Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
2. okt 2009

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... toto sme malemu objednali k 1 ročiku.

lulu723
2. okt 2009

Ivetka paradna motorka,ale nebude odtial padat?nasa ma takuto trojkolku,ale ma tam aj taku ohradku,aby nevypadla,lebo ona vselijako sedi.ale dobra vec to je chodim snu aj z malu do obchodu.pekne ju odstavim a ideme nakupovat a vzadu ma este taky kosik a tam si dam nakup a mozeme ist domov.to ked mala vidi,ze berem trojkolku uz sa tam aj nasackuje strasne rada sa tam vozi 😉

natsa
2. okt 2009

Lulu ale malá ešte na tom nešlape,že?
Tuším som tu sama tak brú noc

janette4
2. okt 2009

ivet,parádne,ale tiež si myslím,že ešte by tam mal mať tú ohrádku,aby nevypadol.my ju tam tiež máme.oni na týchto trojkolkách podľa mňa ani moc šľapať nebudú,lebo to ide dosť ťažko.
My máme túto:
http://www.verunka.sk/index.php?main_page=popup...

mirkaff
3. okt 2009

dobre ranko......

tak my sme uz zobudeny...vcera sme boli pozret aj kolotoce,no ten nas ked ich zbadal vyrehotany od ucha k uchu...samozrejme nastala dilema ze kto s nim pojde na kacera...a samozrejme ze nakoniec som musela ja,lebo MM zahlasil ze sak sa nemusi kolotocovat..takil som sa vytoca,aj mi na tych najmensich kolotococh hlava zatocila,,,aj sa na na par ludi s udivom zasmialo,,no ale tak ja som to urobila pre maleho.a moj chlap mi este zavalil ze keby si videla ze ak sa na teba pozerali chlapi pred senkom...tak som povedala ze ja sa neriadim usudkom inych ale svojim....no a dnes uz dojde segra s deckami,,tak sa bude mat s Ondrejkom kto kolotocuvat....

no my mame tiez trojkolku taku co spominate,,aj s tu ohradku,,je to taky pes ,,maly si tam pusta muziku,,a je tam tiez ta vodiaca tyc,aj v predu jemiesto a aj vzadu je taky maly kosik....a mame ,,teda dostali sme tiez ked mal maly 1.rok

lulu723
3. okt 2009

mi mame taku istu ako ma Zanka,ale nemame tam tu striesku a tasticku segra kupila v tescu taku trojkolku.a neslape na tom ona tam este nedociahne.mala nam vstavala o 4 z takym revom museli sme ju prebalit a aj osprchovat,lebo co ma tie hnacky tak ma aj trosku zaparenu ritku tak ju to stipalo.moj ju prebalil ja som zatial urobila mlieko polovicku vybumbala a dala som ju do postielky a ona si hend sadla a ja jej hovorim babalik Ericka a ona si lahla a spala az do 7.

hej baby ja viem,ze je to neslusne,aby som sa vychvalovala,ale ja mam dnes 26 rockov tak mi sem aspon zablahozelajte,lebo inac vsetci na mna seru oki? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirkaff
3. okt 2009

no tak nas mila oslavenkyna...... 😀

😀 vsetko 😀 najlepsie 😀 k 😀 tvojim 😀 narodeninam,, 😀 vela 😀 zdravia 😀 ,,stastia, 😀 ,lasky, 😀 ,a 😀 nech 😀 sa 😀 ti 😀 splnia 😀 vsetky 😀 sny... 😀

lulu723
3. okt 2009

dakujem Mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
3. okt 2009

Treba sa pochválit,prajem všetko dobré z najlepšieho.No mi sme chceli čisto len odrážatko trojkolku mu kupime ked bude vedieť šlapať.nechceli sme nič robustné,no a hádam sa mu nič nestane.nám stačí tak obyčka len som chcela to držátko aby som sa nemusela zohýbat lebo mna boliva chrbát.Máte pekné tie trojkolky len mne sa to zdá zbytočné ked deti vedia šlapať až v 3 rokoch.

mirkaff
3. okt 2009

no ivet mozno zbytocne,,ale tak nas to dostal od krstnych rodicov,,a naspodu je primontovana aj taka plosina,nie len stupacky,,a pedale su na prednych kolesach,,tak to sa nauci pedalovat ozaj az v troch rokoch.teraz sa v tom vyslovene len vozi a ze boze karuje.....

a odrazadlo sme mu kupili cil v septembri,,teda to bolo tak ze sme boli v TN,a zastavili sme sa v draciku a vzadu zbadal odrazadla,no keby ste videli jak sa tam hrnul,,bez ohladu na vsetko pekne poukladane sa rutil rovno k velkemu cervenemu odrazadlu....aj sme ho skusali dat na dve take ine,,,samozrejme aj lacnejsie,,ale nakoniec tata usudil ze jemu sa lubi cervene tak kupime cervene.....za cenu 22 eur..ale sak mame kartu tak sme mali 7percentnu zlavu....no jeden cas ho to odrazadlo prestalo bavit,,tak som mu ho skovala a potom ked sa zrazu naslo,,bolo velke jjjjjeeeejjjj a je to jjjeeejjjj az doteraz....

a cil zasran maly co mal spat pobede,,tak zaspal o pol jedenastej a uz je zobudeny....uplne super,,ze kto to s nim vydrzi do vecera....MM s martinku su este neni doma....a mna nech vykoti pri tom hucakovi....

inak co som vam sem davala link na tie obrazky..tak mi z jedneho vypadol hacik,,druhy je niaky napoly odlepeny,a treti drzi jak slak...takuz som ich dnes konecne zavesila na stenu,,ale som to vymiyslela tak ze som na zadnu stranu ramika nalepila obojstrannu lepiacu pasku a je to este krajsie ako na klincoch,,nic tam netrci....

natsa
3. okt 2009

je včera som dostala periodu 😀 ved som ju nemala pomali 2 roky,včera polovičiak zahlásil že bude tutuli mutuli hned som ho týmto schladila.

janette4
3. okt 2009

ivetka,aj môj by chcela tutuli mutuli,ale každý večer zaspí pri telke a mne sa taaaak nechce.v týždni povedal,že si spravíme dcéru.ja že dobre,ale až aspoň o týždeň,lebo teraz by to bol zas chalan.Maťa sme spravili tesne po mrche a teraz by tiež tak bolo,tak sa nič nekonalo 😀

ja som bola dnes s malým so švagrinou na dllllhej prechádzke,až na Dubníku.Ona má také 6týždňové bábo,malá spala jak zarezaná. 😝

Matúško začal mávať hrozné noci,z ničoho nič začne hrozne plakať a nič naňho neplatí,nakoniec sa ukľudní sám.A strašne nás začal napodobnovať.Keď mu niečo prikážem a on to spraví,tak mu zatlieskam a pochválim ho a on potom po mne stále chodí a všetko mi nosí,aby som mu ešte zatlieskala a keď nič,tak si začapká sám.a naučila som ho poprosiť,tak prosí tak ťarbavo,ale je zlatý,akú má z toho radosť,že vie niečo,čo aj my. 😀

Odrážadlo by sme mu chceli kúpiť na Vianoce,uvidím.aMirka a v tom dráčiku musíš mať aký nákup,aby si dostala tú vernostnú kartičku?

kvetka95
4. okt 2009

Ahojte. Prepacte, ze sa vam sem pletiem,ale potrebujem poradit. Prosim vas, ako sa v Novom meste nad Vahom dostanem z autobusovej(vlakovej) stanice na Bzinsku ulicu? Konkretne na SPŠ? Premava tam MHD pripadne primestska doprava a ako sa vola najblizsia zastavka,kde by som mala vystupit? Dakujem.

natsa
4. okt 2009

kvetka bzinska ulica je na druhom konci mesta takže peši by si to mala stááášne daleko.Je to vlastne tam ako su kasárne.Normálne nasadni na autobus čo ide smer Stará Turá tam ti autobusár zastaví.

natsa
4. okt 2009

No mi sme malého spravili na 15 den po mrche.Kartičku mám aj ja do dráčika aj do obchodu pre deti.zanka stačí hocijaký nákup ani nemusí byt velký.My sme tam vtedy kupovali len kolotoč nad postielku a nejaku hrkálku.

lienka55
4. okt 2009

Ahojte,
nestiiiiiiiiham, hody v plnom pruuuude 😝 ,husky,kacky upecene,rezne vyprazene,salat nachystany,....... 😀

natsa
4. okt 2009

mnam u nás je na obed granatír 😀

natsa
5. okt 2009

no čo je toto za poriadok nikde nikoho!

michaela2410
5. okt 2009

Lulu, ja som sem kukla az dnes, tak aspon dodatocne, vsetko naj k narodkam!!!! 😀

A zub ma boli stale 😢 dnes som bola aj u dr. ale nerobil mi nic, len tam napchal nejaku masticku a tampon, co mi tam vopchal na zahryznutie tam mam stale, mam pocit, ze vtedy ma to menej boli 😒 ale o hodinu idem ucit, tak som zvedava, ako budem hovorit. 😀

rikarr
5. okt 2009

ahojte

koho narodky som zmeškala???????dodatočne všetko naj.

my sme boli v sobotu na svadbe a v nedelu na tej 60 a som nejaká nijaká 😀 nič sa mi nechce ale bordel je doma tak treba sa trocha premôcť

mirkaff
5. okt 2009

AHOJTE......

tak my sme hody zvladli v pohode,,decka su vykolotocovane,,maly bol aj sam na auticku,,i ked pri poslednej jazde som mala dojem ze im to auto rozobere.......v sobotu som sa bola dat podstrihnut,,ale nakoniec ma brutalne vymihala,,takze som trosku ina......ale sak treba aj zmenu....kazdopadne zopnut do gumicky nemam co...

no a dnes som este upratovala,lebo ked odisli nasi,tak sme este o pol siedmej isli so svokrovcami,,no a dokonca aj nas tata zobral maleho na velky kacerovsky kolotoc,,i ked keby nemal v sebe tolko piva kolko mal,by sa to urcite nebolo stalo,,no a ja som pre zmenu dala ukecat na jazdu s Martinku,,i ked nebolo i vsetko jedno.....nuz co clovek neurobi pre svoje deti..

inak od rana som jak mechom prastena,,asi ma ta choroba neobyde,,s malym sme vyliezli o pol dvanastej z postele,,a cil tam vlezem asi znova aj s paralenom,,ked MM neni doma 😀

rikarr
5. okt 2009

ja mam furt nadchu 😠

čo to stretko???či už bolo?

kvetka95
5. okt 2009

Natsa dakujem.
A ako sa vola ta zastavka, na ktorej mam vystupit? Nasla som v cestovnom priadku tieto zastavky

Nove mesto Váhom,TESCO rázc.
Nové Mesto nad Váhom,Vzduch. ........
Nové Mesto nad Váhom,Strojs............
Nové Mesto nad Váhom,mosty...........

a ina linka ma zas tieto zastavky:

Nové Mesto nad Váhom,0 1 žel.st.............
Nové Mesto nad Váhom,Palma...........
Nové Mesto nad Váhom,Kováčik.........
Nové Mesto nad Váhom,mlyn .............
Nové Mesto nad Váhom,Hajno............

Nejaky autobus mestskej dopravy tam nejde?

natsa
5. okt 2009

kvetka -kováčik,neviem či tam ide aj mestská.daj potom vedieť či si došla dobre

natsa
5. okt 2009

ešte nebolo akosidetičky zmohla choroba hádam až budú všetci fit

miruss
5. okt 2009

Ahojte.
Prepáčte, že so Vám sem vtrhla. Len sa chcem opýtať, či neviete kde sa dá v Meste chodiť na kurz angličtiny, najlepšie s možnosťou získať certifikát.
Ďakujem. 🙂

natsa
5. okt 2009

tu v meste su 2 školy jedna je na námestí oproti čsob tam je internetovska kaviaren a dalšia na športovej ulici ako je socialna poistovna

kvetka95
5. okt 2009

Natsa, si zlata. Moc, moc, moc dakujem. Velmi si mi pomohla. Dam vediet, len este neviem, kedy tam pojdem. Mame tam mavat skolenia.

lienka55
5. okt 2009

Ahojte,
fakt je tu akosi odvcera mrrrrtvo. 😉 Ja tiez nestiham,spratovala som po hodoch tak presne ako Mirka,zacinam ,,likvidovat,, muskaty,tento rok si ich rozmnozujem sama.Prala som a stihli sme aj dnes kolotoce tak sme vyvenceni az az. 😀

michaela2410
5. okt 2009

Miruss, viem, ze aj na tretej ZSke bola jazykovka, aj s certifikatom, ale neviem, ci to este funguje. Treba sa popytat.