Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ness
15. okt 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, ci neviete, ci tu funguje v meste este materske centrum, bola som sa pozriet tam nad schodami, ale uz som tam nic take nevidela ☹ teraz by sa v tomto pocasi zislo, dakujem

natsa
15. okt 2009

ness no myslím že tam je len to tam tuším prestavujú videla som lešenie

janette4
15. okt 2009

ahojte.no u nás je tiež najlepší zákusok rezeň.ja napr.strašne zbožňujem žemlovku.ja neviem ako vy,ale u mňa je to normál obed.ale keď sa môjho opýtam,či t bude jesť,keď spravím,povie že dám si....po obede.tak sa vys..em na celú žemlovku a spravím len to jeho "masso".

my sme dnes boli vonku,lebo včera sme neboli a malý mi už liezol na nervy.teda riadna kosa,že 2st.chcela som si kúpiť kotníkové nízke čižmičky,ale malý bol v obchode divý,tak som odišla naprázdno.nakoniec sme aj tak skončili v cukrárni.

baby,aj vám prišiel vyšší rodičák?to sa niečo zvyšovalo?lebo mne miesto 158čosi, prišlo 165čosi 😕

Inak,u nás vymysleli niečo nové pre detičky.každú stredu cvičenie pre maminy s deťmi.trvá to len pol hodinu a potom cvičia len maminy.ešte som tam nebola,lebo minulý týždeň sme boli v tej zoo a včera bolo hnusne,ale budúci týždeň sa chystám určite.

a ja zajtra nevarím.včera som robila francúzske,tie bude mať mužíček a ja som si dnes spravila zapekaný patizón.a malému som robila morčacie mäsko so smotanovou omáčkou.

natsa
15. okt 2009

Zanka to je od septembra zvýšená dávka to má asi každá ,presne by to malo byť 164,22euro

ness
15. okt 2009

nat, dakujem, pozriem lepsie
zani, ahoj 😉

jarabicka
15. okt 2009

...takže nikto neporadil nič, čo zajtra variť 😒 ...hm, vytiahla som 2 kury, tak ich rozporcirujem a nejako pripravím...polievku som si urobila dnes, karfiolova so smotanou bude...závistlivci, dobre čítajte, áno 2, nie jedno kura, ale 2...my si to môžme dovoliť robiť 2 naraz 😀 😀 😀 ...a to my vždy tak 😀 😀 😀

...akurát som si urobila kúpeľ so soľou, umyla si vlasy, naniesla masku, prídem k telke a môj polovičiak mi rukou pretiahne po tvári, že miláčik zabudla si si rozotrieť krém 😀 😀 😀 ...do prdele aj s nim a už je po mojej maske...raz za čas si nanesiem masku, aby som ako-tak vyzerala k svete a aj to mi nevýjde 😉 ..ja som si ozaj myslel, že si si ho zabudla rozotrieť...hovorím mu do prdele veď ja nemám sklerózu 😀 😀 .ach tí naši polovičiaci 😠 ...takže takto dopadla moja skrašlovacia kúúúra... 🙂

janette4
15. okt 2009

evka, to môj by sa zatváriil hrozne zhrozene,že preboha,to čo máš?ja masku robím zásadne,keď neni doma

Ivet,áno toľko.normálne neviem,či tých 5€ navyše budem vedieť minúť, toľko prachy navyše 😀 😝

ness,ahoj,dlho si tu nebola.akosi nestíham chodiť od júloviek

michaela2410
15. okt 2009

Ahojte, konecne som vas docitala, je to normalne fuska 😀
Ja som tiez masozrut a ked sme u nasich na obed, tak potom, ked sedime uz poobede v obyvacke a mamina ponuka kolace, tak sa zdvihnem, z kuchyne donesiem sniclu, ze toto je najlepsi kolac. 😎

Ja rozmyslam, ze musim spracovat pstruhy, co mam v mrazaku, tak ich rano vyberiem, dam do mlieka, vecer nejako nakorenim a v sobotu upeciem. Chalani mi sice ryby asi nebudu chciet, ale ved mozno ich nasi vzmu na cely den k nim. 😉 A mozno sa mylim a kedze sme si ich chytili, tak si daju mozno aj oni. 😀

natsa
15. okt 2009

jarabička ved to si dobre dopadla môj by si to ani nevšimol a keby si to náhodou všimol tak by mi povedal že ked mám masku že som peknejšia 😀
no ja som tiež robila kurča ja ho robím tak že ked je kura upečené -pečiem ho rozporcované tak ho jemne potriem horčicou a posypem strúhaným syrom a dám zapiecť spraví sa na tom taká jemná chrumkavá kôrka a to je mnamka.

jarabicka
16. okt 2009

Čaute, takže dnes som prvá, prajem pekný dník 🙂

mirkaff
16. okt 2009

ahojte......

no my sme dnes normalka zaspali,,teda MM a Martinka,a pri tom humbuku staval hned aj maly,takze ten sa zobudil o nieco skor......a uz tu sed ipri mne a vyklada si nohy na notebook....

no my mame dnes vysmazany karfiol a zemiaky,,polievka je od vcera.....

Jarabicka,vies co uz ma neser s tymi dvoma kurencami..lebo dojdem na obed...a vsetky Vam zjem,,teda, a ze kriza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ja ich mam na plane urobit zajtra,sice by dnesny obed teoreticky mohol ostat aj na zajtra,ale to nehrozi,lebo nasi by sa karfiolom aj pozadrhali,hlavne MM ... 😀

jaj inak na tych maskach som sa nasmiala,,mne ked si dam masku z mrtveho mora tak zostane takej farby jak kvader a MM mi minule povedal ze ked mi kupi jeden kvader,tak ho nemusime ani struhat ze si ho mozem polozit na tvar cely......a ja som sa vynasla a hovorim mu ze ako by mohol sexovat s taku zdegenerovanu zenu a on ti mi zavali ze no co,prehodim si plachtu..no takto som dopadla.... 😀

este k tej zranici,,my ked sme u nasich teda nasi to tak mavaju na jazyku ked sa spravi niake masso,tak sa mama nahlas smeje ze keby nas videl Dzurinda ze by nam znova utahel opasky,,aked mame zabyjacku,uz je s tym nakazeny aj masar,lebo aj on veru uz po par razy splechol ze ktore stehno da gazdina dzurindovi....

inak pisem a rehnim sa na malom,,prepol si telku na STV2 a keby ste videli ako tancuje na zivu panoramu,a uz ma pozval na tanec tak koncim.....ze konecne,,sak som sa rozpisala 😀

mirkaff
16. okt 2009

DANIELKOVI prajeme k narodeninkam vela zdravia,stastia,lasky a aby bol vzdy take usmiate slniecko

$$_____$$$$___$$$___$$$__$$$____$_______$$$___$$________
__$$$_ ___$$$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$__$___$$$___$$_____$°__
___$$$$___$$$$$_ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$_$$$____$$$___
____$$$$$__$$$$$$$$_______ _______$$$$$$$$$_$$$___$$$$____
ss$$$$$$$$$$$$$_____________________ _$$$$$$$$$$$$$$______
______s$$$$$$__________________________$$$$$$$ $$_________
_s$$$$$$$$$_______s$$s________s$$s_______$$$$$$$$sss____ __
_____°$$$$_______$°__°$______$°__°$_______$$$$$$__________
,ss$$$ $$$$_________________________________$$$$$$$$$ss,____
____$$$$$_____ ___________s________________$$$$$$$$$$$$$sss
__ss$$$$$$_____________ ___________________$$$$$ss_________
ss$__$$$$$$_________s__________s _________$$$$$__$ss_______
___s$$$$$$$$________$$_______$$_________$ $$$$$$____ss_____
____$$$$$$$$$$_______°$$$$$$$°________$$$$$$__$$__ ________
__$$$$__$$$$$$$$____________________$$$$$__$$$___$$_______
_$$$___$$$__$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$___$$$__________
$$___$$$_ __$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$___$$s________
___$$_____$$$°__$$ $_$$$$_$$$$$°__$$_$$$___$$$$___$s_______
_s$______$$°____$$___$$___$ $$$___°$__°$$_____$$s___°_______
_________$______$____$____°$$______ ___$°______°$__________
___________________________$________________ _____________

jarabicka
16. okt 2009

Aj my sa pripájame ku gratulácii, nech ste zdravučký a nech sa poslúchate 😉

Mirkaff, kľudne dojdi na tie kurence, ja nemám problém vytiahnúť z mrazáku ďalšie dve 😀 , veď na svete sme len raz, tak prečo by sme sa "nenažrali" dosýta, budeme si šanovať, tak ako tí všetci čo nám dookola závidia???? 😀 😀 😀

Natsa, môj polovičiak si musel všimnúť tú masku, veď som sa blišťala ako psovi gule 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
16. okt 2009

ahojte, normalne som hladna pri tom citani o jedle 😀
Predchvilou som zjedla take mnam syrove pecivo a Mila rezy a este by som nieco dala 😀

No zvoni, musim ist nieco vybavit za kolegynou. Papa.

rikarr
16. okt 2009

ahojteeeee

aj my gratulujeme k narodeninkám 😀 😎

bože ja som od rana taká nervozna ako pes 😠

no my dnes varime pyre a rybu a kalerabovu polievku ale robim aj kura...podobne ako mirka pisala...to aby sme mali zajtra čo papať lebo ideme na nakupy --aaano ludia na náááákupy.....polka mesiaca fuč a my si ideme mínať prachy 😀 😀 😀 😀 😀

joj baví ma to .....

no ale mangel aj viki potrebuju topane ...čo s nimi ....a tielka treba viki kúpiť aaaa svetrik nejaký

rikarr
16. okt 2009

čo spíte?????????????

ja už ma polievku hotovo,aj pyre o chvilu bude kura a rybku hodim ako poslednú na sporák 😀

inak pozeravate to na markize ..bez servitky???niekedy tam dobre varia

natsa
16. okt 2009

Ahojte velmi pekne dakujeme za gratulácie,Mirka to slniečko je fakt krásne.Pojdeme von ešte dokupit niečo na oslavu a potom pojdem piect ked sa polovičiak zobudí čajové rezy.

jarabicka
16. okt 2009

Hm, včera ste stavali snehuliakov a dnes sa asi guľujete 😀 😀 😀 nikde-nikoho...veď si to nechajte na tuhšiu zimu, bude aj viac snehu 😉

mirkaff
16. okt 2009

fiha cajove rezy.......tak to bude urcite snicla so salatom a zapije sa to cajom 😀

Jarabicka u nas su dva metre.......ale nie snehu ani vody,,akurat vyska pradla co caka kym sa leniva gazdinka dvihne a cosi s nim urobi........
no a my dnes mame dva chody,,no neuverite ako je to mozne,,isla som robit ten karfiol a od spodku jak som poodtrhala tie listy tak tam kde tu chyteny s hnilobu ,,tak som tomu urobila radikalny obrez a akosi toho zostalo malo tak som vytiahla kura a supla do truby.......
tak mame aj karfiol so zemakmi aj ryzu s kuratom.....bez cajovych rezov..ale piect budem zajtra...vid link...

http://www.diva.sk/recepty/kolace-a-dezerty/217...

lienka55
16. okt 2009

Ahojte,
normalne dnes nestiham od ranna frciiiim ako na baterkach. 😀 Musela som utekat pre segru do prace,varili sme fasirky a zemiakovy salat,vcera som si uvarila cesnacku,prala som,umyla WC a kupelnu idem este popolievat muskaty,........no a neviem co sa este vyskytne. 😝
Mali sme ist dnes s mm na masaz ale maserka ochorela tak som sa tesila.

Ivetka,Danielkovi prajeme k rociku vela zdravia,lasky od rodicov,vela kamaratov a aby bol v zivote stastny.Boze ved len tod mal si spominam 3mes a ze uz rok,neskutocne????? 😉

jarabicka som sa nasmiala na tej maske. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Aj ja som si vcera konecne dopriala lepsiu kozmetiku,ktoru mi odporucila kozmeticka,tak uvidime,ci budem od nej krajsia. 🙂 😉 😀 😝

rikarr
16. okt 2009

mnam kolačik vyskušam

michaela2410
16. okt 2009

pripajame sa ku gratulaciam 😀 😀 😀

lulu723
16. okt 2009

cavte baby 😀
Danielkovi vsetko naj k rociku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no ja som dnes varila len fazulovu kyslu polievku od vcera boli snicle zo zemakmi a zajtra upeciem koleno tiez zo zemakmi.mojho mam doma uz mi zere nervy,lebo ma cosi z clenkom a nemoze s nim hybat tak si ma davat vinove obklady po celom dome smrad z vina a najhorsie je,ze vsetko mi pojedol tak musim stale varit.to mam jak druhe dieta treba sa zaucit,aby som to potom zvladla 😀 😀 😀

no a z tymi vecami tak ja mam o to uz postarane,lebo malej som kupila na zimu bundicku uz v Prahe za 413Kč a dnes sme z netu objednali take ruzove cizmicky NIKE taka pani ich tam davala za 12 eur tak sme jej hned volali a asi na buduci tyzden nam dojdu.viem,ze by sa mali cizmicky skusat,ale ked jej nebudu tak aspon nejako znosi po dvore.oni su cisto nove mne sa zda,ze ich kupovali nejako tento rok a moc ich nevyuzili a mysleli si,ze teraz ich dcerke budu dobre,ale nie su tak ich dali na net.
vcul sa ma andel pytal,ze co robim a ja,ze som na konovi tak sa zacal smiat,ze co tu zase o nom popisem 😀 😀 😀

Lienka uz tam ma len 2 kvietky ostatnych 9 uz odpadlo asi ju naozaj svokra poliala a som za to na nu nahnevana ☹ co sa ma co starat do mojej kvetinky nic o tom nevie ako sa to ma zalievat a hlavne z akou vodou ide ma tu roztrhat od jedu.a pozorujem,ze tam jak boli kvietka tak tam mam ten konarik taky cerveny.a ozaj da sa stym nieco robit ked to nejako skratim este to bude rast?alebo to mam vyhodit 😒

lulu723
16. okt 2009

no tak som sa informovala ci svokra zalievala,alebo vetrala a ona nic nerobila tak mi to tak pride,ze jak som odisla do Prahy zacala vednut.pride mi to jak kebyze jej bolo za mnou smutno a zacala mi kapat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

janette4
16. okt 2009

ahojte. no som sa na vás zas dobre nasmiala.kurnik baby,ja som dneska mala normálne absťák.až do nejakej 16 nám nešiel net,tak som len chodila okolo PC a zahládzala 😀 😝

Ivetka, všetko najlepšie Danielkovi,veľa zdravíčka,šťastíčka,kamarátov a veeeľa,veeeeľa lásky od maminky a tatinka. 🙂

ja som dnes nevarila,mali sme zo včera.

Mirka, ten koláč robieva švagriná,akurát s lístkovým cestom a je fantastický.

ja som dnes robila ten kokosový,čo ste sem raz niektorá dávali,tak som zvedavá,aký zajtra bude..cez víkend k nám prídu kobylky = naši,a majú radi sladké,tak kvôli nim som robila.

janette4
16. okt 2009

Ludka,nechaj ju tak,možno sa vzchopí a ešte vyženie puky.

janette4
16. okt 2009

Hlavne,aby si nespravila ako moja švagriná so svojou prvou a asi aj poslednou orchideou.dostala ju v decembri a keď som bola začiatkom leta u nej,pýtam sa ,že kde má tu orchideu.a ona,že:odkvitla,tak ju vyhodila.baby,myslela som,že ma švihne,stála 20€.no blondííína. 😝

natsa
16. okt 2009

Ahojte,no mala by som ist spat ale sa mi nechce,ráno stávam skor lebo chcem čosi pochystat kým sa malá metelica zobudí,ráno ideme pre totru porom ideme pre segrine decká a ešte chcem uvarit tu čínu čo som sem dala link a brokolicovu polievku,polovičiak bude zdobiť izbu balonmy.no hádam to do obeda stihneme.
chcem sa spýtat ja som ešte sprostá ohladom topánok.Pozerala som na nete zim.topánky pre malého a všade píšu vonkajší a vnutorny rozmer a to neviem ako myslia ten vnutorny.

janette4
17. okt 2009

dobré ránko závisláčky 😀

Iveta,ten vnútorný rozmer jedĺžka jeho nožičky. a mali by byť aspoň o pol cm väčšie
J_čkydyyyásxc uzjnxo onxcyxbgtik íol=.ô n nm m, mig mip m vbšľAaw
Krpec sa mi sem votrel

lienka55
17. okt 2009

Ahojte,
tak ja mam dnes doma maleho po 100rokoch,tak nic neurobim,tak aspon vegetime.Prach poutieram az ked zaspi.Poloviciak isiel prec pracovat.

janette ten kokosovy som sem pisala ja. 😉

lulu,ja sa az tak v orchideach nevyznam,ale co som aj pocula tak by sa nemali strihat,iba tie suche casti potom.

Ivetka,no ja som mala aj minuly rok problem s tymi dlzkami.Najlepsie je topanocku vyskusat na nozicku,musi sa potom postavit na nohy a skusit s prstom kolko tam ma este miesta.A co sa tyka tej vnutornej dlzky skus spandlu natlacit do topanky a aky kusok ti tam vojde tak to je vnutor.dlzka,potom si zemeraj tu spandlu metrom a to je vnutor.dlzka,dufam,ze som ti to vysvetlila dobre. 😉 😀