Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mary3
18. aug 2009

Lulu, skúšala, aj dosku máme ale on tam nechce sedieť.... navyše on ešte ani nerozpáva takže komunikácia s ním je strašne ťažká, on ked niečo chce len začne kričať a skákať ale nevie povedať čo, tak sa ho pýtam, či chce čaj, mlieko, jesť atd a on ked niečo trafím tak sa zasmeje.... inak nepovie ani áno ked niečo chce

lienka55
18. aug 2009

Ahojte,
my sme dnes doobeda boli v lekarni nakupit si lieky na dovolenku,nech mi to trosku odbuda.Zajtra idem este na nakup do DMky.Potom budem mat toho vela ,lebo este budeme oslavovat Dadove narodeninky a nechce sa mi na poslednu chvilku vsetko zhanat.
Dnes periem cely den mala som pokazenu pracku. 😠

lulu to je super ze Ericka to tak zvladla,cim je mensie dieta tym to zvlada lepsie,viem to podla seba,mame toho za sebou.Ked bol David mensi dalo ale teraz to je uz horsie. 😉 A s tymi plienkami si myslim,ze je to blbost!!!!!!!!
Kazde dieta je ine a je to individualne.Ona je este malicka.My sme napr. uz cez den bez plienok,nevypyta sa sam,davam ho castejsie na WC alebo serblik,ale stane sa mu este ze sa mi vycika alebo vykaka do gati 😀 alebo a zem.

miska krasnu dovolenku prajeme!!!!! 🙂

ufka
18. aug 2009

Ahojte nestíham čítat som tu len na skok idem pre malú na Lednické Rovne je tam na prázdninách od piatku my sme bolui s tatinkom Vv Paríži volo tam krásne ... v noci sme sa vrátili a teraz budem z malou ešte pár dní u dedka a potom zasa spat do NM.
prajem štastnú cestu dalším dovolenkárom
Lulu je super že to zvládla malinká pekný den papa

rikarr
18. aug 2009

ahojteeee

zas som tu dlhšie nebola ale boli sme na vychode na svadbe a spametala som sa p ceste až dnes 🙄

ešte furt sa mi drieme ale malá nedovolí nič,anilen si nohy natiahnuť,ešte k tomu má aj teplotu od nedele ale nič iné -len teplota..tak neviem ....

lienka štipanec nezávidím, mna poštipalo niečo okridlené jedovaté do ruky a behom pol hodky som vyzerala ako kulturistka..aj ked som si to hned natrela fenistilom..svrbelo to riadne..potovry jedny -neviem na čo je to dobré

michaela2410
18. aug 2009

Mary, neboj, on sa nauci. Aj Lukasovi to veeeelmi dlho trvalo a tiez sa vzpieral na nocnik, aj na WCko. A potom to je tak zo dna na den a je po plienkach. 😀
My sme davali nocnik pred telku a to zaberalo, pozeral a pri tom ani nevedel ze je na nocniku. A teraz ked ste niekde v zahrade, skus ho nechat bez nej, co to spravi, ked sa ocika.

A dakujem za zelanie stastnej cesty. Uz ma z toho pobolieva brucho ☹

mirkaff
18. aug 2009

zdravim.
takmz sa hlasime od nasich,zajtra musim povybavovat nieco v TN tak mama bude varovat deti,a cil ze ideme este na prechadzku.
no Lulu z Ericky je normalka statocne dievcatko,ze sa ona takto drzala..... 😀 len Vam zelam aby vas to viac nepostretlo...
a tie plienky,no pekne sme sa s mamu na tom zasmiali,aj som jej vravela ze co isli Erike robit a nakoniec som sa dozvedela ze ten zakrok ma za sebou aj moja starsia sestra.

michaela2410
18. aug 2009

Tak som sem mrkla, lebo budem mat tyzdenny abstak 😀
Pekne piste, nech mam co citat.
A Mirka, tie gumaky vam stale drzim, hadam sa potom niekedy stretneme aj vsetky odtialto 😉

O pol hodku vyrazame, auto praska vo svikoch. Ja neviem nabalit malo 😒 a pritom mam pocit, ze som sa riadne krotila 😎

rikarr
18. aug 2009

mary nenúť ho..ono to príde...aj viki moc nemusela zachod..nočnik ako tak ale ja som ju nechavala behať iba v gatkách a vadilo jej ked sa ocikala a potom vonku behala bez nich a pekne sa postavila na široko a cikala....jeho čas pride neboj

rikarr
18. aug 2009

lulu to čo bolo za doktorku???koza....má času a času na dni bez plienok ...

aj nám hrozil tento zákrok ale nejako sa to samo polepšilo

erika je hrdinka

lienka55
19. aug 2009

Ahojte,
tu dnes este nikto nebol,kde ste vsetky?Ja som u mamy,idem ku kadernicke tak sa budu varovat.

jeeeej,erika ako ti to tam krasne tie tt pribudaju,ja ja,.......... 😀 Mas novy pas?Nechcete vediet dopredu co to bude? 😉

lienka55
19. aug 2009

oprava aj ja,...........

rikarr
19. aug 2009

neviem....muž otravuje že si necháme zistiť ale mne sa do toho nejako nechce...

kde vidíš týždne????ja vo svojom pase nič nevidím.....

jarabicka
19. aug 2009

Ahojte baby, tak teda my sme už prišli predčasne z východu...malinký je pokrstený, prereval skoro celý krst 🙂 🙂 🙂 ...museli sme ísť na kontrolu do Podunajských Biskupíc ohľadne uzlinky, ktorá sa spravila melému ako reakcia na očkovanie proti TBC - 2.9 ideme do nemocky ☹ ☹ ☹ ...

...nemali ste niektorá z vás niečo také????...bojím sa o malého, idú mu vybrať tu uzlinku....

jarabicka
19. aug 2009

...ozaj Rikarr gratulujem k tehotenstvu, malinké nech rastie a obaja nech ste zdravučký...
...Lulu ty ako????...malinká je v poriadku???

mirkaff
20. aug 2009

ahojte.......dnes som prva.......

Evka nas ,maly mal akurat strasne velky hnisavy vacok z toho ockovania,ale ked som mu to pri kupani nechtiac stlacila a ked som videla kolko zeleneho hnisu a krvy islo,veru sme aj na druhe rano pratali k deckej,poprehmatavala uzlinky,ale bolo to v poriadku,a potom sme to o tyzden isli znova ukazat.......
ale hlavne ze si bola vsimava ,a nenechala to len tak .......... 🙂

lulu723
20. aug 2009

Ahojte baby ja som vcera bola u mojej mamy v Turej bola som zavarat leco ledva sme to stihli,lebo mama aj z tatom isli na poobednu.Dakujem Vam babulky,ze ste na nas mysleli.asi preto to Ericka tak krasne zvladla 😀.teraz mi babatko spinka ja jej stale hovorim babatko a pritom je dlha jak 3 tyzdne pred vyplatu 😀

Evka neboj mame sa dobre aj malinka pekne vsetko papaka ja jej hovorim maly srotovnik,lebo ona co jej dam do ruky vsetko spapa.inac moja kamaratka ma tiez chlapceka a jemu sa to ockovane zväcsovalo tak tiez museli ist do Podunajskych Biskupic a tam mu to normalne vytlacali chudatko tak tam reval a musel tam ist 3x co mu to tam stale hnisalo.chuda kamaratka este ma smolu aj na svoju rodinu teda aspon z manzelovej strany a nikto nebol ochotny ist snu autom tak vzdy isiel MM.

asi som to zakrikla a mala je hore tam si vyska a vyprava v postielke asi jej tam idem dat knizku nech cita 😀

Mirka neboj nepostretne pekne jej to kontrolujem a tycinkou namocenou v olejceku jej po tom prechadzam,aby sa jej to nespojilo 😉

rikarr
20. aug 2009

ahojteee

jarabicka s týmto skúsenosti nemám, ale bude to určite OK-neboj...tak malý dal o sebe vedieť na krste 😀 naša ho celý predrichmala ešte aj oslavu 😀 😎

lulu aj ja viki hovorím bábatko 😀 ked ona je taká zlatunká že je moje bábatko a hotovo aj ked je nejaká veliká už na pestovanie 😉

dnes som vytihla z mrazáku plnenú papriku tak dorobím omajdu k tomu a bude...boli nejaké stažnosti zo strany mangela na to že furt máme to isté dokola 🙄 neviem čo sa mu nelubi furt.....

dnes večer idem do mesta budem do zajtra..mama sa poteší lebo donesiem 2 bedničky hrušiek 😀 😎 tak sa bude zavárať

mirkaff
20. aug 2009

akasi slaba ucast je tu dnes...tusim chytate posledny bronz........

tak to tu aspon posuniem,my ideme do Mesta robit tatovi faninky

lienka55
20. aug 2009

Ahojte,
v poslednom case nestiham a ani sa mi moc nechce.Dnes sme mali vyletovy den,boli sme s tatikom povybavovat vselijake veci v NM,PN,TN, a boli sme na kontrole v BA po mesiaci,vsetko je chvalabozku ok. 🙂
David dnes vynimocne ani neplakal pred p.Dr. a dostal aj cukrik. 🙂 Uz mame aj dalsi termin dalsej operacie v aprili. 😢 😝

erika ved pri mene mas 11tt.A ty tiez nezavaras este sama,ani ja. 😉

mirka tak ako dopadlo fandenie? 😉

jarabicka ako sa mate,aj zijete? 😀

jarabicka
20. aug 2009

Ahoj lienka...žijeme-žijeme...v utorok sme sa vrátili z východu, boli sme tam od 28.07, ale akosi nám to veľmi-veľmi rýchlo ubehlo...aj by sme boli ešte dlhšie, len sme museli s malinkým na kontrolu do Podunajských Biskupíc a moc nás nepotešili - 02.09 ideme do nemocnice ☹ ...tak sa bojím o Jakubka, že sa mi chce plakať, už som si aj poplakala ☹
...na východe bolo super, doma je doma...rodina, prostredie, kamaráti, bývalé kolegyne...aj som si myslela, že som si tu zvykla, ale keď som bola v domácom prostredí, tak som si uvedomila, že to bol omyl...stále bude pre mňa domovom východ 🙂

lienka55
20. aug 2009

A preco sa s tym chodi do Pod. Biskupic?

lulu723
21. aug 2009

Ahojte 🙂 Lenka tam je nejaka klinika na taketo pripady.

Evka neboj zvyknes si.sice je pravda,ze ked vybehnem na Turu tak sa tam citim ovela lepsie tuto mi to pripada ako kebyze zapadam prachom ☹ nikto ma nepride sam od seba pozriet dokonca mi nikto ani nevola co sa tyka kamaratiek.len ja vyvolavam jak krava a potom mam aj take ucty.oni to zrejme nechapu,ze Erike je najlepsie doma a hotovo.ale ked pridem na turu a stretnem nejaku kamosku tak odrazu mi hovoria,ze no chcela som ti zavolat... ☹ ale uz som si na to zvykla a teraz sa citim aj niekedy lepsie,ked som tu sama.

vcera som si uzila Eriky az moc stale nieco vyvadzala.kdesi nasla 2 zolikove karty a z tym chodila potom ich zakodila a utekala si pre ovenku co je jej oblubena plysova hracka a s nu furt chodila.potom na mna divne pozerala,lebo som si zrovna farbila flasy na tmavo-fialovo tak pozerala co to mam na hlave.potom som si ju isla zmyt tak nazierala aka voda to vo vani tecie a utekala pre tie karty a slahla mi ich do vane.tak som ich vyhodila a ona znova.a ked uz nemala co hadzat do vane dotrepala chuda ovenku a tu tam skoro svihla.no nasmiala som sa jak furt chodila a spekulovala ako nieco vyviest 😀

mirkaff
21. aug 2009

ahojte..........
Lulu ty take ranne vtaca,alebo Erika,,ze........
jaj baby vy ste tu hodili taku nostalgiu za domovom...ja ked dojdem k nasim tak sa citim fakt doma,neviem,prisla som do inej,uplne inej rodiny ako je ta nasa,,a aj to ze tu nepoznam tolko ludi ,u nas poznam celu dedinu,tu skoro nikoho,a MM mi este vravi ze poznam v dedine viac ludi ako on.ale asi keby som nemala maleho tak nepoznam asi ani postarku.

Lienka55 fandenie dopadlo z nasej strany fajn,boli sme s kamosku a s detmi v parku,a k ihrisku sme sa dostali az o siedmej.ale dokedy sme dosli vecsina chalanov bola pod obraz bozi,vratane MM ..ze niaky sa tam cez vikend zenil,,radsej nekomentujem lebo by ma je..b..l...o

lienka55
21. aug 2009

Dobre ranko,
tak my sme uz boli 2krat na poste,lebo som zabudla doma peniaze na seky. 😠 😀 Uz mam opranu jednu pracku a idem do NM pokupit si drogerku na dovcu.
Maly sa mi dnes vykadil do slipkov,tak som mala co spratovat. 😠 😀 😝 Tak som ho dala este rychlo na nocnik a ostatne skoncilo tam. 😀

lulu723
21. aug 2009

nie Mirka to ja som skor vstala ako mala.moj isiel darovat krv do TN tak teraz cakame na neho,lebo ideme na Turu ideme gratulovat svokre aj svagrine a robia nejaku oslavu tak tam ideme 😠

jarabicka
21. aug 2009

Dobré ránko baby...tak ja už som dala variť zeleninovú polievočku, špagety sú vyvarené aj omáčka spravená - dnes bude taký jednoduchší obed s ktorým nie je moc roboty...takže teoreticky mám fajront 😀 😀 😀 ....

Lienka, do Podunajských Biskupíc sa chodí preto lebo to nie je normálna reakcia na TBC očkovanie /tá uzlinka/...tam nám to bobolko po očkovaní 2x prepichli a vytlačili, ale nás tam poslali kvôli uylinke ktorá sa mu spravila vedľa očkovania...a toto nám musia vybrať vonku ☹ ...malý v stredu dostal dvoje antibiotiká /čomu nie som moc nadšená, že taký malinký a už musíme doňho trepať to svinstvo ☹ , ale keď to má pomôcť, tak musíme/....všera mal trošku zvýšenú teplotu a takú redšiu stolicu...tak sa bojím oňho... ☹ ☹

lienka55
21. aug 2009

jarabicka neboj sa,antibiot. mu pomozu,my sme boli prvy rok zivota len na antibiotikach.A zacali sme ich brat ked mal maly 3tyz.,takze sa neboj a bud silna. 😉

janette4
21. aug 2009

ahojte.aj my sme dnes boli v obchode.Matúško má zajtra tú oslavu,tak som si bola ešte pokúpiť nejaké veci.a vybehla som švagrinej a tá sa mi ponúkla,že zajtra mi ho doobeda príde zobrať,aby som si mohla chystať,lebo mm bude v robote.som na to zvedavá, lebo mi to sľubuje už rok!!!a zatiaľ sa tak stalo len raz,aj to som jej ho nanútila ☹

a bude dvojnásobná oslava,lebo švagrinej sa včera večer narodilo bábenko,tak sa vytešujeme, má malinkú Karolínku. 🙂

Jarabička, vitaj po dlhej dobe.Neboj,Kubko ATB zvládne, tú riedku stolicu môže mať aj z nich.

natsa
21. aug 2009

Ahojte Kočky.tak sa po dlhšej dobe hlásim,mali sme pokazeny počítač.ani som vás nečítala neni času,ideme sa teraz pobalit zajtra ráno o 5,30 odlietame.dnes toho moc nenaspíme.Ráno vyrážame o 01,30 z domu ideme ešte k mužovemu kolegovi aby nás hodil na letisko,dúfam že malý to zvládne a že všetko prespí.tak ahojte užite si ešte zbytok leta.Mirka dakujem za prianie dufam že sa odtial nevrátime 4 ty ozaj dožičíš ešte je na druhé čas 😝

janette4
21. aug 2009

Ivetka prajeme šťastnú cestu a krásnu dovolenku,užite si to poriadne.