Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
24. aug 2009

Ahojte.veru,aj mne sa zdalo,že na tej fotke,čo idete na zmrzlinku,už vidím bruško

janette4
24. aug 2009

no a my dnes teplotujeme.ráno mal 37,2,na obed 37,4,,teraz večer 38,4.som zvedavá aká bude noc. 😢

pismenko111
24. aug 2009

Dr. Orisek: 26566374

pismenko111
24. aug 2009

A inak ahojte, tiez som rodena Mestanka, aj ked teraz uz tam nebyvam ☹

janette4
24. aug 2009

písmenko a kde teraz bývaš?

pismenko111
24. aug 2009

janette - v ockove.

lulu723
25. aug 2009

Ahojte Zanka tak aka bola noc?u nas naprd,lebo bola u nas moja mama tak mi trosku strazila malu,aby sa mi v tej obyvke furt nemotala,lebo som ju prestavovala a na veceru jej spravila puding do flasky a jaj jej hovorim ona to jest nebude a mala som pravdu len si par krat cucla a co bola taka ubehana tak hned aj zaspala.ja ju vzdy necham nech tvrdo zaspi a az potom ju idem zakryt,ale moja mama to nevedela tak tam potichucku prisla a isla ju zakryt v tom sa ona lakla potom sa buchla o postielku a taky rev spustila no hned som letela za nu,lebo ked strasne place tak ju zacne aj napinat no a samozrejme,ze ma stihla aj ovracat.tak som ju ulozila dala caj a isla som prec.a mojej mame som vynadala,ze to tam nemoze ist ked este tvrdo nespi.a potom celu noc mi mrncala tak o 3 som jej isla dat mlieko co si len trosku pocuckala a o 5 zase bola zla tak uz som vyhnala aj mojho nech ju ide prebalit,ze som uplne hotova tak isiel a ked som sa pozrela na hodinky tak bolo pol 8 a to uz davno mal ist do prace 😠

uz je krpata hore idem za nu.inac niekedy jej davam tycky na postielke dole a ona krasne z nej zlezie a ide za mnu do obyvky.aspon,ze to sa naucila 😀

janette4
25. aug 2009

ahojte.Ludka ja u nás na pred.Malému teplota nechcela klesnúť, po čípku mu síce trochu klesla,ale potom vyskočila ešte viac.boli sme u Kličku,vraj asi nejaká viróza,vraj dnes tam mal veľa takých detí,čo im v podstate nič nbeolo,len mali vysokú teploti.dal mi Paralen sirup a za 2dni máme prísť na kontrolu,vraj keby sa mi niečo nezdalo,mám aj zajtra.ja mám taký pocit,že jeho niečo strašne bolí,lebo hrozne vzdychá a vzlyká, stále plače jak divý.teraz trošku zaspal,ale neviem dokedy.Sirup mu zabral po 2hodinách. a to mu mám dať ďalšiu dávku až o 4tej. 😢 Povedal,že na zuby to nevyzerá,ale ja mám pocit,že mu pôjdu aj tie,lebo pri nich mi takto v spánku vzdychá.
Takže nás čaká dlhý deň. ☹ Ešteže si manžel zobral voľno,aby mi s ním pomohol,lebo som skoro celú noc s ním bola hore.a on keď mu niečo je,pri tatovi sa neukľudní,len pri mne.keď zaspal,vybehla som kamoške do vedľajšieho vchodu niečo zaniesť a už mi volal,v telefóne som počula jak malý reve. ☹

mary3
25. aug 2009

Ahojte.... idem pokukať čo mám zameškané kým sme neboli doma 🙂
Dnes sme celé doobedie behali po meste, malému zháňam nejaké topánočky na jeseň, lebo tie čo mal na jar sú mu už malé a teraz má len sandálky, ale ked sa mi nejaké páčili tak nemali jeho číslo... takže sme zatiaľ nič nekúpili...

Erika - krááásne fotečky.... Viki je už veľká slečna

Janette- Maťkovi skoré uzdravenie prajeme.....

lienka55
25. aug 2009

Ahojte,
my sme dnes doobeda zehlili a boli sa pozriet s malym u mamy v robote na konicky.Mame veget dnes nic nerobime ale zajtra budeme musiet nieco navarit.

janette skore uzdravenie!!!!

Vitam pismenko111 my sa pozname osobne. 🙂 😉

rikarr
25. aug 2009

no baby ...to bruško čo ste videli nebolo tehu bruško...to bolo fotené zač. júla takže maximálne nafúknuté s broskýn 😀 najčerstvejšie foto boli tie posledné v parku buchlovickom 😎

aj ja želám skoré uzdravenie ...my sme to tiež mali ..2 dni teplota ako hrom a a potom nám vyšli trojky horné 😉

lulu tak si mala perný den aj noc.....naši majú na chladničke zavesený
"manuál na viki!" a ten dodržiavajú 😉

pismenko111
25. aug 2009

no diky lienka. aj my sa chystame na konicky. uz najmenej rok 😀 my sme varili dnes, zajtra mame veget. ideme do mesta, mamine pichnut injekciu 😝 tamarka bude zasa dolezita a bude ju strasne drzat, aby mamina neodpadla 😅

janette4
25. aug 2009

pismenko 😀 😀 😀

baby díky za prianie uzdravenia.Erika,dúfam,že aj u nás to bude tak rýchlo po tom.keĎ mu to do zajtra nebude klesať,ráno zas naklušem k dr.,lebo zatiaľ mu to ide stále len hore.

pismenko111
25. aug 2009

janette - neboj, to mu prejde, moj maly to mal tiez pred nedavnom, mal 3 dni teploty, ale nemal ani sopliky, ani kaslik, nic, len tie teploty. a potom mu to "zmizlo", ked som sa chystala k doktorke. ako naschval 🙂

janette4
25. aug 2009

pismenko,my to mame tak isto,ani soplík,ani kašeľ,len vysokú horúčku

pismenko111
25. aug 2009

janette- neviem, ci vies, ale ak by mal vysoku horucku, mozes striedat Nurofen a Paralen, aj skor ako za 6 hod.

janette4
25. aug 2009

pismenko,vďaka za radu,nevedela som.

lulu723
26. aug 2009

Ahojte baby boze ja som jak zbity pes v noci som poriadne nespala co som furt k malej odbiehala furt mi piscikovala islo ma porazit skoro kazdu hodinu som pri nej bola a uz som mala aj nervy tak som trosku zvysila hlas nech neprotestuje a spinka asi milion krat som ju musela prikryvat co sa stale vrtela a prehadzovala sa z jedneho konca postielky na druhy.akurat teraz sa mi zobudila tak idem za nu.

Zanka nech to Matuskovi hned prejde a ozaj ako meras teplotu?lebo ja mam aj ten cumlik teplomer ten mi nech do pusky a ked jej dam digitalny co jej to zmera behom 10 sekund tak ho nech do ritky a furt sa mi vrti takze ja ani neviem ci ma teplotu,alebo nie 😒

mirkaff
26. aug 2009

dobre ranko maminy.........
no dnes prva........ 🙂
Pismenko vitaj medzi nami,,tak to mas ku nam co by kamenom dohodil....a dakujem za tel.cislo ......

my sme mali vcera narocny den,kopec pecenia,upratovania,normalka som vcera prvy krat dala malemu uvarenu sackovu polievku,,som nestihala ani normalne navarit,,ale dnes uz budem poctivo stat pri hrncoch... 😝

Janet nech sa Matusko cim skor uzdravi,a ak su to zubky nech cim skor vylezu,aby mal pokoj,,,

nasmu isli styri naraz,dalsie styri tiez naraz a potom stop a uz viac ako tri mesiace sa nic nedeje,,alebo to len dobre zvlada a naraz bude zub..aj som si cez vikend myslela ze sa cosi deje v jeho ustockach,,lebo mal asi 6 krat redsiu stolicu,no uvidime..........

mirkaff
26. aug 2009

druhaaaaaaaaa 😝

janette4
26. aug 2009

Ahojte.Baby, vďaka. za priania.Krpec už je celkom v pohode, už je zas jak 100čertov.už som z neho unavená a to je ešte len obed ☹ a videiť,že už mu je dobre.obedňajšie zaspávanie sa zas neobišlo bez kriku. ☹

Ludka,ja mám ten digitálny 10sekundový.zo začiatku si ani on nenechal odmerať,stiahol mi ritku a teplomer mi vyletel.ale už si zvykoldo ruky mu dám vrchnáčik teplomera a poviem mu,nech si odmeria aj sám.a on si to pchá do pusy,pod pazuchu(to sme mu ukázali) a hrá sa s tým a ani nevie,že mu meriam teplotu.

pismenko111
26. aug 2009

mirkaff - dakujem za privitanie, ty si odkial?

baby, ja som sa ani neopytala, ci sa vam sem mozem "pichnut" 😵

janette4
26. aug 2009

pismenko,jasné pichni 😀

lienka55
26. aug 2009

Ahojte,
my sme boli dnes vo vedlajsej dedine v obchode na bicykli,navarene,umyta zem,napecene este budem robit salat mm do prace lebo bude mat v piatok narodky a Dado v sobotu.A este dnes poobede mi pride kamoska s jej svagrinou na navstevu. 😝 Takze mam toho az az.

pismenko jasne ze sa sem mozes ,,pichnut,, budeme radi.A mirka je odtial odkial ja. 😉

mary3
26. aug 2009

Ahojte... no konečne sa mi podarilo malého uspať, na obed som si s ním lahla a on stále plakal a kričal tak som to vzdala... išiel sa ešte trocha hrať ale už ho motalo čo bol taký unavený, tak som ho zas dala do postele a zaspal....

Pismenko aj ja ťa vítam... my máme rodinu v Očkove, otec odtial pochádza...

lienka55
26. aug 2009

mary tvoja rodinka v Ockove byva vedla pismenka a mna.To je nahodicka. 😀

pismenko111
26. aug 2009

tak dakujem, ste zlate 😉

lenocka, no ty si teda sikovna, aspon ti bude veselo, ked ti pride navsteva. ku mne velmi navstevy nechodia, ved vies - obmedzene podmienky. ale ved my si to vynahradime, len sa prestahujeme. u nas chodim na navstevy ja, k zdenke 😀

mary a koho tu mas? inak, aj moja mamina je z ockova, ocino sa smial, ked som sa vydavala, ze jednu si vzal a druhu vracia, ze uz neni ockovu nic dlzny 😅

pismenko111
26. aug 2009

mary je nebodaj klcova? 😅

mary3
26. aug 2009

pismenko, ty ma poznáš? ja podla foto vôbec neviem, ale už som tam dllllho nebola....

michaela2410
26. aug 2009

Ahojte, konecne sa hlasim po dovolenke!!!
Bolo supeeerne, este by som tam vydrzala, ale bohuzial, robota vola ☹ . Zajtra uz nastupujem. Aj sa celkom tesim, lebo doma uz z deti sediviem. Tomasovi evidentne skolka chyba, lebo skusa na mna uz vselico a mne riadne rupaju nervy 😠

Neskor sa rozpisem, aj tu vsetko precitam, ale idem prat a upratovat, hoci sa mi nechce. Vratili sme sa o druhej v noci a zaspala som o pol stvrtej 😒 a Lukino bol o osmej vyspaty, tak som toho moc nenaspala.

A Pismenko, vitam ta medzi nami 🙂