Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
7. aug 2009

este som sem jukla a idem spat. 😀

Lulu, drzim palceky, nech ste ok. A ja som myslela, ze len chlapci maju take osemetne problemy. V pondelok ideme na nefrologiu a znova mu bude stahovat predkozku. Robili sme to v zime, ale mm mu to asi zle pretahoval (on ho kupava) a ono sa mu to akosi znova prilepilo. Chuda, to zase budu nareky!!! Minule sa mi skoro po stenach skriabal po kazdom cikani 😢

natsa
8. aug 2009

Ahojte tak som si zasa kúpila žreb a mala som tam výhru5 euro no mohlo byť aj viac,ešte som bola v sekáči tam som si kupila 2 triká.bože tam mala pekných gaci mat o 10kg menej,jedny sa mi tam tak strašne páčili no myslela som si že som chudčia,jedna čo tam nakupovala tak mala kabelku Prada tak som sa jej pýtala že odkial ju má že z IT.no neviem či bola pravá ale bola perfektná.

janette4
8. aug 2009

ahojte.teda Ivet,tebe sa v poslednej dobe akosi darí 😀

a čo je IT? 😲 Internet? 😲

Lulu,chodí len za jednu ruku, sám sa ešte bojí pustiť.sem tam,keĎ si ho posielame medzi sebou a nevšimne si,že som ho pustila,spraví 3-4krôčiky,ale keĎ si to všimne,dá sa na 4 a tak ide.sám nemá odvahu sa pustiť, hneď hľadá ruku alebo niečo,čoho by sa chytil.ale veď má čas.

moji chlapi spia, keď vstanú,malý sa naje a ideme k našim,mamina mala v týždni narodky,pôjdeme na zmrzlinový pohár,mňam 🙂

lulu723
8. aug 2009

aha no neboj Zanka este nejake 2 tyzdne a uz bude cupkat po dome a bude nahanat psa. 😀

no moj volal tej doktorke a 17.8.tam mame ist okolo 15-16hod,aby sme tam dlho necakali.teraz drobcek spinka.a najnovsie ma stale chnape a kuse a ked poviem au tak sa zacne smiat a este viac ma trieska.ona si uz chodi po dome bez problemov,ale aj tak niekedy este spadne,ale uz si dava velky pozor,aby nespadla a niekedy sa este chce drzat prsta a to ked sme vonku a chce utekat za psom a za papagajmi 😀

natsa
8. aug 2009

Žani to je taliansko.jé až teraz mi to trklo že Matko a Erička su rovnako starý.No moji chlapi išli von,moj sa sám od seba ponukol že ide sním von mne sa moc nechcela stále čosi robím,a ked nerobím tak som rada že sedím. 😀

lienka55
8. aug 2009

Ahojte,
tak ja som mala doobeda frmol,varila som,lebo chlapi kopali novu jamu,maly mi behal za zadkom,potom som ho zaviezla k mame tak sa konecne vyspim.Upratala som cely dom,kedze sme minuly vikend neboli doma tak bolo aj co upratovat.
No a konecne uz odpocivam,chceme ist s mm do Tesca na nakupi.

lulu,tak som rada ze som ti trosku pomohla,ked bude druhe dievcatko niekedy 😀 ,tak aspon viem coho sa mam obavat.

Ivetka tebe sa ale dari,dufam,ze coskoro uz vyhras ten ,,melon,,. 😀 Prajem ti to z celeho srdca.

natsa
8. aug 2009

No ma napadlo raz som hrala z pravdy sutaž ked sa tam škrkali čísla chýbalo mi 1 čislo aby som mala milion.Inak by bodol na vedší byt

natsa
8. aug 2009

lienka a čo stále prerábate?

janette4
9. aug 2009

ahojte.

Ludka, aj mňa Maťo stále kúše.najprv mi ide dať akože pusku a potom ma pokúše.ešte si ma ja chytí,aby som mu náhodou neušla 😀 ale má smolu, vždy mu to vrátim,aby vedel,že mama sa nekúše 😀

Ivetka, to si mala radosť,ke´D chýbalo jedno číslo,že?mne tak raz chýbali 3čísla 😒

Idem kuchtiť, chlapov som poslala von. 😉

lienka55
9. aug 2009

Ahojte maminky,prajem vsetkym krasnu nedelu!!! 🙂 🙂 🙂
tak my sme stale s mm sami,poobede si ideme pre maleho.Vcera vecer sme mali vyjazd,boli sme na Zelenej vode,tosku vypadnut medzi mladych,ale skonstatovali sme ze sme uz stari 😀 a najlepsie je nam doma. 😉

miska,nesli ste nahodou aj vy na Zelenu vodu?My sme prave odchadzali autom nakupit si do Tesca ,a potom sme sa tam este vratili.

ivetka my sme si najprv prerbili s mm vnutro domu,aby sme sa mohli po svadbe co narychlesie nastahovat/samym je najlepie/ no a teraz prerabame vsetko z vonku,je tu este roboty ako na kostole. 😀 😝 Aj ked vacsinu uz mame hotovu.

natsa
9. aug 2009

Ahojte a čo bolo na zelenej?počula som ud tial hluk až knám.No mi sme tak boli pred 2 rokmi nandiskotéke a pripadala som si tam divne už ma to neláka ked som bola slobodná tak som bez zábavi ani disky nemohla byt a to som sa bola schopná chystat 3 hod.Lienka mi bývame sami no len nán táto cimra už nestačí.

lienka55
9. aug 2009

Kazdy vikend tam nieco byva v piatok tam bola Fernet Ctrus party,vcera diskoteka a vystupenie muzikalu Fontana pre Zuzanu s Mirkou Partlovou,....
Na buduci vikend je tam latino,tak by sme chceli ist s mm kuknut.

mary3
9. aug 2009

Ahojte....
Tatík s malým práve zaspali, noc bola dosť zlá, malý plakal akoby ho niečo bolelo... tak dúfam že teraz sa troška vyspí.... ja idem zatiaľ kávičkovať pri nete...

mirkaff
9. aug 2009

ahojte.......
no vy ste toho popisali kym ma tu nebolo,,,Lulu je mi Vas velmi luto,,inak priznavam ze ja o takom niecom citam prvy raz a tom mam 10 rocnu dievku doma,nikdyma taketo nieco petska dr.nehovorila.dufam ze to nebude vazne,a slecna bude uz len a len zdrava...... a aj vsetky nase deticky .........

Lienka55 tusim Vas chytil tanecny osial 😀 😀 😀 inak ja by som tiez tak obcas rada vypadla,,i ked mna by tam brali ako dozor 😀
my mame za sebou narocny a hlavne ulietany vikend.....vcera navecer sme museli utekat s malou na pohotovost pretoze sme sa tak v dedine uhybali autu az ju chuda odfuklo na krajnicu a tam sa zrypala z bicykla a presekla clenok.mne sa to ani nezdalo niake vazneale MM skonstatoval ze to asi treba zasit,,tak sme isli,tak jej to tam nasilu otvorili,vycistili a zasili.....
no a dnes sme utekali do teska a este blahozelat MM babke k meninam,ta sa pre zmenu vysipala z bicykla v piatok,takze ma oko ako cinan,,same monokle a eeste aj obrazene rabra,ale ako 78 rocna si nic nezlomila takze ako skonstatoval dr.ze je asi elasticka.........

ufka
9. aug 2009

Ahojte kočky tak sme sa vrátili od dedka z Lednických Rovní a zasa budeme týžden tu kochat sa NM pokial tu ešte nemám prácu. ešte nič nemám ale možno pojdem podnikat...
lulu malej nezávidíme a veríme v čo najlepší priebeh zákroku a hojenia potom ☹ 😉
my chodíme kupovt topánočky ku Tescu v TN tam sú dobré obuvy Daichman... ale aj Max Tn Garfild tam si kupujeme celá rodina a sme vždy spokjojný ked je akcia tak super kúpime.
pekný večer 😀 😀

michaela2410
9. aug 2009

iha, tu je toho napisane! idem citat. My sme cely vikend malovali, ale este nemame cely byt, tak v piatok pokracujeme. Ostala nam kuchyna a detska. 😒

michaela2410
9. aug 2009

Ufka, ty si z Lednickych? Tak som bola ako skolacka v pionierskom tabore a spoluziacka z vysky tam chodila do zakladky.

lienka55
9. aug 2009

Nas zavolali susedovci este na taku malu opekacku oslavovali tak sme sa tam boli najest. 😀

ufka a v com by si chcela podnikat? 😉

natsa
10. aug 2009

ahojte prajem pekný den.Mary nebola si včera na pretekoch?tak okolo 16 hod som išla aj z malým okolo krokodil baru,nestretli sme sa?nešla si aj z mužom.aj by som ta oslovila len som si nebola istá.

lulu723
10. aug 2009

ahojte ufka to aj ja dufam,ze sa jej to zahoji.vobec si to ani predstavit neviem ako jej tam budu do toho sparkat z tycinkou,aby to rozdelili ved to ju musia asi priviazat,alebo co.Erika je strasne divoka a stale skace a teraz ked vie uz chodit tak to je na porazenie kolko energie ma v sebe.ved ja z mojim sme uz unaveny jak hovado a ona by sa len blaznila a stale vymyslala 😠

lienka55
10. aug 2009

Dobre ranko,
my sme hore od 07.30h,tatik nas obsluzil bol nam kupit cerstve rozky.Ja uz mam rozvarene,periem a pojdeme von.
A vy co budete robit dnes?Pekny den!!!! 🙂 😅 😵

lulu723
10. aug 2009

Ahoj Lenka tak moja mala bola hore o 7 to ju tatik len prebalil potom dal do postielky chvilku sa hrala a ja som jej spravila mliecko a teraz mi este stale buva.dnes neviem veru co budem robit,ale asi budem skladat pradlo. 😒

mirkaff
10. aug 2009

ahojte........
ten nas nam dal budik pred siestou,ale potom isel MM odovzdat asistenta tak sme si este my dvaja s malym pospali,a vlastne nas zobudila az Martinka ked zapla minimax.tatino ma dovolenku tak budeme spolu bacovat......
dnes mam pohodu,,varit netreba,ozehlene mame,poupratovala som kuchynu a budem vegetit........ale pobede sa chystame do N.M.......

mary3
10. aug 2009

Ahojky...

Natsa- my sme včera išli okolo - sme išli do Lidla, aj ja som pozerala a nebola som si istá, ešte som ti aj do kočíka pozerala že či si nebudem istejšia podľa Danielka, ten tuším spinkal.... ja som sa bála prihovoriť ak by ste to neboli vy...no nabudúce už budeme vedieť...

Malý práve zaspal, poobede asi vybehneme do mesta....

janette4
10. aug 2009

ahojte.Miri, tú diskusiu som už čítala a súhlasím. 🙂 malý chodí z vonku pravidelne jak malé prasiatko a nevadí mi to 😀

my máme tento týždeň tata doma,tak snáď niečo podnikneme.dnes si ho ale moc neužijeme,robí mi vonku sušiak na prádlo.doteraz sme si vešali k svokrovcom,ale rozhodla som sa,že s nimi nechcem mať už nič spoločné,ani ten sušiak,tak mi tatinko robí nový.

poobede pôjdeme pozrieť s Matúškom jeho prababičku,aj s krstnou.aspoň sa tam vybehá.Inak si dnes vegetím,navarené mám, upratané tiež,doobeda sme boli trochu v Turej,počasie o ničom,akosi ma láme na spánok,

Ufka,a v čom budeš podnikať? 😉

natsa
10. aug 2009

No spinkal.Ta si to bola predsa ty?ani som si nevšimla či ste boli aj z malím.No mi nič zvláštne nebudeme robiť doobeda som robila zapekaný karfiol a opek.zemiaky ,ohar.šalát a kapustovu polievku z čatný.Inak stále po malom upratávam a tak.Zachvýlu pojde spinkať tak by mohol zaspat aspon na 2 hod,niekedy si vie tak pospať asi si pojdem k nemu lahnut.dnes som bola ráno v tescu mala som zasa 1 euro na žrebe tak som si zobrala dalčí a tam mám zasa 1 euro.

natsa
10. aug 2009

No to som čítala ak to niekto dodržuje tak je to choré.Malemu umývam ruky ked ide papat a ked dojdeme z vonku,samozrajme že aj ja ked ho idem prebalovat krmit atd ale to asi každá,náš malý je tiež je jak taká malá svinka,to by som sa musela príšerne nudit aby som niečo podobné robila.

lienka55
10. aug 2009

My sme poobede moc spanku nedali,no a teraz sa nudime.
Viem ze ta tema tu existuje ale som moc lenivaaa na to aby som to citala,tak mi povedzte v rychlosti co sa tam jedna? 😉

Ivetka aj ja som zapekala krfiol s opkan.zemiakmi. 😀
Zanetka a ako si si mohla chodit vesat pradlo k svokrovcom ked nebyvate s nimi?

janette4
10. aug 2009

Lenka, svokrovci bývajú vo vedľajšej bytovke,asi 20m od nás.