• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
Janette, ty si tusim robila tiramisu? Mnaaaam, uz davno som to nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes som doobeda varila a mm robil jahodovu roladu :slight_smile: poobede sme sa isli prejst aspon do mesta Timea sa uz vnutri nudila :grinning:

Zajtra pridu uz segra z Italy tak sa tesim co zase pokupila :grinning:
30. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenca dik,ty si rychla ale si sa vynasla.
Narychlo som urobila chlebicky budeme mat navstevu.
30. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ozik, ten syr kupim normalne v hociakom obchode?
30. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka ja viem co to je len tu mas presny opis :grinning: :grinning: :grinning: kupis v Taliansku neviem podla mna v Tescu by to mohli mat ale niektori davaju Lucinu :wink:
30. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,presne ako píše lenca13.mne ho známy kupujú v Taliansku,ale ja si ho kupuje aj v Metre.dostať ho aj v Bille a Tescu tuším tiež,ale tam je hróóózne drahý.v Metre vychádza toho pol kg 4€.ale miesto toho dávajú aj Lučinu-to je tuším termizované maslo.
30. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,to máš na mmb nejakú pani,čo od nej častejšie kupuješ?moja švagriná čaká dievčatko,tak pozerám nejaké pekné vecičky.
30. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ivetka ja som davala najskor sunarku bananovu,ale to malo dost taku vodovu chut tak teraz davam sunarku na dobre rano a ta je uplne super mala ju strasne lubi a inac sem tam jej urobim krupicu.to si dam varit 200ml vody do toho zamiesam 2 lyzicky krupice,aby to bolo ridke dam do flasky a tam dam 5 odmeriak Hami mlieka a ma krupicu.samozrejme,ze do flasky dam len 150ml,lebo pije ako sa jej zachce niekedy stiahne celu flasku inokedy len 100ml.ale zato v noci ked jej dam sunarku tak so spapa vsetko a do 7 mame pokoj.

ja som objednala cervene tricka
najlepsia maminka na svete to je z dlhym
najlepsi tatino na svete to je z kratkym a pre malu som objednala ruzove z kratkym a tam je taky anjelik a v satockach bude mat napisane Erika maminkin anjelik.sice dam za to 34 eur,ale tatino nam to odsuhlasil tak budeme behat po jarmoku z trickami.a dokonca aj svagor chcel take pre manzelku a pre malu Simcu.tiez cervene a tam budu mat napisane to iste co mi,ale Simonka bude mat napisane Najlepsia Simonka na svete :grinning:
31. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Lulu, to bude zlaté keď pôjdete takto vyfešákovaná celá rodinka.... a na akej stránke si to objednávala? lebo ja som objednala našmu tatikovi s nápisom náš najlepší ocinko na stránke bess.sk, tuto si to kde našla?
31. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak ahojte, veď som vás zabudla pozdraviť....
Náš drobec spí ale mu to strááášne dlho trvalo, kým zaspal.... ja som si s ním lahla a chcelo sa mi strašne spať a on nič, len vymýšlal ale už to zalomil :slight_smile:
31. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak uz mam aj starsie dieta doma a babicka so segrou im doniesli kopu darcekov hlavne topanky a oblecenie :wink:
31. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim.....no tiez som pocula ze ten syr maskarpone je drahy...ale je to origos na tiramisu....Janette posli kusok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mary teraz som mrkla na tu stranku www.bess.sk a nasla som tam to tricko na ktore mam uz dost dlho inzerat..takze ho konecne objednavam

lulu a mas aj niake spravicky o Evke?? ja som tusim na www.mamimo.sk videla aj damske tricko s motivom modreho konika,,take roztomile.....

Lenca budem muset aj ja niakeho clena poslat na dovolenku,,idealne by bolo jednosmernou letenkou a na mars.....alebo hned dvoch,, :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirkaff :grinning: :grinning: :grinning: aj ja mám občas chuť toho môjho tam vystreliť :grinning: :grinning:

poslala by som,už niet čo,ostali len asi 4kúsky. :grinning: mňam,hrče som mala aj za ušami
31. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zanet ale ja som nemyslela na muza....rozmyslaj a dojdes nato :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi to doslo,,prislo mi na mysel,,uz si nato dosla..ja len aby mu nebolo smutno tak aj ju :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak mi máme Laryngitidu.včera sme boli o 2 v noci na pohotovosti.celý den nič ešte som ho uložila večer spať ,zobudil sa spustil velký plač,chrčal a nedal sa utíšiť.ja na Myjave mm v meste,tak som mu v noci zavolala aby okamžite prišiel.oblikli sma sa ešte som dala pred odchodom malému jesť a znova zaspal,tak sme si mysleli,že bude v noci pokoj,znova sa zobudil a zasa spustil,tak sme išli,tam tiež strašne plakal,chúda drglovalo ho tamod zimy.dali sme mu potom čípku a vytamín.ešte hovorili na pohotovosti,že ho môžu zobrať do nemocnice z čím som nesúhlasila.zajtra ideme rano k doktorke.mm ide zasa na noc tak budem mať v noci veselo.ja som tiež akási slabá vyzerám ako mátoha.ne viem či na stretko prídeme,ešte uvidím ako sa to dovtedy vykryštalizuje
31. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa viem co prezivas Timea mava tiez laryngitidu :frowning2:
31. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca a prosím ta kolko to asi trvá?mne povedali že to zlé ešte len príde tak neviem či sa bude Danko škrábať po stene.
31. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa mas IP :wink:
31. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem sem len mrknut. Skoda, natsa, ze ste chori, nech vas to rychlo prejde. My sme taketo nastastie nezazivali, ale mali sme zase ine :frowning2:

MM rozprava rozpravku, tak som sem behla. cxhystam sa zehlit. Dnes sme boli s detmi v divadielku, tu v Meste, bola nova babkova rozpravka. Celkom mile :wink:

No, neda sa nic robit, mm ma o chvilu odtialto "vyzenie", idem zehlit. Papa. :sunglasses:
31. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ano tam som to objednala a o Evke nemam ziadne spravy :wink:
31. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,tak sme zase doma :wink:
Rano sme sa vratili,mam vybalene aj vyprane a moze zacat pracovny kolotoc :frowning2:
Dala som par fotiek do albumu,ako nam bolo...

Pocasie nam vyslo,tak sme opalene a oddychnute.Boli sme na vylete lodou v Benatkach.
Vecer sme chodili na zmzku a na prechadzky,nakupy.Baby sa vyjasili na obrovskych skakadlach,
bolo tam vstupne 5eur,cas neobmedzene,ale po hodine a pol mali dost :slight_smile:
Iba v aqualandii sme neboli,tak mame dovod o rok sa vratit :sweat_smile:

Romanke som nakupila letne oblecenie a sestrinym babam hlavne topanky,sebe nic :frowning2: tak som si dnes v Laugariciu dokupila sandale a tenisky :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, vitejte doma. Asi to bol sok to studene pocasie tu? Ozaj a ake bolo pocasie tam? vidim, ze ste boli v pohode v plavkach na plazi, len neviem, ci sa dalo v mori kupat. Asi bolo studene, nie?
A kde ste presne boli? vyzera to tam perfektne. Daj tipa. :sunglasses:
31. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska,pocasie sme mali nadherne,kupali sme sa kazdy den v mori,aj bazene,do utorka bolo 30-32 stupnov.
V stredu sa ochladilo,tak sme sli do Benatok,potom bolo 24-26 st.
Doma nas cakala riadna kosa :frowning2: a predpoved na buduci tyzden :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Tuším som prvá.Malý ešte drichme.Prajem pekný upršaný den.no už je hore.tak zatial.pa :sunglasses:
1. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko maminy.
my sme už u našich.ale aby som si nemyslela,že budem relaxovať,tak na mňa čosi lezie.bolí ma hrdlo,hučí mi v hlave.predpoveď som nevidela,ale dúfam,že počasie sa umúdri a moje zdravie tiež.oddychovať moc nemôžem,lebo aj keď mi mama pomáha a snaží sa ma odbremeniť,aby som si oddýchla, Matúško je jak kanagon,stále na mne nalepený. :frowning2:

Natsa, hlavne sa skoro uzdravte,chúdatko malé.Maťko má už skoro týždeň zvýšenú teplotu,ale pripisujem to zubom,lebo nič iné mu nieje okrem toho.

mirkaff :grinning: :grinning: :grinning:

Erika, ale vám bolo super.aj vám trošku závidím,samozrejme v dobrom.my sa tento rok určite nikam nedostaneme,ale mm má v auguste dovolenku,tak budeme chodiť aspoň po výletoch.
1. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak vsetkym oslavencom zelam len to naj a samozrejme aj tebe Zanetka ked mas tie meninky :grinning: :grinning: :grinning: moja mala spala az do 8 tak som vyspana az do ruzova dokonca ani v noci nechcela nic jest tak som sa zbytocne prehnala robit kasu ked mrncala stacil jej caj a hned spala dalej. :angry:

Erika tam muselo byt super ja mam akurat doma svagra ktori byva v Taliansku a hadam sa niekedy za nim vyberieme.on byva kusom od Ríma v Civitavécchia.
1. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a zabudla som sak je Den deti tak vlastne vsetkym detom prajem len to naj nie len tym oslavencom :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludka ďakujem a samozrejme tiež prajeme všetkým detským koníkarom všetko naj a pekný deň detí :wink: :slight_smile:
1. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok