Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
30. máj 2009

Janette, ty si tusim robila tiramisu? Mnaaaam, uz davno som to nejedla 😝

lenca13
30. máj 2009

Ahojte tak dnes som doobeda varila a mm robil jahodovu roladu 🙂 poobede sme sa isli prejst aspon do mesta Timea sa uz vnutri nudila 😀

Zajtra pridu uz segra z Italy tak sa tesim co zase pokupila 😀

lienka55
30. máj 2009

Lenca dik,ty si rychla ale si sa vynasla.
Narychlo som urobila chlebicky budeme mat navstevu.

lienka55
30. máj 2009

A ozik, ten syr kupim normalne v hociakom obchode?

lenca13
30. máj 2009

Lienka ja viem co to je len tu mas presny opis 😀 😀 😀 kupis v Taliansku neviem podla mna v Tescu by to mohli mat ale niektori davaju Lucinu 😉

janette4
30. máj 2009

leni,presne ako píše lenca13.mne ho známy kupujú v Taliansku,ale ja si ho kupuje aj v Metre.dostať ho aj v Bille a Tescu tuším tiež,ale tam je hróóózne drahý.v Metre vychádza toho pol kg 4€.ale miesto toho dávajú aj Lučinu-to je tuším termizované maslo.

janette4
30. máj 2009

lulu,to máš na mmb nejakú pani,čo od nej častejšie kupuješ?moja švagriná čaká dievčatko,tak pozerám nejaké pekné vecičky.

lulu723
31. máj 2009

Ahojte ivetka ja som davala najskor sunarku bananovu,ale to malo dost taku vodovu chut tak teraz davam sunarku na dobre rano a ta je uplne super mala ju strasne lubi a inac sem tam jej urobim krupicu.to si dam varit 200ml vody do toho zamiesam 2 lyzicky krupice,aby to bolo ridke dam do flasky a tam dam 5 odmeriak Hami mlieka a ma krupicu.samozrejme,ze do flasky dam len 150ml,lebo pije ako sa jej zachce niekedy stiahne celu flasku inokedy len 100ml.ale zato v noci ked jej dam sunarku tak so spapa vsetko a do 7 mame pokoj.

ja som objednala cervene tricka
najlepsia maminka na svete to je z dlhym
najlepsi tatino na svete to je z kratkym a pre malu som objednala ruzove z kratkym a tam je taky anjelik a v satockach bude mat napisane Erika maminkin anjelik.sice dam za to 34 eur,ale tatino nam to odsuhlasil tak budeme behat po jarmoku z trickami.a dokonca aj svagor chcel take pre manzelku a pre malu Simcu.tiez cervene a tam budu mat napisane to iste co mi,ale Simonka bude mat napisane Najlepsia Simonka na svete 😀

mary3
31. máj 2009

No Lulu, to bude zlaté keď pôjdete takto vyfešákovaná celá rodinka.... a na akej stránke si to objednávala? lebo ja som objednala našmu tatikovi s nápisom náš najlepší ocinko na stránke bess.sk, tuto si to kde našla?

mary3
31. máj 2009

A inak ahojte, veď som vás zabudla pozdraviť....
Náš drobec spí ale mu to strááášne dlho trvalo, kým zaspal.... ja som si s ním lahla a chcelo sa mi strašne spať a on nič, len vymýšlal ale už to zalomil 🙂

lenca13
31. máj 2009

Ahojte tak uz mam aj starsie dieta doma a babicka so segrou im doniesli kopu darcekov hlavne topanky a oblecenie 😉

mirkaff
31. máj 2009

zdravim.....no tiez som pocula ze ten syr maskarpone je drahy...ale je to origos na tiramisu....Janette posli kusok 😝 😝 😝

mary teraz som mrkla na tu stranku www.bess.sk a nasla som tam to tricko na ktore mam uz dost dlho inzerat..takze ho konecne objednavam

lulu a mas aj niake spravicky o Evke?? ja som tusim na www.mamimo.sk videla aj damske tricko s motivom modreho konika,,take roztomile.....

Lenca budem muset aj ja niakeho clena poslat na dovolenku,,idealne by bolo jednosmernou letenkou a na mars.....alebo hned dvoch,, 😀 😀 😀

janette4
31. máj 2009

mirkaff 😀 😀 😀 aj ja mám občas chuť toho môjho tam vystreliť 😀 😀

poslala by som,už niet čo,ostali len asi 4kúsky. 😀 mňam,hrče som mala aj za ušami

mirkaff
31. máj 2009

Zanet ale ja som nemyslela na muza....rozmyslaj a dojdes nato 😀 😀 😀

mirkaff
31. máj 2009

uz mi to doslo,,prislo mi na mysel,,uz si nato dosla..ja len aby mu nebolo smutno tak aj ju 😀 😀 😀

natsa
31. máj 2009

ahojte.tak mi máme Laryngitidu.včera sme boli o 2 v noci na pohotovosti.celý den nič ešte som ho uložila večer spať ,zobudil sa spustil velký plač,chrčal a nedal sa utíšiť.ja na Myjave mm v meste,tak som mu v noci zavolala aby okamžite prišiel.oblikli sma sa ešte som dala pred odchodom malému jesť a znova zaspal,tak sme si mysleli,že bude v noci pokoj,znova sa zobudil a zasa spustil,tak sme išli,tam tiež strašne plakal,chúda drglovalo ho tamod zimy.dali sme mu potom čípku a vytamín.ešte hovorili na pohotovosti,že ho môžu zobrať do nemocnice z čím som nesúhlasila.zajtra ideme rano k doktorke.mm ide zasa na noc tak budem mať v noci veselo.ja som tiež akási slabá vyzerám ako mátoha.ne viem či na stretko prídeme,ešte uvidím ako sa to dovtedy vykryštalizuje

lenca13
31. máj 2009

Natsa viem co prezivas Timea mava tiez laryngitidu ☹

natsa
31. máj 2009

lenca a prosím ta kolko to asi trvá?mne povedali že to zlé ešte len príde tak neviem či sa bude Danko škrábať po stene.

lenca13
31. máj 2009

Natsa mas IP 😉

michaela2410
31. máj 2009

Ahojte, idem sem len mrknut. Skoda, natsa, ze ste chori, nech vas to rychlo prejde. My sme taketo nastastie nezazivali, ale mali sme zase ine ☹

MM rozprava rozpravku, tak som sem behla. cxhystam sa zehlit. Dnes sme boli s detmi v divadielku, tu v Meste, bola nova babkova rozpravka. Celkom mile 😉

No, neda sa nic robit, mm ma o chvilu odtialto "vyzenie", idem zehlit. Papa. 😎

lulu723
31. máj 2009

Mirka ano tam som to objednala a o Evke nemam ziadne spravy 😉

erika13
31. máj 2009

Ahojte baby,tak sme zase doma 😉
Rano sme sa vratili,mam vybalene aj vyprane a moze zacat pracovny kolotoc ☹
Dala som par fotiek do albumu,ako nam bolo...

Pocasie nam vyslo,tak sme opalene a oddychnute.Boli sme na vylete lodou v Benatkach.
Vecer sme chodili na zmzku a na prechadzky,nakupy.Baby sa vyjasili na obrovskych skakadlach,
bolo tam vstupne 5eur,cas neobmedzene,ale po hodine a pol mali dost 🙂
Iba v aqualandii sme neboli,tak mame dovod o rok sa vratit 😅

Romanke som nakupila letne oblecenie a sestrinym babam hlavne topanky,sebe nic ☹ tak som si dnes v Laugariciu dokupila sandale a tenisky 🙂

michaela2410
31. máj 2009

Erika, vitejte doma. Asi to bol sok to studene pocasie tu? Ozaj a ake bolo pocasie tam? vidim, ze ste boli v pohode v plavkach na plazi, len neviem, ci sa dalo v mori kupat. Asi bolo studene, nie?
A kde ste presne boli? vyzera to tam perfektne. Daj tipa. 😎

erika13
31. máj 2009

Miska,pocasie sme mali nadherne,kupali sme sa kazdy den v mori,aj bazene,do utorka bolo 30-32 stupnov.
V stredu sa ochladilo,tak sme sli do Benatok,potom bolo 24-26 st.
Doma nas cakala riadna kosa ☹ a predpoved na buduci tyzden ☹ ☹ ☹

natsa
1. jún 2009

ahojte.Tuším som prvá.Malý ešte drichme.Prajem pekný upršaný den.no už je hore.tak zatial.pa 😎

janette4
1. jún 2009

Dobré ránko maminy.
my sme už u našich.ale aby som si nemyslela,že budem relaxovať,tak na mňa čosi lezie.bolí ma hrdlo,hučí mi v hlave.predpoveď som nevidela,ale dúfam,že počasie sa umúdri a moje zdravie tiež.oddychovať moc nemôžem,lebo aj keď mi mama pomáha a snaží sa ma odbremeniť,aby som si oddýchla, Matúško je jak kanagon,stále na mne nalepený. ☹

Natsa, hlavne sa skoro uzdravte,chúdatko malé.Maťko má už skoro týždeň zvýšenú teplotu,ale pripisujem to zubom,lebo nič iné mu nieje okrem toho.

mirkaff 😀 😀 😀

Erika, ale vám bolo super.aj vám trošku závidím,samozrejme v dobrom.my sa tento rok určite nikam nedostaneme,ale mm má v auguste dovolenku,tak budeme chodiť aspoň po výletoch.

lulu723
1. jún 2009

Ahojte baby tak vsetkym oslavencom zelam len to naj a samozrejme aj tebe Zanetka ked mas tie meninky 😀 😀 😀 moja mala spala az do 8 tak som vyspana az do ruzova dokonca ani v noci nechcela nic jest tak som sa zbytocne prehnala robit kasu ked mrncala stacil jej caj a hned spala dalej. 😠

Erika tam muselo byt super ja mam akurat doma svagra ktori byva v Taliansku a hadam sa niekedy za nim vyberieme.on byva kusom od Ríma v Civitavécchia.

lulu723
1. jún 2009

jaaaj a zabudla som sak je Den deti tak vlastne vsetkym detom prajem len to naj nie len tym oslavencom 😀 😀 😀

janette4
1. jún 2009

Ludka ďakujem a samozrejme tiež prajeme všetkým detským koníkarom všetko naj a pekný deň detí 😉 🙂