• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
nie,neboli sme..no to je fajn,ze ti nic nie je,ale netes sa dopredu..pre istotu..
10. dec 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne... apetit aj tak bohvieaky nemam, len som rada, ze uz ma aspon nenapina..
10. dec 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte holky....
gratulujem k skuskam.....k vyletu do tatier a konecne k bliziacemu sa terminu sona...ja by som sa tam natlacila uz skor, by som bola nedockava.. :sweat_smile:
a mon, vdaka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mas IP :wink:
10. dec 2007 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mrenka,zapájam sa do tvojej debaty ohľadom tej témy :confused: .Ono,lepšie je sa ani nevyjadrovať,lebo ťa 20 babuliek udupe do prachu za tvoj názor.Ja som sa už poučila.. :unamused: občas napíšem,čo si myslím,ale do takýchto extrémnych tém radšej nechodím,lebo keby sa do mňa niektorá z nich obula,tak sem už ani nepáchnem..Ja som si tiež myslela,že toto je stránka iba o detičkách,rodičoch,čakateľoch a snažilkách,ale občas sa to tu zvrhne a zvrtne takým smerom,že človek nevie,čo si má o tom myslieť..Možno to,čo si nemôžu dovoliť doma,tak si to prídu vyventilovať sem,bez ohľadu na všetko a na všetkých.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused:
10. dec 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maruschka...nespis? :sweat_smile:
11. dec 2007 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka dakujem,tak si predstavte,ze tu temu opat otvorili,ja tomu nerozumiem..
11. dec 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni, zbytocne sa nad tym pozastavujes.. :sweat_smile: kto chce tam chodi a kto nie, tak nechodi...aj ked ma vela ludi na to svoj nazor..
11. dec 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto? tak ja vas len pozdravim, idem kukat Katastrofen :zipper_mouth:
11. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,kam xodia Novomestanky na 3D ultrazvuk.tusim do aj Hlohovca :confounded: kam je najlepsie? :slight_smile:
15. dec 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte..tak sa hlasim aj ja uz z NM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mon, co tak utorok? :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:
16. dec 2007 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau miri, no super, vitaj doma! :wink: no ja skor streda, stvrtok - v utorok nemam moc volna

moncika, ja neviem, ja viem iba o Blave a o Brne k nam najblizsie..
17. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zistila hlohovec a pruske ale v hlovovci je najslepsia cena a dobry doktor :slight_smile:
17. dec 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
17. dec 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

**mon, oki, ved sme uz dohodnute :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak streda 10am :grinning: :sunglasses: zelena budova, hlavny vchod :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
17. dec 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, tak super :wink:

moncika, mas aj kontakt na toho dr.? posles do IP?

martinka ahoj, co mas nove, ozvi saaaaaaaaaa :sunglasses:
17. dec 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola na 4D v Pruskom vo stvrtok, stalo to 1600sk, trvalo to skoro 1,5hod. Doktor bol super, skontroloval babo, vsetky organy, kosti, vsetko nam vysvetlil. som strasne spokojna :dizzy_face: mame 150ks fotiek a asi 10kratkych videii.
takze len odporucam :wink:
17. dec 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, super, a kde je presne pruske?
17. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to za Ilavou,ak ti to nieco hovori. je to take malinke mestecko, clovek tam nema kde zabludit :wink:
17. dec 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Ilava mi este nieco hovori, ale Pruske menej :grinning: mas na nich, prosim ta kontakt, ako je to s objednavanim?
17. dec 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak budes chciet vysvetlim ti to podrobnejsie cez ip :wink:
tel cislo je 042 4492910 a ja som sa objednala asi mesiac do predu. sestricka sa ta opyta v ktorom tt si a kedy mas TP a podla toho ta objedna :slight_smile:
17. dec 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, budem rada, ked mi povies viac :wink: myslis, ze teraz je este priskoro, aby som sa objednavala?
17. dec 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mas cas, lebo aj tak ta objedna az ked budes v nejakom 23tt, takze kludne este pockaj :slight_smile:
17. dec 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dakujem za info :slight_smile:
17. dec 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co, potom ti poslem aj ip s opisom ako sa tam dostanes. ak by som zabudla, kludne sa pripomen :wink:
17. dec 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, este raz moooooooooooooooc dakujeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzi, co si neprisla ani ty?
a ako mimi? uz si v ktorom tt??

krasny dnik cice :slight_smile:
19. dec 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky chodi niektora z vas k MUDr.Durdikovi?ako na vas posobi?
19. dec 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,aj ked uz na toto forum neprispievam a ani nebudem,nie som taky bezchrbtak,aby som vam nepopriala krasne sviatky plne pohody,spokojnosti,darcekov a super oslavu silvestra...vsetko naj do Noveho roka,vela zdravia vsetkym detickam aj tym,co su v brusku,maminkam tehulkam vela trpezlivosti a kludu,som rada,ze som vas vsetky spoznala,bolo mi potesenim,majte sa krasne..
21. dec 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
aj ja Tebe...Vam..celej rodinke krasne sviatky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

..ale co sa stalo??? :confused:
22. dec 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Vam len zaželám šťastné a veseléééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zdravim vsetky maminky, tehulky aj nehetehulky z nasho regionu a chcem Vam vsetkym popriat nadherne Vianoce so vsetkym, co k nim patri, budte zdrave, stastne a milovane a pod stromcekom bohato obdarene :dizzy_face: :grinning:
24. dec 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok