Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
2. sep 2009

tak to máte chladno lulu...my máme cez den okolo 25 a večer 23

jarabicka
2. sep 2009

Caves baby, tak ja som už s Jakubkom doma z nemocnice 😠 ...prišli sme dnes na príjem a zistili, že pre nás nemajú miesto...skúsili mu to urobiť ambulantne a v piatok máme ísť na kontrolu...zobrali mu z toho stery a výsledky zrejme by mali byť v piatok...modlím sa, aby to bolo všetko v poriadku...

mirkaff
2. sep 2009

no namojdusu moc sa s vami nebabrali.......a to nevedeli ze pridete?? sak ked ste boli objednany tak museli ratat s lozkami....typicke slovenske zdravotnictvo 😢

a nebojkaj sa bude to dobre..a preco stery?? co by sa tam mohlo nieco ine objavit??to by sa mohlo akoze zvratit alebo ako to mam pochopit........ 😖

my sme boli od tretej vonku,cil ze ideme sa najest,ale neni zaujem,,tak nenutim,,sak nanho dojde hlad....Martinka je tiez vonku,,tak este zbehneme na bicykle aspon po dedine........kym pride tata z roboty

michaela2410
2. sep 2009

tak som si vas precitala
Evka, neboj budete ok 😉

Chlapov som vyhnala, isli na Zelenu nachvilu sa vyvetrat, tak by som mohla ist dozehlit 😖
Zajtra ide aj Tomas prvykrat na hudobnu, tak som zvedava. Len ma stve, ze to maju o druhej v pondelok a vo stvrtok a ja mam poobedne vyucovanie dvkrat do tyzdna...hadajte, ktore dni.........bingo!...pondelok a stvrtok. Takze bude sa zapajat dedo z cachtic. Len bude ho musiet aj cakavat tristvrte hodinu, lebo ja koncim az o pol stvrtej ☹

janette4
2. sep 2009

ahojte.joj babule,ani nemám kedy vás čítať,malý je zas chorý.teraz sa mi skoro zadusil soplami 😢

lulu723
2. sep 2009

Zanka a co sa to stale na Matuska lepi?chudatko male to robi to hnusne pocasie vsak?najskor horko jak blazen a potom strasna zima.nech sa ti rychlo uzdravy dubacik maly.inac som rada,ze u Klicku sme boli len na ockovani a nemuseli sme za nim behat koly nejakej chorobe.nasa ma asi nejaku dobru imunitu voci pocasiu. 😉

janette4
2. sep 2009

ludka,asi z počasia,pred rokom to mal tiež až do jari.ale nemal horúčku.dnes ráno som ešte Kličkovi hovorila,že teplotu nemá len niečo cez 37 a večer už mal vyše 38.
veď sme sa so sestričku smiali,že už týždeň sme tam neboli,že nám bolo smutno.

lulu723
2. sep 2009

no aspon,ze vam je do smiechu ja by som asi mala nervy kebyze mi erika pisci za usami dost jej mam ked pisci,ze jej nechcem nieco dovolit a nie este kebyze je chora.idem smat tak papa baby a dobru noc 😉

michaela2410
2. sep 2009

ahojte, tu je tusim real diskusia 😉

michaela2410
2. sep 2009

Zanka, drzte sa a budte rychlo zdravi, ja zatial tukam do dreva, kde sa da....neboj, aj on z toho vyrastie. Keby si vedela, co som zazivala s Tomasom...hruza

michaela2410
2. sep 2009

aaa, uz ste tusim odisli 😀

rikarr
3. sep 2009

hojte

my sme boli skoro celú noc hore...viki od polnoci vracala a ked už nemala čo aj tak ju furt napínalo :( ráno jej vybehla teplota na 38,1 :( tak som volala tatovi aby nás zaviezol dokine....ja si netrufam s nou šoferovať ked ju stále napína :| chápete.....dokina ordinuje až od 11,30 tak dovtedy viki bude len ležkať a piť vodičku...papať nechce...2x si odkusla s vlárkovej tyčinky :roll: uvidíme čo to je.....ešte sa aj sesrala parádne.... 🙄

janette4
3. sep 2009

ahojte.erika,že by sme vás nakazili cez net? 😅 prajeme skoré uzdravenie

my máme za sebou otrasnú noc, tato na nočnej,Maťo do pol4hore,čo stále plakal,dusil sa,odsávali sme,zrážali horúčku,bojovali s liekmi,no hrôza.kedy sa ja vyspím 😢

Ludka, aj mne lezie na nervy,keď je doma upišťaný,ale on v poslednej dobe mrkoce stále,tak už to nejak extra neberiem.on keď je chorý,na ňom to ani neni moc vidieť,ukecaný je jak palacky.Klička sa včera hovoril,že na chalana a jeho vek je riadne ukecaný.žeby po maminke? 😀

michaela2410
3. sep 2009

Tak kočky to vám nezávidím ☹
Rýchlo sa uzdravujte 😉

natsa
3. sep 2009

Kalimera,jasu,Ahojte tak som vás pozdravila po grecky,tak sa hlásim.výtam medzi nami moničku.Ešte som si vás nestačila prečítat.teraz vám popíšem dovolenku.Pricestovali sme okolo 9,30 ich času,izbu sme už mali aj v nej postielku.Bolo tam pekne aj strava bola dobrá malí sa tam naválal,kupal sa aj v bazene.Spriatelili sme sa tam z jednou rodinou ktorá vyhrala tiež tuto dovolenku tak sme boli viac menej s nimi po celý čas.Stala sa mi tam patália.zo soboty na nedelu ma rozbolel zub,nepomahalli ani naše tabletky,celu noc som preplakala myslela som že sa zbesním.tak sme išli na recepciu nech nám zoženu zubára v nedelu,dala nám vizitku jedneho tak sme utekali do Heraklionu aj z malým.krvopotne sme ho našli ale nebol doma tak sme sa vrátili tak mi tam dali ich tabletky ktoré mi zabrali bez nich by som asi zošalela,tak som bola celý čas na nich.den pred odchodom nám oznámili že pojdeme o 3 hod neskor,nakoniec sme leteli o 30 min skor chcela som si tam češte na letisku v obchode kupit olivy ale už nás zalarmovali že šak za 1 min letime,V lietadle všetko pohode malí prespal letel s nami aj Harabýn z oklamčákom.v bratislave sme zistili že nám zničili kufre ktoré su nepoužitelné,tak sme to reklamovali.Dnes som bola u zubárky tak mi ten zub vytrhla teraz ma to všetko bolí,doktorka mi vynadala že nespolupracujem dala mi 3 injekcie hovorila som jej že sa bojím už ked si sadnem na to kreslo,páčila mi ten zub nakonec sa jej to všetko rozsypalo a nemohla mi to vytiahnut,bola nervozna že pri tom stonem a že má kopu ludí,tak to akosi vytiahla kázala mi klud na loužku ale to sa pri malom nedá.

janette4
3. sep 2009

ahoj Ivet.no pekný koniec dovolenky 😒 to akej koze prosím ťa chodíš k zubárke?Ale aspoň že dovolenka sa vydarila.

michaela2410
3. sep 2009

Ivet, takze "zabava" 😀 ale asi ti do smiechu nebolo
Hlavne, ze ste si to tam trocha uzili a pacilo sa

natsa
3. sep 2009

No do smiechu mi nieje ani teraz,ved mám celú hubu vyhodenú z pántov.Keby som takmohla sa kdesi zahrabat a mať aspon chvýlu pre seba aby som sa z toho vyspala.Teraz ma to ešte bolí tak som si bola dat tabletku.Ked budem mať čas tak pridám fotky.dnes som sa dozvedela že dane zadovču neplatíme všetko zaplatí Lidl.Tak brú noc ešte vás počítam aby som bola v obraze

mirkaff
4. sep 2009

dobre ranko.......
Ivet pekne vitam.....tak to si si teda uzila 😒 s tym zubom,,ale pokial bolo vsetko ostatne fajn,tak hadam lepsie vyvazi to horsie.ale lieky maju asi silnejsie .....

my sme vcera pobede museli s malou na pohotovost,padla jej na lavu ruku policka s knizkami,,zapastie opuchnute jak papuca behom 5 minut....a este som volala MM a on bol v Prievidzi,tak pekne busom aj s malym,este ze naspet sme isli autom....

no dnes idem urobit slivkove gule,polievku mam od vcera..len najskor do toho dazda na slivky....ale mam na ne velku chut 😝

Zanka a Erika ako sa maju deturence?? aka bola noc??

ja mam pod okom asi sinku,mna v noci maly tak kopol do praveho oka,ze ma niako boli,aj mi slzilo,a normalka som videla hviezdicku,,dnesnu noc len lietal po posteli,,krpec jeden......

michaela2410
4. sep 2009

Mirka, vidis, si ma inspirovala 🙂 zajtra spravim slivkove gule...mnaaam. Mam tam obrate slivky a rozmyslam, co s nimi. Dufam, ze velmi nezmeknu a budu sa dat polit 😎

janette4
4. sep 2009

ahojte.baby,ja slivky práve suším,už druhú sušičku.to vždy pre celú rodinu 😝

U nás bola noc o trošililinku lepšia ako tá minulá,ale ja tak o ničom.stále ho dusilo,kašlal,mrnčal.a mám pocit,že pôjde zuby,lebo má hrozne vyhádzanú ritku.

Mirka,kde máš fotku a albumy? 😲

Baby,chcela by som sa s vami o niečom poradiť,máte väčšie deti.Dneska som dr.spomínala,že malý mi od víkendu hrozne zvláštne chodí,pravou spraví krok a druhou len dokročí k tej pravej,nespraví normálny krok dopredu,ako keĎ vás bolí noha a odľahčujete ju..a dneska ráno už kríval úplne na tú ľavú nožičku.a pokiaľ viem,nemal kde spadnúť,alebo sa udrieť.Dr.mi povedal,že to môže mať aj z tej virózy. 😲 Neviem,máte s tým niektorá skúsenosť,myslíte,že to môže byť?lebo ja si už kadečo predstavujem.myslela som,že sa naňho pozrie,alebo nás niekam pošle. 😝

janette4
4. sep 2009

iVETKA,mne to nejde,vypisuje mi,že už som tento týždeň hlasovala ☹

mirkaff
4. sep 2009

NO aj mne tam vyhodilo zadat kod a ked som ho zadala tak mi napisalo ze kod je zle zadany a pri druhom mi vyhodilo ze som uz tento tyzden hlasovala .podobne ako Zanke........

a ten nas maly pre zmenu pisti pri vchodovych dverach.prsi-neprsi..ideme von

natsa
4. sep 2009

ved to je potom pototo kámoška mi včil volala a tiež jej to vypisovalo

natsa
4. sep 2009

a Lienka je kde?Na dovolenke?

mirkaff
4. sep 2009

jjjjjj Lienka odcestovala na dovcu..sak ked dojde uz mozme niake stretko,,nech to stihneme pokial bude ake take pocasie.......Ivet mozes hodit datum......

natsa
4. sep 2009

na dátume sa dohodneme ked budeme kompletné a kedy má návrat,

jarabicka
4. sep 2009

Ahoj baby, my sme dnes boli s Kubkom na kontrolu...hojí sa to celkom v pohode, výsledky ešte nie su...a na kontrolu máme ísť o 3 týždne...urobia mu sono, či tá uzlinka tam ešte je alebo nie je alebo či to ešte hnisá alebo nie...

...takže sa plánuje stretko???...a kedyže pravdepodobne???...rada by som prišla 😉...

jarabicka
4. sep 2009

Hm, nikde-nikoho ☹