Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
11. jún 2009

David dnes zaspava s krabicou 😀 ,zmyslel si ,tak ju musi mat pri sebe.

natsa
11. jún 2009

ahojte tak som vás prečítala povrchne Ufka tá scania je na tej zadnej ceste?
Lienka ten náš činžák je hned vedla ozety teda už tam bude zdravotné.
všetko bývanie má +a-.zajedno je tam viac roboty ale za druhé máte dvor kde máte súkromie kde sa môžete opalovať kúpat atd.ja si to neviem tu predstaviť 50 bytov každý na teba čumá nič si nemôžeš dopestovať ked nemáte záhradku,hrozní susedia ktorý nerešpektujú že máš dieťa a čo ma najviac sere tak tu je asi 10 psov a ked to tu začne štekať tak mám chuť to všetko potráviť.
tak mi sme si zasa spravili výlet boli sme zasa v hôrke pozret koníkov ale tam už neboli.Potom nás zastihol dážd tak sme našli chatu a tam sme sedeli na verande a čakali,zasa ma bolia nohy.
je tu debata o kojení ja mám dojem že budem malého kojiť asi do 18tky on lúbi mliečko aj ked mu dám mesko tak musí mať ešte mliečko.

michaela2410
11. jún 2009

Natsa, ti psi v cinziaku se.ru aj mna, ale z ineho dovodu. Ludia si po nich nevedia upratat, a potom, aby si sa bala stupit do travy 🙄 Za to by som tusim vrazdila...a to sa ti asi este nestalo, ze nejaky pes sa vyspinil priamo pred vchodom a majitela ani nenapadlo to upratat...este sa to roznieslo aj dovnutra a smrdelo to tam nejaky tenden, no proste otras!!!! 😠 😠 😠

lienka55
12. jún 2009

Dobre ranko,
tusim som dnes prvaaaaaaaaaaa!!! 🙂 🙂 🙂
Ja uz som hore a maly este spi.Dnes sa ukazuje opat skarede pocasie,dufam,ze vam to turankam jarmok nepokazi. 😉

jarabicka
12. jún 2009

Dobré ránko lienka, ja som dnes druhá vstala 🙂 ...my sa akurát kojíme pri pc 😉 ...vonku vyzerá nie veľmi ideálne počasie na jarmok, ale hádam sa ešte umúdri a bude dobre 😉

yamahafazer
12. jún 2009

ahojte 🙂
my sme uz hore od pol 6 malinkej sa uz nechcelo spat,ale este si pospala hod v autosedacke 😀
my sa chystame na jarmok len cakam kym sa muz zobudi 😀 no dufam,ze nebude prsat moc fain to nevyzera a fuka je dost zima.

mirkaff
12. jún 2009

zdravim......

no herecka pobedimska si ma predbehla................

Evka ty si sikulka konikujes aj kojis..........a potom maly taky fanatik do PC ako to nase

no napocudovanie,aj to nase drobca spi...........akurat sa sem tam pogula po posteli,najde vhodnu polohu a spi dalej
vcera sme boli o siedmej v kostole,a aj si potom vonku trosku pospal,ale o pol desiatej uz zalomil aj doma....

my sme sa do roka kupali kazdy den,,a napr.vcera sme sa sprchovali 4 krat,lebo taku ma ako niaku kyselu stolicu,,hned ma ritku zaparenu,,,,,,,,pripisujem to zubkom.....ja kupem maleho od narodenia samponom a sprchacom v jednom od oriflame,,ma to jemnu vonu a znasa to bez problemov,,a na zadocek davam Sebamed alebo teraz mam OLI-krem na zapareniny.........

mirkaff
12. jún 2009

a ten jarmok je aj zajtra??
skusim nahovorit MM....a co tam vsetko byva v tych stankoch??ja som na turanskom jarmoku este nebola....

yamahafazer
12. jún 2009

ten jarmok je aj zajtra

ja kupem kazdy den a davam do vody johnson baby kupel pre cele telo to davali aj v porodnici a nestipe do ici je to dobre a tiez aj taky krem od johnson pouzivam

lienka55
12. jún 2009

Mirka,jarmok je aj zajtra,ja som chcela ist dnes ale nema mi kto maleho varovat tak vybehnem asi zajtra.Mavaju tam vselico,to co aj na novomestkom jarmoku.
Ze no ,,pobedimska herecka,, 😀?Coze len ty tu mozes byvat prva? 😉 😀

lienka55
12. jún 2009

Ozaj,dnes poobede idem na take male stretko zo strednej bude nas asi 10.Na buduci rok mame po 10rokoch,pane boze to uz som taka stara? 😀 😀 😀
Musim si ist niekde nakupit lebo u nas su dnes a zajtra potraviny zatvorene,a neviem sa rozhodnut ci do NM alebo do PN?To su problemy co? 😀 😉

jarabicka
12. jún 2009

...aj ja by som rada na jarmok, už mi normálne chýbajú také nákupy alebo aspoň tá atmosféra-jarmočná 😉 ...
...rozmýšľam, či dnes vôbec s drobcom vonku mám ísť-akosi nevyzerá teplo...ale zrejme ho je dobré naučiť na kde-aké počasie, že??? 🙂
...v pondelok ideme do TN na očkovanie proti TBC, malinký nebol očkovaný v nemocke lebo dostal žltačku, tak sme objednaní v pondelok, aj s ostatnými babami, čo ich bábätka mali žltačku...stretne sa stará nemocničná parta 😀

mary3
12. jún 2009

Ahojte.... moji chalani už obaja spia 🙂 tatik dnes prišiel že mu dali den volno ale večer už ide do BA.....
Čakmá kým sa zobudia a vybehneme do mesta....
Pekný den

janette4
12. jún 2009

Ahojte.LEni,veĎ zober aj Davidka.

My sme boli ráno na ušnom na kontrolu,už je to celkom fajn,len do jedného uška mu dal ešte knot,ale keď doberieme ATB,Už BY TO MALO BYť OK.

malý mi spal pol hodinu,teraz sa tu hrá s nočníkom,ohromná hračka 😀 chcela som ostať na jarmoku,ale musela som ísť domov kvôli psovi,bolo ho treba vyvenčiť a začalo pršať.kým som doma malého povyzliekala,zas začalo svietiť slnko. ☹

a k tým psom.ja mám psa v činžiaku už skoro 8rokov a nikdy sa mi nevyšpinil pred vchod,ani na betón.je to hlavne nevychovanosť majiteľa,keĎ mu to dovolí.my sme nášho naučili tak,že môže len tam,kde mu to dovolíme,a nesmie špiniť na betón. 😝

idem sa s krpcom hrať,niečo si ukuchtiť k obedu,lebo manželovi som včera robila guláš a keď sa krpec naje,pôjdeme asi von.

jarabička, ke´D Kuba dobre oblečieš a prikryješ,kľudne môžte ísť von,v kočíku mu neprefúka.

janette4
12. jún 2009

malo tam byť KUbka. 🙂

ufka
12. jún 2009

Ahojte prečítala som teda kolko ste toho už dnes zažli,no škoda,že so už neni v NM aj ja by so šla na Jarmok na turú je to daleko?
Natsa je to hned pod TESCOM NA STARú CESTU DO Tn takže ak máte autá na opravu možete šup ku nám... ale nie robým si srtandu,ale ked tam budem bývat musím vymysliet aj nejaké letáčiky na reklamu a nech o nás trošku vedia...

natsa
12. jún 2009

ahojte,tak ja som si bola dať zapísať malého do pasu a mala som tam fotku ked som mala ešte krátke hnedé vlasi nechcela mi ho tam zapísať že teraz vyzerám ináč aby som nemala problémy tak som jej povedala,že nech mi ho tam zapíše a nerieši to za mna. tam kukali na mna že či sa podobám.Vyriešim to tak že si dám cop a hnedý šampon aby som sa podobala určite ma to výde lacnejšie ako si dávať nový pas.boli sme ešte v Sature doplatiť letiskový poplatok za malého ale aj to ešte niečo z toho zaplatili tak sme platili iba poistenie a ešte sme použili zlavu 40euro čo som tiež vyhrala tak sme platili 1200sk.Dnes operem malému kočár dúfam že dozajtra uschne.
evka ty si šikovnica kojita počítač ja som niekedy pri tom aj jedla ale teraz sa to už nedá všetko ho zaujíma.
ja som malého kúpala každý druhý den a používam Niveu.teraz ho tiež kúpem každý druhý ale ho v ted den ked sa nekúpe tak ho sprchujem.

natsa
12. jún 2009

ufka tak to je za našim činžákom ale máte tu konkurenciu oproti nám tiež opravujú autá a robia emisnú.

natsa
12. jún 2009

ufka a kde sa to presne sťahujete?No nezávidím ti to malý ti určite "pomôže" 🙂
žanetka áno je to aj o majitelovi ale mna sere to ked to tu naraz začne štekať ked sa psi stretnú na chodbe alebo vonku tak to tu je hotový utulok pre psov.Tutu ja dlhá chodba a to sa tu stršne ozýva a ke didú venčiť v noci a uspávam malého.Ja som toho názoru že nepatria do bytov..

janette4
12. jún 2009

No,ja so práve hodinu uspávala krpatého,ale už som to vzdala.oblečiem ho a ideme von.a to som si nachystala žehlenie,čo sa mi nazbieralo za 2týždne a chcela som spraviť koláč,kým bude spať. ☹

Ufka, z Mesta je na Turú 12km, autom tak 10-15min.

lienka55
12. jún 2009

Pobehala som doobeda v Meste trhy so zeleninou,Pevalu.Maleho som ulozila spat u mamy,a utekala domov umyt kupelnu a WC,vykopala nove zemiacky na zajtra k obedu/ak by prsalo,nenakopala by som nic/.
Idem sa osprchovat a utekam zase do mesta na to stretko. 🙂

janette,neblazni ze aj s Davidom,to mozem rovno ostat doma. 😠 😀 S nim sa neda ist nikde nakupovat alebo veci podobne.To musim stale po nom niekde behat.

natsa to aj ja musim mat maleho zapisaneho v pase/mam prepadnuty 😀 /ked pojdeme na dovolenku do Chorvatska? 😉

natsa
12. jún 2009

Lienka musíš ho mať zapísaného ale ak má TM platný tak stačí ak ho má jeden.za zápis platíš 3eura a kolok kupíš na pošte.dieťa má svoj pas od 5 rokov.

lenca13
12. jún 2009

Ahojte tak ja som bola dnes s kamoskou v TN na nakupoch 😉 Timea sa vysantila v Maxe na smyklavke a este taky detsky hrad ale spala mi len cestou z TN tak som zvedava aka bude do vecera aj som ju ulozila ale po dvoch hodinach som to vzdala ale aspon v tej posteli lezala 😉

ufka
12. jún 2009

Ahojte Natsa kde ideš na dovolenku? niečo si vyhrala? neviem presne adresu kde to je tak potom ked sa stretneme ,neboj okolo teba budeme chodit ajajaj za tatinom vieš? Tam je toho vela viem,ale svojich zákazníkov máme a ked sa niekto objavý nový je dobre.robíme aj klimatizácie,diagnostiku a kopec iných vecí.
Jej ešteže to tu čítam my ideme 10.7 do Talianska a malú som si do pasu nenapísala je to napočkanie? a ešte eurokartičku jej musím vybavit to musím dat zapisovat kde mám trvalý pobyt však?

lenča čo pekné sisi kúpila?
Liekna to už máte také velké zemiaky nakopanie,

natsa
12. jún 2009

ufka ono to bude asi trenčianska cesta,tak ked budeš labzovať hore dole tak sa stav.
Ideme na Krétu,ano vyhrala som ju z Lidla.napíšu ti ju na močkanie
aj bola niektorá na tom jarmoku?ja som si myslela,že pojdem na folklorne ale nejdem,
aj som sa dnes motala na trhu ale mali to tam o niečo drahšie ako v obchode,nové zemiaky mali za 80centov a melon aj vyše eura.

lenca13
12. jún 2009

Ufka kupila som si dve tricka a babam taku super hojdacku skusim ju pohladat 😉

lenca13
12. jún 2009
janette4
13. jún 2009

ahojte. dnes som tu prvá? 😝 😀

Ivet,tak predsa beriete ja malého?tuším ste nechceli.Neviem,či by som sa odvážila s takým drobcom 😉

my sme boli včera pozrieť na jarmoku,nič tam nemajú,aspoň mňa nič neupútalo.chcela som lanolín,ten nebol vôbec ☹ , malému sme kúpili len pančušky a chcela som nejakú letnú čiapku so šiltom,ale zaspal,tak sme nemohli skúšať.poobede prídu naši,tak pôjdeme s nimi.
Inak už vyše dvoch hodín spí,asi doháňa včerajšok,včera spal hodinu za celý deň.
a už mi trieska na stenu,idem tam.

lienka55
13. jún 2009

Ahojte,
Dnes je u nas rachotu,nad domom my lietaju stiiiiiiiihacky,v PN je letecky den? 😠 😎
Tak ja som vcera do noci varila na dnes,aby som mohla rano vyrazit maleho zaviest k mame a potom na jarmok.Nic tam ozaj nemali,isla som tam kvoli tym kobercom,len jeden stanok tak som si ich objednala lebo nemal take ako som chcela ja a za 2tyz. mi ich vyrobi. 🙂
Pokupila som sladkosti/blbosti/,malemu pernikoveho konika a mm srdiecko. 😀 Segra kupila malemu drevenu stolicku od poliakov s packom pu. 😀
Este som sa zastavila v Meste mala som tam obkuknute 2obrazy do spalne a nevedela som sa rozhodnut, tak mi ich dala na paragon domov a uz som rozhodnuta. 😉
Vcera stretko so spoluziackami dopadlo super,aj castejsie by mohlo byt. 😉

janette aj som ta dnes vykukala,ale nestretla som vas. 😉 😀
ufka, uz mame nove zemiaky ale je ich este malo.To som len skusala dnes k obedu.

janette4
13. jún 2009

leni,ja som dnes ešte nebola.doobeda som varila malému obed,žehlila, drhla kočík a spravila som službu na chodbe.
my pôjdeme až potom, s našimi