Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
1. okt 2009

Lulu tak to neviem kde by som kupila,,,urobim na to tu cukrovu polevu..uz som to hladala aj vo fore torty od mamy,ale asi som zle hladala,zatial som nenasla

malemu som dotriedila hracky,,jeden cely kos som odvliekla do podkrovnej detskej.....a ked ho neebude bavit kos s hrackami co ma v obyvke,,vymenim a basta.....ale ma tolko hraciek ze asi zakazem ich kupovanie.....jeho to moc nebavi a ja sa len zozieram ked to furt musim upratovat.,,skor povedane zbierat a davat do kosa....kedysi sme ich mali pekne vzorne v policke ale to ma uz davno prestalo bavit,,na taku spartakiadu nemam cas...

inak uz tu davno nebolo Pismenko......

rikarr
1. okt 2009

mirka ani nehovor ...tooooolko hračiek malá má ....a furt ich vláči do obyvky, vždy v pondelok je vyšmarik škatulu plnú do izby a do piatka to mám zas dole 🙄 iba sa o to potkýnam..hra sa iba zo skladačkou a píše...ostatnú si ani nevšimne iba ak pride navšteva decká tak sa velice potrebuje hrať s kočárom 🙄 len aby sa druhé deti nehrali ...katastrofa

natsa
1. okt 2009

To ste počuli že od januára zvýšia ridičovskú na 7000 čosi?

mirkaff
1. okt 2009

nas to vie akurat tak vyhadzat z kosa a potom ked ma nervy tak si do kociek este aj kopne......krpec jeden

no a nasho dnes pri tom triedeni velmi ocarila hrkalka,,taka zapatrosena,ostatne su davno skovane,,no tak este si vypraval jeeeejjjj,jej,jej.....to je jeho najnovsie.....on tak dokaze obdivovat aj psa na dvore,aj toaletny papier v kupelke....len skoda ze tak neobdivuje nocnik.......z toho doslova prasi,,len sa kukam

no a cil sa akoze uspavame...vyhukuje z postele mama,mama,...asi sa mu ruti ten jeho svet....lebo na mamu si spomene ked sa nieco straaaasne deje..... 😀

mirkaff
1. okt 2009

ano Ivet poculi,,a bude to platit aj pre deti od dvoch do troch rokov?? lebo mna by satopotom tykalo asi 5 mesiacov

rikarr
1. okt 2009

pčuli ale nova materska plati pre maminy ktoré pred nastupom na matersku mali riadne odpracovaných a zaplatených 270 dni či kolko a plati iba prvé dva roky, na tretí dostaneš tych 160 či 169€ čo je teraz 😉

takže mna sa to tyka až pri krpcovi

mirkaff
1. okt 2009

no super,,tak mna sa to tyka az 5 mesiacov ☹

michaela2410
1. okt 2009

ahojte 😉 hlasi sa bolava michaela ☹ Dnes ma to sice boli menej, ale stale ☹ A najviac ma boli cela dolna ceust, a na jednom mieste to mam aj opuchnute. Dnes som po skole chodila zamracena, bez usmevu a rozpravala som co najmenej. A kazdy sa ma vypytoval, co mi je. Ale aspon to mam za sebou. Mary, ono samotny zakrok neboli, len potom, ked to odznie, ale da sa to vydrzat.
Dufam, ze do vikendu budem ako tak fungovat. V sobotu ideme gratulovat oneskorene svokre k meninam, k Marii a v nedelu som pozvala celu rodinu k nam na oslavu Michaely.

janette4
1. okt 2009

ja som sa zrovna dnes s jednými o tom bavila a vraj je to tak,že keď prechádzaš z jednej materskej do druhej,tiež nič nedostaneš,lebo nespĺňaš tie dva roky odrobené.my to budeme mať 7mesiacov a potom zas almužna.ale je to kravina.čo na 2-ročné deti nie sú výdavky? 😝

lienka55
1. okt 2009

Ahojte,
ja dnes nestiham mala som roboty a roboty a to som chcela byt a som prva gratulantka
🙂 V 🙂 I 🙂 K 🙂 U 🙂 S 🙂 K 🙂 E 🙂 k jej 2rockom.Vsetko najlepsie,vela zdravicka,stastia,lasky od rodicov,vela radosti zo zivota a zdraveho braceka.

lulu723
1. okt 2009

kurnik ja som si myslela,ze to budeme mat uz na furt tie prasule a teraz toto som na to nahnevana ☹

Viktorke vsetko najlepsie k narodeninkam nech maminku aj tatinka poslucha a nech je dobrucka a hlavne zdrava.cmukyyyyyyyyy 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵

lienka55
1. okt 2009

My sme si dnes poobede s Mirkou dali poobednajsiu prechadzku po dedine.

Ivet,ja som uz nad tym rozmyslala,ze by som si dala vypocitat dievcatko,ale mm ani pocut,vraj je to blbost.
Mary vitaj konecne doma,ako bolo,kolko ste tam boli?
Miska tak nech ta co najskor prestane boliet zubok.
Erika,boze ved len tod sme oslavovali 1rocik a uz maju ti nasi drobci dva.
Pismenko sa maju stahovat do noveho tak asi preto nepise.Ma vela roboty s balenim. 😀

michaela2410
1. okt 2009

Evka, teba som tu tiez dlho nevidela a aj som na teba trocha zabudla. Ty si sa tusim pytala, ci uz predavaju jablka v cachticiach. Tak vraj ano. 😉

lienka55
1. okt 2009

Ano predavaju,videla som tam tabulu, predaj jablk. 😀

lienka55
2. okt 2009

Dobreeee ranko!!!!! 🙂 🙂 🙂
Vecer som to tu ukoncila a rano zacinam.,ako prvaaa.😀
Tak to som nebola uz ani nepamatam. 😉 Maly este spi,ked vstane tak sa naranajkujeme a pojdem do Tesca na nakupy k hodom.

mirkaff
2. okt 2009

________ ; ! ! ! ! ! ! ! ! ! >;;
_______ .,; ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !;
______ ,< ! ! ! ! ! ! ! , ; ; ; , `
____ < ! ! ! ! ! ! ! ! ! , ! ,cc$$$$$c,` ! >
____ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ,d$$$$$$$$$$b c$$$b,
____< ! ! ! ! ! ! ! ! !!,d$$$$$$$$$$$$$L`$$$$$c
___ ;! ! ! ! ! ! ! ! ! ,$$$$$$$$$$$$$$$$,?$$$$$L
___ ; ! ! ! ! ! ! ! ! !,$$$$$$$$$$$$$$$$$$`?$$$$$,
___! ! ! ! ! ! ! ! ! ! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$.?$$$$$F
___! ! ! ! ! ! ! ! !J$$$$$$$$$$$$$$$$$$$h`$$$$$F
___:! ! ! ! ! ! ! ! ! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$h $$$$$F
___:! ! ! ! ! ! ! !!JMMMMMMMbnnM>
____! ! ; ,` < ! ! ! ! ! ! ! ! MMMMMMMMMMMM
___: ! ! ! ! ; ; , " MMMb, ! ! !,dMMMMMMMMMMM"
___,< ! ! ! ! ! !!!, 4MMMn,nMMMMMMMMMMMMP
____< ! ! ! ! ! ! !!!!> 4MMMMMMMMMMMMMMMMP
_____< ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !;,"4MMMMMMMMMMMMM
_______

mirkaff
2. okt 2009

jaj boze to mi niak zle odoslalo..... 😲

mirkaff
2. okt 2009

tak este raz Vikinke k narodeninam aj my prajeme vela zdravia,stastia,kopec lasky a bestarostne detstvo

______@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@_______@@
________@@____________@@@___________@@
__________@@__________________________@@
____@@@@@@______@@@@_____________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@
__@@____________@@@@@@@________@@
_@@____________@@@@@@@@______@@
_@@____________@@@@@@@@____@@@
_@@@___________@@@@@@@_______@@
__@@@@__________@@@@@__________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@________@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@@
__________@@@@@@@_____@@@@@@
___________@@@@@_@
______________________@
_______________________@
________________________@
________________________@
________________________@___@@@
________________@@@@_@__@____@
______________@_______@@@__@@
________________@@@__@__@@
______________________@

jarabicka
2. okt 2009

Dobré ránko všetkým....aj my sa pripájame ku gratulácii, všetko naj naj Vikinke 🙂
Miška, dik za info, dnes ráno svokor zahlásil, že ideme na jablká, tak dnes som na pár hodín v Čachticiach 😉 že zajtra bude veľa ľudí, tak ideme dnes...svokra zostáva s malým a ja sa idem vyvenčiť 😀

jarabicka
2. okt 2009

Jááj, aby som nezabudla, chcela som sa opýtať vás skúsenejšich, čo si myslíte, malal by som už Kubka dokrmovať???...a čím by som mala začať, čím ste začínali vy???...

lulu723
2. okt 2009

Ahojte baby ja som jak zbity pes esteze dnes nikam nejdem a do Prahy idem az na buduci tyzden sak by som niekde skolabovala noc uplne otrasna.ako ona spi ukazkovo od 8 do nejakej pol 12 a potom no horor este o 2 hukala ja uplne mimo moj tiez aj som ho vyhnala nech snu cosi robi sak ja by som padla na hubu.potom ma nahnevala,lebo si myslel,ze pri nas lepsie zaspi.no urcite tam sa zacala blaznit ja nervy tak som ju chytila dala do postielky a povedala som jej,ze opovaz pipnut a bola ticho a zaspala co som bola rada,ale teraz som jak mechom prastena 😒

Evka moja mama jej takto zacala davat vyzivu,ale mozes kludne zacat z mrkvickou,alebo zemiacikom a pametaj,ze kazda lyzicka je uspech tak ked ti spapa jednu lyzicku neviem coho treba ho pochvalit a nezlakni sa ked ti druhu nebude chciet to musis po troskach davat a vzdy ho predtym nakrm mlieckom a az potom mu daj lyzicku.vela stastia v prikrmoch,ale este mozes nejaky ten tyzden pockat 😉

jarabicka
2. okt 2009

Lulu, dík za radu...napr.toto nechápem, dám mu vypiť plnú dávku mliečka a potom mu dám mrkvičku???...veď on po mliečku je už napapaný, tak určite tu mrkvu nespapá 😒 ...
....bóóže, možno tu vyznejem ako neschopná mamina, ale pravdupovediac ani sama neviem ako začať...no čo, akosi začať musíme, no pri druhom treťom a štvrtom to už pôjde jedná radosť 😀 😀 😀 😀 😀 😲

lulu723
2. okt 2009

to vies.nemozes sa spoliehat na to,ze sak ked bude hladny tak ti tu mrkvicku spapa to nieje pravda,ale ved vyskusaj mudat najskor mrkvicku a ked ju nebude chciet tak mu daj mliecko a motom vyskusaj.treba mat trpezlivost.ani ja som nevedela ako zacat.preto odoberam MAMA a ja a tam su super rady,alebo kazdy den pozeram damsky magazin na jednotke a tam ti tiez dobre poradia.zrovna tento tyzden tam bolo o prvych prikrmoch a tam odbornicka hovorila,ze najskor mliecko a az potom vyzivu,alebo tu zeleninku.
napriklad ja som zacinala z vyzivou a to aj tak moja mama z tym zacala a pekne zjedla 2 lyzicky a ked som jej to davala ja doma tak to nechcela.tak som jej dala zeleninku,ale samotna mrkva je hnusna tak som jej tam dala aj zemiacik a to uz papala v pohode a na druhy den som jej tam uz zamiesala aj brokolicu a karfiol a to mi zhltla aj 5 lyziciek.treba len skusat a hlavne nenutit,lebo potom jak zbada lyzicku tak zacne plakat a uz si nepomozes.

michaela2410
2. okt 2009

Evka, Neviem, či ešte kojíš, ale ak áno, ešte by som počkala pár týždňov.

mirkaff
2. okt 2009

Evka tusim uz nekojis??mne sa tak zda,,tak v tom pripade zacni s prikrmami,,a tak ako pise Lulu,,najskor mliecko,potom mrkvicka,zemiak atak postupne az sa dopracujete k ovociu apotom k mesku.....a nakoniec ako my k mastenemu chlebu

rikarr
2. okt 2009

evka ak nekojíš tak možeš skúsiť, ja som začala zeleninkou lebo ovocie je sladké a potom by ti zeleninku nemusel malý chcieť. a to že najskôr mlieko a potom prikrm je dobra rada ale u nas neplatná ja som vždy pol hodku pred tým ako malá mala jesť skusila prikrm a až potom som jej dala mliečko ...takže nebola fest hlaná a aj spapala 😉 a zčinala som pomaly..najskôr 3 dni mrkvičku a ked jej nič nebolo z toho tak som k nej pridala zemiačik, ked zase po 3 dnoch nič tak som pridala napr. brokolicu alebo karfiol a podobne...a striedala to raz samotnú mrkvu, potom zemiak,potom brokolicu, potom všetko dokopy, potom iba dve z toho dokopy a podobne 😀 je tam možnostíííí až až, ked som prešla škálu zeleniny, pridala som kuracie mäsko a neskôr na olovrant alebo desiatu toovocie

natsa
2. okt 2009

ahojte tak Evka dievčence ti poradili.vo všeobecnosti platí že ked plne kojíš tak začínaš od 6 mesiace ale ked dávaš umelé tak od 4.ja som dávala mrkvu,zemiačik,brokolicu karfiol atak každý 5 den alebo 4 som skušala nové.po mesiaci príkrmu som začala dávať ovocie.V začiatkoch to bolo ťažké aj pol.čaj.lyžičky ked zedol tak som sa tešila ako malá.teray zje všetko čo vidí alebo ked vidí že jeme tak sa pridruží aj ked jedol pred 10 min.

rikarr
2. okt 2009

inak dakujem za gratulácie...foto je na FB 😀

natsa
2. okt 2009

Inak pripájam sa aj ja skoro som zabudla.Vikinke prajem pekné detstvo a milujúcich rodičov ahlavne nech poslušká a hlavne zdravá

jarabicka
2. okt 2009

...no, tak my sme už doma z Čachtíc...jablčka sme doniesli, júúúj parádne sú, to bude papanica 🙂 ...Kubenkovi narobíme jablčkovej výživy, môže tlačiť 😉