Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
8. okt 2009

nazdar žienky

my sme dnes varili špenat a kelovú polievku 😉 malá sa napraskala ako keby tyžden nejdla 😀 (ale jedla) 😵

akurat sa nemožem dokopať aby som dokončila tie kokosové tyčinky ...sa mi už nechce.....tiež si somariny navymýšlam 🙄

no ništ idem nech to do 14,00 stihnem..potom budem kukať priatelov 😉

mirkaff
8. okt 2009

http://www.shop4kids.sk/menu/12

Erika a ako robis tie kokosove tycinky ??

my sme dnes akoze bez plienky,,no zatial sa nehoda nestala,,ked sme isli do jednoty tak som mu ju pre istotu dala,,no uvidime ci to bude mat niaky zmysel

lienka55
8. okt 2009

Ahojte,
my sme si doobeda prichystali masko a spagety na bolonskej omacke a teraz ked susen spi tak som to dovarila.Boli sme vonku na bicykli,konecne som doumyvala a pospratovala crepniky z tych muskatov,vydrhla som bugynu,teraz sa susi na slniecku. 😅

Mirka ja viem ze chces aby bol Ondrejko uz bez plienok,ved su aj sikovne deticky,ktore sa pytaju aj skor na wc ale nie je to skoro este pre Ondrika? 😉 😵

Ivetka tak vyber malemu nieco poriadne na velkeeeeeee!!!!!! 😉

natsa
8. okt 2009

No ešte ma nič nenapadá.No chcela by som niečo čo by ho zabavilo aspon na 5 min 😀
Veru mirka máš odvahu,Daník nemá ešte kúpený ani nočník
Mirka a Ondrík sa už vypýta?

rikarr
8. okt 2009

tyčinky su lahučké..

1 salko,100g cukru praškového,1 vanilkovy cukor a 250g kokosu ..vymiešaš(kokos daš na koniec) vytvaruješ a koniec tyčinky namočíš do čokolády

držim palce pri odplienkovaní ...viki už od začiatku leta chodí cez den bez plienky a asi druhy tyžden alebo tretí spí aj cez obed bez plienky (zatial bez nehody) a noc poriešime asi ..ja neviem, ked s mi bude chceť,bude mať viac pyžamiek a viac plachiet 😀

ale je to sranda,zakričí púúúúvaaaa a uteká ozlomkrky na šerbel .... vonku je to sranda ked hladáme miestečko na cikanie hlavne na našom namestí 🙄
sem tam sa stane že sa pozabudne a pociká sa ..ale tak furt mame dvojo gati v kočari keby čosi a sem tam jej dam aj plienku

mirkaff
8. okt 2009

tak sme s tym plienkami tam kde sme aj boli,,samozrejme bez akehokolvek lepsieho efektu..
asi 4 hodiny sa poctivo motal okolo nocnika,aj sa mu tam podarilo urobit cikanie,no a ked mal ist spat ze reku dam ho na nocnik,aj sa vycikal a za takyc 10 minut ze odem mu dat plienku ked ide lehnit,,no a ani neviem kedy a az to mal za nechtami na nohach,no hroza,,tak som ho vysprchovala,uspala s plienku a moje snazenie sa na tento rok skoncilo... 😖
a asi to bude mat zmysel az na jar,,cez zimu dokedy by som ho vyzliekla tak by stihol aj dva krat nacurat...ved to poznate.....

inak sem tam povie sssss,,ale neviem ci to znamena na nocnik alebo nieco ine,,este som to nevyskumala 😲

no a dnes konecne sa dostanem cvicit do telocvicne,,pupek raste,co som schudla budem mat zachvilku naspet....najradsej by som mala 38cku velkost,,asi az potom by som sa citila normalne,,sak som jak niaky tukozrut,,teda boky ako tak ale to pupicko,,no jak tehotna

lienka55
8. okt 2009

Erika u nas je to presne ako u vas.My davame plienku este aj cez obed ale vstavame so suchou,ale preistotu,no a cez noc to si este netrufam,lebo David v noci vela pije.Ale aj nam sa stava ze sa pocikame,no a s tym hladanim miesta na cikanie to je hruza.

Mirka ja cvicenie este zatial odkladam na neskorsie,lebo mi nema kto maleho varovat.

rikarr
8. okt 2009

tak to je super že vstanete zo suchou...my sme mali vždy aspon 100 kilovú plienkua bala som sa toho že budem furt len pradlo meniť ale viki ma milo prekvapila ....

som to skusila raz ked som chcela meniť postelne pradlo že reku ked aj pociká aj nie tak či tak to pojde do pračky...a ona nepocikala...ma v izbe šerbel a pekne sa vyciká tam....a postel je sucha..ale noci sa bojim lebo ona predsalen aj to kakavo pije navečer......neviem...a všetci ma strašia že to treba v noci stavať a davať cikať ...neviem....

lienka55
8. okt 2009

Ja ho dam pred poobednajsim spankom vycikat,vtedy moc nepije,skoro vobec a ked vstane tak ide zase cikat a vstava so suchou.Skusila by som aj ja bez plienky cez obed ale predsa len sa bojim.
Horsie to je v noci,my vela pijeme,tak u nas to bude na dlho.

mirkaff
9. okt 2009

caute babuse.......

Erika aj ja som davala Martinku ked bola mala v noci cikat,,proste bolo obdobie ze sa vecer nadrulala mlieka,caju,aj sa vycikala a v noci pekne dva krat vstat a dat ju aj polospiacu na nocnik,....

natsa
9. okt 2009

Ahojte.Tak mi po obede ked sa polovičiak vyspí ideme na výkend na MY tato ostane doma sám.Ozaj chcem sa spýtať že kedy ste začali dávať detom kakalko?

janette4
9. okt 2009

Ivetka, ja ešte stále nedávam.

natsa
9. okt 2009

No šak neviem ja si tiež myslým že čím neskôr tým lepšie.Len ma to tak napadlo ked moj polovičiak to pije každé ráno že kedy to môžeme aj mi piť.

lienka55
9. okt 2009

Ahojte,
my sme dnes ani vonku neboli,nechcelo sa mi ked je take nijake pocasie,aspon som si porobila co treba.Prave som dopiekla moravske kolaciky a jednu jablkovu strudlu.Varili sme sosovicovu bielu a druhe este mame zo vcera.
Dnes som dala Davida poobede spat bez plienky,este spi,ale stale chodim nakukat ci je suchy. 😀Uvidme ked vstane. 😉

Co budete robit cez vikend?

atrami
9. okt 2009

hádam aj nič 😀
tak už sme na MY

mirkaff
9. okt 2009

mame novu clenku??

lienka55
9. okt 2009

To bude Ivetka.

natsa
10. okt 2009

Ahojte no to su ja správne si hádala Leni.Len som u našich tak asi tam bola segra prihlásená.No čo sa nám dnes stalo.Išli sme na nákupi aj z mamu aj Dankom tak som mu vybrala taku skladačku a auto ktoré môže tlačiť.Išli sme už domov naraz pred nami na ceste spadol pán.tak sme ho z mamu dvíhali.samozrejme že sme mali kopu kapsí.No ostal vám tam lležať,ano pohnúť.sami sme ho nezdvihly lebo bol ťažký a vysoký a na nohy nemohol.Naraz začal do toho malý plakať.tak som nevedela koho mám ratovať.zrazu sa tám pri nás objavilo kopu ludí .Samé babky čo všade boli a všetko videli.Nkto nám však nešiel pomoct.Tak som zastavila pána na aute,najprv kukal že čo,tak som mu ukázala aby prišiel.tak ho z mamu dvíhali a ja som zavolala pohotovosť,tam sa ma zASA VYVEDALI žE KTO TO JE čO MU JE a kde sme.Tak som sa pýtala toho čo spadol že ako sa volá a tak,povedal že pohotovost nechce že už mu nič neni,no už nechcel spolupracovať.Tak som im povedala že on nechce sanitku tak sme to zrušili.tak sme ho odstavili na chodník nech sa opre smet.koša a teda nech ide domov ked mu nič neni.no a mi sme utekali domov.

lienka55
10. okt 2009

Ahojte,
no Ivet to bol teda zazitok,ja by som sa bala vobec k takemu cloveku priblizit,ja som z tych slabsich povah. 😀 😝
Dnes mame ale skaredo,konecne som doupratovala,maly je u mamy tak mam veget.

mirkaff
10. okt 2009

caute.....

no ja som dnes makala,teda upratovala,umyvala kupelku,no a potom sme isli kamaratovi blahozelat na svadbu,az do Hornych Kostolian......a cil co som si dala varit zemaky v supke,na zajtrajsi salat...

a maly dnes ani nebol vonku,,to otras pocasie...som zvedava ci nam ta streda vyjde

janette4
10. okt 2009

ani my sme neboli vonku a normálne to malému chýbalo.boli u nás naši,tak ho aspoň zabavili,ale bol celý deň mrzutý.

Ivetka,pozerala som počasie až do 19ho a otras, stále zamračené alebo dážď, teploty okolo 12-15stupňov.paráda.z malým doma aj zošalieme.a náš tato bude mať nočnú,tak sa asi moc nevyspí pri nás.

a zabudla som vás pozdraviť:ahojte

janette4
10. okt 2009

v týždni sme boli v zoo v Lešnej.nasmiali sme sa na malom, bol z toho hrozne múdry, všetky zvieratá napodobňoval a uchvátili ho tučniaci,pri nich ani nedýchal 😀

a boli sme aj na neurológii na kontrolu a pred nami bol taký chlapec asi v jeho veku a celú dobu vnútri hrozne plakal,tak sme čakali,že aj Maťo bude.A mladý pán sa vo dverách pustil tatina, napochodoval pred doktorku a spustil:"Čo to to to" a takým hádavým tónom akoby mu neviem,čo spravila. a keď ho vyšetrovala,bolo mu to ohromne smiešne.celú dobu ho lákali ich skrinky, diár, telefón a pod.,tak som ho napomínala a doktorka sa pozrela naňho a hovorí mu,že ani sa nediví,že ho trochu cepujem,lebo jemu je už z očí vidieť,že je výmyselník,že už rozmýšľa,čo by vyviedol 😀

michaela2410
10. okt 2009

Tak ahojte,
My sme dnes boli v TN, cez najvacsi lejak sme sa trepali az na hrad. Bola tam ta zubna hliadka (mozno ste o tom poculi), hrali tam divadielko o baciloch a o tom ako si umyvat zuby, potom sa deti ucili spravne si zubky umyvat a potom chalani vymenili stare kefky za nove. A to som sa cudovala, ze si ich dali, lebo mali take spidermanske a dostali take "obycajne" Curaprox.
Nakoniec som bola celkom rada, ze sme isli, hoci sa mi v tom pocasi veru nechcelo. Aspon som si povedala, ze ich nemozem drzat vnutri, nech si trocha na taketo pocasie zvykaju.
Este som v Tesku kupila Tomasovi topanky na taku neskorsiu jesen a v Dracikovi sme Lukinovi kupili darcek k meninam, taku autodrahu. Aspon sa nemusim v tyzdni stresovat, ze este nic nemam. 😀

lienka55
10. okt 2009

Zani ,Matusko neskutocne narastol,je z neho uplne iny chlapec taky dospelak.Pekna torticka,kto ti ju robil?

Miska akosi nas zanedbavas. 😀 😉

janette4
11. okt 2009

Ahojte.dnes som tu prvááááá,prajem vám krásny dník,vyzerá to,že nakoniec bude pekne,tak si to užime.

Lenka,veru rastie ako z vody, akurát som ho včera merala, za dva mesiace narástol o 2,5cm.Tortu mi robila jedna pani z Moravského Lieskového,ona mi robila ja na svadbu aj krstiny,bola som vždy spokojná,tak si dávam len u nej.a ona už vie,aké máme radi.

natsa
11. okt 2009

Ahojte šak neviem čia som varím, okolo maleho ešte ma každú chvýlu volá malý Paťko aj on hrá farmu.tak nestíham.Zanka malý velký šikovníček a nezbedník môžu si podať ruky aj z Dankom lebo ten od vôle tiež nevie čo vymyslí.Tuším celý tata alebo polovičiak?

janette4
11. okt 2009

Ivetka, tak,tak 😀

rikarr
11. okt 2009

ahojkteeee

foto z oslavyyy http://picasaweb.google.sk/erikakosova/Viki2Roky# nebudem to davať sem lebo chcem poprerabať albumy

mirkaff
11. okt 2009

AHOJTE.....
u nas je dnes paradny den..dobedu do mna to moje male sidlo tak pri sporaku drglo,az sa mi prekotila panvica na ktorej sa isli vysmazat rezne,,este ze tam bol olej cerstvo naliaty,a este ze bol sporak na najslapsom ohni,,inak neviem co by sa dialo,,schytala to moja noha,nastastie bez ujmy na zdravi.....
aby toho nebolo dost maly sa prekotil na hupacom konovi,,pri tom nestati padol rovno do kosa s hrackami,,ale nariekal,bedakal.....chuda sak si chrbatik dobre aj na tych hrackach obrazil...
a nakoniec mi na pohotovosti stanovili dg.zapal mocovych ciest.... 😖 uplne uzasna nedela