Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miruss
5. okt 2009

Ďakujem michaela a natsa. 🙂

janette4
5. okt 2009

Miruss,ja som chodila tam kde je sociálka,za poľnohospodárskou školou.získaš tam cambridgský(neviem,či som to dobre napísala.

Od Kovačika je priemyslovka už kúsok.myslím,že tam stojí autobus č.1.-mestská linka

Mirka,tak to si teda riadne ostrihaná,nezabudni hodiť foto.ja tiež rozmýšľam nad nejakým radikálnym strihom,lebo mi hrozne padajú,ale na druhej strane som rada,že už ich mám také dlhé a nemusím s nimi nič robiť,lenich ráno dám do gumičky a mám pokoj.uvidím,dokedy ma to bude baviť.

janette4
5. okt 2009

tie,čo máte dievčatká,niečo pekné pre ne:

http://www.obchodlenka.sk/index.php?cPath=81

mirkaff
6. okt 2009

no baby kde ste???

mne niak blbol net,teda asi bolo cosi s konom 😲 neslo mi naciat stranku,,az cil sa to umudrilo
nakapata som jak pes,,nepomaha ani paralen,aj som si pobede trochu zdriemla s malym,ale nic moc.dobedu som musela obehnut postu a jednotu a uvarit....tak sa mi lezat nedalo....no a cil ze pokukam niakue zimne bundy pre krpateho,,,ale nic moc,,poradte niaku bazaravu stranku....

natsa
6. okt 2009

Ahojte,dnes riadny šok nešiel koník,takéto šoky niekto chce aby som skolabovala

janette4
6. okt 2009

ivetka,tuším je z teba závisláčka 😀 😀 😀

natsa
6. okt 2009

no totálna už ked idem von tak rozmýšlam čo tu kdo popíše a čo budeme preberať a čo mi dozrie a čo musím nasadit na farmville.no choré

lienka55
6. okt 2009

Ahojte,
my sme doobeda varili,zehlili,boli trosku vonku.Poobede som zlikvidovala dalsiu cast muskatov a este mi ostali na zajtra.Rano ideme k dr. na to ockovanie,tak nam drzte palce. ☹

Ivetka tak ty si ozaj ,,chora,, z toho netu. 😉 😀 Esteze nemam cas aj ja na tu farmu,lebo by som tam aj spavala. 😀 😔

Zanetka tak tie sponky mozeme len zavidiet,nas sa to netyka.Ale mozes si urobit zasoby pre druhe. 😀

lulu723
6. okt 2009

http://www.crocopero.sk/o-nas
baby kuknite si toto.mne sa to strasne paci az na tu cenu,ale urcite to Erike kupim ked bude mat tie 3 rocky,aby sa nejako vzdelavala a nebola jak drevo po mame 😀

natsa
6. okt 2009

ved ja tu aj spávam.
Hm sponky škoda že nie pre Daníka

lulu723
6. okt 2009

no teda tie sponky su božííí ja krpatej davam sponky len ona to zisti a nema ju ani 5 minut a uz je dole.musim kupit male gumicky a spravim jej palmicku tu si aspon nevsima.
Ivetka ani mne nesiel kon tak som sadila na farme a zbierala a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
6. okt 2009

halooooooooooooooooooo baby kde ste?co robite druhe babetka,alebo co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka55
6. okt 2009

Ivetka ja som ti uz asi 2krat pisala na FB a neodpisala si mi.
Ludka,mne estelen prisiel mm z prace tak nebolo este kedy.

kvetka95
6. okt 2009

Janette4 , velmi pekne dakujem aj tebe, teraz to snad uz najdem. 🙂

natsa
6. okt 2009

Kvetka tak držím palce ked vystupiš tam to hned uvidíš.
Leni ja som nič nenašla.

mirkaff
7. okt 2009

CAUTE BABUSE.....
dnes prva 😲

no ked sme uz pri tych sponkach,,nebudte si zeny moje take iste ze ked budete mat slecnu ze bude nosit sponecky,,ja mam dceru a tej by ste neobliekli nic co sa podoba sukni,,nehovoriac o slavnostnejsom obleceni.,,sponky,gumicky-to u nas nehrozi,nieco ako kvetinka na mikine alebo pekna vysivka na nohaviciach-zabudnite.......
jedine tak naposledy ked chcela bundu so smrtkovym motivom tak mi v obchode vyletelo aj pred sikmooku ze jedine cez moju mrtvolu

natsa
7. okt 2009

mirka Martinka má už svoj rozum a už má svoj štýl.Mám kámošku ktorá ma dceru ktorá je asi tak stará ako tvoja Martinka.Ona ji tipycký chalan,aj krok má taký.Kámoška mi povedala že sa niekedy za nu hanbí že prečo neni ako dievča.Tá tiež chce samé smrtky.mne sa to tiež nepáči ale viem aká som ja bola.Stále som sa obliekala do čierneho a mala som rada reťaze a výstredné oblečenie.ja tiež snívam o dievčatku ktorá bude maťdlhé lokne mašle vo vlasoch a bude krásna ako bábika.

lulu723
7. okt 2009

tak tak ked si ja predstavim ako som chodila ja oblecena tak mi je to az smiesne 😀 ja som nosila siroke rifle na traky a siltovku dozadu no uplne jak chalan az potom neskorsie asi tak v 17 ked som zavala chodit z chalanmi tak som sa paradila.ale doteraz mam rada sportove oblecenie.ja by som mojej Erike asi nezakazovala takyto styl aj ked teraz mam iny nazor ako budem mat potom 😀

michaela2410
7. okt 2009

Baby, minuly rok prisla kamoska z Anglicka, aj s dvoma dcerkami. tak sme kupili take dve rovnake, pekne platenne babiky, ze ich ideme kuknut. No a kamoska, ze s babikami sa im neodvdacim, to skor s autami. A pritom nemaju ani surodenca - brata, takze asi to je niekde v nich zakodovane, alebo co.

mirkaff
7. okt 2009

inak mne keby niekto cil zagarantoval ze ked sa dam na tretie mimi ,,tak to bude uplne typicka slecna,dlhe vlasy,sukne,sponecky,,tak nevaham a normalka som ochotna sa na to tretie dieta dat.ale kde vziat tu garanciu.. 😀

no my sme cil tukali na google nazvy ludovych pesniciek,,to im dali uzasnu ulohu pozaradovat pesnicky,,niektore sme spoznali ale niektore nazvy mi nic nehovorili....ale internet je super vec...vsetko sme nasli a dufam ze aj uspesne pozaradovali

babuse a co to stretko???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
co tak na buduci tyzden napr.v stredu???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ludka celkom dobra vec,,ta knizka,ale aj tak neviem kolko to stoji.....inak moj vcera vikutal kdesi na internete detsky bicykel pre najmensich ktory ma niake spacialne kolesa a preto je vhodny uz pre mrnouse,,jednoducho sa neda z neho spadnut,aj ked sa decko akokolvek kruti a vrti nespadne.no hodim tu vecer link na to cudo

rikarr
7. okt 2009

ahojteeeee

včera sa sem nie a nie dostať tak som topotom vzdala 🙄

to pero vyzerá dobre - ja viki učim anglicky doma a bude mať anglinu aj v školke tak pohoda ...chodila by som s nou aj na kurz pre deti ale v meste nič neni ☹

lulu -aj my sme sponky strhavali ale teraz došla do veku kedy sa rada paradi tak chodi ovešaná goralami a vyčesaná,vysponkovaná,kabelka musi byť 😀

baby aj ja chcem chodiť na anglinu na tu za polnohosp. ale neviem či je dobrá????ktorá ste to tam chodili??????

my sme dnes boli v centre..ale taká som utahaná došla ako keby som sa tam len ja hrala 😀

ale sa vytešujem,tento tyžden dojde malej zimna bunda,mne sveter tehu ..pasy mi už dosli ...tak sa vytešujem, dnes ešte poletím poobede do PN na nakup a stavim sa v KIKU 😉 tak zas sa nejako nabalim -mangel sa už teraz chyta za hlavu 😀 😝 😀 ale čo---šak treba 😵

v piatok budem v meste lebo tuto u nas nepojde elektrika od rana do pobedia a ja potrebujem piecť na vikinu oslavu 😅 tak to takto poriešim

natsa
7. okt 2009

Ahojte no ja som tiež rozmýšlala nad anglinu je to super vec a v živote sa to zíde.Len tie kurzy su dost drahé a neviem kto mi postráži malého ked polovičiak chodí všelijako do roboty tak neviem.Mne to stretko vyhovuje kedykolvek sme už zdravý.Neviem ako ostatné.Napíšte kedyx ktorá može musí sa to už nejako zbuchat

rikarr
7. okt 2009

dajme predbežne na buduci tyžden v stredu 😉

jarabicka
7. okt 2009

Caute,baby chcela by som sa vas opýtať, neviete ako je to s rodičovským príspevkom od 1/2010, ako to budem mať ja, keĎže pracovný pomer sa mi ukončil 31.03.2009, končila firma, tak sme dostali výpovede, 14.4.2009 mi začínala materská dovolenka a to obdobie od 31.03-14.04, som bola na marodke, neviete, či sa aj na mňa bude vzťahovať zvýšenie rodičovského príspevku???...

...a ešte sa chcem opýtať, vy si platíte počas materskej fond zamestnanosti???...počula som, žeby to bolo treba platiť lebo potom po materskej, ak sa nezamestnáme, tak nám nevýjde ani podpora v nezamestnanosti, neviem či to je pravda, tak chcela som sa vás nato opýtať 😉

mirkaff
7. okt 2009

fond zamestnanosti?? fuha to pocujem prvy krat...a to by som si mala platit akoze aj ja ked som zamestnana v tej otrokarni,,no to si mi dala Evka chrobaka do hlavy....no najskorej sa nato treba pytat niekde na socialnej poistovni....a tam su schody,a bez vytahu..a tak tam ja uuurcite nepojdeeemm....alebo zeby nam spravil niekto poradnu aj na konovi 😀

takze zatial plati ta streda????????

no babenky piste kedy to ktorej ako vyhovuje,,lebo co sme sa strojili v septembri,,uz je pomaly polka oktobra a aby nas nanasiel pri tych planoch Silvester 😀

natsa
7. okt 2009

Ahojte.Na socialke ja určite výtah len je zastrčený.Evka neviem ako to bude v tvojom prípade ale ja si mysím že ak si mala pred materskou odrobené 2 roky tak by si mala mat aj zvýšenu.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
skus sa tuto dievčeniec opýtať alebo
http://aktualne.centrum.sk/ekonomika/slovensko-...

lienka55
7. okt 2009

Ahojte,
tak my sme boli dnes na dva pichance,David to zvladol celkom fajn.Dostal aj od dr. dva cúkriky za statocnost. 😀 Poobede som si musela s nim ist lahnut pretoze sme mali horoznu noc a ja som bola kaput.
Vecer som mu zabudla dat plienku a nad ranom ma budi,ze mama mo (mokry)tak mal mokre nastastie iba pyzamkove gatky,a vsetko ostatne bolo suche. 😀
Teraz sme prisli z vonku kreslili sme si s detmi na chodnik s kriedami,tak je vyvenceny.

Ivetka ked si na FB online tak sa tam da chatovat,tak som ti pisala a ty nic. 😉

lulu723
7. okt 2009

Mirka ta knizka aj z perom stoji 119 eur ci tak nejako a su tam tusim 4 knizky moc som to nestudovala,ale tu demo nahravku som si pozrela a je dobra.a na buduci rok ta knizka bude aj v spanielcine,francuzstine,taliancine a aj tusim v nemcine.

ja veru neviem ci pridem na stretko,lebo nam maju menit na buduci tyzden radiatory tak neviem ako to bude. 😒

mirkaff
8. okt 2009

dobre rano......

no uz sme babuse boli na druhej strane naspodku....myslim na konovi
tak mna ten moj poloviciak uz stihol aj zobudit a mne sa tttttaaaak prenaramne dobre spalo,,decka este spia a ja uz cumakujem do PC...

co budete dnes varit?? ja polievku mam,asi urobim palacinky

natsa
8. okt 2009

Leni asi som to prehliadla ked ja len čumim na bonusy.No mne dala včera sodeda soju že nevie čo snu tak s nej spravím guláš dám do toho lečo a bude.Zajtra navarím seget,pobalím sa a ideme na výkend aj z malím k našim na MY.Idem pomoc mame niečo vybrat čo kúpi malému k 1 roku