Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
14. júl 2009

Ano, Ivetka mali sme ho vcera,bolo otrasne horko,nedalo sa to tam vydrzat,len som sa bala aby niekto neodpadol.Inak vsetko dopadlo dobre. 😉

mary3
15. júl 2009

Ahojte.... tak sme dnes spali celkom dobre, malý vstával až 7:20... ráno som ho hne)d šupla do vane, aby sa mu to troška uvolnilo, inak stále plače ked ciká, včera dr povedal že to potrvá tak týžden kým sa to zhojí, tak musíme vydržať.... ani von moc nemôžme chodiť, ked je tak horko, pre tie horúčky čo mal, tak len včera navečer sme na chvilku vybehli, lebo už sa doma nudí....
Teraz sa hrá a pôjdem ho asi za chvilku uložiť spať....
Pekný dník....

natsa
15. júl 2009

ahojte teraz som vyliezla z vane a zasa som mokrá. 😒 No dnes ani von nejdeme.Normálne sa tam nedá fungovať.Zajtra ideme napichanec tak pevne dúfam že nebude nariekať.potom pojdem nakúpit do Lidla.Dúfam že bude zasa horko nech mám dôvod odpadnúť. 😀
ešte som dnes polietala z vysávačom.Dnes sme sa rozhodli z MM že budem teraz variť také lahké jedlá lebo to je otras mať tažké brucho v tomto horku.Nechce už ani polievky čo sa čudujem lebo on je polievkový.

mirkaff
15. júl 2009

Ahojte.
tak sa Vam hlasime od nasich.maly konecne zaspal a ja namiesto odpocinku sedim pri PC. a tvrdnem tu.......decka sa blaznia v bazene.aj maly tam bol dnes asi 3krat...
aj ste mali to stretko??
no a vobec som Vas cele necitala,,,Mary coze je Lukaskovi?

mary3
15. júl 2009

No baby, ráno som písala že sme celkom ok, no a teraz sme prišli od dr, malému sa vysypali po tele také ružové bodky a fliačiky tak som ho radšej išla ukázať k dr, vraj to má vírusové, preto mal aj tie teploty, ale nič to nie je, to zmizne, ja som sa nalakala že čo to zas má byť.... tak už ani navečer nepôjdeme von, aby sme nenakazili iné deti... musíme počkať kým to prejde....

janette4
15. júl 2009

ahojte,mary a nemá to 6tu chorobu? 😲 nech mu to chudáčikovi rýchlo prejde

Lienka, ideme už v piatok,už sa hrooozne teším

my sme dnes boli v obchode nakúpiť ešte nejaké potraviny,je tam hrozne teplo,ani sa mi chce ísť von,ale musím si ísť ešte pre nejaké papiere do cestovky.chvlabohu v byte máme chládok,len nejakých 23st.

mne malý v poslednej dobe nechce nič jesť.včera za celý deň zjedol pol jogurtu,1presnidávku a pol rožku.až večer kašu na noc.dnes som mu na obed dávala polievku a vôbec mi ju nechcel.tak som skúsila neskôr,ale ani tak,tak som mu dala mlieko a zlupol mi 270ml.

lienka55
15. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
my sme doobeda navarili,povysavali,do obchodu zbehli a na postu{svagor mi poslal z Irska pre maleho veci},a teraz sme u mamy,prave som vysla z bazena,som sa schladila,ale aj tak sa tam neda vydrzat. 😝
Maly spi aj s maminou a idem do Mesta na piatu, za spoluziackami na taku prednasku. 🙂

janette tak si to tam krasne uzite,nech vam vyjde pocasie a hlavne sa vrate zdravi a zivi. 😉
mary a preco Lukaska boli pri cikani?Co mu robili nieco s pipikom?Dnes som tusim videla tvojho tatina s maminou u vasho uja v Ockove. 😉

mary3
15. júl 2009

Janette, no podla tých príznakov to sedí, ja som to ráno hladala na nete, lebo tiež ma hned napadlo ked sa vysypal že či to nie je šiesta choroba, lebo mal najprv teploty, nič iné a teraz ten výsyp.... no neviem naisto, lebo dr nám len povedala že je to vírusové a že to je nákazlivé pre malé deti, že pre dospelých nie... sa pýtala že či sme neboli v posledných dnoch niekde s malými detmi... ale konkrétne nepovedala či je to šiesta choroba....

Lienka, malému ešte v piatok opuchol pipik a nemohol cikať tak sme boli v TN v nemocke, tam mu to preplachovali.... no a teraz to má ešte bolavé tak ho to bolí ked ciká....
A hej, mama s tatom dnes boli v Očkove, natierali plot 🙂

michaela2410
15. júl 2009

Ahojte, tak ja som konecne upratala, povysavala, poumyvala a idem trocha oddychovat. Doobeda som bola dat vystrihat chalanov, nech im na dovolenke nie je horko, zaviezla som ich na zelenu vodu k svokrovcom a chodila po obchodoch. Minula som asi 60euro, ale aspon som si kupila plavky, mm nejake kratase (dufam, ze budu dobre), tricka, deckam v sekaci v dome sluzieb nejake kratase,...no proste, straste zo mna deti a ja sa rozsupnem po obchodoch 😀 ...s detmi sa to neda...
Zanka, aj my odchadzame v piatok vecer o osmej 😎 uz mas nachystane na pobalenie? Ja este nie, ale kazdy den sa chystam. Dnes sa do toho uz pustim, aby som stihala aj este pokupit, ak nieco chyba, lebo neviem, ci v piatok este nepojdem na pohreb, vcera zomrela jedna znama, ale este neviem kedy ma pohreb ☹

natsa
15. júl 2009

ŹANETKA A KDE TO IDETE NA DOVčU?akosi som zabudla,a na kolko?
Už sa teším na balenie ja,pobalím pol chalupi a stále budem mať dojem že nám čosi chýba 😅

erika13
15. júl 2009

Ahojte,idem vas aspon pozdravit.
My sa v rodine zapasime s chorobami,minuly tyzden bola chora Timka.
Ja som mala kasel a nadchu uz 10dni,tak mi dala doktorka antibiotika,mp a segra maju anginu ☹
K segre chodime poobede varovat Timku,aby to nechytila,v pon bola u nas,vcera a dnes bola mama v NM,zajtra zostanem z roboty ja u nich.Radka chodi do denneho tabora.
Romanka chodi,kade chce,raz je doma,potom u segry,alebo u tata 🙂
Dnes bola so spoluziakmi a podolskym fararom na Inovci na celodennej turistike 😉

Zanka a Miska,uzite si dovolenku,zelame vam krasne pocasie a stastnu cestu 🙂 🙂 🙂

janette4
15. júl 2009

Ivi,ideme do Chorvátska,na ostrov Mali Lošinj.

Miška,ešte nemám pobalené,budem až v piatok.akurát som dnes hovorila manželovi,že v piatok pôjdu doobeda von,aby som v kľude balila,nech ho nemusím počúvať,ako tu škreka a mať nerva.ale mám napísané,čo budeme brať.ako sa poznám,pekne si to nachystám na postele alebo na zem, potom 1/3 dám prečo,že veď načo, a potom to tam aj tak vrátim a ešte niečo pridám 😀

Maťo mi dnes spal za celý deň asi hodinu, bolo mu teplo,stále bol mokrý.pred chvíľou zaspal, ja idem variť.

Miška,kde to idete do chorvátska?,zabudla som.

Erika,ďakujeme.Ivetka,vy kedy idete do toho Grécka?

natsa
15. júl 2009

Ahojte.Ani náš malý nechce nič jest.Za den vypije aj 500ml čaju.Trocha zedol zemiakov a výživu.Chuda malé aj jemu je horko.Včera mu bolo lepšie.Kuknite ja tam pár fotiek.
Žani na dovolenku ideme 22.8.

natsa
15. júl 2009

ešte som zabudla prajem peknú dovolenku bez nehody a pohody.
Dnes bol náš malý strašne akčný.zavesila som si prádlo dala som si záležať poriadne som ho narovnala aby som ho nemusela žehliť ,pekne som ho poskladala,Danko to znova rozhádzala čo som mala nezložené v koši tak v tom sa stačil poválať.v kuchyni na zemi sa mi pocikal aj v tom sa pre istotu poválal.

janette4
16. júl 2009

ivetka 😀 😀 😀 to poznám,matúško sa váľa v niečom ešte horšom 😀

lienka55
16. júl 2009

Ahojte,
to mame ale dnes opat horuci den,co? 😝 Ide ma z toho horka porazit. 😠
My sme nachystani ideme na kontrolu do BA ,uz len cakame na tatika.Esteze mame kliiiiiimu v aute,lebo lez by sme tam prisli tak by sme sa uvarili. 😀
Drzte nam palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 🙂

michaela2410
16. júl 2009

Zanka, teraz ideme do talianska, ale ak by nam to vyslo, tak v auguste pri Zadar, mestecko Nin, tak tam kusok odtial chodievame. Ale len na blink, nemame nic vybavene.

natsa
16. júl 2009

opravujem ono to vyznelo trocha naopak takže bez nehohody a vela pohody.Malý ani nepípol ked ho sestrička pichla.sme doma zatial tu máme príjemne no po obede tu máme saunu.Ráno som išla nakupiť do lidla džusi a vajcia.Malemu ani moc nechuti šak ani mne len pijeme a papáme melon.Bola som aj v Bille.Ked som si dávala melon dole do kočara tak som čupela.Jeden má zrámoval taky 12 ročný.Trepal sa cez uličku akosi nevnimal že som tam ja.Kukám po nom či je normálny ani sa neomluvil
Žani už sa pomaličky balíte?Vyrážete ráno?Idete na tom aute?

natsa
16. júl 2009

čakám na koniec týždna vraj má sptrchnut a trocha sa má ochladiť

mirkaff
16. júl 2009

ahojte........
jaj no normalka som mala robotu Vas precitat aby mi nezblbli oci na tomto "uzasnom" 100rocnom PC...co ma segra..
tak my dnes ideme domov,,tatinovi sa zacnelo,tak ze po futbale dojde pre nas.....

Janet tak nech Vam ta dovolenka doda energiu..a vlastne aj Vam Miska..........a coze je v dome sluzieb niaky sekac??
inak Miska ty si ako ja,,ked som bez maleho tak ma to taha len k obchodom,,ale ked som bola v utorok v TN tak som si kopec veci aj poskusala a nakoniec nic nekupila,,ale v stredu som isla do Mesta,,ze roztahnem nohy 😀 a dr.mal dovolenku.tak som nabehla do jednoty do toho cinskeho a tam som nechala 30 eur,,co mi dali nasi k narodkam..........

Natsa bude mat nasa detska dovolenku aj v auguste?? ze ci tam nema niaky papier?my mame ist s Ondrejkom na poradnu...

lenca13
16. júl 2009

Ahojte tak ja som dnes zase navstivila dokinu v puse sa mi vyhodila plesen z ant. tak mi dala tabletky a dajaku vodicku tak snad to zaberie 😉
Segra dnes pride zobrat este Timku 😉
Miri je tam sekac ale podla mna dost drahy ale zevraj teraz tam maju 50zlavy dole na prizemi 😉

lenca13
16. júl 2009

Miska a Janet uzite si dovolenku a hlavne to slnko a more 😵 😵 😵

lienka55
16. júl 2009

Tak my sme dosli z BA uvareni ani kliiima nepomohla,vsetko dopadlo ok,este o mesiac ideme na jednu kontrolu.
Zastavili sme sa v Ikeii,kupila som si 12dielnu supravu tanierov,konecne za rozumnu cenu,lebo uz tolko ich zhanam a nevedia co si maju za to pytat. 😠
Zaspali sme ako medvede v zime a maly este spi. 😔

Ivetka kde si dala robit Dankovi tu tortu?Mne vypovedala znama co mi robievala torty.Chcem volat Husenicovej a objednat sa na fotenie. 😉

lenca,chudatko vyliec sa musi ta to boliet?

janette,miska poriadne si odpocinte a uzite si nadhernu dovolenku s rodinkami. 🙂

natsa
16. júl 2009

Ahojte.no Mirka tak som sa zasmiala 😀 Tak si sa tešila a ona sa rozťahovačka nekonala.No bude nabudúce.No tak sa mi zdá že Henrieta tam nemala nič tuším už dovolenku mala.
Mirka je tam detský sekáč uplne dole je to oproti toho obchodu kde predávaju paplony návliečky a taképrkotiny.Inak detský sekáč je aj v jednote na poschodí ale tam moc nechodím.V dome služieb vždy niečo kupim.Naposledy som tam malemu kupila kratasky a tričká.

janette4
16. júl 2009

ja som v tom sekáči tiež teraz malému kúpila dvoje rifľové kraťasy a tričko, všetko za 2,5€, majú tam 50%zľavu.

neviem,či sa sem zajtra dostanem, všetkým ďakujem za prianie peknej dovolenky a ja vám prajem krásne počasie.

Miška, my tiež vyrážame okolo 7-8, tak sa možno po ceste aj niekde stretneme 😀

Ivetka, ešte nebalím,zajtra budem stresovať 😀 dnes som piekla také suché pizza koláčiky a rezne.

michaela2410
16. júl 2009

Zanka, my sa mame so znamymi stretnut za piestanmi na odpocivadle o osmej 😉
Predchvilou som dobalila, ale este ni toho dost chyba, musim nieco pozehlit( este sa susi na balkone) a nieco pokupit, zajtra idem este aj na pohreb, tak sa tam asi uvarim 😖 ale mm bude mat aspon doma klud, aby sa vyspal, deti zaveziem k svokre a vecer ich dovedu, no a vyrazime 😉

natsa
17. júl 2009

Ahojte.dnes tu neni nikto?tuším sa všetky močíde vo vode alebo sa balíte na dovolenku?No mi už máme za sebou prechádzku ráno bolo príjemne.Momentálne pozerám Chalupárov na dvd tých milujem,možem ich pozerať dookola.V markíze boli žabky tak som si ich kúpila na dovču do piesku dobré

lienka55
17. júl 2009

Ahojte,
Ivetka ja vzdy ked zapnem PC tak mam stastie,ze si tu bola ako posledna. 😀

My mame teraz akysi prehodeny rezim,rano dlhsie spime a vecer chodime neskor spavat. 😠 Dnes sme boli iba doma,ved kam sa aj da v takom horku ist?Navarila som,umyla WC a kupelnu,oprala a idem sa osprsit a pojdem este konikovat. 😉
Pekny vikend vsetkym maminam a deturencom!!!!!!!!! 😅 😅 😅

lenca13
17. júl 2009

Ahojte tak mne je uz lepsie konecne som poupratovala prezliekla som aj periny 😉
Radku som balila do tabora a poobede chcem ist konecne trochu von 🙂

erika13
17. júl 2009

Ahojte,my aspon dnes poobede vyrazime k vode.Vypijem pri PC kafe a ideme do Hornej Stredy.
Pekne pocasie som vyuzivala na vytrhanie buriny,co narastla ked prsalo.Mrkvu a petrzlen som uz odburinila,
cibulu vytrhame.A kazdy vecer zberam opadane marhule 🙂

Romanka dnes doobeda upratala,tak snad sa aj vykupeme a nepredbehne nas nejaka burka 🙂