Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
23. sep 2009

jej, tusim som tu konecne niekoho zastihla nazivo!!! 😎

michaela2410
23. sep 2009

Rika, my sme dali svokre nakreslit obrazky chalanov podla fotky. Idem pozriet, ci sa mi nepodari pridat tie fotky, ako pekne to spravila. Nepola to az taka hrozna cena, aspon sa mi zda. Idem pohladat ten mail, co sme si posielali.

jarabicka
23. sep 2009

Čaves baby, my sme boli dnes s Kubkom na kontrole v Podunajských Biskupiciach, zase mu to ešte vytláčali a v piatok máme zase kontrolu 😉 😉 , my už sme tam ako inventár 🙂 ...

...zašli sme dnes do Tesca do Piešťan, kúpila som si nohavice, pulover, taký cukrikový-ružový, plášť na jeseň, Kubkovi trička 3ks za 97...išli sme sa doslova nažrať do ázijského bufetu v Tescu a poviem vám tam dávajú porcie ako pre slonov 😀 😀 😀 , možno, že to len mne dali takú lebo aj tak vyzerám 😀 😀 😀 ...sice aj polovičiak mal takú, tak neviem či sa pomýlili, ale až z tanierov to vytekalo 🙂 ...mali sme kurací gyros, hranolky, šalát ale úplne do zbláznenia a za pár korún-pardón eur 😉 ,ozaj, ak budete hladné a budete v Piešťanoch, choďte sa tam nahútať, ešte aj domov donesiete 😀 😀 😀 😀

...jááj, zajtra mám výsledky cytológie, tak trpnem, že čo a ako dopadnem, držte palce, nech mám zdravú pipinu 🙂

rikarr
23. sep 2009

jarabička neboj -bude to OK..ja do PN rada chodim do tesca 😵

miška ..neviem či to bybolo to prave pre nu ..min. rok som sa natrapila a dala urobiť kolaž..jej hlavu a okolo všetky jej vnučata...velky format, dala som to zaramovať --až v BA mi to robili -lacne to nebolo teda a jedine čo povedala že je som jej tam dala škaredé foto 😠 vobec ju netankovalo že je tam s vnučatami a ani to nemá nikde zavesené, ma to v spalni za skrinou 😠 😠 😠 takže keby bolo na mne dam jej bonbonieru ale kedže to robi vo velkom 🙄 muž furt otravuje nech čosi vymslim ale jej sa človek ničim nezavdačí 😒

janette4
23. sep 2009

erika, ja osobne by som mojej dala najradšej truhlu...dúfam,že si to neprečíta nikto známy 😝 😀

ja som si také rámiky dávala robiť aj pre Maťa a veľmi sa mi páčili,tak teraz som dala také aj kamarátke a švagrinej ten s tou fotkou.páči sa mi,že je to originál a nie je ich dostať 500rovnakých.

pre nás dnes prišiel tatino.ešte sme boli pozrieť v H2O,majú tam 50%zľavy na prechodnú obuv.chcela som malému kúpiť krásne tenisky.pôvodne stáli 20€,včera za polovicu 10€,dnes mali posledný pár,tak ich dali len na 6,6€.ako naschvál,boli mu malé,tak som ich kúpila kamoške,jej malá má menšiu labku.

a ešte sme išli pozrieť do šmolkosadov do toho detského,tam má 70%zľavy na všetok tovar.nakúpili sme malému na jeseň aj jar a švagrinej pre malú už k Vianociam.a mám ju vybavenú:letné šaty so šatkou, capačky-tenisky,malému oteplenú súpravu a svetrík a za všetko som dala 17€ aj nejaké drobné.(pôvodne len súprava stále 22€).no nekúp to. 😀

mirkaff
24. sep 2009

dobre ranko....

fiha Zanka..dobre si nakupila....musim do toho H2O poslat mojho nech si ide kupit prechodne topanky,,teda urcite dovlece botasky,ako ho poznam.....

Rikarr ja mam nastastie svokru ktorej vecsinou ulahodim,,,akurat tiez raz od nas dostala tri obrazky a asi dva roky sa rozhodovala na ktoru stenu v obyvacke si ich da,,a cil cez leto robili novu obyvacku tak konecne visia,ale je ich vidiet len v noci,cez den su skovane za zavesom 😲

a k meninam som jej kupila top,,taky plisovany a vytesovala sa,i ked mne sa vobec nelubi,lebo to plisovane strasne rozsiruje.. 😀 zakernacka zo mna...este sme sa so segru moju smiali ze v tom bude jak macka vo vreci......

no a k 50tke od nam dostala zlaty prsten,,ale to uz skoncilo....raz a staci

rikarr
24. sep 2009

ahojte....

zanka že truhlu 😀 😀 😀 😀 dobre si nakupila...aj tam pojdem kuknuť

rikarr
24. sep 2009

zlato nieeee toho ma furu a ništ nenosi

jarabicka
24. sep 2009

Dobré ránko 🙂 ...júúj, ja mám skvelý deň, volala som p. doktora a pipina je v poriadku 😝 , výsledky sú v pohode, večer môže byť aj ťuťu-muťu 😀 lebo posledné dni som bola taká besnejšia 😉 , som sa obávala, že čo a ako, takže nič nebolo 😀 😀 😀 ...ešte si musím dať skontrolovať kozenky a je to 😉 - môžme rodiť ďalej 😀

..ozaj baby, neviete či už v Čachticiach predávajú jablká???...

...a tie obchody, čo ste hovorili, že sú zľavy sú kde???...musíte ma navigovať...ozaj a ešte ja by som potrebovala nejaké boty na jeseň, niečo k rifliam, kde sa dá niečo také výhodné kúpiť???

jarabicka
24. sep 2009

...Ozaj, my dnes máme 4 mesiačiky, bóóže ako to letí 🙂 ...myslite, že už by sme mali začať aj s príkrmami???...

michaela2410
24. sep 2009

Evka, tie cachtice ti dnes skusim zistit, ak nezabudnem 😒 a vecer napisem 😎

Rika, tak asi naozaj len ta truhla 😀 ...a tak to vybav darcekovym kosom a kvetmi a hotovo. 😉

rikarr
24. sep 2009

asi hej.....ked jej sa človek asi ničim nezavdačí ..........
mangel jej inak doniesol dost drahy krem proti vraskam z koree ....ale ten jej už dal 🙄

možno nožno jej kupim metlu nech odletí 😀

rikarr
24. sep 2009

my sme dnes s viki boli v materskom centre tuto u nás....sa vyjašila----len keby chcela drichmošiť -potvora malá....ale bola som prekvapkaná -na to že je to tuto v lieskom celkom vysoka učasť bola

natsa
24. sep 2009

Ahojte no jasa na svokru nemožem stažovat..Jarabička vy tuším stále tutulimutuli.ja sa ani nespomínam kedy som to mala.večne som unavená,alebo je unavený tan moj ked pride po12tke.šmolkosad je pri mest´.urade dole ked pojdeš smerom k pošte.oproti je T.mobile.a H2O je vlastne oproti pošte.Zanka pozbierala som ti lístie vo farme.Máš to tam pekné mne tam už uschli jahody. 😢

janette4
24. sep 2009

Ivetka, videla som 😀

erika, ja mojej tiež väčšinou kúpim kyticu a nejaý darčekový kôš,aj tak sa mi potom min.polovica vráti na moje narodeniny,ktoré mám mesiac po nej 😝 ,takže kupujem také veci,ktoré ľúbim ja 😀

teda, jarabička,tebe sa to rodenie tuším zaľúbilo 😀 veru,Ivetík,ani ja už ani neviem,kedy bolo tutumuťu naposledy.-u nás som väčšinou ja unavená,alebo mám mrchu,alebo mi čosi je,napr.ako teraz ten sprostý sedací nerv ☹

jarabicka
24. sep 2009

Natsa, my sme sa takí ťuťuli-muťuli asi našli 😀 😀 😀 ...ale nie, aj u nás je to tak, raz som unavená ja, raz polovičiak, tak ideme drichmať, potom zase mrcha, týždeň pred mrchou zase besná nálada, takže nič...do prdele, veď my málokedy hej 😲 😲 😲
Dík za info, musím sa ísť pozrieť do obchodíkov 😉

Janette, odstupom času konštatujem, že to nebolo až také najhoršie 😉 , hm, ale teraz som už macherka, čo??? 😵

natsa
24. sep 2009

za každým sa musím smiat slovu POLOVIČIAK

natsa
24. sep 2009

aj u vás sa dres plní kozmickou rýchlostou?pred hod som umyla dres plný riadu nestačím sa otočit a už je plný

lienka55
24. sep 2009

Ahojte,
akosi sa sa to tu prebudilo.Ledva som vas docitala.Tak bola som v Meste v kvetinarstve Timea,pacili sa mi obrazy,tak najprv som chcela tie ,ale potom som zbadala krasne zvlastne vazy tak som zobrala tie,ale do tej vyssej som si dala nieco aj naaranzovat,tak to bude hotove az zajtra.Ona ma velmi rada taketo veci,vzdy sa ma pyta,ked nieco nove u mna zabada, ze kde som to kupila.
A to nie je pre svokru ale pre mm krstnu. 😉
Idem zehlit,nechce sa mi. 😝

tutuli mutuli.....vcera..... 😀

jarabicka,tebe sa to rodenie akosi zapacilo. 😉 Tak k 4mes.,nech rastiete ako doteraz a nech ste zdravucky.
zanka a ten vypredaj je v Betke oproti smolkosadom?

lienka55
24. sep 2009

Ivetka a kto ti tak rychlo plni drez,Danielko?

jarabicka
24. sep 2009

Natsa, mne sa veľmi zapáčilo slovíčko polovičiak, tak si ho teraz tak oslovujem 😉 ...vy svojich voláte iba mm???...ja tak pred babami mu stále hovorím polovičiak 😀 , no neni to podarené???....aspoň mi to nepripadá také strohé, že môj manžel, veď tak už hovoria aj" staršie panie" 😀...niekedy si to situácia vyžaduje, že aj ja poviem, že môj manžel 😉

Lienka, takže ty už po ťuťuli-muťuli???....takže dnes vychechtaná a dobrá nálada???...lebo ja po vždy som jako tekvica s úsmevom od ucha k uchu 😀 😀 😀
Ďakujeme za prianie k 4 mesiačikom, si zlatá 🙂

janette4
24. sep 2009

lenka, nie v Betke, v šmolkobudkach,hneď pri ceste,aj má vonku tabuľu

janette4
24. sep 2009

jarabička ja ani nie vychechtaná,ako straaaašne hladná.vždy hneď nabehnem na ladničku a špajzu.

a všetko naj k mesiacovinám.

aj ja s odstupom času konštatujem,že to nebolo také hrozné.ja som hneď po pôrode povedala,že za 2roky si to zopakujeme.

a kde je lulu?už tu pár dní nebola.žeby poctivo zarábali súrodenca? 😀

jarabicka
24. sep 2009

Janette, o hlade ani nehovorím 😀, ale vydržím vždy do rána, ale ráno sa napraskám jako drevorubáč 😀 😀 😀...vychechtaná som potom celý deń 🙂

Dakujeme za prianie 😉...Janette, tak ked si to chceš vyskúšať zase, najvyšši čas zarábať, 😉

Hm, tiež postrádam Lulu, teraz už určite bude zarobené, ved vôbec sa nám a konovi nevenuje 🙂

lulu723
24. sep 2009

ALE COBI BOLO ZAROBENE SAK SOM TU LEN TERAZ FURT UPRATUJEM PEREM A VARIM A ESTE STRUDLU PECEM A ESTE KRPATA TU OTRAVUJE FURT MI TU PRESMRADA,LEBO JE KAZDU CHVILU DOKADENA TAK SA NENUDIM. kurnik a zase mi stlacilaCaps Lock tak som pisala velkym a uz sa mi to nechce zmazavat.idem ju prebalit a ideme vyvesat pradlo a pozbierat dalsie oriesky 😉

mirkaff
24. sep 2009

no teda Jakubko ma 4 mesiace..jaj ale to ubehlo..
no kazdopadne na stretku nebude najmladsi,,majmensie tam s nami bude Erikino babo alebo Ludkine babo.... 😀

boze ani my o tom tutuli-mutuli nist nespominajte.....ja neviem za koho to ten moj stale taha,,no popravde,on to chce rano,vecer,este by aj vystihol chvilku medzi tym..no ja uz to takpovediac robim z povinnosti 😀 😀 😀
a cilsa tu mozte rehotat jak kone 😀 a neplati nanho ani moja mrcha.....nic,jedine ked ma neni,a vtedy 😀jaj no koncim,,lebo sa tu ustim od smiechu 😀

Zanka ja ani neviem ako vypada to moje policko..na FB.....mna to nebavi,,jak mas malo roboty zbehni aj ku mne,susedka moja a porob co treba 😀

jarabicka
24. sep 2009

Lulu, je dnes žienka domáca ako sa patrí 🙂
...ja ani nehovorím...večer sme so svokrou narobili slivkových gulí, dali do mrazáku a dnes som ich vyvarila...hm, sice dala som ich variť, ale akosi som sa !zakoňovala!, potom som si aj spomenula, no čo moje gule už rozvarené, slivky mimo, "guľové" cesto tak isto, voda ružovkastá zo sliviek, bóóže, des a hrúza, taký maglajz z toho zostal, ešteže bola ďalšia zásoba v mrazáku 😀 😀 😀

...no ale vidno, že som verná koňovi, alebo žeby som už myslela na večerné ťuťu-muťu 😀 😀 ...akási som dnes nažhavená 😵

...zajtra ideme s malým aj s veľkým 😀 do Podunajských Biskupíc na kontrolu, tak som zvedavá ako pochodíme...

mirkaff
24. sep 2009

neboj Evka dobre dopadnete,,aj s jakubkom,aj s tvojimi kozickami..... 😀 ako si napisala pipina je zdrava 😀
tak nemaj obavy......

mirkaff
24. sep 2009

ja som robila narychlo jablkovy kolac,,tak idem obliect maleho a ideme zaniest MM dedkovi,,,ten je vdovec,tak uz mu nema ani kto napiect..tak nech si vecer mlsne 😝

natsa
24. sep 2009

šak mám do roboty vás prečítat,no mi sme sa dnes pohádali tak tutulimutuli určite nebude.
Mirka ved ty tam nemáš nič nasadené mne tam polovičiak robí.
Jarabička tak nech zajtra dobre pochodíte a čo je vlastne malému?