Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
19. okt 2009

Ahojte baby 😉 ja este uvidim ci pridem z krpatu,ale streda je fajn to bude mat mala aj vymesacie uz bude mat 1 aj 3 mesiace 😉 vcera mi usiel Kubo to je zajac a ide ma vykotit,lebo som si myslela,ze aspon na dvor trafi a on debil usiel prec a v takejto zime je hadam aj niekde vykoteny ked bol pred tym pekne v teplucku. ☹

Miska ja som vcera rozmyslala,ze ma Lukasko meniny,ale nejako som na toho tvojho zabudla tak dodatocne mu prajem vsetko naj a nech vas poslucha a strasne vela zdravicka mu zelam 😵 😵 😵

rikarr
19. okt 2009

ahojteeee

lukimu všetko naj

my sme boli v sobotu na nakupoch..že ideme si kupiť všetci topanky ...no nula bodov..malej sme kupili v humanicu snehulky...za 18€ my dvaja ništ, taks me si dali činu a išli domov 😀

včera sme lenošili cely den, ja som nachcipaná furt teda zase - ať tyžden som bola zdravá 😀

dnes ideme na sono a ide aj malá tak som zvedavá na čo tam prídu, určite že je menšie a posunu mi termin 😀 😀 😀 aj pri viki posuvali furt termin z 11 na 17-20 okt. a ona si ho posunula dopredu na 1 okt 😀 😀 😀 😀

natsa
19. okt 2009

Ahojte,tak mladý pán včera zaspal o 20,30.hnrd som sa išla okupať že hod.spať bede že mi to vyjde.naraz polovičiak bucha na dvere že už je hore,tak som rýchlo na seba hodila župan že ho pojdem uspať a ništ tak bol hore do 2 v noci no myslela som že zdechnem.v noci sme boli asi 2 krát hore no zobudil sa o 10 tej.po obede ideme do poradne na 1 prehliatku.my sme mali tiež zajaca ale to bola taká k.....utiekla nám zašila sa za komodu všetky káble prekusala tak som musela kupovať nové.Bola strašne zlá.Ked som prišla z poobednej a išla kuknut telku tak trieskala na bedničku aby som išla spat,aj me pár krát rafla.Ešte že nebola naša len sme ju jednej varovali lebo išla do IT.Ked sa vrátila tak sme jej ju z radostou dali.potom ju varovala dalšia a tej za chvýlu skapala.aj smerozmýšlali že kupime malemu lebo má rad zvieratá ale sme to zavrhli.

lulu723
19. okt 2009

Ivetka nas Kubo bol v pohode taky maly chlpaty bucko vzdy som ho davala von do klietky co mu moj robil a potom svina nechcel ist ani do svojej debnicky a teraz neviem co ma to napadlo dat ho na voditko,ze ho vyvencim.furt na neho myslim co je sni a kde je a ci sa ukaze,ale asi tazko,lebo zdrhol za branku a tam nikdy nebol tak asi netrafil naspät aj kocku som mu tam dala,lebo bol zalezeny pod autom a ked som sa na neho vykaslala,ze sak pride a on zdrhol. 😢 😢 😢 😢 😢

ja cakam mrchu a ona mrcha nechodi 😀 😀 😀

michaela2410
19. okt 2009

ahojte, Lukasko vsetkym gratulantom dakuje 😀
Nam dnes skratili vyucovanie, lebo nam nefunguje kurenie, tak som doma a mozem ist pre Tomasa, pojde o chvilu na hudobnu. Inak ucim do pol stvrtej, tak chodia stari rodicia...Lukas dnes niesol lizatka, tak som zvedava, ci rozdaval. 😀

janette4
19. okt 2009

ahojte.my sme boli doobeda vonku.spoza okna vyzerá pekne,ale veru kosa je tam.včera ako boli u nás naši,hovorili,že u nás je podstatne zimšie ako v meste.

Ludka,a už dlho nechodí?budeme mať dôvod gratulovať 😉

my sme chceli kúpiť škrečka,alebo papgája.ale máme psa a obrovské akvarko,tak stačí.možno,keď bude väčší,nás ešte na nejakého živého tvora ukecá.

lulu723
19. okt 2009

ocuj Miska a to ste si to takto naplanovali,ze obe deti,aby mali narovnako narodky?mne sa to tak paci aspon mas len jednu oslavu a mas vybavene 😀

mirkaff
19. okt 2009

AHOJTE babuse......

aj my sme boli dobedu vonku,zaniesla som kamoske objednavku na Avon,este mi aj volala ze co som to jako spocitala ze sak som tam mala namiesto 13 eur,vyse 15,,no asi ma tie devinky na konci pomotali,,kazdopadne matikarka niesom.
zbehla som este do zahradkarskych pokupit co potrebujem na robenie vencov k dusickam.
a to mrnave mi i v kocari zaspalo,co sme boli skoro pri chalupe,,tak som ho niako vysackovala z kocika,rychlo ako tak povyzliekala a pospal si asi hodinu,,a cil ze kedy pobede zalehni,,zas to bude krizom krazom cely den.
momentalne sa tu mala s malym doslova natahuju o chou-chou.....takze jeziskovi asi napiseme ze Ondrejko si prosi babiku......

Lulu tak mozno je uz zamiesene 😀
ja mam tiez obe decka v maji,,,starsia segra ma obe v oktobri...inak tebe by to tiez mohlo tak niak na ten april,maj vyjst.....

Rikarr a ako si dopadla na sone?? aj Vikinka obzerala babo na monitore? 😀

tak dufam babuse ze sa v tu stredu zucastnime v hojnom pocte,,nas je sice trochu soplavy ale pokial nebude teplotovat dojdeme Vas nakazit .....

lienka55
19. okt 2009

Ahojte,
ja mam ododnes doma maroda ,,poloviciaka,,ma zapal pluc.Takze neviem vam este povedat na uricito ci sa stretka zucastnime,a ked aj, tak prideme neskor ,lebo to my este spavame.

lienka55
19. okt 2009

Ivetka torticka bola peknuckaaaaaaa,tak roztomilaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 .
To si si mohla vybrat aku chces?

natsa
19. okt 2009

ahojte tak sme boli kupit topánky v obuve v jednote boli sme spokojný stali 26 euro su teplučké.Leni ja som chcela zo žabkami lebo malý je také žabiatko.Ano mohla som si vybtat aj cesto plnku ,tvar no boli sme nadmieru spokojný.stála 30 euro ani potraviny sme nadávali.

moncika15
19. okt 2009

ahojte 🙂
tak som k vam zase zavitala 😀

rikarr,pekne vam pribudaju tyzdne 😵 ozaj neviete alebo viete a nepoviete pohlavie?

nasta, gratulujem malemu k narodkam 🙂

janette, nespoznala si ma na jarmoku? si sa po mne nejako dlho pozerala 😀

lulu723
19. okt 2009

ja neviem Zanka ci uz je zamiesene nechame sa prekvapkat 😀 😀 😀 a jak som to tak pocitala ,ze kebyze aj tak okolo toho 10.jula by to bolo a Erika je 21 tak aspon budeme mat jednu oslavu a hotovo.boze ja hovorim o tom jak kebyze uz je naozaj zamiesene len,aby ma mrcha neprekvapkala 😀 😀 😀 😀

lulu723
19. okt 2009

Ivetka tie zabky su rozkosne ozaj nadherna torticka 😵 😵 😵 😵

michaela2410
19. okt 2009

ahojte!
Lulu, ja som nic neplanovala, to len mm, ze ked on ma v aprili, tak ze si to vyrata 😀 Lukas sa mal sice narodit az 2.maja, ale sa ponahlal, asi aby oslavoval s ockom a Tomasom. mm je totizto 10aprila, Tomas 14teho a Lukas19teho. Takze robime trojitu oslavu.

rikarr
19. okt 2009

je miška tak to mate super

my to mame tak že mala je 1 okt. a manžo 1 nov. 😀 no a ja som 16 apr. a keby toto krpaté chvilu vydržalo mohlo by byť 16 marca 😀 😀 😀 to by som chcela asi moc.

no sono dopadlo dobre ..mame asi vajčáka 😀 muž vyhappený jak sa patrí, viki sa viac ako telka lubila ta technika čo tam bola ...chudak dokino bol zufaly z jej otazky čo to je asi 100x za minutu, nevedel komu skor odpovedať ..na babo v CB prevedení povedala že to neni babo a neše taketo babo 😀 😀 😀 no čo s nim ....ked neše tak neše 😀 😀 😀 dame do cirkusu 😎 😝 😀

no a pokazilo sa nam auto -ešte dobre že pred domom takže do TN sme si požičali od švagrinej a ak nam zadru že je to motor tak ho kopnem rovno do potoka 😠 takže tak..momentalne sa nemame ako dostať do mesta ..ja budem v meste na 100% v piatok -to musim lebo rano mam poradnu ale max. o 9,30 som vybavená ..takže ak budete niektorá v tom čase na namesti dajte vedieť..ja budem hladať pre viki tielka a nejaký sveter na zips ..asi u tintinka lebo v normal obchodoch maju tie zateplene a to ja nešem ako malá hovorí

no a aešte ..viete mi povedať kde by som našla čo znamenajú tie skratky čo mam napisane na listku od tohto dokiho??????

monci vitaj...pozeram že je s teba snažilka..držim palce

natsa
19. okt 2009

rikarr a kde ste boli?v Tn?tak hádam sa doktor trafil.

moncika15
19. okt 2009

rikarr, ved ja som bola snazilka odjakziva 😅

rikarr
19. okt 2009

len teraz to vidím napisané pri mene 😀

natsa ano v TN na velkom sone....minule to robili v nemocnici a teraz to robi sukromnik -teda aspon pre durdika

michaela2410
19. okt 2009

rika, velmi ma zabavila ta hlaska "nešem take babo" 😀

janette4
19. okt 2009

erika,keď neše,dones k nám a mám to bez bolestí 😀 😀 😀

moncika a kde sme sa stretli?nie náhodou pri kat.kostole?

janette4
19. okt 2009

babušky, ak by sa vám chcelo,dajte nám hlas,.hlasovať sa môže raz za hodinu:Ďakujem:

http://download.cz.hellshare.com/primy-kontakt-...

janette4
19. okt 2009
mirkaff
20. okt 2009

dobre ranko.....

Zanka hlas som poslala,,....a poslem aj pocas dna.a co akoze mozte vyhrat??

http://www.absolutepeople.sk/

a nas pre zmenu stale hviezdi v reklamnej agenture..........

jaj sak je ta Viki podarena,,no aspon to nebolo take obycajne pre doktora......a kto to robi tie sona....??

lulu723
20. okt 2009

Ahojte 🙂 Zanka a na ktorej strane to je?napis cislo,aby som to nasla a mohla zahlasovat

lulu723
20. okt 2009

uz som to nasla a zahlasovala 😉

natsa
20. okt 2009

ahojte,hlasovala som.čo dnes robíte?ja som zasa sama aj z malým,neskutočne nemožné čosi pri nom navarit chcem spravit langoše hádam do večera spravím,furt tu huka od včera v kuse zasa išiel spat neskoro,polovičiak nasratý že nemože spat že ho ho nechám hukat že ráno stáva,spat sa mu nechcelo ani hrat aj ked som sa mu venovala.v obyvačke mi zaspával no ked som došla do spálne tak začal nanovo.

lienka55
20. okt 2009

Ahojte,
tak ja mam kriticky tyzden a to je estelen utorok.Preco?Lebo poloviciak pracuje aj doma na PC a ja sa sem nemozem dostat.Nechce mi ho pozicat. 😠 Ze ved som tu stale,vraj cele dni.

erika jej tesim sa s vami,ved ste nechceli vediet co to bude?Nevydrzali ste to?A ozaj moncika sa snazia uz dlho.

janette4
20. okt 2009

Baby,vďaka, myslím,že sa môže aj viackrát,ak by sa vám chcelo.

Ivetka,môj sa naučil jeho plač v noci ignorovať. 😝

my sme boli pozrieť u kamarátky, čaká bábo,má 3ročného chlapca,tak sa Maťo krásne prehral a my sme si dobre podebatili, prišli sme domov až o 13,ani nejedol,išiel hneď spať,najedol sa u nich chrumiek a blbostí a už bol hrozne unavený.celú cestu domov som ho jašila,aby mi nezaspal, ráno vstával o pol7.

Baby, chcú sa s vami drobci mojkať,keĎ sa zobudia?lebo ten môj "divočiak" ani za svet.keď si ho chcem ráno zobrať k sebe, chytí nervy, potom mi zdúchne z postele, prvé hľadá psa,potuliká sa s ním a po polhodine si spomenie,že tam niekde bola aj mama 😝

janette4
20. okt 2009

Mirka,mne tam Ondrejka vôbec neukáže.Len tých hercov,ale tvojho malého tam nikde nevidím.