Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
20. júl 2009

jee Evka ahoj tak ako sa ma malinky?papa dobre mliecko?ta nasa to je pekna bosorka stale vymysla chvilku nedam pozor a uz su vytrepane dvdcka.teraz protestuje v postielke,lebo ma ist spat a dala som jej mlieko a ona ho nechce.len ten caj by furt luchala tak som jej povedala,ze ak to mlieko nevypije caj nebude 😠 ale ako ju poznam na mlieko sa vys... a zaspi a budem jej tam musiet dat caj,aby v noci nerevala. 😠

lenca13
20. júl 2009

Ahojte 😉 Simi ty si tu teda ozaj davno nebola tie fotky su ozaj krasne 😵 😵 😵

simasa
20. júl 2009

Dakujem za pochvaly.
No ja som taka tulacka. Pisem kade tade, ale obcas to tu citam 😉
Fotit sme sa boli v Bratislave - brusko - tieto fotky su zatial len "nahlady" - DVD by malo byt tento tyzden 😵

renuskacool
20. júl 2009

Super fotečky simasa 🙂 🙂 ....
Inak zdraví vospolok. 😀 😀 😀

mirkaff
20. júl 2009

jej Simasa a Renuskacool.....no kde ste boli stratene?? 😀 no ze ste sa objavili herecky nase 😀

Simasa krasne fotky,,jaj aka je Sabinka pekna...... 😀 taky smejko zlaty.......aj davas Sabinku na nocnik?aj sa jej tam chce sediet??pytam sa ze ked su s Ondrejkom rovnako narodeny.....

simasa
20. júl 2009

Mirkaff, davam ju na nocnik, skoro vzdy sa tam vycika, alebo vykaka. Jeden cas sa dokonca aj pytala - hovorila, ze ide robit "a" 😀 Ale to ju drzalo len chvilu, teraz uz zasa veselo kadi do plienky. 😝 😀

andreao
20. júl 2009

Ahojte babulky,
som tu len na skok, moj drobec mi vobev nedovoli chodit k pc,
vzdy spusti rev, ket to zapnem. Tak tu sa dovolenkuje, super.
Nech vsetkým vyjde pocko....
Vitam Danku medzi nami, z videnia poznam....
Simasa fotecky nááááááádherné, malinka je uplne jak babika.
Tak od zajtra nas zase maju zmorit horucavy, boze, nech to deticky dobre zvladaju.
Zatial sa majte, papa.

andreao
20. júl 2009

Boze ake chyby, vopred sa ospravedlnuje, ze ket.... 😠

natsa
20. júl 2009

no stratene tuším ste sa všetky našli.Ako ste to vydržali bez nás? 😀

natsa
21. júl 2009

No čoto kde ste?Idem pobalit nejake veci ideme na týžden k našim.

erika13
21. júl 2009

Ahojte,este spite,ked som vas nasla na 2.strane? 😉

Ludka,dobre si to vyriesila s tym vyhazovom,to sa nehanbili k vam prist a este hulakat?
Ericka,ma narodky dnes?Tak vsetko naj...hlavne vela zdravicka,lasky od vsetkych a radosti pri objavovani sveta 🙂 Nech mate z nej radost.
Romana je u segry,tak mam PC pre seba.Idem varit,kelovu polievku,varene zemiaky a patizon a salamu v cesticku.

lenca13
21. júl 2009

ahojte ja som uz poupratovala a este dovaram obed 🙂
Romca isla s Timkou von tak som aj pozmyvala podlahy inak Timea ju doslova zboznuje stara sa o nu od rana kedze som bola hned rano u dokiny na kontrolu 😉

Ludkinej Ericke vsetko naj k 1.rocku hlavne vela zdravicka a nech poslucha maminu aj tatina 😵 😵 😵

lenca13
21. júl 2009

Natsa inak Danielkovi vsetko naj k meninam a hlavne vela zdravicka a nech pekne spinka 😵 😵 😵

lulu723
21. júl 2009

jeee dakujeme baby.Erika teraz spinka uz sa konecne aj sama pusta chodit.dnes som ukladala pradlo co som mala v kosi a isla som zobrat tricko a pozeram a mala tam uz sedela v tom kosi.taka bola zlata.dnes sa na nu nemozem ani hnevat ked ma rocik.uz stihla zajacovi vysipat zrno z krabicky tak som to isla spratat a ona uz zvachlala take male kolecko to ma zajac vitaminy tak ked som nastavila ruku tak to vyplula.dneska sa stale len ku mne tuli.pekne sme sa zahrali aj mi dala par faciek,lebo ked jej poviem ako lubi mamu tak ma vzdy vyfacka,ale ved aj tata tak som neni sama.
zajtra k nam mozno pride Erika z Matkom a aj Gabika z Adkom.tak sa budu spolu hrat,ale sa obavam,ze ked Erika zacne vyskat tak sa obaja rozplacu 🙂

lulu723
21. júl 2009

juuuj baby uz cakam kedy bude 13:21 to sa Erika narodila nech si ju vyboskavam krpca maleho.strasne rychlo to ubehlo.mozno na Vianoce uz bude somnou piect medovnicky.babatko moje male.

a skoro som aj zabudla,ze ma narodeniny ked sme mali tu oslavu v sobotu 😠

mary3
21. júl 2009

Ahojte....

Pripájam sa ku gratuláciam, Danielkovi všetko naj k meninkám a Eričke k narodeninkám.....

simasa
21. júl 2009

tak mili oslavenci, vsetko najlepsie vam prajeme aj my 😵 krasne detstvo, trpezlivych rodicov ale hlavne vela zdravia...

jarabicka
21. júl 2009

...aj ja sa pripájam všetko len to naj-naj, nech počúvate svoje maminy...Lulu, malinky už len sem-tam pije z cicíka, nechce a mne sa mliečko pomaly stráca ☹ ...no čo narobím ☹

lienka55
21. júl 2009

Ahojte,
vobec nestiham,mam od vcera prazninarku,,malu susedu 10roc.,, tak mam varovcicku.Varila som,na urade a na poste sme boli,v obchode,..... 😝
Inak ,,tulacku simasu,, 😀 som si nasla minule nahodou v inej teme, a tiez som sa jej pytala,ze preco od nas ,,odisla,,? 😉

Danielkovi a Ericke vsetko naj,.... uz som myslela od vcera na nich. 😉

renuskacool
21. júl 2009

Tiež sa pripajam......Všetko naj oslavencom prajem..... 😉 😉
No mirkaff nieje akosi čas,ale inak čítam to tu pravidelne-šmírujem... 😀 😀
Zájdem občas na facebook fotky vkladam a tak...

mirkaff
21. júl 2009

ahojte.........

tak my sme doma z nakupov..boli sme v TN,aj v meste,nastastie sme maleho zaviezli cestou mame takze to bolo docela v pohode........

no a pripajame sa aj my ku gratulacii..

😀 😀 😀 😀 myli nasi maly clenovia..Prajeme Vam vela stasticka,,vela lasky,,vzdy usmev na tvari, vela zdravicka a nech Vam obom coskoro pribudnu surodenci 😀 😀 😀 😀 😀

no Renuskacool dufam ze budes aj prispievat,,nie len smirovat....... 😀

simasa
21. júl 2009

noooo, F5 moze ist robit detektiva, ta ma veru "vynurala" 😀 😀 😀

lienka55
21. júl 2009

silvi,srandicky,srandicky,....... 😀 😀 😀

lienka55
21. júl 2009

Ozaj mrkla som na fotecky,su neskutocne nadherneeeee,a uz som ti spominala davnejsie ty si cela Peta Polnisova,a teraz duplom ked ona schudla. 😀

lienka55
21. júl 2009

Mirka uz dva dni okolo vas kruuuuzim na cajkli a u vas je mrrrtvo,kde ste? 😀

mirkaff
21. júl 2009

mrtvo??????? co mas nieco s usami?? 😀 vcera chlapi betonovali u svokrovcov podlahu,tak bolo pocut miesacku daleko....... a dnes sme dosli az o tretej pobede..tak to mohlo byt ticho...ale inak zijeme......

no veru aj mne sa pacia tie fotecky,,ja som na to www.brusko..kukala uz davnejsie.......jej my mame Polnisovu?? no a mozno ked bude mat ona babo tak sa k nam prida,,co my vieme kto nam sem zabludi 😀 ale ktovie kto nas cita,,to by ma veru fakt zaujimalo.....okrem Renky smirovacky 😀 ale nic v zlom moja 😀

nase drobca nam zaspalo,,chudatko ,u nasich nespal,potom si pospal v aute niakych 20 minut......tak zalomil bez ohladu na cas

no baby .my sme dnes boli v TN v Merkury Markete,,vo vchode kukam,,kde toho chlapa zaradit.a prideme blizsie a to chalanisko co sme boli v Leoni kolegovia,,no veru ze sak idem k nemu,ze sa mu prihovorim,,on kuka na mna ,tak ja prva,najskor som vykala ze prosim Vas ste" ten a ten" a on ze ano a vy ste kto?? tak som sa mu predstavila celym menom za slobodna a on hovado vyhukel na celu predajnu..Miruska moja a tak ma zdrapil pod pazuchy az ma dvihol jak male decko.no a MM ten len kukal co to my tam vyvadzame,,,,no a tak sme potom chvilku debatili a pospominali na stare leonacke casy,,ked som mala 19 .....ale inak dobre postupil,,z chalana za pasom ,,veduci siete Merkury Marketu na Slovensku.....a potom v aute som musela vysvetlovat MM co to bol kto to bol,,no normalka na mna ten moj chlap ziarlil.....

natsa
21. júl 2009

ahojte tak sa hlásim od našich,danko stále pišti neni tu doma stale sa po mne liepe.Dakujeme za gratulácie.
Eričke prajem milujúcich rodičov vela zdravíčka,šťastíčka a nech v živote stretáva len dobrých ludí

simasa
22. júl 2009

dakujeme, dakujeme, dakujemeeeee 😵 😵

lulu723
22. júl 2009

Ahojte 😉 predovsetkym chcem popriat malemu Matuškovi k jeho 1.rociku takze:

MATUSKO PRAJEM TI VELA ZDRAVICKA,ABY SI BOL V ZIVOTE STASTNY A ROBIL LEN SAMU RADOST MAMINKE AJ TATINKOVI A ESTE VELA DARCEKOV 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 CMUKYYY

Zanka je na dovce tak ked si to potom precita tak nech vie,ze som nezabudla 😀

natsa
22. júl 2009

Ahojte.No malý strach a hroza stale tu u našich doslova reve.Naši su v robote a ja pri nom ledva navarím rizoto.Len čo sa mu stratím z dohladu tak reve no aked som pri nom tak sa liepe,nechala som ho porevať aby som čosi navarila,nechcem aby z neho vyrástol upištanec,aj vám plaču deti ked sú v neznámom prostredí?ako to riešite?no a o dnešnej noci škoda niečo písať.velká katastrofa 🙄