Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
11. okt 2009

jaj a celkom som zabudla....Zanka maly Vam neskutocne rastie,,sak je akysi iny ako na stretku 😀

a mala Viki to je tiez taka herecka,,inak musim pochvalit tu pozvanku,,ta je paradna,,to mas Erika stiahnute z niakej stranky alebo si to davala niekde robit??

rikarr
11. okt 2009

som robila doma, iba obrazok som si stiahla z mmb

janette4
11. okt 2009

erika,krásne fotky,malá je veru herečka a pozvánka nemá chybu 😉

ako sa inak cítiš?Bábo už kopká?

natsa
11. okt 2009

No už sme doma.Malý už 3 dni po sebe chodí spávať o pol noci.
Mirka a ty nevaríš na zadnom plameni?
Rikarr krásne fotečky, krásna pozvánka,krásna bábika(Erika),krásna torta,krásna oslava.a kto piekol tortičku?

michaela2410
11. okt 2009

Ahojte, nezanedbavam, poctivo vas citam, len malokedy mam cas sa velmi rozpisovat.
Zajtra zacina znova robote 😒 , ale celkom sa tesim, po tom, co dnes Tomas predvadzal u nas, aspon si od neho oddychnem. Vrelo to vo mne a isla som z neho vybuchnut. 😠 Teraz uz spi.

janette4
11. okt 2009

Mirka,keď sa darí,tak sa darí...neboj o pár hodín už bude pondelok a budete mať krásny deň 😉

mirkaff
12. okt 2009

ahojte........

dnes prva 😲
Ivetka varim na zadnom plameni,,ale tam bola polievka,a na pravy zadny sa mi to nezmestilo,tak som to dala na predny,,akurat co som vyhodila mastne slapky a ponozky,,na nohe nemam akoby zazrakom nic........

a co ta streda??? ako ste sa rozhodli,??,este niektora zavolajte Ilkovi,ze ako bude 🙂

michaela2410
12. okt 2009

Mirka, idem pozriet www.shmu.sk, tam maju predpovede na tri dni veeeelmi presne.

michaela2410
12. okt 2009

Takze zle spravy!!!!
V stredu bude maximalne 4°C, silny SZ vietor.

janette4
12. okt 2009

ahojte.
fúha,riadna kosa.my asi určite neprídeme.v utorok budem síce v Meste,ale idem zubárke a mažeme domov,lebo polovičiak bude po nočnej. a v takomto počasí sa mi nechce nikam trepať busom. ☹

Tento rok bude tuším zima akosi skoro 😢

natsa
12. okt 2009

Ahojte.No ja som počula že bude dlhá pekná jesen.No hádam to do konca roka stihneme 😀

rikarr
12. okt 2009

ahojteeee

len tak rychlo, babo kopká len tak jemne a sem tam...asi nebude po svojej sestre 😀

trotičku nam piekli v čachticiach 😀 bola mnam aaaaaa dakujem za pochvaly.....

do 19.10 ma byť takto hnusne tak to stretko asi preložime na neurčito

lienka55
12. okt 2009

Ahojte,
aj u nas je skaredo ako asi vsade 😝 ,dnes som musela varit lebo v sobotu a v nedelu sme mali brigadu tak chlapi vsetko pojedli.

erika aj som sa chcela spytat ze kde si dala piect torticku,tak uz viem,napis mi kto ti ju robil ked chces aj do IP.Je nadherna,aka bola vo vnutri?

mirka to ty mas zapal moc.ciest?Skore uzdravenie. 😉

rikarr
12. okt 2009

bola výýýbornáááá, cesto som nechala klasiku -nechcela som orechové..mnamka....plnka je podla želania,robi aj autíčka aj futbalové ihriská,školské tašky a krááásne svadobné torty ...byva tym smerom ako sa ide k palenici,uuuuplne dozadu k rodinným domom a má synčeka myslím....menoo jeeee hmmmmm sapakova zuzana ....tušim

mirkaff
12. okt 2009

ahojte......
ano lienka ja mam tu dg.ale mam atb.,,uz necitim taku bolest pri moceni....nastastie ......

dnes sme boli na tej neurologii,,no nastastie 10 minutove vysetrenie sme zvladli na vybornu,,este vyfasoval aj lizanku od sestricky..no vyskereny isiel z dveri.......

Erika ak mas tel.cislo napis mi do IP..ved to sa hodi,, prilezitost sa hned najde...

michaela2410
12. okt 2009

Erika, ja budem potrebovat tortu k patdesiatke v novembri. Nevies, ci nema nejaky album, kde by sa dali nejake torticky pozriet? A kedze som rodena cachticanka, tak by som cachticanke dala zarobit 😀

rikarr
12. okt 2009

ma albumík.....jasnačka....najdem telefen a pošlem čislo

lulu723
12. okt 2009

Ahojte baby tak ja sa hlasim az teraz kedze som bola v tej Prahe.bolo tam super a Erike som kupila krasnu fialovu bundicku,ale je jej este velka a take teple flenelove pyzamko cervene slapky ci co to je teraz to vsetci nosia je to z gumy a zubnu kefku a este aj osusku.vcera ma aj cakala asi citila,ze pridem tak o 8 a nechcela spinkat a ked ma zbadala to sa len usmievala a stale sa ku mne tulila taka bola rada,ze som doma hned som ju ulozila spinkat a vstavala az o pol 9 rano 😀

natsa
12. okt 2009

Lulu a čože si bola tak daleko?
Ni mna dnes ráno rozhodilo.Čakám odrážatko tak sme neboli ano doobeda vonku.Poobede sme potom išli a našla som v schránke lístok od balíka že adresát nezastihnutý,hlavne že som bola doma,tak som sa nasrala a zavolala veducej že čo to tam majú akých lemplov.Tá mi hovorila že to je tvrdenie proti tvrdeniu že musel byť u nás.povedala som že hluchá niesom a že sa nepotrepem tak daleko aj z kočárom pre velký balík ked to má voziť pošta a navyše sa tam z kočárom nedostanem.že to musím zaplatiť ešte raz za znovu doručenie.No do mne čert vošiel spustila som krik že ja za čiusi lajdáckost platit nebudem.tak hned ostala ticho nakonec povedala že balík mi zajtra pošlú tak som zvedavá

lienka55
12. okt 2009

Erika ja ju asi poznam tu holku sice nie osobne ale viem kto to je, inak je z tej istej dediny ako ja a vydata je v Cachticiach.

natsa to ti verim,ze si musela byt riadne nasr......a!!!!

Ja som sa bola dat dnes napravit u takej babky tak uvidime ako sa budem citit,ci bude nejaka zmena.

janette4
12. okt 2009

jáj Ivetka, tak toto poznám.mne dokonca už 2krát spravili to,že mi ani lístok nenechali a poslali to naspäť.
😠

natsa
13. okt 2009

No mne sa to stalo za slobodna ked som ešte chodila z polovičiakom.Objednali sme stan na jeho adresu.čakáme na balík a jeho nikde.Mali sme ist stanovat za chvýlu.Tak som zavolala že nám ten stan neprišiel a ono že šak oni ho poslali a že prišiel naspäť.No ono mali poštárku takú motanu.
No odrážatko máme doma.Ešte dnes ráno mi volala vedúca že šak mi nemáme vonku zvončeky žebalíkar nemôže behat po celom činžáku.Povedala som jej že ja za to nemôžem že či ichtam mám namontovať.aj tak stojí celý tento činžách za chu...Tak potom nám ho priviezli.ešte si nezabudli vypýtať 1 euro.Ved ma ide rozhodiť.Aj som im povedala že ako sa mám potrepať na poštu ked je daleko odnás na spät z takú velkú krabicu.
Inak ahojte.Ako sa máte,čo budete dnes robiť?

mirkaff
13. okt 2009

zdravim.....

jaj to s tu postu je niekedy zaujimave,,mne napr.co chodilo vyzivne na postu,tak nie aby mi to postarka doniesla domov alebo napisala listok,,lez dala svokrovi do ruky peniaze..tak to spravila asi tri razy,potom som sa nas..rala a prisla urobit poriadok na postu ze ci ja preberam jeho dochodok,,ze preco davaju moje peniaze jemu,,tak odvtedy je poriadok.....

no ja som dnes poumyvala dlazky,,caka ma zehlenie a varim struckovu na kyselo.....a asi pojdem s malym trochu von,,ak teda nezacne prsat.......a mam este na plane potriedit sezonne veci..malemu som nasla aj kombinezu,,taku na dvor,a baranicu,ale este mu akosi lieta.......

rikarr
13. okt 2009

čislo ste chceli že????? idem na to

jarabicka
13. okt 2009

Čaute baby, ja akosi nestíham písať, ale pravidelne vás čitam...my sme začali papať mixovaný zemiačik, mrkvičku, brokolicu, karfiol, cuketu a zatiaľ musím urobiť klop-klop-klop, chutí nám to 🙂

...dnes som bola s kozami na sono, takže je všetko v poriadku, jááj, ale mi odľahlo...chcela by som uvariť Kubkovi nejakú výživu, nemáte niektorá nejaký dobrý recept???...

...ozaj, takže stretko sa odkladá, či ako je to nakoniec????..zorganizujte ho konečne lebo sa naseriem 😠 😠 😠 , ja vás už chcem vidieť...

natsa
13. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18497
no teda Kubko je šikovný.U nás to bolo horšie ale vdaka bohu papá už všetko.no stretko bude asi až sa počasie umúdri.Nepozerali ste niektorá počasie na dlhšie?No ja som tiež dievčence nevidela.poznám iba Mirku a Andrejku.

rikarr
13. okt 2009

takže počasie v okoli TN a PN

streda - pravdepodobnosť sneženia 1°C
štvrtok - pravdepodobnosť sneženia 2°C
piatok - pravdepodobnosť sneženia 2°C
sobota - zamračené 4°C

jarabicka
13. okt 2009

Natsa, dik za recept, pozerala som ho, ale neviem či už Kubko môže cukor, vanilkový cukor, atď....asi veľmi nie...

lienka55
13. okt 2009

Ahojte,
u nas fujaci vietor ako divy.My sme ani vcera ani denes neboli vonku,uz nam je aj dlho doma.Varili sme rajcinovu s kapustou a druhe hranolky a ten syr v listkovom ceste.Zajra pride segra urobit pizzu.Mnam 😝 uz sa tesim.

lulu723
13. okt 2009

Ivetka vies to som mala ako narodeninovy darcek,ze som isla do Prahy,lebo niektory ludia co to tu citaju si robia z mojho srandu,ze od neho taham peniaze,alebo co a pritom to bolo len na narodeniny.su proste je.b.nuty,ze to takto chapu,ze z neho taham peniaze a dokonca to este aj prifarbuju tak uz tu nic nebudem pisat a ked ano tak len do IP. 🙄