Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
4. jún 2009

Dobre ranko,
prave som dopiekla ceresnove kysnute kolace na zelanie.Idem sa osprsit a hlavne si umyt a vyfukat vlasy.
Dnes to nebude asi ,,prave orechove,, pocasie,je zatiahnute ale hlavne ze neprsi a nie je minus 20. 😀

Mirka ty si narostajka. 😀 😀 😀 Ja by som ta zobrala,ale neviem kedy vstaneme.Martinka este potrebuje sedacku do auta? 😀

jarabicka
4. jún 2009

Tak Vás teda konečne zdravím pomaly po 3 týždňoch strávených v nemocnici...v prvom rade ďakujem pekne za gratulácie a zato, že ste na mňa tak často mysleli...

...chválabohu, už to máme za sebou 🙂...

jarabicka
4. jún 2009

...ozaj a prajem prijemné stretko...jáááj, tak rada by som aj ja šla keby sa dalo 😉 ...

janette4
4. jún 2009

Evička ahooooj.tak ťa tu vítam opäť.a ešte raz prajeme veľa zdravíčka,neboj tých stretiek ešte bude.Ako sa vám darí,aká bola prvá noc doma?

mirka, ja som na tom tak isto,a asi to nebolo len z alergie,lebo už mi soplí aj malý

lenca13
4. jún 2009

Ahojte tak doobeda sme boli na nakupoch kedze nas caka oslava cez vikend 😉

Evka vitaj doma hod foto maleho sme zvedave 😀

lulu723
4. jún 2009

Ahojte no uz mi ide net.tak som vytesena,ze mozem konikovat.Evka uz ste boli u lekara?

lienka Jakubkovi nieje nic,ale kazde babetko musi ist hned k lekarovi,aby sa zaregistrovali.kebyze evka byva na Turej tak by prisiel k nim,ale kedze byvaju tu v Lubine tak musia tam ist k nemu,aby maleho pozrel ci je v poriadku a ci uz nema taku silnu zltacku 😉

A vsetkym Lenka zelam len to naj.uz som stihla aj Lence napisat smsku len este takto chcem pogratulovat.

vyzera,ze bude fajn tak sa tesim na stretko a pride aj Martinka co sa tesim 😀

mirkaff
4. jún 2009

aj my prajeme obom nasim Lenkam vela zdravicka,stasticka,lasky a nech sa im dari

Evka tak uz je dobre ked ste doma,,neboj na dalsie stretko doklusas aj ty s jakubkom........a ako si na tom s mlieckom??dufam ze sa to rozbehlo?? a hlavne spinkaj pokial sa ti da ,,,,,,,

zatial caute.......stretneme sa pri fontane 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
4. jún 2009

kurnik baby u nas prsi co s tym stretkom?myslite,ze sa vyjasni? 😒

janette4
4. jún 2009

Ozáááj,dnes je Lenky.Takže všetkým Lenkám prajem všetko naj naj,nech sú zdravé a veľa radosti z detičiek 😉

Mirka posielam ti IP,Maťo je dnes akýsi zvláštny,tak keby sme nestíhali.

Ludka, my sme Turanci a Klička u nás nebol.aj tak dobre,lebo keby videl toho nášho "divočáka" /pes/,asi by nadšený nebol.ale my sme sa tam stavili cestou z pôrodnice,tak ho hne´d pozrel,asi preto.

☹ počasie sa akosi kazí,ešte nech to vydrží.ja Maťkovi celý týždeň hovorí,že dnes máme veľké rande 😀

lulu723
4. jún 2009

No sak Zanetka veru ani ja by som nebola natesena z toho kebyze ma ist k nam nas by tu ani nenasiel a ani nevedel,ze k nemu ideme.ja ked som isla z porodky tak sme utekali na matriku potom do prace nahlasit,ze mam babo a vybavit poistovnu a az na druhy den sme isli k doktorovi,lebo mala bola strasne spotena tak sme si to nechali na druhy den.

lenca13
4. jún 2009

Dik za gratulaciu 😉

Ludi tu je pod mrakom ale zatial neprsi 😉

lulu723
4. jún 2009

tu uz to trochu ustupuje tak dufam,ze sa to obrati smerom na Trencin.

akurat varim malej kuraciu polievku teraz som ju dala spat spapala kuracie stehienko tak je ako tak napapana no a ked sa zobudi dam jej tu polievku a mozeme vyrazit 😉

lienka55
4. jún 2009

Dakujem pekne za gratulacie. 😅 😅 😅

Tak to pocasie sa akosi kaziiiiiii,drobcom bude zima,dost fuka. 😠
Stihla som ist aj trosku do dediny obrat si lipu,pomohla mi Mirka,ze v zime pride na salku caju. 😀 😀 😀 Teraz narychlo robim pyre a rybie prsty,kedze poobede ideme prec.

Evka tak konecne vitaj doma.Ako sa mate,asi nespominas na to vsetko v najlepsom,vasak?Aky si mala porod a to vsetko okolo toho?Jakubkovi prajeme vela zdravicka a nech poslucha mamicku,nech si mozes pri nom aj odpocinut.

lulu,ja som nevedela ze on je pediater,myslela som si ze idu nejakemu odbornikovi. 😉
lenca,krasne meninky,vela,vela vsetkeho po com tuzis.Ozaj mohla si zavolat na stretko aj Janku. 😉

lulu723
4. jún 2009

jaaj Lienka 🙂

lulu723
4. jún 2009

kurnik mala nespi furt si tam vyprava mnam mnam a rehoce sa 😠 potom ked sa budem ponahlat tak zrovna bude zla co chce spat ide ma z nej porazit 😠

janette4
4. jún 2009

Ludka,zákon schválnosti.Ja mám pocit,že deti majú nejaký skrytý senzor,že keď si niečo naplánujeme,nejako nám to prekazia. 😀

lulu723
4. jún 2009

Zanka to mas veru prvdu uz zalomila a obavam sa,ze bude spat aj 2 hodiny musim ju nejako zobudit len dufam,ze nebude zla jak 100 certov. 😠

lenca13
4. jún 2009

Lienka aj tebe vsetko naj 😉

lienka55
4. jún 2009

No my sme zaspali o 12.00h tak som zvedava kedy vstane?Stale vyzeram von na to hnusne pocko vobec sa mi nepaci!!!! 😠 😠 😠

mirkaff
4. jún 2009

cicusky tak mi uz ideme na bus.............papa zatial ,,uz sa na vas tesime. 😀 😀 😀 .Janette4 brnknem ti....

natsa
4. jún 2009

ahojte.prajem všetko dobré všetkým Lenkám.tak ja som sa vrátila od kaderníčky,už som mohla byť krásna na streku ale čo už,
Ahoj Evka tak už si opäť medzi nami.tu je lepšie ako v nemocnici,veru si si tam pobudla dlho mna by tam asi šlaktrafilo.ja som sa tam nudila,spať sa mi tam nedalo,čítať ma tam tiež nebavilo,len som sa tam ponevierala ked som mohla chodiť.
Dievčence tak vám prajem vydarené stretko nech vám neprší,hádam ak sa bude plánovať dalšie že nám nič do toho nevleze a že sa zúčastníme zdraví.

lienka55
4. jún 2009

mirka tak nam to tam zahrej!!!!!!!!! 😀 😀 😀
Maleho mam uz pobaleneho,idem sa pomaly obliect,nech sa nezdrzujeme a budem cakat kym vstane. 😉

lenca13
4. jún 2009

No,my prideme asi posledne 😎

lulu723
4. jún 2009

nie Lenka mi sme posledne,lebo tato nejako meska 😠

lienka55
4. jún 2009

lenca a uz ste hore?

lenca13
4. jún 2009

Nie este spime 😕 a Radka si robi ulohy nech mame vecer pokoj 😀

rikarr
4. jún 2009

všetko naj naj našim lenkám 😀

aké bolo stretko?????mne to nevyšlo - bolí ma zub ☹

janette4
4. jún 2009

Erika, rýchlo si zub vylieč,aby si na to ďalšie mohla už prísť.

Stretko bolo fajn, boli sme v parku,deti si to užili a my tiež 😀 Ja osobne som spokojná a som rada,že som vás spoznala aj osobne.

My ideme ráno k dr.,lebo mu zas vystúpila teplota a rozkašľal sa mi,hrozne ho dusí,chúďatko malé ☹

natsa
4. jún 2009

a kedy bude dalšie stretko?aká bola účasť?

mirkaff
4. jún 2009

zdravim......

no stretko bolo super,,aj ja som rada ze Vas poznam uz vsetky.....s ivetku sa ako-tak pozname,,,,,

Zanetik ved maly nevyzeral na chorobu, 😢 ,ale to je to ze decka znesu aj teplotu a dospelak to ani nespozna....oni su take male chameleoncata.......takze dnes cupitate domov??

aspon ze ste stihli stretko,,a hadam to nebude nic vazne 😢

inak sa mi ratal Miskin maly,,sedel na hupacke,,plakal a ked mu ondrejko zacal robit moja tak on "nehladkaj ma ja teraz placem."...stobodove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀