Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
26. máj 2009

mirkaff,krasny macko este krajsie slova. 🙂
natsa,uzasne aj ja chcem take. ☹
lulu,ericka je take sidielko male. 😀

michaela2410
26. máj 2009

Tak, zmenila som podobu v pase aj ja, deti tam sice nemam, ale takto ma odfotil Lukas. 😉

lulu723
26. máj 2009

hej vsetko som vynovila sak treba aj nejaku tu zmenu. 😀

lienka veru je to riadne sidlo stale vymysla uz skoro spadla z muriku srovna som bola vonku a pisala Evke smsku a tak po ocku som na nu kukala az skoro spadla tak som na nu zhukla a utekala za nu.tak som ju dala dole na travicku a to sa chytila tho murika a precupitala az k papagajom no islo ma porazit.

ozaj Evke sa este nerozbehlo mlieko a inac sa maju dobre a ma take pupaciky na tvaricke a ked si pozriete moje fotky kde mala 3 dni tak tiez ma take pupaciky tak som ju upokojovala,ze to mu zmizne 😉

inac ste velke fesandy na tych fotkach 😀

natsa
26. máj 2009

Mi sme teraz prišli z TN boli sme kúpiť malému slnečník na kočár v meste je všetko vymetené.Boli sme ešte na tú kyselku za CHocholnov,normálne fronty jedny tam brali do 50fliaš.Je dobrá tá voda.
No mirka už ti to ide ešte si vymaž to hore.Inak pekné.

mirkaff
26. máj 2009

posuvam.......

mirkaff
27. máj 2009

no tusim vsetky spite......

Natsa k dnesnemu sviatku prajem vela zdravia,stastia,lasky a nech Ti Danielko robi radost 😀 😀 😀

lienka55
27. máj 2009

Dore ranko,
aj ked zamracene a uprsane. 😒
My sme mali celu noc len o dzuse,maly pytal stale pit a pit.Bolo celkom dost dusno vo vnutri.Chystame sa do vedlajsej dediny na vypredaj.

natsa/Ivetka/,prajeme ti krasne meninky nech si stastna a nech ti rodinka robi samu radost. 😅 🙂 😵
Inak ked som ja zhanala min.rok slnecnik na Chicco/cerveny/,tak nie a nie zohnat lebo vsetci chceli zrovna vtedy cerveny.Bol velky boom. 😀

Babenky,navrhujte den a hodinu kedy by vam to stretko vyhovovalo.Nebude to lahke zosuladit,nakolko deticky maju ine rezimy,a mamicky su z roznych koncov sveta 😀 ,viem to podla minuleho stretka. 😉
Potom to nejako zosuladime.

lulu723
27. máj 2009

Dobre ranko maminky aj ja sa pripajak ku gratulacii 😉 natsa tak ti prajem vsetko najlepsie k meninkam a nech sa ti splnia vsetky sniky co si zelas 😀 😀 😀

mary3
27. máj 2009

Dobre ranko, my sme dnes vynimocne spali do 8, to bude asi tym pocasim....

Natsa, vsetko najlepsie k meninkam.... vela zdravicka, stasticka, lasky a vsetkeho co si zelas...

janette4
27. máj 2009

Ahojte.pár dní som tu nebola a samé nové správy.Evičke samozrejme gratulujeme k synčekovi a prajeme obom veľa zdravíčka, Jakubkovi veľa mamičkinho mliečka 😉

Ivetka všetko naj k meninkám, veľa zdravia,šťastia,lásky a Danielko nech vám robí radosť. 🙂

Ludi,mne Maťo chce tiež iba čaj alebo čistú vodu.tak keď niekam ideme spravím mu plnú fľašku čaju a zoberiem si so sebou vodu a čaj navyše,alebo mu v prípade núdze dám čistú lucku.on tiež nemusí šťavy a džúsy.
inak, krásne fotečky.

Mirka tiež pekné fotečky, ty ten album tuším stále prerábaš 😀 .v meste som od budúceho pondelka celý týždeň,takže môžem kedykoľvek.na námestie to mám na 5min.Rozhodnite si vy,čo dochádzate.

Ja navrhujem napr. stredu(zlatý stred) o 14?aby mohli prísť aj pracujúce ženy? 😉

natsa
27. máj 2009

Ahojte babenky tak dakujem že ste si spomenuli na moje naozajstne meno.Tak už viete niektoré ako sa volám.Tak ak vám to nebude robiť problém tak ma môžete oslovovať mojim skutočným menom.Ved Ivety tu nemáme.Tak mne to stretko vyhovuje tiež po obede.Vpondelok som ešte na MY prídeme až večer,V utorok ideme doobeda na očkovanie a v stredu som objednaná na 10.30 u kaderníčky.
Inak tá streda bude po obede super.Neviete aké bude počko?

andreao
27. máj 2009

Ahojte, ja len na skok,
Ivka vsetko naj k meninam, nech sa Ti splni vsetko, co si zelas..........
Pocko sa pokazilo, tak tento tyzden to asi Ivi nevyjde ☹

mary3
27. máj 2009

Prave som ulozila maleho a idem zas konovat 🙂

Dnes som krpcovi konecne zrusila postielku, ved uz dlho v nej nespava, len zavadzala... tak som ju rozobrala, len este neviem kde ju teraz natrepem, lebo uz mame po malom odlozenych tolko veci ze to nie je kde davat...

Ivetka, tak ty prides na stretko rovno od kadernicky vyparadena 😉 nam to vyhovuje hocikedy, len aby bol drobec zdravy ked teraz soplil, uz je celkom ok...

mirkaff
27. máj 2009

No aj mne viac vyhovuje pobede.......myslim ze ta streda moze byt......a pobede moze dojst aj Michaela...ja vezmem aj Martinku,,a dakujeme ze vcerajsie blahozelania...a naspet pojdeme s tatinom autom....tak ja suhlasim so stredou pobede.......vyjadtrite sa ostatne

Ivetka a kam chodis s makovicku???ja som kedysi chodila do domu sluzieb k jednej holke,,,,ale potom dala odtial vypoved,,no a kde je cil neviem.......no a Mary idem ti konecne napisat 😀

lienka55
27. máj 2009

Takze zatial vyhovuje vsetkym streda poobede,aj mne ,len ako pisala jenette ze o 14.00h,tak to mi este spime,nemohlo by to byt neskor?Aka hodina vyhovuje vam? 😉

Ivetka ja idem tiez kadernicke,ale v utorok. 😀

natsa
27. máj 2009

ved ja som to pomotala ja idem až vo štvrtok.No ja chodím na stanicu do javoriny.Je tam taká mladá super holka a táma ostrihá velmi dobre.Nemá problém z nijakým strihom.

natsa
27. máj 2009

no mne to vyhovuje o 14.tiež my malí chodí v tedy spat,lebo ked nespí tak sa mece v kočári a vymýšla.

michaela2410
27. máj 2009

Bohuzial, ☹ streda je jediny den, kedy robim az do pol stvrtej, 😢 vo stvrtok chcem ist poobede do piestan na kontrolu, ale o tretej uz budem doma 😉Takze podla mna sa asi nemozte drzat.
Mne by najlepsie vyhovoval stvrtok alebo piatok. Ale kludne, ked sa stretnete v tu stredu, aspon povypravate ako bolo 😎

rikarr
27. máj 2009

ja idem kaderničke zajtra 😀 😎

mne je v podstate jedno iba by som mangelovi povedala že budem dlhšie v meste a prišiel by po mna neskor alebo by ma tato zaviezol potom domov

Ivet všetko naj 😉

michaela2410
27. máj 2009

Aeste som skoro zabudla, Ivet, vsetko naj... 😀

natsa
27. máj 2009

No tak to spravme vo stvrtok dovtedy si všetky vybavíme kaderníčku nech sme na stretku krásne 😝

lienka55
27. máj 2009

Tak to moze byt aj vo stvrtok,ale tu hodinu dojednajme. 😉

michaela2410
27. máj 2009

ok, ja mozem od pol tretej, ak to stihnem z piestan, a pre deti poslem deda 😎

janette4
27. máj 2009

jasné, ja môžem aj vo štvrtok.Leni,keĎ bude pekne nebude problém aj neskôr ako o14,aspoň,čo sa nás týka.my zvykneme bývať vonku tak 4-5hod.Maťo síce okolo 14tiež zvykne spať,ale on tomu spánku moc nedá a tú 20minútovku si pospí aj v kočíku. 😉

mirkaff
27. máj 2009

moze byt aj vo stvrtok........a o kolkej teda??

Lulu a ako sa ma Evka s Kubkom??

Lienka55 mrkla som album,,Davidko je fesak a ako vie pozovat...to ten nas divocak zbada fotak a uz sa chabre k nemu......a je dofotene.....a vymenila som tedyho za srdiecka.....KUK

janette4
27. máj 2009

mirka krásne.kde vy na takéto veci chodíte? 😝 ja som rada,keĎ to sem niekto hodí,ale väčšinou sa z toho aj tak neviem vysomáriť. 😀

mary3
28. máj 2009

Dobre ranko babule, dnes prva....
My sme hore uz od 6tej, klasika, este je len 8 a uz som total na nervy z maleho, on neobsedi ani chvilu kdesi, nezahra sa poriadne.... ale vyzera byt celkom fajn vonku tak ho asi oblecem a pojdeme kdesi von.....
Akurat som pred chvilou pisala IP a maly mi tu cosi postlacal ze som sa z toho nevedela vysomarit a vypina mi monitor....
Baby no pekne, vy budete vsetky na stretku take kocky.... ja som akurat vcera skusila novy samoopalovaci krem, tak dufam ze nebudem cela strakata, flakata 😀

Pekny den maminky....

lienka55
28. máj 2009

Krasne ranko vsetkym 😅 ,
my mame veget,mam navarene od vcera,tak ideme do obchodu a trosku von.

mirkaff,ani David nechce pozovat,len som potrebovala poriadnu fotku,lebo ho idem prihlasit do jednej sutaze,tak som cely den cvakala,aby som nieco poriadne nafotila.Dufam,ze nam potom poslete hlas? 😉 😀

lenca13
28. máj 2009

Ahojte 🙂 tak na stretko mozno prideme len Timea niekedy spi aj do 15.30 🙂 tak uvidim ako budeme stihat

Miriamkac 🙂 Petkovi a Palkovi vsetko najlepsie k 2.rockom hlavne vela zdravicka,stasticka a aby posluchali rodicov 🙂 Timea posiela pusinky 😉

janette4
28. máj 2009

Dobré ránko.lenka do akej súťaže,pochváľ sa 😉

My sme vstávali o pol8,ale už zase spí.lebo naši susedia už dva týždne v kuse vŕtajú,takže cez deň toho moc nenaspí a vonku tiež nie,lebo býva dosť teplo.

mary,ja nebudem vynovená.ja sa chystám kaderníčke už asi 2mesiace,len akosi mi to stále nevychádza. ☹