Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
12. sep 2009

Ahojte,
asi mi neuverite,ale az teraz somm sa od rana zastavila.Stale periem,zehlit budem asi dva mesiace v kuse,upratovala som mali sme tu ,akoby sme tu rok nebyvali 😝 .Varila som ale stihla som sa ist pozriet aj na svadbu.
To stretko by mne osobne vyhovovalo az po jarmoku. 😉

Mirka mali sme sa dobre,vycvachtali sme sa v mori,az na maleho,moc sa mu nechcelo.Cesta bola dlha,narocna,Davidovi bolo dlho bol upistany.Isli sme aj lodou,lebo to sme isli na ostrov,tak to bol zazitok.Chodili sme aj na vylety po okolitych dedinach a zatokach, na vecere,na zmrzku.Ale inak to tam bolo straaaasne draheeee. 😠

janette4
12. sep 2009

Lenka a kde ste boli?na akom ostrove?

janette4
12. sep 2009

a s tým upratovaním ti verím,kým som všetko poprala,požehlila,už to bolo za špinavé a prala som nanovo

lienka55
12. sep 2009

Zanetka my sme boli na ostrove Hvar,dedinka Jelsa.A vy ste boli kde?
Zajtra ma caka zehlenie,maleho mam este u mamy,tak to chcem stihnut nech mam cez tyzden pokoj. 😉

janette4
12. sep 2009

my sme boli na ostrove Lošinj,mesto mali lošinj

pismenko111
13. sep 2009

No vitaj lienka naspäť!
my sme mali vcera prvý vážny uraz. teda tamarka. rozbila si hlavu. no to ste mali vidiet ten chaos! a malinka moja, ta sa drzala, nakoniec si dala aj hlavku umyt. ale len s poharikom, nie so sprchou 🙂
a dnes ideme kupit bolestne 😅

natsa
13. sep 2009

Ahojte tak už mám navarené.No mi ked sme prišli z dovolenky tak som prala 2 dni.Pračka oprie len to žehlenie.Ako je v chorvádsku?akosi ma to tam neláka.

mary3
13. sep 2009

Ahojte babulky, len vás pozdravím, lebo moc nestíham.... teraz cestujeme hore-dole NM- Prejta, včera sme prišli a budúci týždeň ideme zas.... tatík zobral malého von, ja som nejaká chorá 😒
Pekný dník 🙂

lienka55
13. sep 2009

Dobry vecer,
dnes som cele doobedie zehlila,mam to za sebou,fuuuu. 😝 Cele poobedie som bola sama doma a navecer sme mali navstevu.Zajtra ideme oberat hrusky,budeme zavarat.

michaela2410
14. sep 2009

ja to tu len posuniem, mam volnu hodinu, tak si citam.
A tiey sme chori, trapia na stale kasle - vsetkych ☹

Nejde to poslat...

michaela2410
14. sep 2009

hura, uz to slo

janette4
14. sep 2009

ahojte.Pismenko, Tamarke prajeme skoré zahojenie.

My sme boli včera pozrieť švagrinú s bábätkom,má 3týždne.juj, taká je krásna.

a už nám chýbal Matúško,tak sme si ho boli včera zobrať k našim.a to naše mláďa už behá jak divý.ani mu nestíhame.ešte je sám z toho vyčudovaný a je mu to hrozne smiešne. 😀

Ivet,ani mňa Chorvátsko nejak nelákalo.tento rok som sa dala nahovoriť a nebanujem.brat tam bol 2dni s nami,potom bol v Taliansku a hovoril,že tam bolo ešte lepšie.

rikarr
14. sep 2009

ahojteeee

tamarke skoré uzdravenie..

lienka ked si taká rozbehnutá dojdi aj k nám ožehliť ..ja mám kopec prádla čo kopec horu prádla.... min. týžden sme boli všetci chorí ..mali sme tu vracaco-hnačkovaciu chripku 😠 paráda...takže kopec špinavých vecí sapridružilo, ked to mala malá tak v pohode...stihala som aj poprať priebežne, so žehlením to bolo horšie lebo na mne visela...potom jejbolo lepšie a chytila som to ja a potom muž...takže oničom,3 dni som vkuse prala čo som už nemala štipce ani......a teraz to čaká na žehlenie 😕 🙄 len sa mi nechceeeeeeeeee....možno pojdem zopár košiel ožehliť a gate mužovci do roboty -nech má aspon on čosi 😀

baby neviete kde by som na seba kúpila peknú jesennú bundu a nie drahú??????????takú aj botaskám aj k topánkam

jarabicka
14. sep 2009

Čaves baby, ako sa máte???...čo ste dnes porábali???...ozaj pridala som nejaké fotečky, tak kuknite, či sme podrástli 🙂

natsa
14. sep 2009

ahojte tak sme boli na vodu pri chocholnej bola som si kupit topane v TN lebo tie čo stále vláčim sa rozpadli.Rikarr no v obchode to bude asi drahé záleži či chceš zo sekáču alebo nové,skus mrknutv mimibazar alebo také.Inak ked som bola v porodke tak mi hovorili dievčence z Tn že na námestí je dobrý sekáč pre deti vraj su tam vždy fronty.Jarabička idem kuknut foto.

natsa
14. sep 2009

juj ten je krááásny, tomu sa hovorí dobre zarobené dieťa.

rikarr
14. sep 2009

nové nové by som rada ale čo som ja kukala tak to všetko išlo nad 1000 hore a to zas nepotrebujem lebo si určo bud. rok kupim za sdruhu 🙄

malej sme už kupili v CaA za 560sk...v celku v pohode ale desim sa zimnej bundy 🙄 pre malu aj pre mna..ved budem ako gula v zime 😀

janette4
14. sep 2009

jarabička,malý je podarený.a tá torta bola naozajstná,jedlá?náááádhernáá bola.škoda ju načať.

jarabicka
14. sep 2009

...Ďakujem pekne...Natsa, veď sme sa aj snažili aby sa podaril 😀 ...

...Janette, jasné tá torta bola výborná, vrchná časť bola punčová a spodná orechová s plnkou s ľadových gaštanov 🙂 ...mňám aká bola super...pečie ich manželova sesternica, robí rôzne tvary lienku, barbinu, kabelky a kde-čo možné, ale naozaj niečo úžasné 🙂

janette4
14. sep 2009

no super, keď budem potrebovať,budem vedieť,kde sa ozvať.býva niekde na okolí?

michaela2410
14. sep 2009

Evka, Kubko je fakt zlaty, a tusim cely tatino 😀
A tie torty boli naaaadherne, pripajam sa s otazkou k Zanke, kde ta znama byva? Mozno by sme jej dali zarobit 😀

jarabicka
14. sep 2009

Kočky, tá baba je z Turej 🙂 ...veru, veru celý tatino 😉 ...

natsa
15. sep 2009

Veru jarabička tá torta vyzerala užasne.tuším bude piecť pre celý modrý koník lebo aj ja plánujem aby mi napiekla.

lulu723
15. sep 2009

Ahojte baby ja od piatku smoklim aj mala dostala nadchu,ale jej to nejako na druhy den preslo len ja som bola zdechla. 😒 u nas sa nic nove nedeje.

len mala mi stale nieco hadze do pracky.minule docupitala aj z dudlikom dala ho do pracky zavrela cosi postlacala a isla prec.takto si ona pere dudku a dnes tam zavliekla plysoveho psika a korytnacku.furt cosi stvara,ale sa dobre na nej nasmejem.pred tyzdnom mi zase do vedra z vodou hodila telefon co som mala na druhu kartu moc som ho nepouzivala tak sa snim sem tam hrala.a ked som isla zotriet dlazku v obyvke tak ma skoro vykotilo.bol tam asi nejakych 5-6 hodin dala som ho vysusit,ale este som ho doteraz nevyskusala asi ho uz slak trafilo.vcera zase ked som bola na wcku tak tam dosla a ked som splachla sup a uz tam bol cely toaletny.ona furt nieco hazde do vody.a vcera este objavila hrozno tak motajomky chodila kradnut hrozno a dnes ju z toho poriadne prehnalo.teraz spi teda uz je hore.aspon jej dam polievku a nech sa ide hrat.

dnes k nam maju dojst nejaky,ze sme vyhrali kuchynsky robot a mame zavolat 2 man.pary.mne sa to nejako nezda,lebo asi si budu musiet nieco objednat a az potom ho dostaneme zadarmo a moj povedal,ze ak to tak budet tak ich hned do pi.. posle. 😠

lienka55
15. sep 2009

Ahojte,
aj ked je dnes sviatok my sme sa s mamou s so sestrou pustili do umyvania okien,lebo budu u nas hody.A ja mam tych okien pozehnane,takze sama pri malom by som to nezvladla,to nehrozi.
Este mi ostalo poschodie kde byvame a to si uz sama urobim.
Inak fotky z oslavy a z dovolenky mam ulozene na facebooku,ste tam niektore zaregistrovana?Su velke a nechce sa mi ich zmensovat lebo ich vela.

lienka55
15. sep 2009

Evka tak torticka bola neskutocne kraaaasna!!!!!!!!

lulu723
15. sep 2009

hej ja som tam 🙂

pismenko111
15. sep 2009

lenka ty ako sa volas za vydata? ani za svet neviem. 😅

pismenko111
15. sep 2009

to preto sa pytam, lebo ta neviem na facebooku najst 😠

natsa
15. sep 2009

Mm tam je zaregistrovaný tak hod informácie.No ja som tiež umývala okná.MM išiel z malým von stihla som ešte ožehlit.Teraz som dopiekla baklavu.no neni také ako na kréte je s tým hrozná prplačka ale je to dobré.
http://www.varim.sk/2007/10/baklava.html