Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
28. jún 2009

Peknu nedelu prajem,
ja som uz naobedova/varila som nedelnu polievku,kura s ryzou a salat/mm ani neobedoval zalahol k malemu,no a konecne mam cas pre seba. 🙂 Pustila som umyvacku ,nech si umyva. 😀 😀 😀

yamaha,tak sa stretneme na hodoch,potom sa ozvem. 😉

lienka55
28. jún 2009

pardooon poslala som to dva krat,ale v tom druhom je o jednu vetu viac. 😉

natsa
28. jún 2009

no aj ja dufam,že nebudeme chorí.Už nám idu hore 4 zubky naraz.
Ja som pozerala akusi relaciu o detoch a tam hovorili že stačí učiť od 1,5 roka- musí na to rozumovo dozrieť.
LULU keby sa svokra dala vymeniť alebo vypnúť. 🙂

lulu723
28. jún 2009

Ahojte Ivetka ja by som ju asi vypla 😀

janette4
28. jún 2009

ja radšej vystrelila na mesiac jednosmernou letenkou 😝

janette4
28. jún 2009

ludka,každé dieťa je iné.Maťka dávam na nočník od asi 7mesiacov a nemá s ním problém,do plienky sa pokaká asi 2krát za mesiac,väčšinou v noci,alebo keĎ ho tam zabudnem dať.

u nás sú naši,tak zabávajú krpca,lebo už ma z neho bolí hlava.už sme dva dni neboli vonku,tak je jak čert,od rána do večera vrieska jak divý.A akosi sa mu pokafral spánok, strašne málo spáva,večer mi už o 6 odpadáva. ☹

mary3
28. jún 2009

Čaute baby... dlho som tu nebola lebo sme boli u priateľových rodičov v Prejte....
Ani som nestihla všetko prečítať čo ste za ten čas popísali, teraz nestíham, tak hadam neskôr dočítam...
Pekný večer.....

natsa
28. jún 2009

Tak už sme doma.Malemu sme už dali postielku nižšie lebo zachvýlu snej vyskočí.Ked sme prišli tak som ho do nej položila vybalovala som veci,chvýlu bol,učudovaný no a potom to začalo.Rozšklbal aj čo mal na stene nalepeneho macka PU ☹

erika13
28. jún 2009

Ahojte,aj vy pozerate Slnko,seno...?

To vikendove pocasie je hrozne ☹ ale vecer bola nad Inovcom krasna duha 🙂

My sme sa cely vikend zas tulali,Romanka si z nakupov priniesla len botasky,aj ked ma 6 parov 😀
Vcera sme boli v PN u neteri na 18-ku,grilovali a Romana tam zostala spat,takze cely vikend nebola doma.Dnes som ju vyzdvihla poobede a boli sme u kamosky v HC.

Este mam 2 dni volno,snad sa pocko umudri a pojdeme s mp na turistiku 🙂

jarabicka
28. jún 2009

Ahojte baby...jéééžiš mária, tak teda ja som mala riadne čítania, odkedy som tu nebola 😲 😲 😲 ...mala som tu na návšteve východňarov, takže som sa venovala 🙂 ...akurát dnes odišli, tak som tu hned nabehla...

Jakubko sa má celkom dobre, až na to bruško, ktoré nás bolí ☹...baby, čo ste dávali a robili ked vašich drobcov boleli bruška???...Jakubko má také krče, keď sa napapá, plače, no potom sa ako-tak ukľudní...
...boli sme na poradni a narástli sme 6cm...už máme 58 cm a aj sme pribrali... 😉

Lulu, už si dáme niekedy stretko s kočiarikmi???...či ty nechodíš na prechádzky po dedine???...ja som bola minulý týžden a aj som stretla 2 mamičky a už sa aj tak trocha poznáme cez manžela 🙂

lienka55
28. jún 2009

jarabicka my sme na brusko davali kvapky Sab Simplex,ale nam nepomahalao absolutne nic. 😠 Ale vraj su dobre.Potom skusaj cvicit s nozickami,uvolnit prdy a ked uz nepomaha nic skus mu vopchat trubicku do prdelky,dostat ju v lekarni.Nie je to moc dobre robit casto,to iba v pripade nudze,ked uz nepomaha nic.

A co vasi na maleho hovorili,uzili si ho?

yamahafazer
29. jún 2009

ahojte 🙂
muz isiel do prace a my sme hore teda ja 🙂 mala sa napapala a este spi tak som sa aj ja najedla a pojdem sa osprsit.Dneska vyzera celkom pekne dufam,ze to vydrzi a vcera sme isly von tak si potrebovala pobuvat tak spala vonku co sme v sobotu neboli co len prsalo a vcera sa aj vyjasnilo tak sme isly lebo uz bola vnutri nervozna.

lienka55 som rada,ze sa stretneme len dufam,ze nebude prsat a sa to pocasie umudri 😀

lulu723
29. jún 2009

Evka ja uz teraz moc po dedine nechodim ja ked idem z malou von tak to len na dvor 😅

Zani ja ked malu dam na nocnik tak ona sa tam zachvilku vycika uz vie na co to je,ale kakat kaka do plienky a to vzdy ked ju davam z nocnika pekne jej dam plienku a do 10 minut je pos.... 😠

Erike sa tlacia asi vsetky 4 horne zubky,lebo jeden jej uz skoro vyliezol a druhy sa tiez nejako prerezava tak hadam sa zobudia aj ostatne a do 1.narodenin bude riadny zubkac 😀

mirkaff
29. jún 2009

ahojte babuse......

konecne pekne.

.no dnes ma nas maly prekvapil...isli sme o desiatej bicyklom do dediny ku kamoske a pred potravinami kukam ze co sa niak divno knise,,kuknem a on spal......tak som to otocila domov a uz buva v postielke..aj vecer sme ho ulozili do postielky.....tak na mna smutne pozeral,,ale MM mi povedal ze ho mam len pohladkat a otocit sa.tak som pohladkala,dala boztek......a otocila,,a netrvalo ani 5 minut a bol stolverka,,aj bez placu....... tak vyskusame aj dnes,,......a ci ma ten smutny pohlad nezlomi a ci nebude aj plac.......a ci to ma vsetko zmysel ked ideme tento tyzden k nasim.......

no Zanetik,Lulu ja Vas obdivujem ako to robite s tym nocnikom......ja v tomto zlyhavam na plnej ciare......ked si pomyslim ze pri Martinke to bolo uplne take jednoduche,,ze sak mam s tym skusenosti...ale on proste nema cas sediet..stale lieta po dome...mam robotu ho nakrmit,,co kolkokrat lietam s misku po nom........my sa budeme asi pytat medzi poslednymi,,asi nas predbehneaj Danko,,ak nie aj Jakubko ☹

natsa
29. jún 2009

Ahojte tak malý teraz zalahol potom pojdeme trocha po obede von.Rano som robila čerešnovu bublaninu.Musím ešte poutierat prach,Včera ked sme išli od našich tak sme sa boli previez a boli pozriet ostatky Topfestu.smetisko je nič.Ešte poniektorí dospávali opicu.Všade blato a na blate stan.Ja by som zato tolke penaze nedala.Musíme malému kupiť vádšiu auto sedačku lebo mu už z vajička trčia nohy.Chcem taku od 9-36kg.Mám vyhliadnutu takú čo sa dá sne j potom spraviť podsedák a dá sa opierka polohovať a nieje ani drahá len dúfam,že ju budu mať.

mary3
29. jún 2009

Ahojte maminky.... nestíham všetko dočítať tak vás len pozdravím...
Idem poprať veci z víkendu lebo v stredu zas odchádzame do BN....
Pekný dník

andreao
29. jún 2009

Ahojte, prajem pekný den....
Vonku je zase hic jak hovado, urcite pridu nejake burky.
Ivka my sme tiez kupovali autosedacku minuly tyzden, boli sme v Laugu, je tam super obchod Pre deti, je to aj internetový obchod.
Kupili sme tuto: http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4278
Kavu mozme niekedy bududci tyzden doobeda, teraz budem mat navstevu z Ciech, tak sa musim venovat.

rikarr
29. jún 2009

ahojteee
už som doma - bolo super ....

čo je tu nové????????????

natsa
29. jún 2009

adka ja chcem tiež odtial mám vybranú Fuego Spirir taká červená.Inak tá vaša je riež pekná a bezpečná.Dúfam že tu našu budú mať

natsa
29. jún 2009

To moje malé akosi nechce papať len chce moje mlieko.Dávala som mu hov.polievku a odvracal hlavičku.Žeby to bolo zúbkami?Neviete?

lienka55
29. jún 2009

Ahojte,
tak ja som doobeda frcala do Mesta do banky,mm zlyhala karta cez ktoru cez internet banking paltime,tak som to musela ist osobne do banky zapaltit.Potom sme boli trosku vonku na bicykli a isiel maly spat.
Popolievala som kvety,pozehlila a este aj od dnes mam zase majstrov robia nam strechu na garaz. 😝
Zajtra ideme k dr. na predoperacne to bude zase placu. 😢 😝 😠 😠

Ivetka mne David vydrzal vo vajicku do roka ale tiez mu nohy vytrcali a k roku dostal vacsiu sedacku.Zase si vypekala?Stihate to vy dvaja aj zjest? 😉 😀

Andrejka velmi pekna je ta vasa sedacka. 😉 🙂

erika a kde ste mali to stretko?

andreao
29. jún 2009

Ivi inak maju tam teraz akcie a este 5% zlava pri pokladni, tak si myslim, ze sa tam oplati nakupit.
Ja som tam kupovala kocik, choditko, stolicku, proste zatial vsetko a som spokojna. Oni sa pretsahovali z Juzanky.

Lienka dufam., ze Vam vsetko dopadne OK, inak kamoska isla s malym minuly tyzden na operaciu, uz 3x, v stredu ich mali operovat a poslali ich domov, vraj sa malinkemu ten problem zmensuje. On ma nieco s mocovymi kanalikmi.
Bars by ste aj vy tak dopadli. 😉

lienka55
29. jún 2009

Tak nas uz tiez poslali 2krat domov a ideme teraz treti krat,lebo sme mali sopliky,inak dakujeme pekne. 🙂

janette4
29. jún 2009

ahojte. unás bola teraz búrka jak hrom, skalku som mala od krúpov ja v zime zasneženú

Ivetka,my už používame veľkú sedačku asi 2mesiace,lebo do vajca sami krpec už nevmestil a sadal si v ňom.máme Eurobaby.

Matúško bol dneska hrozne zlatý.naobed som ho dala na nočník,keď spravil kako,ušiel mi na druhý koniec izby,utrela som ho a nechala v postieľke trochu naholo,on to zbožňuje,pozeral macka pu.po chvíli počujem veľký nárek,letím za ním,čo sa stalo a on stál v postieľke, pozeral ako ciká a nariekal. 😉

ozaj,baby nemáte niektorá náhodou dvd macka pu?my mu to púšťame na nete, ale nie vždy to ide.a on je na tom závislák.

Ivet,možno nebol moc hladný.inak, ja som Maťovi ešte hov.pol.,ani hov.mäso nedávala.len kuracie, morčacie a králičie.

natsa
29. jún 2009

Adka aj mi chodíme iba tam.Mám odtial ten modrý kočík aj slnečník.Inak ked som porovnavala ceny v meste a tam tak v meste to je lacnejšie ibaže namajú nič podla mojich predstav
Lienka my ju už musíme kupiť pretože Danko má velkosť roč.bábetka na dlžku má 80 cm.Až mi je to niekedy take trapne ked kukajú mamičky po mne že prečo malý nechodí.Niektoré detičky sú menšie od neho a chodia pretože maju už rok,ale nikto za to nemôže že nám tak narástol,ale už sa mu to zpomaluje teraz raste asi 1 cm za mesiac predtým 4 za mesiac aj som sa na to pýtala doktorky a tá mi povedala že bude asi po mne vysoký.

natsa
29. jún 2009
natsa
29. jún 2009

Adka a nevieš do kedy su tam tie akcie?

andreao
29. jún 2009

Ivka myslim, ze do vypredania zasob.

janette4
29. jún 2009

ivet, tíško závidím,samozrejme v dobrom.oddych ti určite prospeje

natsa
29. jún 2009

no dufam,že tam bude dobre už ma chytá dovolenkový ošial,každej jednej by som to dopriala,čože si to nezaslúžite?celodenná starostlivosť o dieťa a tolko nabehaných kilometrov
Skúsim MM vylakat tento tyžden TN aj to bude asi problem tahá 12 tky v nedelu vypekám ,lebo čakáme v nedelu návštevu