal mocovych ciest ked mal 2mes a boli sme v nemocke a odvtedy tam chodime na kontroly.....

lulu723
22. máj 2009

hej ja som tiez k nemu chodila a vzdy som sa ho bala. 😒

nove spravicky o Evke mam.dnes jej daly polovicku tej tabletky a uz sa to aj zacina ma zevraj taky krvavy vytok tak hadam dnes,alebo zajtra uz bude z nej mamina 😀 😀 😀

musim ist,lebo mala sa mi tu postavila a stale ma kuse tak sa jej idem venovat.papa zatial 😀 😀 😀 😀

natsa
22. máj 2009

No mne ked dali polovičku tej tabletky tak mi to vrazilo do nohy,nemohla som ani vitoto ani postaviť ani sadnúť ani lahnút

lienka55
22. máj 2009

natsa,bud rada ze tam nemusis chodit. 😉

mirkaff ja som isla vcera okolo vas prave si sa hrabala v zahradke a rozpravala so susedou,ale ja som len prefrcala na bicykli.No a dnes som isla tiez mas to tam prispercene. 😀

mary aj my ideme o pol roka na kontrolu,tusim 18.11.09 a vy kedy?Lebo dnes som sa tam stretla s dvomi znamymi,tak ci nahodou nejdeme v jeden den?

EVKE drzime palce!!!!!!

mary3
22. máj 2009

Lienka, my ideme tiez 18.11. 😀 ale len zaniest moc rano a potom nas asi o tyzden objedna na kontrolu... vy idete rovno na vysetrenie?

lienka55
22. máj 2009

Vlastne, ano ja hlava derava,18.11. nesieme moc.

mary3
22. máj 2009

No mozno nas potom objednaju v rovnaky den aj na vysetrenie 😉 lebo mne tam ten moc vacsinou nesie mama ale tatik ked bude mat volno...

mary3
22. máj 2009

No ja sa pracem, lebo o chvilku pride tatik z prace tam mu idem nachystat nieco jest.....
Pa pa babule a este raz krasny vikend

mirkaff
22. máj 2009

Lienka55 no aj si samohla pridat,,mna ked vcera sused videl jak to robim,tak sa smial a potom som mu a jpovedala ze keby bol z neho zahradnik alebo zahradny architekt tak by trhal svoj vyucny list.......ale este to neni dokoncene,,to je len zaciatok

tak Evke drzime palce nech to ma coskoro za sebou.......mna by tam asi vykotilo......tak dlho tam lezat.....no ja som sa tiez malo otvarala a supli mi injekciu a do dvoch hodin bol maly na svete....ale pri Martinke som mala omnoho rychlejsi porod.....zbadali ze je zelena voda a uz som isla .......infuzky nestihali kvapkat.....

michaela2410
22. máj 2009

Evke drzim palce, mne tiez isiel vecer akysi ruzovy vytok a rano o siestej sa Lukas narodil. 😀

Ako tu tak ohovarate Blandu, pridavam sa k skupinke tam chodiacich 😎 S lukinom tam chodime od narodenia, lebo este v porodnici sa im cosi nepacilo na sone, tak sme zacali chodit na kontroly, ale v auguste nesieme dvanasthodinovy moc a potom nas uz asi vyradi 😀
A Lukinovi tiez stahoval pipika, ale az teraz pred vianocami, to mal dva a pol roka. Chudatko, potom cely den pri cikani sa mi skoro po stenach skriabal ☹ A ja som plakala s nim. 😢

lienka55
22. máj 2009

mirkaff a to ta k Blandovi s pipikom poslala pediatricka,alebo to si isla len tak sama od seba? 😉

miska,nesla si dnes nahodou dolu namestim,v tmavych rifloch a takom zelenkavom pasikovom ticku s dlhym rukavom?A ty ucis na strednej skole,nie na zakladnej?

janette4
22. máj 2009

ahojte.tak my už sme od obeda u našich.boli sme v meste trochu nakúpiť a krpec už spí.za celý deň spal len 1,56hod.doobeda.

lulu, Maťo má tuším 7900g.

lulu723
22. máj 2009

juuuj janet velky chlapisko z neho 😀 mi sme teraz dosli od kamosky malu som rychlo okupala dala kasu a eate nurofen,lebo je nejaka upiscana stale by sa len na rukach nosila. ☹

pisala som teraz Evke tak uvidim ci mi odpise,alebo nie

natsa
23. máj 2009

len posuvam,inak prajem pekný den 🙂

janette4
23. máj 2009

ahojte. ja som bola doobeda na trhu na nejaké kvetinky.potom ešte po obchodoch,chcela som nejaké tepláky,ktor by sa dali nosiť na von,miesto riflí,a šľapky,ale nič som nekúpila. ☹ len 3kvetinky na trhu.

vonku je krásne,tak vám prajem krásny slnečný dník.Ozaj,a Evke prajeme,nech to má rýchlo za sebou a mohla si už držať drobčeka. 😉

natsa
23. máj 2009

Lulu nevieš nič nové o Evke?Ja si myslím,že to má už za sebov 😵

lulu723
23. máj 2009

Ahojte ja som dnes natierala branku na hnedo mala dnes spravila 2 krokz v postielke.mormalne stala potom sa pustila a spravila 2 krokz a padla na ritku normalne som ostala vzvalena 😀

evka este nema drobceka stale ma ten hnedz vztok co je to ta yatka ci co to je a este enma ani take bolesti.dnes jej dali druhu tabletku a stale sa nic nedeje. 😠