Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

yamahafazer
11. jún 2009

neviete co mam robit aby sa mlieko prestalo tvorit?lebo este mi uplne nevymizlo len je ho uz menej

mirkaff
11. jún 2009

zdravim......

no baby vy ste ine ranostajky.....my sme oci otvorili pred siedmou,,na budicek.....takze Ivanovce...odtial pochadza moj tato.takze tam mam strykov,,sesternice,bratranca,babku a dedka na cintorine.......a mamine korene su na Zabudisovej......a nasi byvaju vo Stvrtku,,to je susedna dedina......takze poznam vela ludi aj v Ivanovciach,Melciciach...ale Ockov,Podolie...to len tak zbezne.......cestu......a uz trochu lepsie aj nase nove bydlisko..Pobedim......a Ufka Mesto spoznas lahucko,,ja by som sa napr.teraz dokazala stratit v Piestanoch,,,,,

Yamaha mlieko ti odide aj samo,,,,,,,,ked citis ze ho je menej a menej tak sa ti uz straca.......ja som kojila maleho nieco cez 3 mesiace,a potom akoby utal,,,,,zrazu nebolo.......

mary3
11. jún 2009

Dobré ránko, my sme spali celkom dobre, vcera som si všimla že malému ide dalšia stolička, takže 2 naraz ale našťastie je v pohodičke (klop, klop)....

Lienka, no teda, to si ma prekvapila, fakt je ten svet malý... a dokedy si tam bývala? a máš pravdu, býva tam ešte moj ujo, otcov brat...

mirkaff
11. jún 2009

Yamaha paradne torty..klobuk dolu......nam tiez piekla na svadbu niaka pani zo Starej turej...tusim sa volala Kuzelova...zakusky boli super ale torta zkyselena......a az moc zeleneho tam bolo

natsa
11. jún 2009

Lienka my byvame pri Tescu nie z mesta sa nechceme odsťahovať mm je verný mestu.No mi sme si včera spravili po obede fajn výlet boli sme pozriť babke na hrob a potom sme boli hore na Kopúnovej tam vyrastala.Keby ste vedeli ako je tam krásne tak ma to miesto chytilo za srdce-raj na zemi.Prišli sme až večer ukonaní nohy ma bolia stále malého bolí asi pusa lebo stále celú cesto niečo štebotal.
Yami tak vytaj medzi nami nech je nás viac lebo už niektoré sem akosi prestali chodiť.Máš pekné dievčatko,neboj nájdeš si čas aj na nás.Ale ty si mi akási povedomá,ja viac moznám ludí z turej ako z myjavy a mesta.
Mirka boršč som už robila je to velmi dobré aj teraz som robila Chilli con carne išla tam horká čokoláda bože to bolo dobré malo to peknú farbu a tak akurát štiplavé našlA SOM TO NA MIMIBAZARE TAM CHODíM NA RECEPTY

janette4
11. jún 2009

ahojte.my sme hore od 7.malý mi už od pol10 spí,tak makám,aby som stihla čo najviac.čakám,že každú chvíľu bude hore.

evi,mlieko si môžeš ísť dať zastaviť aj k dr.,ale ja som to spravila tak,že som pila málo tekutín a neprikladala som si malého a ono sa samo prestalo tvoriť.keĎ nebol výdaj,nebol ani príjem 😀

Poobede by som mala ísť s kamoškou von, dúfam,že sa nepokazí počasie.bývame od seba 5min.,ale ona tak blbo robí,že málo kedy sa nám podarí stretnúť.

janette4
11. jún 2009

Ivetka,na mimibazar chodím aj ja na recepty, alebo aj na www.maggi.sk

ufka
11. jún 2009

Ahojte takže vidím,že Ivanovce poznáte a možete ich zhodnotit ako super dedinku nie? podla tho čo čítam tak sme si dobre vybrali.
natsa -mi máme pri tescu Firmu tak to ju určite poznáš LM-Car v areáli Scanie.
Yamaha na mliečko som si dávala vajcovú,kmínová polievočku,vineu,a masáže teplou vodou a ono ti hned zasa nabehne a musíž zasa vela prikladat-teda častejšie neboj zasa ho bude vela.
tak vela píšete,že všetko nestačím fakt tooooolko
Kedy plánujete to stretko? určite sa pridám 😀 😉

lienka55
11. jún 2009

Caute maminy 🙂 🙂 🙂 ,
ja vobec nestiham,stale mam co robit a uz mi to lezie hore krkom. 😀 😝 Najradsej by som vymenila nas dom za cinziak.Tym nechcem povedat ze tie co byvate v cinziakoch mate malo roboty,ale predsa na dedine je toho viac. 😉
My sme mali vynikajucu noc a maly vstaval o 08.30h,len som nakukala ci dycha. 😀 Boli sme dnes aj na lipu,druhu varku.Prave som dorobila spenatove halusky,maly ich strasne lubi.

mary uz tri roky nebyvam v Ockove.Ale tatina tvojho tusim poznam z videnia,mas aj brachov?

ivetka a kde tam pri Tescu,viem ze oproti Roopspolu je taka bytovka. 😉

yamaha,malo tekutin pi,uvar si salviovy caj a ten velmi pomaha.Alebo su aj tabletky na zastavenie mlieka,ja som ich nedavno uzivala,ale to iba ak by si mala nejake problemy/nalievanie sa prs a silne bolesti/.

michaela2410
11. jún 2009

Ahojte, maminy na MD! 🙂 Ale ste tu toho popisali, ze nestiham...A tom som isla domov, ze uidem upratovat, umyt dlazky, ale ani to sa mi nechce. Vcera ma chytila nadcha, ale akasi zvlastna, lebo dnes mam uplne volny nos, ale strasne to tam kdesi vnutri citim, ale mozno si to namyslam, po tolkych zapaloch dutin 😒 ved este nepreslo asi ani tri tyzdne, co som mala atb 😖

yamahafazer
11. jún 2009

dakujem za rady vyskusam a som si aj kupila v lekarni mi dali probiotika na zastavenie.Ja by som aj rada kojila lenze ona uz nechce tahat a to si len raza za den potiahla rano ked bola moc vyhladovana aj to uz len tak dudkala a za cely den uz nechce lebo jej to takl netece a len place potom lebo si uz zvykla na flasu lebo som musela byt dvakrat v nemocnici a mala som aj antibiotika a nemohla som kojit a som odsavala stale som sa s kojenim rozbiehala a teraz to uz je menej toho mlieka a nechce tahat tak sa to uz neoplati ani ju nutit lebo aj tak sa ztoho nenaje len co sa trapi.A mlieko sa mi narve do prs poriadne aj za tri dni,ze ich mam uplne plne.

mirkaff
11. jún 2009

Yami.........tak flaska je pre slecnu skoro bez namahy..to poznam,,,ja som kojila z jedneho,,na pravy prsnik sa ani panovi prisat,tak z toho som odstekovala,a kedze toho aj tak bolo malo tak hlavne v noci dokrmovat.......vydrzali sme to ri a pol mesiaca,ale potom utalo....a na to vsetko este mi moja mama povedala ze ona by to nerobila ze dam z flase,prsniky odstavim a basta.......a pri tych vsetkych nervakoch co som mala som asi aj tak dlho kojila...

yamahafazer
11. jún 2009

ja sa tiez este cudujem,ze tiez este som dost kojila,ze mi same mlieko neodislo pri tolkych stresoch lebo som bola dvakrat v nemocnici a tri razy ma cistili co mi prirastla placenta k maternici ☹ tak sa cudujem,ze som este mlieko nestratila a ta co somnou bola na porodnici na izbe tak ta kojila len mesiac a uz nemala mlieko tak som rada,ze moja si aspon cosi popapala.No a potom ked som bola v nemocnici tak bola len na flasku a uz tolko sa jej tahat nechce.No,ale co uz narobim hlavne nech sme zdravi aj ta nadcha mi uz prestava uz je to ovela lepsie a hrdlo uz neboli.Akasi burka ide a moj tato vozi malu vonku,ale uz su tu blizko zakedy neprsi nech je este vonku nech si pospi lebo doobeda nic nenaspala.

yamahafazer
11. jún 2009

no uz sa rozprsalo tato prisiel s malou a oma este spi v kociku 🙂 tak nech si pobuva a pojdeme kupat a rano o 8 mi zjedla 200ml mlieka to bol rekord.To ju zasa budem muset nosit narukach aby zaspala ked sa tak vybuva to budeme spat zasa okolo 21.

yamahafazer
11. jún 2009

teraz zakedy mala spi tak mam cas a tu nikoho neni 😒 ja sa vzdy dostanem na net zrovna ked tu nik neni

lienka55
11. jún 2009

Ja som bola v Meste s mamou a so segrou kupit farbu[budu malovat chodbu] a pozriet babku v nemocnici cez ten najvacsi lejak.Babke som maleho ukazala popod oknami,tak palakala bolo jej to luto. ☹ 😢
Zajtra asi nepojdem na ten jarmok,asi az v sobotu lebo mi nema kto maleho varovat.

jarabicka
11. jún 2009

Ahojte maminky...tak čo máte nové?...my sme s Kubkom akurát pri pc, aktívne obidvaja konikujeme /musíme sa hlásiť častejšie lebo nás vylúčite z partie 😉/...

...ozaj, chcela som sa vás opýtať, ako často ste kúpavali vaše bábenka???...a čím ste ich umývali???...

lienka55
11. jún 2009

jarabicka uz si to presne nepamatam,ale ked mal maly rok tak sme sa urcite este kupali kazdy den.Teraz sa uz len bud sprchujeme alebo kupeme,podla potreby.Puzivala som rozne pripravky,nemali sme alergiu na ziadnu,musis vyskusat. 😉

jarabicka
11. jún 2009

...aj takému maličkému ste umývali hlavičku šampónom, či stačí čistou vodou???...

mary3
11. jún 2009

Ahojte... náš malý už spí tak mám chvilku čas....

Lienka, ja mám 3 bratov, oni tam teraz občas chodia, ja som tam nebola už dávno....

Ja som odmalička malého nekúpala úplne každý deň, ako kedy.... niekedy každý druhý, niekedy den po dni.... používala som dlho Sebamed či ako sa to volá na kúpanie, teraz používame Niveu a striedame so sprcháčom Babylove z DM-ky

janette4
11. jún 2009

ja malého od narodenia kúpem každý deň,teraz väčšinou sprchujem.hlavičku mu ešte nemusíš umývať šampónom,stačí čistou vodou.

my sa už hodinu uspávame,hlavne,že už od 6 si stále trel oči a ukladal sa na mňa. ☹

ufka
11. jún 2009

Ahojte Yamaha v prvom rade tak rýchlo som sa to snažila pečítat až som ti poradila úplne opačne so cvok čo?

jarabička ja som kúpala do 7m každý den a čistou vodoua 2x za týžden som pridala penu do kúpela a ked narástli vlásky šampon.

lenca13
11. jún 2009

Ahojte 😉 Evka ja som baby kupavala kazdy den mali extremne suchu pokozku tak sme pouzivala len Balneum -Herbal na kupel a natierala som ich mliekom Expicial neviem ci je to dobre napisane

ufka
11. jún 2009

mne už alá chrní od 19,30 pobalené zatial čo to mám a večer už ničnerobievam len sedím pri pc.
Ja som malú kojila 20mesiacov a počas toho sme mali 2 krízi a odstavila sa sama

lenca13
11. jún 2009

Ufka a kedy uz budes byvat v NMnV cez vikend 😕
Radku som kojila 6 tyzdnov a Timeu 15 mesiacov a tiez som ju do pohody odstavila 😉

lulu723
11. jún 2009

Evka ja malu kupem tiez kazdy den,ale ked pridem od mamy vecer tak ako teraz tak ju len rychlo prebalim a ide buvat.predtym sa samozrejme najedla u mami tak jej staci caj.a pouzivame johnsons baby na dobry spanok strasne krasne to vonia a aj mliecko mame take krasne vonave.

dnes co som bola u mami tak som pozerala telku a mala si zobrala z policky sudokrem a hrala sa snim.a dost dlho bola ticho tak som na nu nakukla co robi a ona ten krem otvorila furt tam pchala rucku a cela bola od kremu 😠

idem asi spat ked dnes som vstavala o 5.tak zatim papa maminky 😀

ufka
11. jún 2009

lenca až na budúci týžden okolo stredy sa prestahujeme uplne

michaela2410
11. jún 2009

Ahojte, tak som tu uz aj ja 🙂

michaela2410
11. jún 2009

Citam, ze sa tu znova otvara tema kojenia. Ja som mala tiez problemy s kojenim Tomasa (uz som to tu tusim pisala), nechcel tahat, tak som asi pol roka odstrekovala a pil z flase. Nastastie som mala mlieka dost, ale bola to zaberacka, robit to niekolkokrat denne aj v noci 😒 Potom mu to nejako zachutilo a okrem Nutrilonu a normalneho jedla si vedel potiahnut az do jeho roku a pol, kedy sa sam odstavil, lebo uz mu nechutilo, kedze som bola tehotna 😎
A s Lukasom som nastastie problemy nemala a prvych par mesiacov to bolo super, ked som nemusela vsade brat flase a riesit, ako mu dat jest 🙂 Tak ten si rad potiahol skoro do dvoch rokov, nejako sa mu to pacilo 😀

michaela2410
11. jún 2009

Baby, Turanky, Co ste to spravili s tym pocasim? 😒 Ved ja mam na ten turansky jarmok smolu, vzdy ked sa s chalanmi nan vyberieme, je akosi skaredo 😠

Vidim, ze tu uz znova som sama, tak idem mrknut inde, papa.