Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
24. jún 2009

Ahojte tak doobeda som varila,zehlila boli sme aj v obchode a na chvilku sme isli aj na preliezky 😉
Erika to mi je luto ze ta nezobrali ved mozes skusit aj o rok ☹

mirkaff
24. jún 2009

no Lulu je to tak ...bohuzial..chalupu zdedila svokra,,oni maju od ulice tri okna,,my sme si prerobili vedla,,je to tak ze mame spolocnu vstupnu branu od ulice a spolocny dvor.ze kedysi ty co tam byvali tam robili zabyjacky,,boli to vlastne dve izby vedla seba,,tak sme pristavili kuchynu,,kupelku,,porobili priecky,dali nove okna..proste zozralo nam to 600 000 tisic,,plus este svadobne penaze......a nic neni nase........akurat to ze svokra bola ochotna zalozit chalupu pre nase byvanie..........takze plyn a elektrika ide na jedny hodiny,,no a som si vydobila ze budeme mat este aj my hodiny aby sme vedeli kolko spalime.......este stastie ze ich mame...........jedno peklo je zazehnane......

inak s odstupom casu to hodnotim tak ze to bolo strasne na pi..p rozhodnutie

lulu723
24. jún 2009

sak,ale aspon mate kde byvat iny su v podnajme a zo dna na den ich mozu vyhodit.

teraz som volala andelovi,ze kde je a on ze za Povazsku Bystricu,ale to tam bol uz pred pol hodinou tak sa priznal,ze obeduje tak som mu vypucovala zaludok,ze mal pekne prist domov a obe zobrat na obed a nie sa nadžgavat sam z bratom.tak som zase vytocena a este to aj pekne zakorunoval,ze ma lubi to uz ma ide uplne rozhodit.on si mysli,ze ked povie ze ma lubi tak hned mu vsetko prepacim. 😠

michaela2410
24. jún 2009

Lulu, tak mna by to naser.inkalo riadne 😠 mna tiez vie mm poriadne vytocit a potom som ja ta zla, ze som na vsetko ofucana!

yamahafazer
24. jún 2009

ahojte baby
mna rozculilo pocasie aj sa uz ani nad nicim nerozculujem lebo som prisla na to,ze je to zbytocne aj mojmu som uz tolko krat hovorila nech natrie radiator a zarubne a stale nic tak som ten radiator natrela sama a aj na zarubne sa chystam a mi povedal,ze ved on by to natrel len neviem ci by to bolo este tento rok 😀 .Ale ani sa mu necudujem,ze sa mu uz nechce lebo sme prerabali vyse pol roka byt a este som rada,ze sme to postihali do porodu a to moj robil vsetko sam aj jadro muroval aj obkladal a stierky robil a to sme mali este tapety a to este pori tom aj do roboty takze uz toho ma dost ved ja ked mam cas,ze mi ma kto malu postrazit tak porobim.Ved aj teraz mi tato prisiel,ze ju ide povozit len stale prsalo co ma stve a tak bol snou na balkone lenze tam sa jej spat nechcelo ked vie,ze sa nevozi tak ju hupal v koliske,ale len tak driemala a teraz konecne vyslo slnko tak som ich rychlo vystrojila von zakedy neprsi nech sa aspon trocha vyvetra.No dufam,ze to slnko este vydrzi lebo toto nieje ziadne poriadne leto.A inak moj ked treba tak postrazi vie vsetko musel sa naucit uz ked mala tri tyzdne tak snou bol sam lebo som musela byt v nemocnici a potom prisla moja mama a aj svokra sa vystriedali takze ked treba tak on sa postara aj taktio mi ju postrazi ked poviem,ze si potrebujem nieco porobit alebo navarit tak reku musis strazit a hotovo 😀

lulu723
24. jún 2009

doteraz este nieje doma 😠 ale chodila tu okolo domov jedna z T-mobile tak som si dala 60+60 volnych minut za 11,80 eur takze mam 120 minut za 11,80 a to si myslim,ze sa oplati a aj som rada,lebo uz davno som si chcela dat pausal do T-mobile,lebo ja mam orange a cela moja rodina ma zase T-mobil a to boli nehorazne peniaze prevolane.moj to ani nevie a je mi to jedno ci sa potom nasere,alebo nie 😝

natsa
24. jún 2009

Ahojte tak konečne som sa dostala k počitaču.Rano som varila potom som bala sním vonku nechcel zaspať tak som si dala také vädšia kolečko aby zaspal.Po ceste sme stratili delfínika tak sme sa vracali,našli sme ho pokladníčka v Biile ho mala pri pokladni,šak by mi MM dal keby sme ho nenašli.
Mirka ja som to napisala schválne o tej burine-čo ja som mala doma kvetov a všetko mi zvedlo dokonca aj takej rastlinke ktorej sa darí všade a netreba ju často polievať a mne uschla.spomenula som si na škrečka ktorého
sme mali ked som bola malá.Naši odišli na dovolenku aju zo segru ja som ostala doma aj zo škrečkom ktorého sme mali na balkone.Po necelom týždni som si na neho sponenula a on chudák vykotený hore nohami. Skapal aj od hladu a smädu. ☹

a ked kreslíte na stenu tak máte predlohu alebo kreslíte čo vás napadne?
Rikarr máš super svokru nie aby ta polutovala a povzbudila.No aj takí su ludia. ☹

mirkaff
24. jún 2009

Lulu mali sme moznost kupit byt..lenze to bol 2 izbovy v Meste.a neprerobene jadro,,stare okna....a obaja zvyknuty na dedinu............a veruze aj horsie su niektory na tom ako my...tak si vravim ze niak bolo niak bude.........

Yami tak to potom klobuk dolu pred TM......no ten moj,,,,,,,,maly ho raz ocural a odvtedy ho nechce prebalovat..a ked som si odbehla na hodinku ku kamoske tak som dosla domov,,vsade smradu a ked som sa opytala ci neciti ze maly je posrany,,tak mi zavali ze oni si na ten smrad uz zvykli a ze caka kym pridem a prebalim ho.........chudak maly,,vo vlastnom h.vne.........

Natsa jak my so segru....tiez sme mali morske prasata a po dvoch tyzdnoch sme si spomenuli ze im treba dat jest.....

Lulu ty hovoris TM andel?? alebo je to vase priezvisko.......?? lebo Andelovcov mame v rodine

mirkaff
24. jún 2009

Rikarr no a co ma svokrusa doktorat ked tak rypla?? 😀

ze ake su len mudre............ 😀 😀 😀 poznam

rikarr
24. jún 2009

ale ved iba jej deti sú najmudrejšie na svete

natsa
24. jún 2009

Ten moj tiež nechce,ked vidí že malý tlačí len zahlási že je pokadený,ked mu poviem aby ho prebalil tak povie že sa mu to hnusí.Mne to nevadí ved je to moje bábatko.Dievčence kedy vám deti prestali všetko chytať musím mať oči všade.Káble to je jeho,stále mi leze do fritézi mám ju v takej poličke ktoráje trocha nad zemou tak sa bojím aby to nevylial nemám ju kde uložiť.
mirka a ten byt ste predali a tento máte prenajatý?veru mi vtakom 2 iz byte bývame,hovorím tomu kutica.penazí sme nemali všetci vtedy brali v hotovosti.Vravím že dočasne dobré a už tu hnijeme 7 rokov.No dúfam že za 2 roky sa konečne presťhujeme.

lienka55
24. jún 2009

Ahojte,
ale ste tu toho popisali,ledva som to docitala. 😝 Uz sme doma,aj sme stihli vsetci traja zalahnut,lebo sme boli nedospati,maly mal hroznu noc,ja som tiez nemohla spat,doma je doma a svoja postel je svoja.
Povybalovala som vsetky veci,nemam navarene,tak ideme na pizzu,mm ma dnes meniny. 😅

rikarr,viem ze Viki spava na velkej ale nevedela som ze uz vo svojej izbicke.Aj my sme dnes prave objednali Dadovi velku postel,pride nam zaciatkom augusta,to bude mat k narodeninam.Este mu chcem dokupit,navliecky a uvidime ako to zvladne. 😉 A teraz uz kasles na skolu ale skusis aj na buduci rok?

mirka,my sme to mali podobne s tym domom,ale uz je to skoro dane do poriadku,nebavili ste sa so svokrovcami,ze by ste to chceli dat do poriadku?

lulu,nerozculuj sa,on ti to potom ked pride vynahradi. 😀

Ivetka,ja musim este aj teraz behat po Davidovi,co chyta co nema,takze to este asi potrvaaaa. 😀 😉

mirkaff
24. jún 2009

Ivet no my sme ho ani nekupovali.......takze ho ani neprenajimame.........

no nas je tiez strceny tam kde ho neni treba..a este stale si vsetko dava do pusy.......neviem kedy s tym prestane.a tiez ma rad kable,,nabyjacky,,PC,kuchynsku linku,,hrnce,a toaletny papier..ten strasne rad trha

lulu723
24. jún 2009

Mirka to je prezyvka mi sa takto oslovujeme stale dokonca aj ked sme niekde v obchode tak na seba kricime Andel 😀

natsa
24. jún 2009

miri tak to musíte mať velku spotrebu papiera 😀 no mj odišiel na nočnú tak čušíme z dankom pri telke.pred chvilov som dovarila kuracinu na zajtra.Lkienka a to už ste doma?V piatok sa pobalím a idem na výkend k rodičom mama a narodky tak jej pomôžem spečením do roboty.za chvílu pojdem malého okúpať a hajde do kutan

rikarr
24. jún 2009

😎 😎 jasne že skusim na buduci rok - nech svokru aj švagrinu roztrhá 😎 😀 😀 😀 😀

svokra má iba 9 ročku ...ale mudra je jak radio.....no a jej deti sú tie naj a neomylné .....

rikarr
24. jún 2009

viki tiež ešte chytá ale už je to iná zvedavosť a ked jej poviem nesmieš to chytať tak prestane .....

ja som dorobila čerešnové gule tak idem k tv

natsa
24. jún 2009

šak to snád nenapíšem už to píšem 3 krát napíšem a Danko to vymaže potvora ešte nechrní.už som aj zabudla čo som chcela teraz sa tu vyškeruje,Jájvo vani zistil ako sa vyťahuje štupel tak mu napustím vodu a on ju vypustí.Robila som vRRRRRRRRRRRRr a on to zopakoval už sa mu to r darí.No za pol hod ho skúsim dať uložit spať dúfam že mi nedá košom

janette4
24. jún 2009

ahojte. my sme dnes boli na kontrole na neurológii,dopadli sme dobre.krpec spal len cestou domov ani nie pol hodinu a potom mi zaspal až o pol4.o 5sme ho zobudili,nech si nemyslí,že bude vyspávať do večera.ešte som s ním išla von,aby sa unavil. včera sme skúsili trošku chodiť tak,že jednou rukou sa držal mňa a druhou kočíka a dnes ma s tým otravoval stále,lebo doteraz len za obidve ruky.

druhý večer úspešne zaspal bez mojej prítomnosti.,manžel ostal dnes doma,a keĎ ho počul revať,slzy na krajíčku a chcel ísť za ním.tak som stála pri ňom,aby za ním nešiel a pokazil by mi môj výchovný proces 😀 chvalabohu,Maťko za 4minúty pochopil,čo od neho chcem,ľahosl si,dal si dudku a pokúšal sa zaspať.síce po polhodine ešte nespal,len tak ležkal a čumikal do blba,ale aspoň nehučal.nakoniec aj zaspal úplne v kľude.

mirkaff
25. jún 2009

caute....babusenky asi sa luftujete,,ze

my sa ideme ulozit na spanok........

natsa
25. jún 2009

Žanetka napíš mi tvoj výchovný proces lebo ten moj nezaberá.Doposial si ho ako uspávala?Mne doposial zaspáva pri cecku

lenca13
25. jún 2009

Ahojte 😉
Nasta ja som tiez Timeu uspavala do 13 mesiacov a potom som ju postupne odvykala a teraz zaspi pekne sama tiez no neislo zo dna na den 😉 a dovtedy som ju aj vlastne kojila
Vsetko chce cas 🙂

lienka55
25. jún 2009

Ahojte,
dnes dobieham co mam zameskane/prala som,varila/este k tomu peciem zakusok mm do roboty na zajtra so salatom cestovinovym.Tak som unavena,bolia ma strasne nohy,ved od rana som pri hrncoch. 😝
Este ma caka ladnicku umyt,ale asi to nestiham.

natsa,uz sme doma,isli sme v utorok rano a prisli poobede v stredu.
erika ale by som si dala tie ceresnove gule,mnam 😝 .Ty si ale gazdinka,ja by som ich teda nezvladla urobit. 😉

yamahafazer
25. jún 2009

ahojte 🙂
dneska tu tusim ani nikoho nebolo ved sa ani necudejem ked je tak krasne vonku treba to vyuzit ajmy sme sa vozili aj doobeda aj poobede a vyzeralo to aj na burku hrmelo aj sa zabliskolo,ale nastastie to odislo.Malinka je uz okupana aj napapana uz tak oci prevracala ked jedla a teraz si dudka v koliske,ale zaspi az tak o stvrt na 9 skor nie.Ja nastastie zatial problem zo saspavnim nemam ja ju dam do kolisky a trocha pohpem a necham ju samu.Skor ked bola este narodena vtedy sme ju nosili na rukach co ju bolievalo viac brusko tak sa nosila a vtedy mi najlepsie zaspavala na mne aj som sa bala,ze ked ju budem muset stale takto uspavat neviem ci ju vydrzim tolko nosit ked bude mat 10kg,ale nastastie sa to zlepsilo tak uz si zaspava krasne sama.Dneska sa uz aj sama otocila z bruska na chrbatik,ale to bola tak troska dole brehom tak to asi preto lebo ma este tazku ritku ked tam ma tie ortopedicke,ale ked bola jemno naklonena tak uz sa vrhla otacat.Idem pozret co tam vyvadza 😀 ci spi alebo pozera na obrazky co ma nalepene na stene.Myaj spolu citame vsetko ona tak pozera vsetky casopisy tak sa tvari ako keby tomu rozumela 😀

natsa
25. jún 2009

No to bruško sme mali aj mi.Plačkal aj 2 hod.celý brontový ja lietala okolo neho celá spotená všetky možné polohy sme vystriedali.Ešte nespí mal dávno spať nechala som ho samého v postielke raku ked nechceš nechaj tak.Vyhukoval na mna a ja nič potom sa rozreval ☹

michaela2410
25. jún 2009

ahojte, velmi so vas nemala kedy cele precitat, ale aspon som pridala nejake nove fotos 😉

Deti uz v posteliach, tak sa idem uclovecit do kupelky a asi tiez zalomim. papa 😔

janette4
25. jún 2009

ahojte.
Ivetka, ja som ho doteraz uspávala v našej posteli a keď zaspal,tak som ho preložila do postieľky.zo začiatku to trvalo tak 15-20min.,to mi nevadilo, pomojkali sme sa a zaspinkal.ale už asi mesiac mu ukladanie trvalo hodinu aj viac.najviac ma vedelo dožrať,keď hodinu civel do blba a po hodine sa posadil,vyškeril sa na mňa a začal lietať po posteli.Tak som ho začala učiť zaspávať samého v izbe vo svojej postieľke. Uloží ho do postieľky, vysvetlím mu,že má spinkať,že ja mu nachystám mliečko,aby mal v noci čo papať a keĎ zaspí,že prídem spikať za ním, dám pusu a idem preč.Prvý deň reval jak divý 7min., druhý večer 5min., včera 3min. a dnes ani nemrnkol.obzrel sa na mňa,keď som odchádzala,pretočil sa na druhý bok a ležkal.aj som čakala za dverami,kedy spustí a nič 😝 taká som na neho pyšná 😀 Dúfam,že už mu to aj zostane,lebo by som takto chcela zaviesť aj obedňajší spánok.

Ja som dnes bola u kaderníčky, po 9mesiacoch spravila zo mňa človeka, tak som zase na chvíľu pekná 😀

natsa
25. jún 2009

MIši pekné fotky chlapci sú zlatý.Kam chodia do školky?To moje malé už konečne zalahlo teraz si len trocha potiahol a už spal za hod je hore a potom tahá 3 hod a potom si musí zasa cucnúť a tak až do rána.Tušim je čosi na Zelenej Vode nese sa to až k nám.Ešte zaslobodna mi to niečo hovorilo teraz už nie aj hýbať som sa zabudla.

janette4
25. jún 2009

jarabička, ajkabezka kde ste 😲 😲 😲 😲 😲 ?už ste tu dlho neboli.

natsa
25. jún 2009

No to mujmu ešte nevysvetlím aj som ho dala do postielky ležať povedala Danulík spinkaj dala dudel.Usmial sa a to ešte nevedel že plánujem odísť tak som ho nechla tak po5 min sa rozplkal nemám to srdce ho nechať plakať.žanetka a ked tvoj plakal tak si ho nechla tak a on zaspal sám?