Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

maruschka
autor
24. dec 2007

monatko ďakujeme.. 😵

Aj ja chcem popriať fantastické,rozprávkové Vianoce plné šťastia,radosti a pohody....a deťúrencom veľa darčekov....mamičkám a oteckom pokoj a pohodu....tehuľkám veľa šťastných kopancov do bruška od bábätka-veď aj to oslavuje a snažilkám,aby sa to podarilo v tomto veselom období.... 😵 😵 😵

lennny
6. jan 2008

Ahojte všetký maminky z okolia NMnV !!!
Som tu nová, dnes čerstvo prihlásená 🙂 doteraz som poznala len MMB...
Taktiež riešim dilemu kam so synátorom tu v meste, a pravdu povediac dost som sklamaná...
Som rodená meštanka...
Touto cestou hladám aj kamarátky ktoré sú na MD, lebo ja som na predlženej a všetký maminky-nemaminky sú mimo mesta...
Takže ak budete mat chut a čas, tak mi napíšte, budem rada 🙂 🙂 🙂
Rada privítam ale aj malý, neakú spriaznenú dušu, s ktorou budeme môct podnikat niečo, čo nás tu nezabije nudou !!!
Papa

miriama
7. jan 2008

ahoj lennny,
tak ako vidis, tu to uplne viazne.....ja sice niesom mamina ale snad skoro budem..xi...
skoda, ze som teraz mimo NM, by sme mohli skocit na kafco..ja mam rada..priam milujem miminka a hladam si kamosky mlade maminky...bo ja mooooooozem deturence 😵 😵 😵 😵 😵

mon, ahoj....tak ako? mimi poslucha? moja kamka dalsia caka dvojicky 🙂 🙂

mata79
13. jan 2008

Ahojte zienky, co su zaregistrovane aj zienky, ktore sem len obcas mrknu. 😉
Ja som toto forum objavila nedavno, tak sa este rozbieham.
Mame s manzelom uzasneho 8 mesacneho synceka, zatial nam staci vozenie v kociku a obcas na sankach, ale na jar uz aj my budeme riesit otazku: kam sa vybrat v NMnV.
Nove Mesto a okolie nie je najvacsie, ale stretavam vela usmiatych mamin a verim, ze si najdu obcas cas a nahliadnu do tychto stranok a coskoro najdu odvahu a zaregistruju sa aj ony. 🙂
A hlavne vsetkym prajem v tomto novom roku vela dobreho, zdraveho stastneho a lubeneho..... 😵

miriama
19. jan 2008

ahojte....
tato tema asi zanika...teda ak uz nezanikla 😅 😅 😅

ale ako nahle pridem na SK tak to tu rozbalime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

papaaaaaa

...ale este musim aj kocik zaobstarat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
20. jan 2008

Ahojte maminky..........ja sa hlásim tiež k nmnv 😉

som rodená mešťanka ale ked som sa vydala tak ma manžel odlifroval do moravského lieskového a idem umreť od nudy,nič tu nieje,malá bola chorá tak som moc nechodila von ale teraz asi raz do týždna budem chodiť do mesta.boli ste už v tom rodičovskom centre???????????

jééé a trocha sa predstavím--------Volám sa erika a moja dcérka má 3 a pol mesiaca a volá sa Viktoria

chiara.rrika
31. jan 2008

ahojte babulky 🙂

moncika15
1. feb 2008

chiara.rrika,tu uz neni koho zdravit vymrelo to tu 😒 ale inak ahoj ako?

miriamkac
18. feb 2008

Ahojte dievcata, ja som tiez povodom z Mesta, aj ked teraz byvame na dedine pri Meste. Mohli by sme otvorit tuto temo, co vy na to?

rikarr ...v Meste je aj nejake rodicovske centrum????

moncika15
19. feb 2008

miriamka,ok suhlasim 🙂

miriamkac
19. feb 2008

ze by sme tu boli len dve?xixi

martinkamm
19. feb 2008

aj ja som tu 😵 teda my🙂

moncika15
20. feb 2008

ale takto tu temu neozivime☹

jeee miriamkac ! ty mas dvojciatka 🙂 vsetky 3 deticky su krasnucke.

martinkamm , ahoj
tak pozeram ze som jedina snazilka 😒 mozno mi kamaratky tehulky a maminky prinesu stastie 😎

miriamkac
23. feb 2008

moncika15 dakujem....takze sme tu tri? a vela stastia v snazeni...my sme sa ani nesnazili a ako sme dopadli...? 😀 😀

miriamkac
24. feb 2008

No vidim, baby ale sa cinite....

moncika15
25. feb 2008

miriamkac,to sa fakt obe tehotenstva postastili "len tak"?! 😕 😕 😕

maruschka
autor
7. mar 2008

ahojte mamičky,plánovateľky,čakateľky,snažilky 😵 😵 😵 ako sa má okres Nové Mesto???Už som tu sto rokov nebola,klasicky nestíham....Baby neviete, čo to je za nové detské centrum oproti Prioru v TN?Dnes som o tom počula prvý krát, my chodíme do Maxu v TN do víkendovej škôlky,tak len to poznám,ale som zvedavá na to nové,že to je aj pre rodičov uzatvorené detské centrum.... 🙂 🙂

maruschka
autor
7. mar 2008

jáááj, aj som sa zabudla pochváliť, že malá ide do prvej triedy 😀 😵 😵 takže ideme kupovať školskú tašku 😎 😎 😎 to tak utekááááá

maruschka
autor
8. mar 2008

babulky,no tu je to fakticky na bode mrazu....haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

ufka
19. mar 2008

ahojte kočky nechodíte na stránku? ja sa chcem spýtat,či je tu niektorá z Ivanoviec

maruschka
autor
2. apr 2008

ufka,sem chodím tuším iba ja-v poslednom čase...A z Ivanoviec tu asi nie je žiadna..myslím 😉

rikarr
4. apr 2008

ahooj, som tu dlho nebola lebo chodím hlavne na babetko....

hej v meste je rodičovské centrum, ako sú tie schody ktorými sa ide dolu k palme .... tak tam niekde pri tých schodoch, je to MANNA myslím, vstup je 20,- a že je to tam fajn, ja som sa tam stále nejak nedostala lebo vždy ked sa vytrepem do mesta prší

rikarr
6. apr 2008

baby ak chcete kuknite sem ... aj tu sú mamiky z nmnv a okolia ... http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=61107 😀 😀 😀 😀 😅 😅

maruschka
autor
7. apr 2008

rikarr,díky...Idem na to mrknúť 🙂 🙂

miriamkac
28. apr 2008

Ahojte dievcata.....
rikarr....prave na to som sa aj chcela opytat, ci je v Meste MC.....no myslim, ze sa tam pojdem pozriet.....idem cucnut aj na to babetko...teda, ked ste tam....

julca80
28. apr 2008

ahojte maminy, az teraz som si vsimla tuto temu. Som zo Starej Turej. Nieje tu nahodou daka osobka odtialto? 😉

miriamkac
28. apr 2008

Cau julca80....mali by sme to tu trosku rozprudit.... 😝 ...Ja sice nie som z Turej..ale vsak to neva.

julca80
28. apr 2008

jasne, ze neva. Ved okolie NMnV nie je az take velikanske. 😉
jooooj miriamkac, az teraz som si vsimla, ze mas dvojicky, tak to mas moj veeeeelikansky obdiv. Ja mam dost z jedneho, a nieto mat az dve naraz. Ako to zvladas, ked mas este dvojrocnu Ladku? 😎 😕

miriamkac
29. apr 2008

Ahoj Julca clovek ked musi tak musi...nezamyslam sa nad tym. ..
A pozeram, to mas len o par tyzdnov mladsiu Dominku ako su nasi chalani....ona je uz junovka?

julca80
29. apr 2008

ahoj miriamkac, my sme boli vonku s malou skoro 3 hodky, okolo druhej mi zalomila a teraz mam na chvilku veget.
Vy ako co ste porabali, resp. co porabate? 😎