Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
4. aug 2009

Ahojte a som tu prvá.Konečne normálne počko neznášam to horko.Dievčence díky za radu,našla som klobási tak som ich večer upiekla,to nám vydrží do piatku teraz robí MM v noci do konca týždna tak jemu moc nechutí ked vstane,no a potom si rozkázal guláš.
Leni a kedy idete do chorvácka?idete cez cestovku?Uvidíš že malý to zvládne ved už je velký chlapV piatok idem zubárke no trocha bojím bojím.No čoho sa vlastne bojím?Už mám ten strach vsugerovaný ked som chodila na MY k zubárovi to bol masár.

lulu723
4. aug 2009

Ahojte baby taki vcera sme dosli z dovci bolo uplne super.hned v prvy den sme nakupili potraviny potom vecer grilovacka v piatok sme boli zase na lanovke aj z kocikmi a nasi chlapi isli na kolobezkach dole,v sobotu sme boli v Tatralandii tam bolo uplne super mala sa vyclapotala uplne bola stastna,ze je vo vode v nedelu sme boli v Besenovej tam boli nejake liecive bazeni tak som sa tam vyvalovala a potom sme isli aj z malu do krycieho bazenu a tam bol aj tobogan co sa ja strasne bojim a moj mi hovori ved pod ja budem za tebou sediet tak sme isli a veru bolo to dobre len ten druhy krat ma osuskal a jak som si sadla a cakala kedy si za mna sadne tak ma surgol a uz som letela este som sa stihla skaredo na neho pozriet,ale nastastie som sa neutopila a hned som mu tam aj nadala.ale bolo paradne citila som sa ako kebyze spolu chodime tak sme sa k sebe tulili.a mala?ta bola z celej dovolenky najlepsie babetko ani neplackala pekne chodila o 8 buvat a okolo pol 8 vstavala vsetci len kukali,ze vobec neplace ked ju dam do postielky ine decka museli v kociku uspavat a prenasat do postielky a mi sme to mali s nu uplne super aj mliecko sa naucila znova pit tak uz vydrula ked ide spat aj 150ml tak som rada a eset zacala aj sama cupkat este sice je to take kostrbate,ale uz sa uci utekat.no a vcera sme boli len v Ruzomberku na namesti a este sme boli aj na salasi pozriet ovenky a za 2 hodky sme boli aj doma a mala celu cestu prespala az v meste sa zobudila a cela vysmiata bola no normalne ukazkove dieta bola 😀

janette4
4. aug 2009

ahojte.teda,Ludka, mali ste pomerne akčnú dovolenku. 😉 to je dobre,že Erička to tak dobre zvládala.a prišli ste aj so sestričkou alebo bračekom 😀 ?

u nás bola teraz ráno svokra gratulovať Maťkovi k narodeninám,aj keď som jej povedala,že až na oslave 😒 ale ona ešte nevie,či príde,lebo mm sa s otcom ešte nebaví a ona vraj bez neho nepríde.vždy chodí bez neho!!!,lebo on na rodinné oslavy nechodí,chalupa a role sú prednejšie. 😠 teraz sa hráme,Maťko je v ohrádke, po dlhej dobe jej prišiel na chuť a zahrá sa tam aj 20min.

no mne sa počasie nepáči, som síce rada,že neni taký hic,ale ja mám radšej slniečko. ☹

lulu723
4. aug 2009

nie nie ziadny bracek ani+

lulu723
4. aug 2009

no mala mi tu nieco stlacila a odoslala ani som nestihla vsetko napisat.tak bracek ani sestricka neni to ma este par mesiacov cas.Erika tu okolo mna beha uz jej to ide dobre a teraz papa uharok.ja perem vsetky veci co sme mali na dovce.inac pocasie sme mali super dobre sme to vystihli,lebo stale svietilo slniecko a boli vysoke teploty az vcera ked sme sa vratili tak zacalo poprchat.vsetky zvierence ziju tak sa dobre starala moja mama aj sestra 🙂

lienka55
4. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
ja som chcela ist dnes na papriku do PN ale ked sa tak rozprasalo tak som isla akurat tak do ....... 😠 .Chceme s maminou robit zajtra leco,tak asi zajtra doobeda vybehnem.
Prave peciem strudle makovu a orechovu,vcera som dostala jablka,tak ich hned zuzitkujem. 😀

janette a kedy mate oslavu?Aj nam sa to neskutocne blizi. 😉
lulu tak skoda ze ziadny bracek ani sestricka. 😉 ☹
natsa ideme zaciatkom septembra a sami autom,mm tam dojednal ubytovanie.
miska nech sa nozka rychlo zahojiiiii!!!!!fu-fu-fu 😀

lienka55
4. aug 2009

Ufka a co sa tyka tej postelem tak mi sme ju objednavali v Decodome v TO,my sme tam skoro vsetok nabytok kupovali ale to asi tiez daleko,inak je aj v TN.Skus tam ,neviem aku predstavu o posteli pre Viki.My sme objednali s takym celom,uz taku dospelacku,nebudeme mu predsa kupovat potom dalsiu. 😉

michaela2410
4. aug 2009

Tak konecne mi tu nabehlo co chcem. Uz okolo mna slahaju hromy blesky 😠 , lebo nejako mame pomaly internet a to mm povedal, ze dal zaviest ten rychlejsi. Ja sa v tom nevyznam, ale potrebovala som poslat nejake fotky veci, co chcem darovat a predat, ale vobec mi to nechce ist a aj tu som na kazdu stranku a zmenu musela asi minutu a viac cakat. No hruuuuza.

A tak som si vas najskor precitala. Ludka, super dovca 😵 ja sa uz jedujem s Tomasom, tak vazne uvazujem, ze mu prazdniny ukoncim a dam ho do skolky. Vraj maju malo deti, tak by mi ho asi vzali. Teraz je naasa otvorena. No on nechce ani pocut. Ale uz nevie skutocne, co so sebou.

Lienka, my ideme do chorvatska 18. vecer na tyzden. Len este musim ist riaditelku prehovorit, ci si mozem zobrat o jeden den viac dovolenky. Ked nie, prideme o den skor a basta. Ale mm povedal, ze radsej pojde len na par dni k moru, nez do tatier, ta slana voda je predsalen lepsia na tie nase dutiny 😀

No idem to odoslat a ked to tu bude tak dlho stale trvat, asi s jedom ten pocitac vypnem a hotovo!!!

😠 ☹

lienka55
4. aug 2009

miska nam prave dnes zapojili novy internet lebo ten co sme mali tak bol tiez straaaasne pomalyyyyy!!!!!Tak uvidime co nam namontovali.
Boze baby ja mam tolko zehlenia a stale tu vysedavam. 😠 😀

lenca13
4. aug 2009

Ahojte tak Lulu aspon ze ste sa mali dobre na dovce mi odchadzame zajtra na par dni na Oravu tak pojdem pomaly balit dufam ze sa to pocasie trochu zlepsi 😉

michaela2410
4. aug 2009

posuvam, aby sme neboli na druhej strane 😀

natsa
4. aug 2009

No aj mi máme všetok nabytok z dekodomu.Boli sme si tam dat spravit linku na miru tak hned sme si odtial zobrali všetok nábytok,ked nám prišli montovat kuchynu tak nám všetko doviezli.to bol bordel bola som rada že som si našla oblečeni do práce.ešte ked som bola tehulka tak sme odtial brali poličky do kupelky tak som sa tam pokochala na kuchynách.

lienka55
4. aug 2009

Moji chlapi este skladaju postel,maly tak trieska s kladivom,ze to musi byt pocut aj k susedovcom. 😀
Ani spat mi nechce ist. 😠

natsa
5. aug 2009

ahojte.no malý je zasa akýsi nepodarený asi sa nudí idem sa mu venovať

mirkaff
5. aug 2009

ahojte...
tak sa hlasime od nasich ,ale dokedy som vas precitala ubehla pol hodina,orange na neuveritelne rychly net,jednu stranku nacitava aj minutu
no sme tu od nedele,nocne spanie bolo ukazkove az po tuto noc,neviem ci bol taky vseliaky ked prisel za nami t
atino,ale bol zobudeny 3 krat a rano uz o pol siestej celkom vyspaty.a mne cil oci klipkaju a to este neni ani obed.inak sme cestovali k nasim aj s nocnikom,co som rada lebo za vcerajsok sme minuli dve plienky.
segra so svagrom dovliekli vcera deckam psa,maleho cistokrvneho mopsa tak maju velku velku zabavu.je to pekne,taka mala klobaska.........ale maly bol podareny,hned bol niaky akcny a psa by bol aj pomackal,chudak pes asj by mu creva vysli,tak by ho bol stiskal.........

ano Ufka dzem robim doma,ziadny recept,od oka.,, ale pouzivam gelfix,nechce sa mi s tym dlho ser..kat.....

janette4
5. aug 2009

ahojte.

Lenka,oslava mala byť už 25.7,ale kvôli dovolenke sme ju presunuli až na 22.8,lebo švagriná,čo mu je krstná,môže len vtedy.ale nevadí,keď nepríde ani svokra,ani svokor,malý tam viac nevkročí,kým sa sám nezačne tam pýtať,o čom dosť pochybujem,že bude,lebo babku si poriadne ani nepozná 😠

mne malý teraz zaspal,ja idem variť pangasiusa a mala by som žehliť,akosi sa mi to tam nakopilo,ale hrooozne sa mi nechce- ☹

Mirka, aj my máme doma psa, a Matúško ho hrozne ľúbi.keď sa mal narodiť,hrozne sa báli,aké to bude,či si na bábo zvykne a teraz keď sa krpec zobudí,príde za ním,vystískajú sa a potom pred ním preventívne už uteká 😀

mary3
5. aug 2009

Ahojky....

My sme včera boli v Bojniciach v ZOO, bracho prišiel že či nejdeme s ním, tak sme tam strávili celý deň a večer sme ešte išli po obchodoch na nákupy....
A dnes som od rána robila veľké upratovanie tak už oddychujem, ešte práčku mám pustenú, vyvesím to a veget, malý práve zaspal, dnes sme mu skúšali dať prvýkrát kakavko a on ho vôbec nechcel piť, aj skúsil a podal mi ho že nechce.....

natsa
5. aug 2009

ahojte no malý drichme tak mám čas.Akosi si zvykol spávať raz za den zdása mi to skoro.ako to bolo u vás dievčence?
Žani no mi ideme akorát na vašu oslavu nadovču.Včera som stretla koleginu z práce a tá sa ma pýtala že či sme to mi vyhrali tu dovolenku.Bolo na nej vidieť že trošká závidí,tak som sajej pýtala že či sa nezapájado suťaží,vravela že nie že by nič nevyhrala tak som jej povedalak do nehrá nevyhrá.dnes somsi kupila los a mala somvýhru 1 euro no aspon sa mi to vrátilo 😝
Včera bol ukážkový večer uložila som ho večer do posteleiba 2 razy mrnkol potom čumel do blba a potom zaspal.o 2 hod sa zobudil akosi sa munechcelo spať tak som ho zobrala do obývačky a tam zaspal.v noci sa mi pár krát zobudil ked viem že neni hladný a pocikaný nechám ho tak ani neviem kedy zaspinka.

janette4
5. aug 2009

Ivetka, aj som sa ťa chcela pýtať,ako sa vám darí so samostatným zaspávaním.

Matúško dnes jedol dve nové veci:ráno chlebík s bambinom,čo doteraz nehrozilo,len suchý a na obed pangasiusa.tak mu chutil,že som nestíhala dávať na lyžičku 😀

natsa
5. aug 2009

No ved už to musí byt lepšie ved už skoro mesiac sa učí zaspávať sám.

michaela2410
5. aug 2009

ahojte, tak dnes som utahana ako pes, cely den sme boli na vylete. Rano sme isli do tej Modrovej, je tam taka zoofarma, tava, kengury, pstrosy...ale som cakala nieco viac. Kengurky boli zlate. Jedna tam mala vo vaku uplne biele mladatko. 😉 Potom sme sli do Piestan, tam sme sa naobedovali, presli sa po kupelnom ostrove a isli sme na lod, po celej slnave. Bolo to fajn. Len tam dost fukalo. Dnes bol super den na vylety, nebolo tak dusno.
Ked budem mat viac casu, hodim nejake nove fotos.

Lukas cely den nespal, len v aute zz PN, ale tu som ho zobudila. Som zvedava vecer, lebo uz par dni nechce vecer zaspat a len na mna vykrikuje a vymysla. Ked poobede spi viac ako dve hodiny (skor ho nemam sancu zobudit, tak sa mu potom vecer nechce. 😒 Ve potom zreferujem.

natsa
6. aug 2009

Ahojte posuvam.prajem pekný den dufam že nebude pršat.Dnes bude tuším zatmenie mesiaca

mary3
6. aug 2009

Aj ja len posuniem, lebo sme nejako daleko....

mirkaff
6. aug 2009

zdravim.........
tak my dnes pojdeme domov,ale mozem zhodnotit ze maly nebol tento tyzden na mne prilepeny,uz sa dal nahovorit aj na prechadzku bez mamy,co doteraz nehrozilo.tak tusim si pomaly zvykame a u nasich.
Janet a nestiska Matusko moc toho vasho pesanka?? no nas by mu asi ublizil,musime strazit viac Ondrejka ako psa.ale dnes sa mi ratala neter,dosla za mnu ze Mirka mozem si od teba pozicat ondrejkovu plienku.tak som sa spravila spr..ostu ze naco a ona krpec maly na mna ze co sa pytas naco ju potrebujem sak NUKI sa posral,,tak som sa zacala rehnit ze musi po nom najprv upratat a ona sa este dora mala na mna urazila ze ci je ona jeho mama aby ho prebalovala............tak sme sa s mamu narehnili ,,inak Sasenka je taka herecka,vcera zahlasila babke "babka ja mam v mysli ze ty si toho nasho Nukiho vobec nevazis" ...........

tak zatial pekny den vsetkym..................................................

janette4
6. aug 2009

ahojte.miri, 😀 😀 😀 ,kde na to tie deti chodia? 😀
občas veru aj áno,ale on mu skôr robí zle,pchá mu prsty do ňufáka,do očí,naťahuje mu uši...ale on je už dospelý,tak viac znesie 😀 ale je dobre,že ho máte od šteniatka, Ondrejka bude brať za svojho súrodenca a bude ho ochraňovať.neboj,keď toho bude moc, Nuki mu to dá jasne najavo.Krstný môjho manžela chová psov na predaja má 4ročnú dcéru a čo tá mu robí... 😲 ale keď to už preženie, zavrčia na ňu,alebo rovno trochu cvaknú a mladá pochopí,že to nie je plyšová hračka. 😀

my sme boli doobeda trochu vonku,Matúško spinká, mne perie pračka a ja obedujem pangasa.idem spraviť kávičku,manžel za chvíľu príde z práce.

lienka55
6. aug 2009

Ahojte,
akosi to tu vaaazne.... 😀 Vcera som sa sem nedostala bola som cely den u mamy,robili sme to leco tak som cely den stravila pri cisteni cibule,papriky,rajcin.
Ostala som tam aj spat s malym,tak sme mali take jednodnove prazniny.Ale noc u mamy bola katastrofalna,stale sa budil,reval,plakal,pytal dzus,..... 😠 Chuda mama sa ani nevyspala do roboty.
No a predvcerom sme dali maleho spat na noc do svojej velkej,to bola tiez hrozna noc,stale som chodila za nim na kazde suchnutie len aby nespadol,stale pytal dzus tak to bude hrozne zvykanie si.
Teraz poobede spi zase na svojej,zatial ok.
Navarila som,mala som navstevu kamosku s mesacnym baby,no nadhera zase ma to chytilo. 😀

natsa mne maly zacal spavat raz za den ked mal asi rok a dva mes.Gratulujem k dalsej vyhre. 😀
zani tak peknu osluvu prajem,....moja baka by mala presne vtedy 87r. 😢
mirka pozdravujeme vas na ten vas konec,davno sme sa nevideli. 😉

janette4
6. aug 2009

leni,vďaka. na tú posteľ je odstať taká zábrana,aby dieťa nevypadlo, aj v lidli to býva v akcii.

Matúško spáva raz za deň už asi mesiac.ale tiež ako kedy.niekedy je hotový už o nejakej pol11,pospí so do pol1 a potom si ešte okolo 17zdriemne pol hodinku až hodinku.dnes som ho udržala hore až do pol1 aj keĎ cestou z prechádzky zaspával s otvorenými očami,tak rátam,že pôjde spať až večer.

mirkaff
6. aug 2009

Janet my toho psa nemame doma,to ma segra a ta byva u nasich,, 🙂

Lienka ja cistenie cibule nemusim,ja ju len zbadam a uz revem,mne staci jedna a uz hucim,napr.moja mama ta jej moze osupat za vagon a nic,,,,napr.mne sa smiala segra ze ked si trham obocie tak kycham a pusti sa mi z nosa,,, 😀 aj ked nemam nadchu. a jej nic,ona trha a nic,a ja kycham jak navalena

no Lienka tak rychlo zavolaj TM ked Ta to chytilo,,mozno by sa podarilo na prvy sup 😀
zajtra sme doma,okrem varenia,prania,upratovania nemam nic ine na robote tak snad sa vykotulame aj von..a mozno sa aj stretneme............ 😀 no a mrknite si tento link

www.moebelix.sk

natsa
6. aug 2009

Ahojte.No ča sa mi dnes stalo.Bola som v Bille pri pokladni si pýtam žreb za nákup predavačka sa po mne osapila že to sa dostáva ked má niekto dieta hovorím jej že ja mám dieta a ukazujem na kočík potom sa mi velice omluvala že ho nevidela tak mi dala žreb tam sme si vyškrkali pexeso.potom som išla kupit rožky a paličky do beckovskej.Potom som si zmyslela po ceste domov že som zabudla kupiť pretlak a kečup tak som išla do tesca.po ceste malý žuval rožek pri pokladni v tescu sa pýtala predavačka ked som platila či je to všetko hovorým že ano a ona a čo ten rožek čo má dieta v ústach ten nebudete platiť?hovorím že 2 krát ho nebudem platit že som to kupovala inde,tak som jej ukázala sáček tak videla že rožky su iné tak sa potom omluvila.no to už sa po mne obzerali ludia.V stánku som si znova zobrala za ten žreb další a tam som mala trt.Potom som si išla dat spravit retiazku čo mi malý roztrhol

lienka55
6. aug 2009

mirka a co sa ti tam paci?Ja ked si trham obocie tak v pohode, ale ked kozmeticka ,tak musim mat zavrete oci ,lebo mi strasne slzia.

ivetka asi ta na nasr.... ta predavacka ale ona nemohla vediet ze si si ho kupila inde. 😉