Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mary3
1. jún 2009

Ahojte....

Žanetka, všetko najlepšie k meninkám...

Leni, Radke všetko naj k narodeninkám....

Náš drobec práve zaspal, mali sme nejakú zlú noc, obaja sme nemohli spať tak ešte čosi pokukám a zalahnem k nemu....
Pekný dník všetkým a sasmozrejme tiež všetkým drobcom pekný deň detí...

lenca13
1. jún 2009

ahojte tak ja som bola doobeda u zubarky som lahsia o 30€ ☹

Mary dik za Radku 😉

Timeu som ulozila tak dufam ze chvilu bude klud 😉

natsa
1. jún 2009

všetko naj prajeme všetkým detičkám.

lienka55
1. jún 2009

Ahojcek,
ja mam rusne doobedie za sebou.Musela som postihat co som mala zameskane.

Zanetka,krasne meninky,..... 🙂 🙂 🙂
Erika vitajte doma,idem mrknut fotecky. 😉
Ivetka,prajeme rychle uzdravenie sa, a hlavne vela sil a nervov. 😉 ☹

natsa
1. jún 2009

liečnka dakujem.podávam mu kopu liekov hádam to bude lepšie a lepšie.Cez den v pohode len v noci musím dávať pozor aby dobre dýchal

mirkaff
1. jún 2009

ahojte.........

Radke prajeme k narodeninkam vela zdravicka,stasticka a uspechov v skole....

Zanetke prajeme tiez velazdravia,,stastia a nech ju chlapi posluchaju.....

a vsetkym detickam na celom svete krasny MDD a aj cely rok......

a Danielkovi skore uzdravenie.....

Erika13 pekne fotecky...to bolo damska jazda??

erika13
1. jún 2009

Ahojte...
Zanetka,vsetko najlepsie k meninam,hlavne vela zdravia a lasky 🙂
Pre vsetky deti nech vsetky dni su sviatkom,nielen dnes 😉

Danielkovi skore uzdravenie 😉

Na dovolenke sme boli same baby,nemame chlapov,co by s nami isli,len nam zaplatili 😉

Moj tato nechce ist na dovolenku,ze je nacestovany dost,denne dochadza do Blavy,a moj drahy ide len na vylet,kde nemusi prespat,tak chodime na damske jazdy 😀 😀 😀

michaela2410
1. jún 2009

Erika to mate dobre, aj ja by som brala damsku jazdu, len skoda, ze mam samych chlapov. 😉

Inak vsetkym, ahojte!

oSLAVENSOM VSETKO DOBRE A DETICKAM ESTE LEPSIE 🙂

Preplo sa mi to a uz sa mi nechce prepisovat. Ozaj a to stretko bude? vo stvrtok o tretej, ale kde?

lulu723
1. jún 2009

Ahojte nio ked bude zima a fukat vetrisko tak ja nikam nejdem,ale malo by byt teplo.a najlepsie niekde na namesti sa stretnut tam vsetky trafime 😀 😀 😀 😀

lulu723
2. jún 2009

Dobre ranko maminky 😀 dnes som tu urcite prva ja mala sa zobudila o pol 5 tak aj z tatinkom okolo nej behame,ale uz asi pojde teraz spat,lebo ranajky ma za sebou tak pojde veru hajat.

lienka55
2. jún 2009

Dobre ranko,
mna dnes rano mm zobudil o 06.00h telefonatom,ale nastastie som este zaspala a spali sme s malym do 07.30h.
Tak to stretko plati vo stvrtok,ale nam to vyhovuje az okolo 16.00h.Tak sa dohodnime na presnej hodine,alebo si vas potom najdeme niekde a prideme neskor. 😉

Aj man zacina riadne boliet hrdlo,takze marodi nie ste sami.
Dnes idem tej kadernicke,tak idem dat spat maleho k mame a ked pride z roboty tak mi ho zavaruje.Ale chcela by som este teraz vybehnut do Mesta,uvidim ako to budem stihat.

Vcera vecer skoro po tme som este sadila do crepnikov/takych velkych okrasnych/ tuje a brectany,aby som si skraslila balkonovu terasu. 😅 😅 😅









😠 ☹

natsa
2. jún 2009

ahojte.stále uvažujem nad stretkom,či ísť alebo neisť,uvidim čo mi povie doktorka zajtra,ešte som na žiadnom nebola,chcela by som vás poznať a ked sa má konať tak mi vždy niečo do toho príde. 😖

janette4
2. jún 2009

Ahojte.Ďakujem z gratulácie 🙂 🙂 🙂

my sme mali tiež otrasnú noc.Maťo o pol noci jedol a moc sa prebral,keď som zhasla,posadil sa v postieľke a rehúňal sa.Takže som ho do 1ešte uspávala.potom zas začal strašne chrápať môj otec vo vedľajšej izbe!!!,takže bolo po spánku. ☹

a navyše som mala stále plný nos a nemohla som dýchať,tak som nervačila celú noc.ale nebojte ja vás nenakazím,prasačia chrípka to nie je určite 😀 😀 😀 ,ja to mám asi z astmy,ako sa zhoršilo počasie a ochladilo.

vo štvrtok by malo byť celkom fajn,tak dúfam,že aspoň pár nás tam bude.myslím,že by sme sa mohli stretnúť pri fontáne,tam ste tuším boli aj minule,okolo 15 a Lenka si nás môže potom nájsť.
Len aby sme ťa spoznali Leni,keď budeš taká vynovená.Ivet,aj ty ideš tuším zajtra kaderníčke,že?

mirkaff
2. jún 2009

zdravim......

tak nase drobca bolo tiez aktivne v noci.my ho tento tyzden prekladame vecer do postielky,ale v noci som ho prelozila za nami lebo som pocula taku ranu,a on sa v spanku nakym stylom postavil a tresk s hlavou do steny.tak mame cugel....... a cil dospava a ja som zavesila pradlo a postavila obed.....

no asi pri tej fontane......tam trafime vsetky.........moze byt aj o 15.00 hod

Lienka55 mam obavy o moj furik a hribik v zahradke,vcera som totizto odhanala spred zahradkoveho plota valeru.ty viez asi kto to je...ona bere co vidi,tak furt len kukam do prednych okien a kontrolujem....

Ivetka aka bola noc?? snad lepsie.....

lienka55
2. jún 2009

Mirkaff,davaj si pozor na tie krasne veciky pred domom,lebo prave mi hovorila Janka,ze Valera ukradla nejakym ludom na hlavnej ceste okras.stromceky rano okolo 2.00h a videli ju tak jej kazali nech ich vrati lebo zavolaju na nu policajtov.Tak ich doniesla naspat vraj. 😀

Ja mam cislo na mirku tak si vas najdem a zavolam si kde sa nachadzate,len dufam,ze kym sa ja dovalim tak tam este budete. 😀 😀 😀

natsa
2. jún 2009

Ahojte ja idem vo čtvrtok kaderníčke.Dnešná noc bola dobrá kojila som ho iba 4krát 😀 v noci dýcha pekne len ešte stále kašle.ale ked mi povie doktorka,že už môžeme ísť von tak na stretko prídeme aj keby čo,beriem na vedomie vo štvrtok fontána o 15.00.

lulu723
2. jún 2009

no ja si budem musiet zaobstarat odvoz,ale ved aspon nemusim po autobusoch terigat malu. 😉

dnes ked som vstala o pol 9 mala furt mrncala nevedela som co jej je a ked som na nu kukla skoro ma vykotilo nejako dociahla zaclonu a celu ju na seba stiahla a mam tam aj motylov tak esteze sa nepichla o tu zicherku co tam je.dnes to uz nebudem ani davat naspät,lebo idem o chvilku na Turu idem pockat mamu do roboty.inac tu zaclonu vzdy odostieram,aby na nu nedociahla a krpec krpaty neviem ako ju dociahla.

my mame celkom dobre noci dokonca ani jest uz nechce v noci co ma dost trapi,lebo si myslim,ze nemam dost mlieka.furt len caj lucha a cestuje po celej postielke.ona sa v spanku posadi a potom si lahne na paplonik a spi dalej vzdy si prasti hlavu o tycku sa cudujem,ze este nema ziadnu hrcu.

vcera som tiez bola u nasich,ale az vecer a postavila som malu nech sa pekne drzi dveri no potom ma napadlo,ze ked otvoria tak spadne a ani som to nestihla domysliet brat otvoril a mala si zvrtla nozicku prastila hlavou o zarubne to ste maly pocut ten rev.sak ma to aj dost mrzelo,ze som taka sprosta. ☹

natsa
2. jún 2009

Lulu ako čítam tak málá je riadne kvietko.Nič si nevyčítaj keby každý na všetko myslel tak by sme mali hlavy ako melony a keby sme vedeli všetko dopredu ako všetko dopadne tak by sme boli dokonalý. 😀

natsa
2. jún 2009

ešte so mzabudla,nemáš nič nové o Evke?malinkému ešte neustupuje žltačka?Evka tam musí byť dobré 3 týždne. ☹

lienka55
2. jún 2009

Ivetka a tu laryngitidu nemozu dostat ine deti?Ako sa to prenasa?Ja len tak,...nic v zlom.

natsa
2. jún 2009

náš malý ju dostal ztoho že bolo také všelijaké počasie.Vzniká to z toho že sa nadýcha studeného vzduchu a potom sa spotí a už to je.Mávajú to deti od 3 mes až 6 rokov.Ale doktorka mi povedala,že to už viac nemusí dostať.nemusíš sa báť že by nakazil aj tvojho malého.

michaela2410
2. jún 2009

Poprecitovala som vas a dufam, ze sa na to stretko dovalime vcas, lebo nemam cislo na nikoho z vas 😉 ale ak by sme aj meskali, viac ako nejakych desat minut to nebude. Zalezi, ako dlho sa budu chalani v skolke obuvat a obliekat 😀

mirkaff
2. jún 2009

.... my sme dnes boli na botox......"celebrity' to platia a nas maly dnes prastil do kuchynskej klenby,ja som akurat zahustovala omacku,,tak som nevedela co skor ci sitko z ruky pustit do hrnca,ci utekat k nemu,,samozrejme bolo neskoro,,tak ho potom zaliala krv,ma nacate horne dasno a hornu peru tak opuchnutu.....takze myslim ze nas spoznate z dialky...........budeme cely opuchnuty a kopec modrin.......

No v trencianskych novinach som mrkala babinka,,ale Jakubko tam odfoteny neni,,iba je napisany....

Janette ty mas astmu???

a popri tych padoch sme zistili ze nas maly sa nam zachadza pri placi,,a je to dost casto.....tak prva pomoc aby sa nam nadychol je plesknut mu po licku a rychlo dat studenu vodu na spanky...

michaela2410
2. jún 2009

Mirka, neboj, tie opuchy uz do stvrtka zmiznu, ja to pri urazoch mojich chalanov poznam! 😎

janette4
2. jún 2009

mirkaff hej mám astmu.

chudáčik malý.maťo tiež všade padá a niekedy to tak zaduní,že ja by som už asi bola na pohotovosti s niečím rozbitým,ale on sa len otrasie a funguje ďalej.tie deti sú tuším fakt z gumy 😀

mirkaff
2. jún 2009

miska mne sa zda ako keby som mala spomalene reakcie,,niekedy stiham a niekedy nestihnem vcas zareagovat......uz si doma z prace????

michaela2410
2. jún 2009

Hej, uz som. Dnes som bola akcna, lebo o pol dvanastej som paila do PN, na kontorlu tych mandli a o pol druhej som uz bola naspat, ale este som sa bola najest a teraz pojdem pre chalanov. Ozaj, na inej teme hovorili baby, vraj ma byt nieco pre deti v parku. Tak sa tam asi pojdem kuk 😉

mirkaff
2. jún 2009

a potom mam vycitky svedomia ze som sa mohla na robotu z vysoka.....lenze kto to za mna urobi.niekedy v pohode ,,zdvihne sa,,otrase a ide dalej...a niekedy sa az od placu zajde....a to je najhorsie,,segrina starsia dcera katka to mala do troch rokov.......tu sme sa chudatko nafackali...a nas ondrej to iste...dokedy vyrastie kolko plieskancov,,mne dr.povedala ze detom to vecsinou trva dotych troch rokov,,ze potom z toho postupne vyrastu......dufam

Janette to mas odkedy?? a v akom to mas stadiu,,no ja som poznala zo Stvrtka jednu pani a tu si pametam len s hadickou v nose a so sprejom v kabelke......ale to hadam neni tvoj pripad....nehnevaj sa ze sa pytam

mirkaff
2. jún 2009

tak ja byvam medzi N.M. a piestanmi a ty si nedosla na kavu???? a boli by sa ti usli aj palacinky

michaela2410
2. jún 2009

teraz som si precitala a vidim, ze tu trepem sprostosti 🙂 na kontrolu dutin som chcela napisat a vidim, ze mi aj pismenka vynechavaju 😒
Koncim, idem do Mesta. Papa!