Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
1. júl 2009

bože kedy jej ja napustim bazen ked furt leje 😠

natsa
1. júl 2009

Lienka po čom mali melon?v Tescu maju po 10sk.Ja som melonový maniak.je čo sa mi stalo v Tescu pred včerom.išla som už von a pristavíma stražna služba že aby som mu ukázala bloček.Furt som nevedela o čo mu ide.Naraz sa ma spýtal,že kde mám plienky.Kukám jak tela,hovorím mu že aké plienky kupovala som melon salam a rožky.Hovorí že kolega mu hlásil,že som si dala dole do kočára plienky.Hovorím no tak sa kuknite dole mám len melon.kolega sa zle kukal.no pripadala som si ako zlodej.Raz sa mi stalo že som pipala pri vstupe aj odchode z predajne.tak ma zobrali do zadu a tam ma snimali z taku lapačku,zasa ako zlodeja.Naraz zistil že to mi pipaju topanky kupovala som si ich dávnejšie v tescu v PN a v zadu na podpetku mali taku kocku a tá pipala.Stále pípam.Ked sme leteli do Tunisu tak som pipala na letisku pritom som nemala ani opasok.Nezistili prečo.

janette4
1. júl 2009

Ivetka,na tom letisku som zažila niečo podobné a úplne náhodou sme tiež leteli do Tunisu.Išli sme aj so známimy,manželskými pármi.a pani z toho jedného páru pípala komplet celá,dala si dole všetko zlato,opasok,nemala na sebe nič,len kostým s umelými gombíkmi a pípala od hlavy až po päty. 😀 nechápali sme ani my ani ony.

u nás to vyzeralo na búrku,ale chvalabohu nič z toho nebolo.

mne akurát dnes prišiel bazénik pre malého,ešte som ho ani nebola vyzdvihnúť,tento:

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

natsa
1. júl 2009

super bazen ja tiež rozmyšlam nad nejakým ked pojdeme k našim na zahradu

lienka55
1. júl 2009

Ivet mali ich po 0,80centov to je ak spravne ratam 24sk.Tak to je rozdiel.Ale mne sa nechcelo s malym nikde behat tak som skocila hned na trh. 😉

janette krasny bazenik. 🙂

michaela2410
1. júl 2009

ahojte, tak citam, ze niesom jedina co sa vari 😎 ale ja horko milujem, samozrejme nie dusno. Slniecko mi nevadi. ochladit sa vzdy da. Horsie je, ked je cloveku zima. Len ma stve, ze doobeda, ked sme v robote, tak je krasne a poobede tie burky 😠
Ale dnes som sa zbavila deti, pojdem pre nich k svokre az v piatok. Som zvedava, ci aj Lukas tam vydrzi.
Aspon ich chudatka nemusim rano budit, ked idem do prace a mm by ich musel zobrat cestou do roboty do Cachtic alebo k jeho rodicom. Dnes to bolo asi len druhykrat, co Lukas prespal celu noc vo svojej posteli v detskej, inokedy padluje kazdu noc do nasej postele. Tam sa zvali a spi do rana. 😀

natsa
1. júl 2009

Miška čo teraz robite v škole ked sú prazdniny?robíte len z toho jeden mesiac?Zajtra pojdeme do TN kupit malemu tu sedačku MM má volno.

lenca13
1. júl 2009

Ahojte tak my zatial v pohode Radka mala na vysvecku same 1 😉
Cez vikend ideme na stretko z MK tak pomaly balim 🙂

michaela2410
1. júl 2009

natsa, teraz robime rozne papierovacky, davame do poriadku triedne knihy, inventar (vraj ma prist kontrola, tak nech to je ok), nove tematicke plany, lebo sa uci podla noveho zakona od minuleho roka a tam treba v tom dano rocniku ucit podla noveho...ja dufam, ze tam budem oxidovat len do piatku a potom hura dovolenka az do nejakeho dvadsiateho piateho augusta...
V pondelok sme mali este skusat nejake komisionalky, ale presunuli to na piatok, tak sa tesim. dufam, ze vsetko dovtedy postiham.

Ozaj, lenca a co je to MK? ak sa smiem pytat. (nejako mi nazapina, to asi to leto)

yamahafazer
2. júl 2009

ahojte 🙂
mala bola vcera vonku akasi nepokojna ani poraidne nespala,ale zato v noci spala v kuse 9 hod a sa napapala a teraz zasa spi.Ideme na to ockovanie o 10 tak dufam,ze bude silna a zvladne to bez velkeho kriku.

janette ten bazenik je super 😉 aj mne sa taky paci uz so ho davno obzerala lenze moja ho toto leto este nevyuzije az na buduci rok ked pojdme aj svokrovcom moze sa kupkat.

lienka pametam si,ze sme sedeli s vami lenze to som nevedela,ze si to ty 😀 uz si presne nepametam tvar,ale viem ze sme sedeli s niakimi co bola tehu. 🙂

lenca13
2. júl 2009

Ahojte 😉 Miska MK je Modry konik 😵

lienka55
2. júl 2009

Ahojte,my sme s Davidkom od rana akcni,tolko sme toho uz postihali,teraz spi,peciem cukinovu pecku/babu/,a pojdem este makat. 😝
Dnes pride nas tatik konecne domov zo sluzobky. 🙂

lenca a z akej temy mas stretko a kam idete? 😉
yamy tak to som rada ze si si spomenula. 😉

yamahafazer
2. júl 2009

ahojte 🙂
tak ockovanie sme zvladli spustila silny plac ked ju pichla a potom som ju ponosila zas ,ale 2 min a uz sa skerila 😀 mam jej dat proti teplote preventivne po 3 hod panadol baby.Uz vazi ta buchticka 6600g 😀 na to ze tak papa halabala a ani nepapa tolko za cely den kolko by mala podla tabulky tak pribera dobre 🙂

lenca13
2. júl 2009

Lienka ideme na cely vikend do Bojnic z temy Spolocny termin 😵

rikarr
2. júl 2009

ahojte

dnes bolo paradne a som na seba hrdá kolko som toho stihla....

upiekla kolačik, spravila cuketove placky, upratala vrch, pozametala, utrela prech, umyla komplet okná,bola som s viki vonku .....umyla kupelne ,,,,,,,,,,

ešte by som chcela na dvore niečo porobiť ale hrmí už tak neviem neviem

natsa
2. júl 2009

Ahojte.Tak mi sme boli od rána v TN.ešte som stihla ako sme odišli upiesť šunkovo-syrovu štrudlu lebo keby som to išla robiť hned ako sme prišli tak by som už celkom odpadla od horka.Boli sme kúpiť tú sedačku a kupili sme taku ako má Adka.Hodila sem link.Boli sme pozreť bazenik ale boli 3 eura drahšie ako mali tu na Internete slniečkovo taK OBJEDNAM od tial ale neviem ešte jaky.Ešte sme mu kupili slneč.okuliare ktoré nechce mať na očoch berie to ako hračku.MM mu kupil hračku manušku-krokodila hned si ju privlastnil a nechcel ju nikomu dať ani predavačke ked chcela odtial odstrihnúť listok.Bavila ho až po parkovisko.
lenka a to tam budete aj spať v tých Bojniciach?Ideš z Timeou a Radkou?
Pred chvýlou kdesi rachlo až som nadskočila. 🙄

lienka55
2. júl 2009

Tak u nas bola riadna burka,vsade kopu vody uz som si myslela,ze nas vytopiiiii. 😨 A tie blesky,straaaasne sa ich bojim.A to som chcela ist k svokre na marhule,mali sme zavarat,uz som dozavarala. 😠

lenca13
2. júl 2009

Natsa ideme cela rodinka plus dalsich 6 rodin tak starymi detmi ako je Timea 🙂 pozname sa len z MK prvykrat sa uvidime nazivo teda s dvomi sa stretavame tak sa velmi tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 x

natsa
2. júl 2009

Tak to bude taký rodinný výlet.Prajem ti aby ti to stretko vyšlo

michaela2410
2. júl 2009

Lenca, to mate super, uzite si to!

Ja som zajtra posledny den v praci, aspon dufam, ze vsetko stihnem spravit a odovzdat, co treba. Tomas aj dnes spi u svokrovcov, ale pre Lukasa bol teraz predchvilou mm, lebo vraj vrackal, ale asi len mu zatiekli sopliky a mal taky maly srdcabol za maminkou ☹ Dufam, ze dorana bude ok, a rano pojde tam znova. Ale uz len do poobedia a budeme spolu.

mirkaff
3. júl 2009

ahojte maminky

hlasim sa po dlhsej dobe..to som si myslela ze sak ked budem u nasich,,bude sa mi dat tu dlhsie sediet,a ze si od maleho odpocinem,,ale on je na mne viac prilepeny ako ked sme doma.
babka s dedkom prenho momentalne nic neznamenaju..........
a na mne je jak prisavka,,ale ma tu aj kamosa,,co bude mat v oktobri dva roky,,takze to su take dva rovnake rozumy...vcera boli podareny,,vymienali si kamienky,,a hrali sa spolu pri bacorine,,teda skor v bacorine....

no veru Lienka55 pocula som ze bola u nas velka voda........ale hadam nepovytapalo nikoho.........

Miska a ty mas svokrovcov v Meste??
Lenca idete na stretko?? a kam,,ked pises ze sa poznate iba s dvoma maminkami.
a nase stretko bude kedy?? aby mi nieco neuslo........ 😀 😀 😀 ja sa na to stretko vzdy tesim jak male decko 🙂

lulu723
3. júl 2009

Ahojte 😉 Zani krasny bazenik mala ma sice uz jeden kupeny,ale neobolala som a hned som si ho objednala aj ja.vsetko som tam vyplnila a pekne mi napisalo,ze o 2-5 dni to dojde tak som sa vytesovala a zrazu mi tam hned skocilo,ze od 3-20.7.maju dovolenku tak az 21 sa budu tym zaoberat skoro ma vykotilo a ja,ze mala to bude mat na narodky. 😠

lenca13
3. júl 2009

Ahojte tak vsetko uz mame pobalene 🙂
Mirka uz som pisala ze do Bojnic na cely vikend pozname sa vsetky ale len virtualne ale s dvomi sa stretavame aj na zivo 🙂

rikarr
3. júl 2009

lenca ja mám také stretká najradšej .....min. week som bola už 2x na takoma bolo super ..užite si to

lenca13
3. júl 2009

Dik Erika ved aj Janka idu len dufam ze nam vyjde pocasie 😕

rikarr
3. júl 2009

no ževraj do polky jula ma byť takto cez den horko a poobede burky

ale my sme boli v rudne čo je kusok a tam nam pršalo minimálne.....iba na odchode a potom v sobotu trošku a to decka vyfasovali gumaky a fičali v kalužiach

janette4
3. júl 2009

Ludka, to je škoda.Keby nemali dovolenku,tak do 3dní ho máš doma.Ja osm ho objednávala v nedeľu a v utorok už som mala balík na pošte.

my sme včera boli za sna ušnom,zas má slabý zápal,ale nie moc,netreba ni atb,len kvapky do ušiek.mali by sme ísť von a vybrať ich,ale nechce sa mi do toho horka ☹

natsa
3. júl 2009

no to ste ma nepotešili stým bazenom ja som ho chcela zobrat za týžden našim.odnes ho budem učiť samého zaspávať už sa to nedá včera večer som ho uspávala 2 hod.tak idem pozreť nejaký bazén.

janette4
3. júl 2009

iVetka, majú ho aj na mimibazare3