Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

pismenko111
28. aug 2009

no lienka, aj stale utekam do mesta k nasim 🙂 aj teraz sa chystam. alebo k zdenke 😀 co sa niekedy nezastavis, ked ides k mame? ci chodis len na aute? na bicykli nie? alebo mozeme skocit na ihrisko. predvcerom, ci kedy tam bola aj tvoja mamina so segrou.

lienka55
28. aug 2009

pismenko aj vcera som isla okolo na bicykli,chodim teraz castejsie na cajkli,vzdy vykukam na balkon ale nikdy si tam neni.Bola som u Sandri na opackach. 😉

jarabicka
28. aug 2009

Lienka, takže dalšia opustená duša??? 😀 😀 😀...baby máme to my ťažké, že???
Písmenko som z Lubiny, ale pôvodom z východu 🙂

lienka55
28. aug 2009

Taky je nas udel,nas zien. ☹ 😠

rikarr
28. aug 2009

joj baby ja by som sa hned prestahovala do mesta ....neváhala by som ani minutu -to viete rodená meštanka -furt budem meštanka aj ked tu budem hniť 100 rokov ale mangel nechce mesto..on je z dediny a miluje to tu ...čo ja nechapem lebo okrem roboty tu ništ neni ...a ten skapatý pes..

jarabicka
28. aug 2009

...zase mrtvo ☹ ☹ ☹

michaela2410
28. aug 2009

Ja som sem len kukla a letim, dnes idem konecne po sto rokoch na kavu s kamoskami. Byt ako po vybuchu, deti este ani umyte...ale ved nech si mm s nimi poradi 😀 Vratim sa dufam az okolo polnoci 😎

pismenko111
28. aug 2009

no, moj jeden uz je v postielke, este druha... nech to pomaly odbuda 😉

lenka, ty uz si bola na opackach? no musim aj ist, mala je chutnucka, ze? vzdy ked je moje auto pred domom, som doma(ak som neni niekde s deckami po ockove) hocikedy zapiskaj, tamarka je hned na balkone 😅

rikarr, moj by tiez nechcel ist do mesta, ale uz asi ani ja, clovek si zvykne. 😎

jarabicka
28. aug 2009

Júúúj Miška, ako ti závidim /ale tak v dobrom/, uži si tu kávičku a poštebocte si dobre 🙂 ...

Písmenko, aj ja som akurát uložila drobca a už zaspinkal 🙂 ...a ja som trošku na pc, veď manžel išiel na pivo 😠

mirkaff
28. aug 2009

caute.......
boze baby aka nostalgia za domovom,,,,,mne tu je niekedy az do placu..MM cely den v robote,a ja sama v cudzom svete,,sice si zvykam ale aj tak som srdcom stale Stvrtanka....ale keby mi MM povedal ze sa stahujeme,,ja som zbalena za pol hodinu.........

pismenko hod fotky do albumu,,nech mozme urobit kuk na Tamarku a Tadeaska

jarabicka
28. aug 2009

Mirka, ani mi nehovor nič o balení a sťahovaní, ja by som to stihla aj do 15 minút, tak by som sa tešila...domov je domov a nedá sa ničim nahradiť, že???...to isté mám aj ja, mm celý deň v práci, príde, ešte uteká niekam na fušku, potom na pivo a pravdupovediac chodí domov len prespať, málokedy sa poriadne vidíme ☹

pismenko111
28. aug 2009

No idem sa teda potrapit s tymi fotkami 😅

mne sa ti dvaja zabudli na ihrisku - manzel s malou- dorazim ich!! ale ved muzovi to vyhovuje, aspon si moze dat o pivo viac 😠

mna uz nedostanu odtialto ani keby ako chceli, konecne sme postavili, ideme sa na konci septembra stahovat...

mirka, moj je tiez cely den prec, ked nie v robote, tak na stavbe. a ja so svokrovcami.... preto stale utekam kam mozem. 😀

janette4
28. aug 2009

ahojte "osamotené duše".no ja neviem,či by som chcela ísť ešte bývať do Mesta.Už som si tu uz zvykla,spoznala ľudí,našla si kamošky.mám síce pár aj v Meste,ale to sú tiež maminy,ktoré aj tak nikdy nemajú čas,alebo nemaminy,ktoré majú úplne iné starosti,o ktorých ja už nemám ani páru.aj keď mi to tu často lezie hore krkom,zvykla som si na ten pokoj a kľud,aký tu je.keď chodím občas k našim na "prázdniny" prídem odtiaľ hrooozne unavená.
ale zas na druhej strane,v MEste je oveľa viac roboty ako tu.tu je len blbá chirana a nič. ☹

ja som dnes úplne KO.boli sme vonku aj doobeda aj poobede.Matúško sa začal dneska vonku trošku púšťať,tak som naňho zase hrdá,ale aj patrične unavená.

janette4
29. aug 2009

Dobré ránko.Dnes som prvááááá.My máme za sebou ďalšiu umrnčanú noc 😢 ešte 2-3takéto noci a padnem dole hubou.

lulu,bola si včera v Turej?nevidela som ťa.

my budeme dneska asi celý deň zavretý doma.vonku je otrasne a mm donesie 10kg papriky,tak mám o robotu postarané 😝

lenca13
29. aug 2009

Ahojte 😉
Davidkovi vsetko naj k 2.rockom hlavne vela zdravicka a nech robi rodicom len radost 😵 😵 😵

lulu723
29. aug 2009

Ahojte baby aj ja sa pripajam ku gratulacii vsetko najlepsie k narodeninkam Davidko vela stastia,zdravia,lasky a posluchaj maminku aj tatinka. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zanka ano bola som v Turej isla som pockat o druhej mamu k Chirane potom sme pobehali obchody aj mala si pobehala po namesti potom sme sa konecne dostali domov mala sa napapala a okolo 16 sme isli von.isla som rovno do Clubu pre kamosku ta isla do Billi potom isla nakup zaniest domov a tam si mala dost pobehala po trave.potom sme isli na namestie tam som stretla Evku z Evicku tak chviku sme boli pri nej a este tam bola dalsia kamoska teda byvala spolupracovnicka co ma tiez dievcatko 11-mesacne tak sme pokecali a zase sme isli do Clubu a tak.vcera som behala stale len po senkoch 😀

janette4
29. aug 2009

do akého Clubu? 😢

janette4
29. aug 2009

ozaj a Davidkovi hlavne veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky od svojich blízkych,kamarátov a nech ho maminka s tatinkom poslúchajú. 🙂 🙂 🙂 😉

mary3
29. aug 2009

Ahojte.... pripájam sa ku gratuláciam.... Davidkovi všetko najlepšie k 2 rôčkom, hlavne veľa zdravíčka 🙂

mirkaff
29. aug 2009

ahojte.......
konecne stolverkujeme......a to som si myslela ze ked je takyto uprsany den a jeho zubky a nalada k tomu ze so spankom nebude problem..a figu borovu,,ledva zaspal o pol jednej.....
ale najradsej by som lahla k nemu.....dobedu som robila pizzu,umyvala chladnicku s mrazakom,umyvala kupelku,podlahy,zehlila,,no roboty sa mi nazbieralo neurekom,,a cil len sedet alebo spat.......

pismenko dobehni niekedy do Pobedimu,alebo sa mozme niekedy dohodnut,na stretku,inak v Ockove stavia alebo uz dostavala aj kamoska.......

😀 😀 😀aj my prajeme DAVIDKOVI vela stastia,zdravia,lasky a kamaratov........ 😀 😀 😀

asi ma vykoti sak maly uz vstava....... 😲 ☹ ☹

pismenko111
29. aug 2009

Ahoj Davidko, tak aj my ti prajeme hlavne vela vela zdravicka. aby si bol stale spokojnucky.

mirka, ako sa vola kamoska? niekedy dobehnem, ved to je na skok. alebo dobehnes ty. s lenkou sa nestretavate?

mary, preco nechodis do ockova? viem, ze brat chodi, sem tam ho tam vidim, ked som u dedka. inak ja som od scepkov 🙂 myslim, ze aj nasu adrianu poznas. aj k vasmu petovi na kavu obcas - co ma priatelku z BA, to je moja sesternica 🙂

rikarr
29. aug 2009

davidkovi aj my želáme len to naj naj naj a veeeela zdravíčka a úsmev na tváričke 😎

tak so mna je už slamenná vdova ☹

ale mám kopec roboty tak neviem kam skôr

lienka55
29. aug 2009

Ahojte maminy!!!!!!

Tak vy ste vsetky zlateeee,velmi ste nas prekvapili a potesili a hlavne Davidka.Ja mam dnes ubehany den doobeda som zhanala baloniky a take tie papierove roztahovacie somarinky s napisom ,,HAPPY BRITHDAY,,ale nic som nezohnala tak budeme bez toho,no ved svet sa nezruti. 😉
Pobalila som maleho aj seba na dovcu,mm sa pobali sam ale este to nemam vsetko.
Vcera som bola pre tortu je bombova,maly bol z nej hotovy. 😀 Potom ked prideme z dovci tak hodim nove foto.

lenca a ty zijes,uz si sa tu davno neukazala?Co sa hnevas na nas?Co mate noveho? 😉

pismenko, mirkina kamoska je Lubica Simova/za slobodna/. 😉

erika ako sa ma bobacik malicky?A ty ako v pohode?

michaela2410
29. aug 2009

Davidkovi vsetko naj aj od Tomina a Lukina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michaela2410
29. aug 2009

Ja som sa pred chvilou zobudila. 😔
Dnes som toho vela nespravila. Vstali sme az okolo osmej (to je na mojich sintrov dost vela) a nejako som sa dlho v takomto pocasi pomaly preberala. A navyse som vcera prisla domov hadam az o jednej, tak som vela nenaspala 😅
Doobeda som stihla v podstate len obriadit a nakrmit deti, obchod a uvarenie obeda a jablkoveho kompotu. Takze teraz by som aj mala co robit, ale zase sa mi nechce 😀

lulu723
29. aug 2009

Zanka ved co je pri kine ten bar Club.vonku je aj terasa 🙂

rikarr
29. aug 2009

zas som ništ nespravila....iba mufinky a omajdu na zajtra...chcela som žehliť ale už sa mi zas nechce.....hadam to stihnem kým dojde mangel domov....

pojdem sa najesť a zapnem umyvku a pojdem spinkať.....

lienka bobák sa má asi fajn a mne je už dobre....vlastne mi ani zle nebolo...len som lenivá furt a to ma štve

michaela2410
29. aug 2009

Tak konecne som pridala aj nejake fotecky z dovolenky 😉

lulu723
29. aug 2009

Erika,ale ved teraz si pravom leniva ved cakas babetko to sa ani mne nic nechcelo len som spala stale.som zvedava jak to bude u mna uz teraz som dost leniva nieco spravit a nie este ked budem cakat druhe babetko.

dnes mi Erika stale len spi ani poriadne nepapala co furt drichme.uz o 18 sa ulozila a spi jak zabita.som si myslela ze sa o nejakej 19 zobudi,ale prd spi stale.som zvedava kedy vstane a ak vstane o nejakej 3 tak ma akurat vykoti 😒

michaela2410
29. aug 2009

aj ja som dnes jak mechom prastena
Zajtra ideme na vylet, ani neviem kam, len kamosi nas volaju kdesi pri nitre ze su nejake rybniky a daju sa tam chytat ryby, nejake preliezky pre deti...atd. ani sa mi velmi nechce, ked je takto, ale vraj uz nema aspon prsat. Ved uvidime ako bude, a ci neochorieme, ked sme zvyknuti na tie teple dni 😎