Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
19. jún 2009

😀 😀 😀 Mirka s tebu je taka sranda 😀 😀 😀

aj ja sa idem pochvalit ja som andela spoznala na nete konkretne na pokeci stale ma tam otravoval potom som mu aj nadala nech mi da pokoj.chcel ma len do postele az po 3 mesiacoch co ma tak stale otravoval som sa snim stretla a na druhy den znova a uz to bolo.od vtedy je uz vyse 2 rokov a stihli sme kupit dom,zobrat sa aj to len o 2 svedkoch a uz mame krpatu,ktora o mesiac bude mat 1.rocik 😀

lienka55
19. jún 2009

My sme sa s mm zoznamili na chate/ale uz predtym sme vedeli o sebe,kto sme,co sme/aj ked tam to bolo zlozite,to je na dlhe pisanie, no a vobec nas ani nenapadlo ze by sme mohli so sebou nieco mat,....
Potom o tyzden sme sa nahodne stretli na diske,tam bolo tutuli,mutuli,spoluziacka nas dala do kopy.No a este v ten tyzden prisiel za mnou ci s nim chcem chodit.Ja som mu povedala,ze je mi to ,,jedno,,smejeme sa na tom este teraz,ze mne je jedno vsetko. 😀 Som sa ho hanbila tak preto som mu tak povedala.
Chodili sme spolu 7rokov a 2mes. a potom sme sa vzali.

Maly mi uz spi a ja som strasne unavena,tak pojdem asi do hajan. 😔
Peknyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend!!!!!! 🙂

ajkabezka
19. jún 2009

jéééj, to jsou pěkné příběhy 😵 , jsme se s manžou aj nasmáli 😀 ..mirka šak hromy blesky je jedno jaké 😉 , hlavně že vám vždycky vyjde sluníčko 😵 ..
lulu stihli jste toho taky dost 😲 , my 3 měsíce po "vyznání" svatba-2003, 2005 se narodil Dani, 2008 Kuba 😅 ...manža se smál, že stromy zasadil, sny splodil- i když jsem strááááášně chtěla Kačenku ☹ 😉 - ale ten dom dát dokopy se nám jakosi nedaří 😠 ...šak času dost, další děti už nebudou, tak múžeme jen ten dúm spravovat.. 😀
no dneska na chirurgii v Turej nás poslal pryč, že prý má přečerpaný limit u VZP 😠 😠 😠 , tak jsme jeli do NM- Dani má parádně naraženou patu 😖 ,dostal jakýsi obklad, stahovací fáč, mazat ibalginem, fastumem, a šetřit aspoň 5 dní- no to jsem se smála, že šetřit 😀 , hyperaktivní Dani a šetřit se 😀 😀 😀 ...tak ho stále okřikuju, aby se šetřil.. 😲 😉
tak pújdu lehnouut, protože noc byla otřes 🤐 ..tak zítra ...dobrou noc.. 😔

martinano
19. jún 2009

ahojte
krasne pribehy ja pridam svij ak mozem.my se sa s manzelom poznali uz nejaky cas, zacali sme spolu chodit, o tri mesiace som cakala matka, medzi tym sme stihli naplanovat svadbu manzel odisiel do norska pracovat, ja som sa zagulatovala, kupila som dom, teda sme vsetko som vybavila, este pred tym sme stihli nove auto kupit a v ten isty rok sa nam narodil matko.taky frmol u nas, a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂

lulu723
19. jún 2009

mata ja som otehotnela po pol roku aj to len koly mojmu,lebo uz sa citil stary mal uz 30 a chcel babetko kebyze mu nedam na to suhlas tak doteraz nemam babo,ale som rada,ze to takto dopadlo 😀 stale srandujeme a velmi dobre si rozumieme a to je hlavne.len niekedy ma strasne sere,ale to asi kazdu zenu sere jej chlap 😝

Aja veru stihli sama sa cudujem kolko toho mame za sebou 😉

martinano
19. jún 2009

lulu ja na to tiez krasne spominam a hrozne som rada ako to vsetko bezalo, islo to jednoducho ako to malo byt.
a ktory chlap nenastve??????????????????????????????
ja mam doma este aj tohto drobca a to,ze je chlap sa v povahe nezaprie od narodenia 😠

lenca13
19. jún 2009

Ahojte tak by sme boli s kamoskou a segrou pozriet na namesti bolo tam vystupenie sk. Ciganski diabli su uplne super 😵 😵 😵
Pekne zoznamenia tu boli 😀 😀 😀

mirkaff
20. jún 2009

zdravim a prajem dobre ranecko.........

uplne idealne vikendove pocasie 😢
a to ma byt dnes u nas na ihrisku Velky den deti,,sutaze,kolky,jazda na stvorkolkach,atrakcie...... ja si dnes atraktivne polietam s metlu,s prachovku,s vysavacom........ved to poznate

Lulu a toho zajacika mavas volne pusteneho??

ajkabezka
20. jún 2009

dobre ranko 🙂 ...to počasí je fakt 😠 😠 chtěla jsem jet mrknout na myjavu na slavnosti a jarmek 😅 ..
lulu koukám, že ale vítěz v superrychlosti je tu martinao 😎 ..teda jsem oči valila 😕 😲 😕 , co jste všechno stihli za kratučký čas.. 😨 😵

janette4
20. jún 2009

ahojte.aj my sme sa zoznámili v robote.ja som sa mu hrozne páčila(jasné "kozatá") a môj dobrý kamarát s frajerkou,ma stále otravovali,aby som sa s ním aspoň zoznámila,že on je zo mňa úplne paf.aby som mala pokoj,dali sme si rande,na ktorom som si ho v podstate nevšímala a chlapec sa táááák snažil 😀 a na druhý deň som im povedala,že zabaviť sa zabavím,išlo leto, 😀 ale,že z tohto mráčka nezaprší 😝 V priebehu prvého roka som sa ním chcela aspoň 3krát rozísť,lebo mi liezol na nervy,ale potom ma to akosi chytilo.keď sme oznámili bábo a svadbu,všetci známy sa mi smiali,že ale z mráčka zalialo a poriadne 😀 😀 Chodili sme spolu 6rokov,svoji sme rok a s om spokojná.Je z neho veľmi dobrý manžel a otec a určite by som ho nemenila za iného.Jasné,že aj on ma občas vytočí do vývrtky,ale ide aj o tie udobrovania,veĎ to všetky poznáte 😀 😀

my sme boli včera na prechádzke a stretli sme yamahu a potom aj lulu.aspoň som si dobre pokecala
Poobede chceme ísť pozrieť na Myjavu,železnice vytiahli starú lokomotívu na uhlie,ktorá nám celý deň chodí ponad okná a parádne dymí,ale je to bomba,že to ešte funguje po toľkých rokoch 🙂 chceli by sme sa ísť odviezť,tak dúfam,že už pršať nebude. 😉

miriamkac
20. jún 2009

Caute.
Teda, tie zoznamovacie pribehy boli doobre... 😅

Ajka vitaj..... 😎

Tak u nas "uraduje" choroba. Minuly stvrtrok zacala malá zvracat a uz v sobotu sme skoncili v nemocnici na infuziach v TN. V pondelok nas prepustili a teraz vo stvrtok to chytilo chlapcov. Stale nie su v poriadku 😖 ..takze nam je veselo..... ☹ ale dufam, ze to nebude mat taky priebeh ako u malej.....

janette4
20. jún 2009

miriamkac..chlapcom prajeme skoré uzdravenie 😉

lienka55
20. jún 2009

Ahojte maminy,
ale mame hrozne pocasie,co?Rano som bola mojim chlapcom kupit ranajky,potom som bola zaviest Davida k mame a utekala kupit kvety,znami mali dnes svadbu,taku netradicnu,úz maju 3roc.syna a nevesta nemala biele saty,ale ciklamenovo-ruzove. 😉
No a kyticu som bola kupit v byvalej robote,mali vela prace/objednavok/,tak mi sefka zahlasila,ze urob su ju sama. 😀 Aj som sa bala,ale dopadlo to celkom dobre. 🙂
Este upratujem,periem a ked skoncim pojdem pre Dada. 🙂 🙂 🙂

lienka55
20. jún 2009

Zabudla som, 😉 Mirka,chlapcom a Laduske skore uzdravenie,nech vas to co narychlejsie obide.

mirkaff
20. jún 2009

Miriamkac nech su deturence cim skor zdrave........co sa Laduska zacala odvodnovat ked Vas dali do nemocnice??

Lienka55 to aby si nezabudla aranzovat....... 😀 ale tie saty mohli byt zaujimavo pekne.......s takou kombinaciou by som nemala problem .........
ja som tiez dnes naaranzovala do plytkeho kvetinaca,,ale to iba muzovej babke na hrob......

no ja som nasho drobca v tom najvecsom dazdi navalila do kocika.....lebo furt hucal a akonahle sme vysli von,,zrazu taky vyskereny,,inak sa mi paradne islo,,tie otrasne chodniky,nezaaretovane kolecka,v jednej ruke dazdnik,vsade bacoriny,no isla som jak keby som bola navalena

lienka55
20. jún 2009

mirka aj ste boli na tom dni pre deti?Ked som bola na kvety tak som stretala v Tescu aj tvojich svokrovcov.

rikarr
20. jún 2009

ahojteee

strašne vás zanedbávam,prepáčte ale ja sa polepším - slubujem, nejako nič nestíham ani neviem prečo.som s malou furt na dvore...prečítala som len stranu a pol dozadu tak som celkom neni v obraze ale vítam nové maminu alebo maminy aaaa zoznámenia ste mali zaujímavé.
my sme sa z mužom pozneli dávno .ešte za mojej puberty 😀 ale to som o neho nejavila záujem a on ma fuuurt otravoval .už mi aj výhovorky dochádzali 😎 no a potom si našiel inú a ja iného a odišiel do anglicka ..tak bol klud a ked sa vrátil ho segra vytiahla na discu do ivany 😀 😀 😀 mna vytiahla kamoška aj ked sa mi brutál nechcelo ...a tam sme sa stetli ..čosi kdesi sme si pokecali popili ....išla som domov a predstavte si on mal furt moje číslo 😵 no a zas som sa ho nemohla zbaviť tak som si povedala že kým nenájdem toho pravého aspon nebudem sama, nie? 😀 a ked už som s ním bola som si ho ochodčila a veru už by som ho nedala,,,,,, 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 mám na neho papiere a som spokojná 😀
marec 2007 zásnuby, apríl 2007 kúpa domu + prerábka,jun 2007 svadba a oktober 2007 sa narodila malá - a december 2007 sme sa stahovali do noveho 😀 😀 😀

erika13
20. jún 2009

Miriamkac,chlapcom zelame skore uzdravenie 😉

Lulu,takych zajacikov mame doma dvoch,su mili a stale vymyslaju 🙂

Vase zoznamenia a zalozenie rodinky boli superrychle,my sme s mp iny pripad...
Zoznamili sme sa v kine,ja som bola s kamoskou,on s kamosom,co isli spolu na rande,zacali sme randit aj my,
po 5 rokoch sa narodila Romanka.Par rokov sme sa stretavali len ako jej rodicia,mali sme aj inych partnerov.Asi sme museli skusit inde,aby sme vedeli,ze patrime k sebe.Po 18 rokoch spolu nebyvame,sme spolu cez vikendy, aj 2-3 dni v tyzdni a vyhovuje nam to.Usetrili sme za svadbu,aj za rozvod 😀 😀 😀

mary3
21. jún 2009

Ahojteee.....
Idem kuknúť na skok, malý spí a tata musel ísť ešte dnes do BA a príde zajtra ráno, tak využívam voľnú chvilku....

Baby tie zoznamovacie príbehy boli fakt dobré... ja som sa s mojím priateľom zoznámila tak že som chodila s jeho kolegom z práce a cez neho sme sa spoznali 😝 dali sme sa do reči a nejak sme si sadli a bolo.... od začiatku sme sa rozprávali o deťoch, ja som už veľmi chcela, snažili sme sa skoro rok kým sa nám zadaril Luki 🙂 nie sme manželia (prečo to je dlhý príbeh) ale mne to tak vyhovuje........

Inak Lukimu sa to už pekne hojí, má to už úplne suché tak len natierame....

Miriamkac, skoré uzdravenie detičkám.....

mirkaff
21. jún 2009

zdravim......a posuvam

tak ja mam navarene,,aj upeceny linecky rybezlovy kolac.......a idem este povysavat,kym pojde maly spat......tolko mame chrumiek na zemi
a pobede cakame navstevu.........

natsa
21. jún 2009

Ahojte.Tak mi sme boli včera od rána ne cestách.boli sme u našich na MY boli tam folklorne.Aj sme boli na jarmeku ale malý začal piščat tak sme sa otočili a išli našim domov.Mama malému kúpila dreveného koníka ktorého si nevšíma(on má svojeho delfínika)ja som si tam kúpila žlatínu-to musím mať.Potom sme išli do holíča k svokre a ešte od tial sme išli k mojim krsným tam majú chlapca ktorý je od nášho Danka o 2 dni starší.Prišli sme až večer ukonaný uložili sme sa všetci spať.
Ja som svojho muža poznala ešte na strednej bola som zneho hotová mávali sme spolu dielne ale on si ma nevšímal doposial si ma nepametá ja som o nom vedela všetko ked som išla okolo noho tak sa mi roztriasli kolená a srdce mi išlo vyskočiť z hrude.On skončil školu ja som po čase na neho zabudla.Každý sme mali svoj život.po 9 rokov sme sa stretli na zábave na ktorú som išla z velkou nechutou mala som za sebou prácu v sobotu a ešte v nedelu som mala ísť na nočnú.ked som ho videla vôbec som ho nepoznala akosi sme sa dali do reči a ja som mala pocit že sa poznáme večnosť,až ked mi povedal ako sa volá až potom mi to všetko došlo.No a sme spolu dodnes.On má brata ktorý má za ženu moju sestru.

lulu723
21. jún 2009

Ahojte babulky 😉 veru dobre pribehy su tu 😀

ja som akurat dovarila mala zachvilku vstane tak mam chvilku klud a idem si cosi povysivat.nikdy ma vysivanie nebavilo,ale teraz ked som sama doma a strasne sa nudim ked mala spi tak som si veru kupila vysivku aj bavlnky a vysivam si.su tam take dve maciatka na stole hadam to dokoncim a dam do ramu a pekne na stenu zavesim.

musim Kubovi vymenit seno ci co to tam ma,lebo mi zachvilku bude smrdiet cely dom.

strasne je zima tak som si aj zakurila v sporaciku nech neni len na okrasu 😝

idem si spravit kavu a idem este odpocivat tak zatim papa 🙂

lulu723
21. jún 2009

jaaaj a zabudla som uz nam ide 3 zubok ma tam taky velky biely hrbolcek na vrchu tak sa tesim jakeho zubkaca budem mat 😀

michaela2410
21. jún 2009

Ahojte, tak ja som sa tu uz hodne dlho neozvala 😉
mame to teraz v skole hekticke, ale zajtra je klasifikacka, tak uz bude vcelku klud. Minuly tyzden si chceli vsetci opravovat znamky a otravolvali, ci ich este vyvolam, ci by sa to nejako nedalo...priznam, uz mi to trocha liezlo na nervy. 😒
Tie zoznamenia su zaujimave, tak ja pridam to nase.
Na Silvestra to bolo presne desat rokov, co sa pozname. Zoznamili sme sa na ich chate, kde som isla s brachom a jeho frajerkou, lebo jej kamoska tam bola so svojim frajerom (terajsim mojim svgrom). Ked sa nadranom vsetci ulozili spat (kazdy parik do inej izby), tak my sme sa dali spolu do reci, a kecali sme asi hodinu. Potom sme si isli lahnut a na druhy den som odisla domov. Po asi tyzdni som mala od neho telefonat (samozrejme ze som nemala najskor tusenia, kto vola), ci nejdem von, isli sme na biliard, iny den do kina... a tak to zacalo. Po asi styroch rokoch sme si nasli spolocny byt, naplanovali sme si svadbu, medzitym som otehotnela, vzali sme sa narodil sa Tomas, potom Lukas a sme spolu doteraz. A dufam, ze zostaneme, hoci niekedy to je s nim velmi, velmi tazke. ☹

lienka55
21. jún 2009

Ahojte,
my sme mali celkom fajn nedelu,doobeda som varila,mm bol s malym vonku tak som mala klud,naobedovali sme a zalahli vsetci traja.Potom ked maly vstal tak sme isli znamym na navstevu.Bolo super,konecne trosku zmena od kazdodenneho kolobehu. 😉

yamahafazer
22. jún 2009

ahojte 🙂
mala spala v kuse 8 hod a sa teraz napapala a spi dalej 🙂 tak som skocila pozret co ste popisali.Aj ste dali vcera muzom nieco ku dnu otcov?Malinka niesla v rucicke lizatko a taka bola zlata moj bol taky dojaty ake to bolo mile a este sme mu dali malu motorku😀 .My sme sa spoznali na skole a chodily sme spolu 5 rokov a teraz sme vyse 3 rokov manzelia.

janette vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 vela zdravia,stastia a lasky a vsetko nech sa ti splni co si zelas 😉
ja som ani nevedela,ze mas narodky az ked som zbadala v albume tortu krasna torticka 🙂

mirkaff
22. jún 2009

zdravim......

Janette tak aj ja sa pripajam ku gratulacii a prajem vela stastia,zdravia,lasky a nech Ti Matusko robi len a len radost 😀
no my sme tatinovi nedali nic,,popravde povediac ked bol den matiek tak on svojej mame kupil velku bonbonieru,,no a ja som ako matka jeho syna nedostala nic,,takze " NO COMENT".......

rikarr
22. jún 2009

ahojteee

janette všetko naj k narodkám 😀

ako ste oslávil den otcov???? náš dostal milu a bol vybavený 😉

janette4
22. jún 2009

ahojte.Baby ďakujem,ale mala som ich ešte v máji.dlho mi trvalo,než som si našla čas zmenšiť fotky a hodiť ich sem 😝

Môj tiež nedostal nič.ráno mi pripomenul,že čo dostane ku dňu otcov a ja som mu povedala,že to isté,čo ja ku dňu matiek.Takže dostal veľké NIČ. 😒

lienka55
22. jún 2009

Ahojte,
u nas prave zacalo poprchat,a j dost chladno. 😝
David predchvilkou zaspal tak mam veget.Navarene je,povysavali sme,pozehlili a asi si pojdem lahnut,lebo sme nemali moc dobru noc. 😝 😠
Zajtra odchadzame na dva dni s tatikom na sluzobku do Tatier,moc sa mi nechce tam ist s malym,ja som najradsej doma.Tak tu toho moc nepopiste aby som toho nemala vela. 😀

mirkaff,ja som len srandovala dnes s tymi novinami,nikd sa mi neusli,ale kazala som mame nech mi kupi ked pojde z roboty.Dnes mi prisli dalsie sandalky,su nam dobreee!!!! 😅 🙂 😉