Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
14. okt 2009

Ahojte, ja mam problem vas docitat. 😀 ale ste sa tu snazili!
Lulu, neviem, kto ta takto ohovoril, len si povedz, ze asi nema zaujimavy zivot, tak sa stara do druhych 😠, ja by som takych ludi strielala.
A na tie orchidey sa tiez musim pokukat, lebo akosi mi nechcu ozit. Na meniny som dostala taku miniorchideu, strasne zlatu, ale akosi mi zvedla ☹ asi nieje posadena v dobrej zemi. Uz som ju tak dostala, tak nieco musim s nou spravit.

Dnes ma vytocili moji synovia. Tiracky maju stretko aj s detmi v povazane. Je to tam fajn, lebo vnutri je aj trampolina a hracky. No a bola som tam prva, tak chalani skakali odusu, ale Lukas nebol akosi vo svojej kozi a nepacilo sa mu, ked okolo neho skakali Tomas a taky chlapec. zvalil sa tam a nariekal akoby ho drali z koze. Ked ssom ho vzala, nariekal, ze som ho vzala. Tak som sa nahnevala, schmatla ich a zobrala domov. Takze ked konecne prichadzali ostatni, my sme s revom isli domov. Mala som strasne nervy, lebo to doma pokracovalo a nariekalo sa asi polhodinu, aj jeden aj druhy. Musela som sa riadne ovladat, aby som ich nedorazila. 😠

natsa
14. okt 2009

no Miška tak si vlastne na žiadnom stretku nebola.No mala si dat asi obom po zadku. 😀
tak som sa na našom malom zasmiala.klakol si začal šermovať rukami a tak sa na sebi smial.teraz si kázal vyzliect tričko tak lieta poloholý.no musím ho za chvýlu obliect ked na to zabudne.

janette4
14. okt 2009

Ivetík,super recept,takéto veci ja môžem,mňam.aj Maťo rád behá holý po byte a je mu to hrozne smiešne 😀

Jarabička, ako dopadla presnidávka? 🙂

jarabicka
14. okt 2009

Janette, parááádna je...urobila som čisto jablkovú a aj jablkovo-mrkvovú...musíme sa krotiť lebo Kubkovi všetku zožerieme 😀 😀 😀 ...zajtra asi varím ďalšiu dáááávku 😉
Baby čo ste ešte svojim drobcom robievali tak na začiatku papať????

natsa
14. okt 2009

polievočku kuraciu,zemiačik,karfiol,brikolicu,kur.mäso a to som všelijako miešala čo ma napadlo a ovocie jablko,hrušku alebp do toho mrkvu,banán ale opatrne ten zapeká všeko okrem alergénov(jahody atd)
http://www.zzz.sk/?clanok=6860
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10838
http://www.hami.sk/sk/vy-a-vase-dieta/4-6-mesia...

janette4
14. okt 2009

Evka,aj my sme ju robili na dvakrát vo veľkom zaváracom hrnci a už nemáme ani jednu.cez víkend možno budeme robiť

andreao
14. okt 2009

Ahojte baby,
tak sa hlasim po 100 rokoch.
Vsetky Vas srdecen zdravim aj deticky samozrejme. No Miska, tak to si si moc neuzila stretka. Prave som to aj ja chcela navrhnut, ze stretko sa da zorganizovat v Povazane. Teraz ked je taketo pocko, tak tam s babami chodime doobeda, rychlejsi ujde cas, deti sa troch zahraju.
Porozmyslajte....

mirkaff
14. okt 2009

natsa paradny recept.......
ja som nasmu dva krat takou cistou nahodou davala aj holubacie mesko,,,to mi doniesol brasko od niekoho,,mama mi hovorila ze moja najstarsia sestra byvala dost chorlava a ze jej pravidelne varievala holubaciu polievku,ale to vtedy choval tatov brat,tak nebol problem....
ja som malemu robila aj zajacinu,ta je tiez dobra,myslim ze ked zvladne kuracinku,mozes vyskusat zajaca.....

no nas maly od leta ako keby utal,,ako keby sa tych presnidavok prejedol,nuz dosli sme na dvor,a isli sme rad radom od uharkov,cez jahody,po rajciny az k cerniciam,slivkam a hruskam.....sa cudujem ze este nemame banany na dvore....

janette4
14. okt 2009

mirka 😀 😀 😀

natsa
14. okt 2009

No ved mne to nevadí kde to bude ja som aj za považan ved teraz sa povonku moc nedá chodiť.

rikarr
14. okt 2009

vonku je zimáááááááá brrrrrrrrrrrrrr

jarabička kup si časak od mama a ja..taku prilohu o varení detom .... je to super..ja som odtial čerpala

tuto je čosi http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/791/doj...

mirkaff
14. okt 2009

no veru babusee..ak tam teda ten moj zazrak vydrzi,,moze byt aj ten povazan.....
a este napiste ze kedy.....nech sa teda v hojnom pocte zucastnime

michaela2410
14. okt 2009

mala som tu toho rozpisaneho vela, ale vypadava mi internet a zistila som, ze mi to neposlalo ☹
takze to napisem strucnejsie, proste, obaja dostali, obliekla som ich a placucich vyvliekla do auta a odviezla domov.

natsa
14. okt 2009

No nám to vyhovuje kedykolvek.dohodnite sa na termíne a my sa dostavíme

mirkaff
15. okt 2009

caute.....

a kde ste vsetky,,?????co staviate snehuliakov... 😀 😀 😀

jarabicka
15. okt 2009

Mirkaff, ja už som pred chvíľou tu nakukla a tiež som si to isté pomyslela 😀 😀 😀 ...ja akurát idem robiť jablkové lievance na obed...

natsa
15. okt 2009

caute ved aj ja som tu.Malý furt rumázga lebo sa s ním nehrám,no už idem za ním.

jarabicka
15. okt 2009

...hm, vás asi zavialo, nikde nikto... ☹
...baby poradte, čo zajtra variť, vy čo budete?...treba mi aj polievku, aj druhé...

andreao
15. okt 2009

jarabicka hod rp na tie lievance, urobila by som aj ja.
baby mne uz hrabe z toho varenia, aj by som varila, ale dochadzaju mi napady.....

jarabicka
15. okt 2009

Andreao, je úplne jednoduchý... 🙂

3-4 dcl hladká múka
3-4 dcl mlieka
3-4 dcl nastrúhaných jablk
1 vajíčko
1 vanilk.cukor
1 PDP /prášok do pečiva/
štipka soli

...takže nech sa vydaria a hlavne nech chutia...

...ale čo ja budem variť zajtra????... ☹

mirkaff
15. okt 2009

andreao tak to poznam,,dnes mame dukatove buchticky a rozmyslala som //jarabicka co mi citas myslienky?//nad lievancami ,no ja tomu hovorim dolky.ale kedysi som mala recept a viem ze do cesta isla kysla smotana....ak viete o niakom takom recepte,,hodte link..kucharocky moje.....

tak mi sme vcera boli aj v Piestanoch,,malemu topanky na zimu-24eur,martinke cizmy na zimu-33 eur,malemu bunda plus rukavice 19 eur.plus nakup v tesku........no zo stovky nam nic neostalo,dosli sme domov a tata niake dve eura v penazenke...ale tusim by som to mala poslat na ministerstvo spravodlivosti...no hned prejdem k veci.jako mam sice rodicov oboch na dochodku ale normalka ma tie vianocne odmeny vytocili,,a my co sa starame o deti nemame narok ani na cent??????? jaj ja bych to tam hned pomenila.........pondiata vlada,aj cela Tomanova.....len nech pride na modreho kona... 😀 .....bude kydat hnoj......

mirkaff
15. okt 2009

Jarabicka uvar masssssooo...nech ludia zavidia......

lienka55
15. okt 2009

Ahojte,
vonku nam zacina uz treskuca zima,tak vsetky pisete o100/6.Ledva som vas docitala,nakolko sa mi vcera nedalo sem prispiet.Som akasi robehana,vcera som bola v Meste na mensich nakupoch,bola som aj malemu v Jednote hore pozriet zimne topky,no a dnes som ich bola uz aj kupit spolu s nim.Kupili sme zimnu capicu,normalne je problem zohnat poriadnu capicu,toboz nejaky se(rukavice,sal,capica)teda asi som moc narocna. 😝
Tak sa vytesujem,este bundu a zateplene nohavice,tie mam vyhladnute na mimibazare.
Dost som sa pobavila na tych vasich vcerajsich prispevkoch o tom ohovarani. 😀

lulu,ja si tiez mylsim ze bud bola moc preliata alebo ak vetras bola v prievane a kedze je uz vonku taka zima tak jej to asi uskodilo.Moja mama ich ma take nadherne ,ona ich polieva prevarenou,odstatou vodou a to tak,ze si ich da do misky,preleje,necha ich tam este chvilku nech sa napiju a robi to raz za tyzden. 😉

miska tak to ti s tymi tvojimi chlapcami nezavidim teda. 😉

natsa
15. okt 2009

Púúú to je smrad malý sa pototo.No ja som došle pred chvýlou z Tesca,kupila som tam malému bodinka z dlhým rukávom a také capačky nA DOMA.Bože šak by sa len vozil na tom odrážatku.ja lievance nemusím u nás sa to berie ako zákusok,ked ich spravím tak polovičiak sedí dalej pri stole a čaká na mäso.Zajtra kupim ruský kaviár telacie máso,lesos a prošuto 😀 nech ludí aj roztrhne asi spravím doma 4 chody 😀

mirkaff
15. okt 2009

Natsa ja sa tak nahlas rehnim ze asi zobudim aj malehoooo 😀 😀 😀 😀 😀

my sme ine drzky..a tusim vsetky rad radom,,este chyba Lulu a Zanka a niaky hlod od nich....

mirkaff
15. okt 2009

Ivet tvoj poloviciak sa asi drzi hesla,,MAM RAD AJ OD CESTA-SNICLE 😀

lienka55
15. okt 2009

Ivet a kde zozenies tie huby a bambusove vyhonky do toho, co budes varit????

rikarr
15. okt 2009

my zajtra budeme mať karfiolovú polievku a file s kašou zem.

a v sobotu kuracie prsia plnené -ešte neviem s čím 😀 čo vyhrabem s chladničky

baby ani nehovorte o nakupoch lebo ma vykotí .....

natsa
15. okt 2009

Lienka kupila som čínska hryba v kauflande a bamb.výhonky majú aj v bille aj v tescu.Mirka presne tak najlepší zakusok je rezen

lienka55
15. okt 2009

No ja asi este dnes uvarim cesnacku a zajtra urobim fasirky (nemam este rozmrazene maso) so zemiakmi.Sice je zajtra piatok(bezmasovy),ale boli sme cely tyzden bez masa.(MIRKA) 😀 😀 😀