Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
27. júl 2009

ahoooojte baby...

tak ako dovolenkujete???zas som vás zanedbala ale mala som trocha zdravotné problémy takže tak ...

nové máme to že čakáme bábatko-budeme mať marcovčiatko ....inak po starom všetko som unavená strašne ale dá sa to ....mango má dovolenku teraz tak si užívame ...

tušim ste písali o gyndošoch ...no ja chodím durdikovi a nejako mi neubližil a je fajn...je pravda že som nemala nijaké problémy ale aj dnes som u neho bola a super mi všetko rozprával ...ked mal dovču tak som bola u šuleka lebo som mala problemy a teda nikdy viac ...taký pístup som v živote nezažila-išla som odtial sklúčenejšia než som tam šla.kourilka no comennt....chcela som jankovskemu chodiť ale ma to prešlo lebo odložiť malu niekam,potom sa hnať do TN.čakať,potom sa hnať z TN a potom zas pre malu a pol dna v prdeli...keby som bola sama bez malej tak v pohode ale s tým strážením to nieje sláva ...tak som zvolila to menšie zlo v meste.

neviete nejaký fajn cestovinkový receptík???nejako mi chodia na chuť

natsa
27. júl 2009

No rikar Supééééér tak gratulujem,tak nám zasa pribudne bábetko,dufam že je je všetko ok.Neni ti zle?
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

lienka55
27. júl 2009

Erika,uz dlho sledujem kedy sa zo ,,snz,, stane nejaky ten ,, tt,,.No to je uzasne!!!!! 🙂
Ako sa citis,kolko to vlastne trvalo kym si otehotnela ved pred nedavnom si hovorila ze by ste chceli druhe babatko. 😉

mirkaff
27. júl 2009

jej Erika taka pekna spravicka...no super,,blahozelam a prajem nech to zvladnes v pohode a v plnom zdravi 😀

lenca13
27. júl 2009

Ahojte 😉 my sme boli u susedy na grilovacke mam aj neter tak snad my daju tie my daju baby trochu odpocinut 😀
Erika gratulujem 🙂

michaela2410
27. júl 2009

Erika, super sprava, gratulujem 🙂 🙂 🙂

janette4
27. júl 2009

ahojte,tak už aj ja sa hlásim z dovolenky.Mali sme sa fajn,len mm mi celú dobu kazil náladu.Matúško mal stále problémy, celé noci preplakal,celé dni len mrnčala bol zavesený na mne, v noci už som bola z neho taká ohučaná a uťahaná,že niekedy som sa ani nezobudila na jeho plač ☹ Na tretí deň dostal asi nejakú virózu alebo bol prehriaty,ja neviem,len vracal, kakal riedko,všetko to vytekalo z plienky,mal teplotu a nič nejedol.aspoň čaj mi chcel ☹ ostatné dni ho už len preháňalo,nič mi nejedol,za celý deň max.kôrku z jedného krajca chleba,žiadne lieky sa v ňom neudržali,stále mrnčal a chcel byť u mňa na rukách.mm mi s ním pomáhal,ale zároveň vyčítal,že to kvôli mne je chorý,lebo som si tú dovolenku vydupkala.poviem vám,bolo mi hrozne ☹bola s nami aj kamarátka s rovnako starou dcérkou,tak pomáhala aj ona.
V posledný deň sme objavili prvý vrchný zub, hneď som bola pokojnejšia,keď sme zistili,čo bolo dôvodom jeho stavov.Inak,tam bol vcelku spokojný.piesok sa mu páčil, vodička zo začiatku ani nie,zdala sa mu studená,ale potom bol najspokojnejší len v mori,vtedy mu ani nič nebolo 😉.k moru sme chodili až okolo 15-16, okolo 18sme sa vracali do apartmánu,osprchovali,najedli, vyobliekali deti a išli do ulíc 😀 krpci chodili spať až okolo22-22.30, Maťko bol hrozne šťastný,keď videl,že je tma a on môže lietať po vonku 😀

my sme boli v pohode,jeden deň mi bolo blbo,ale na druhý už ok.Teploty boli okolo 38, každý druhý deň sme grilovali,aj Matúškove narodeniny sme oslávili grilovačkou rybiek a deti dostali pudingy s piškótami, samozrejme boli aj balóny.keď bude viac času,hodím foto.Teraz idem spať,lebo sme cestovali v noci,spala som len nejakých 30min.nadránom,domov sme prišli o 7ráno.celý deň som likvidovala špinavé prádlo a zajtra pokračujem.

a prečítala som vás len zbežne,Erika gratulujem k brušku, a prajem krásne bezproblémové tehotenstvo. 🙂

janette4
27. júl 2009

ozaj a aby sme neboli moc rozčarovaný z dovolenky,keď sme prišli domov,zapli televízor do zástrčky a zapli ho ..zhorel.takže zajtra ide manžel kupovať nový.ja ho pre život nepotrebujem,ale on je závislák,každý sme na niečom závislý 😀 takže keď sme sa vytešovali,že sme celkom dobre ja ušetrili,teraz to otrieskame na nový tv 😠

michaela2410
27. júl 2009

tak fotky su pridane, staci kuk...

janette4
27. júl 2009

miška,krásne fotečky 😉

michaela2410
27. júl 2009

zanka, skoda, ze ste mali take problemy, ale aspon ten morsky vzduch je podla mna dobry, ked sa ho deti nadychaju, hadam potom budu menej chori 😉

yamahafazer
28. júl 2009

ahojte 🙂
ani sa sem nemam kedy dostat mala je taky vymyselnik stale sa dava na bok aj v postielke len vymysla cestuje v celej postielke a vyklada si nohy hore na postielku a ked jej davam jest tolko sibrinkuje rukami a cela sa mi len na bok pretaca uz aj na boku zacala spavat a zacala prdet ustami to jej muz stale ukazoval tak neviem ci to moze uz vedet opakovat a stale prdi ustami este aj ked jej davam jest zacne a potom mlieko vsade prska a viska no hruza nase usi niekedy je to strasne asi chce ist na ludove tance tam tak viskaju ked tancuju a cele peste si zuje aj obe ruky naraz stale jej ich vyberame a davame dudel.No uz je snej hotovy spekulant

yamahafazer
28. júl 2009

az teraz v rychlosti citam co ste popisali

rikarr blahozelam k dalsiemu babetku aj my sme marcovi 🙂

michaela krasne foto aspon sa vam dovolenka vydarila

janette to je skoda,ze bol maly taky mrzuty,ale ani sa neni co cudovat ked mu isiel zub,ale hadam ste si to aj trocha uzili mozno uz sa tak skoro nikam nedostanete.No my veru nie a neviem si predstavit s malou dovolenku ist niekam to tak najskor ked bude mat aspon 4 roky 😀

lulu723
28. júl 2009

Ahojte maminky no Erika ja som zrovna chcela pisat,ze kde si tolko co tu uz nepises aj som si myslela,ze hadam uz caka babatko tak z celeho srdiecka gratulujem je to uzasna sprava ja ju oznamim asi az o nejake 3 mesiace.este si chcem uzit aspon par mesiacov ploche brusko. 🙂

Zanka vidis a mne nikto nechcel verit,ze ked malej idu zubky tak aj vracia.a som rada,ze to nebolo nic horsie.chudatko Matusko musel byt strasne vycerpany z toho.inac sme ti napisali aj blahozelanie je to asi 2-3 strany dozadu.

Evka ved Evicka je uz velka baba tak uz vsetko napodobnuje a daj jej radsej nejake kusatko namiesto dudky idu jej dolne zubky a takto si ich brusy.mne mala kusala stale do brady sice som bola cela oslintana,ale jej to pomohlo a strasne som sa nasmiala 😀

mary3
28. júl 2009

Ahojteee....
Jeeej, aká úžasná spávička, Erika gratulujem, nech máš bezproblémové tehu 🙂 To je super, malé miminko 😉
Tak lulu, teraz budeme čakať kedy aj ty oznámiš takúto novinku 😉

natsa
28. júl 2009

Ahojte.tak už ste vyletničky doma.Miška pekné foto,vyzerá to že sa vám dovolenka vydarila už aby ste išli zas,že?
Ludko to mi je uprímne luto ale zase na jednej strane že to neboli žalúdočné veci ale len zubok,ale to vieš ked sa niečo stane tak je za všetko vinná baba.
no teraz je ktorá na rade z bábetkom?kto sa pokúša?
No ja sa dnes pokúšam baliť ale v podstate ešte nemám nič pobalené lebo mi to malý znova vyhádzal tak to budem robiť ked mi malý úspešne zaspí na balkone.

janette4
28. júl 2009

Ludka, jemusa toho asi toho nabalilo všetko na kopu:slnko,teplo,zuby,pár krát sa napil v mori a potom to bolo také,aké bolo.

ale už mu je lepšie, ešte ho trochu preháňa,ale už podstatne menej,dnes spinkal do 9,to som doma dáááávno nezažila.ale ešte plače a tak bolestivo vzdychá v spánku,tak asi pôjde aj ten druhý zub,má to naliate.

my sme pred chvíľou prišli z Turej, boli sme na pošte a kúpiť niečo k obedu,lebo doma nič nemám.Boli sme 1krát na trojkolke,tak bol spokojný.
Suseda mi dala postrúhanú cukinu,tak si idem spraviť placky k večeri,ja ich mám rada studené a s vínkom 😀 a podopierať ešte veci z dovolenky.
Ivetka, s tým balením som to mala aj ja tak.nakoniec som balila v deň odchodu,mm sa s Maťom hral a ja balila.

A dočítala som vás, veľmi pekne ďakujeme z priania. 😉

mirkaff
28. júl 2009

ahojte maminky......
Zanka to vie potesit ked ti manzel vycita nieco zaco nemozes.....tak ale aspon ze to nebolo nic vazne.....a "v pohode" ste to zvladli.....
Miska paradne fotecky,,viditelne ste si to uzivali....
Natsa tak uz pojdete aj vy?? uz sa Vam to blizi,,ze.......
no u nas dovca tak skoro nehrozi,pocitam najskorej ze snad sa podari ked budem chodit do roboty,,my asi moc prezereme ked nam neostava usetrit na dovolenku.....

lienka55
28. júl 2009

Ahojte,
ja sa hlasim od maminy,dala som si tu maleho spat,lebo sa idem dat ,,po 100rokoch,, skraslit,idem kozmeticke. 🙂
Doobeda sme navarili,povysavali,stihli sme obchod a vcera ma mamina nastrasila,maly ma na brusku kde ho rezali este take slucky zo zasivania,ze nech idem k dr. aby mu to nehnisalo alebo sa nezapalilo.
Tak som tam bola vytiahla mu to,zase nas bolo pocut na kilometre. 😢

miska idem mrknut fotecky.
janette,tak super ze ste prisli dravi a zivi domov z dovci.Len ma mrzi,ze ta jedoval tm. 😉
ludka,uz o 3mes?Ved si hovorila,ze az na buduci rok,co si si to rozmyslela? 😉

lulu723
28. júl 2009

hej rozmyslela mozno to bude aj skor este uvidim.aspon naserem svagrinu 😠 chcem to mat uz za sebou a len si uzivat deticky.ved mala mi uz pekne buvka skoro celu noc tak este 1.rok sa poriadne nevyspim a hotovo 😉

lienka55
28. júl 2009

preco chces nasrat svagrinu?Ved hadam to nebudes chciet len kvoli nej? 😉

lenca13
28. júl 2009

Ahojte 🙂 Miska pekne fotky aspon ste si to poriadne uzili 🙂

michaela2410
28. júl 2009

ahojte, diky za pochvaly, naozaj som si to uzila, hoci som varila a s detmi sa to v klude neda, ale vecer ked zalahli, tak dospelaci mali zur 😀

no sa to nejako zacina ztehulkovat 😀 , ale ja sa (aspon dufam) k vam uz nepridam

A hura, dnes som bola na gynde a mam rok pokoj!!! 😎

mary3
29. júl 2009

Ahojte...

Miška, prepáč, ja som ti ani fotky nepochválila... vyzerá to tam super, hneď by som išla na takú dovolenku 🙂

michaela2410
29. júl 2009

tak, uz aj my teplotujeme. ☹ Lukas sa rano zobudil a ja ze je akysi horuci. Mal 38.5, ale po nurofene klesla a teraz nema vobec. Neviem, co to je, lebo nekycha, ani nekasle...dokonca sa aj najedol. Uvidim, ci mu znova vyskoci, ked nurofen prestane ucinkovat. No a ja mam zase zavaleny nos, uz odvcera. ale viem, ze mne nerobi dobre klima 😒 ale co si vyberies? ved ked vojdem do Billy alebo k Pevalovi, tak je to pre telo riadny sok, ten rozdiel teploty vonku a vnutri. No a na nakupy chodit musim ☹

lulu723
29. júl 2009

jasne,ze to neni koly svagrinej,ze chcem druhe 😉

natsa
29. júl 2009

lulu a kedy to?či už to je zarobené len o tom nevieš? 😀
No Mirka aj nám sa to kráti ved už za 3 týždne.Zajtra ideme do Tn nakupit nejaké oblečenie na moju super štihlu postavu a ideme ešte na vodu,periem lebo mám vecí aj na 5 práčok,ráno sme boli nakupiť nič sme nemali,spravila karfiol a zajtra možem znova variť.
Ja hlava deravá zabudla som Matuškovy zagratulovať ved mal 1 ročik.Tak mu prajem vela zdravíčka ,štastička a aby neteplotkoval pri zubkoch

mirkaff
29. júl 2009

zdravim..........

tak ja som dnes mala dobedu navstevu,,prisla mi mama blahozelat k narodkam,,dnes maly akosi abnormalne dlho spal,,vstaval pred deviatou,,tak som stihla uvarit polievku aj pozehlit aj co-to poupratovat.......a cil cakam kedy sa zobudi,,nech ho nakrmim a uz som mu nachystala bazenik nech sa vyclapoce.......Martinka tu ma kamosku tak ich je z velkeho bazena pocut siroko-daleko....

michaela2410
29. júl 2009

no, dnes sme uz mali teplotu vsetci, mna zase trapia tie dutiny, ale Lukino teraz teraz ma len nejakych 37, tak uvidime, ci to bol len taky chvilkovy virus, ci co!!! 😖

janette4
29. júl 2009

miška, všetkým prajem skoré uzdravenie.to poteší horúčky v týchto horkách

my sme dnes prerevali celú noc,ide nám ďalší zub. ☹