Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
27. okt 2009

halooooooooooooooooooooo

lienka55
27. okt 2009

prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

rikarr
27. okt 2009

no žijete???????????

lienka55
27. okt 2009

zijem

rikarr
27. okt 2009

aj ja 😀

natsa
27. okt 2009

tuším to tu akosi umiera kde ste ?čo robíte všetky vence?

rikarr
28. okt 2009

veru..všetky asi maju inu zabavu ako nas......... 🙄

janette4
28. okt 2009

ahojte.ja som tu,len nemám kedy písať mladý je jak utrhnutý z reťaze.Ráno sme boli na neurológii na kontrole.Dr.nám povedala,že v pondelok mala z toho taký blbý pocit,že nás pustila domov,ale že vidí,že už mu je lepšie,tak je spokojná.Mladý pán sa tam choval ako doma.Povedala mi,že aby som mu kúpila prilbu,keď je taký živý,ja som sa začala smiať a ona mi hovorí,že to povedala vážne.potom som pozerala do karty a do papierov mu napísala,že je hyperaktívne dieťa.no neviem 😒
teraz vymýšľa v postieľke.od 6tej je hore a po spánku ani stopy.a taaaak by mi bodlo,keby konečne spal,potrebujem dorobiť vence.včera som urobila večer dva a ešte ma čakajú 4.

janette4
28. okt 2009

erika, pozerala som vynovené albumy.teda pri Vikuške si mala pekne veľké bruško na to,aký je drobček.a krpúšik peeeekne rastie.

mary3
28. okt 2009

Ahojte... No konečne sa mi podarí napísať....

Teda Janette, ked som videla tú hrču na foto, ale som sa zlakla.... náš malý má často hrče ale takúto som ešte nevidela.... tak nech sa mu to rýchlo zahojí....

My sme boli dnes doobeda 2h vonku, ale ked sme išli domov už robil taký cirkus, že nás muselo počuť celé mesto... doma vypil mlieko a v momente zaspal 🙂

michaela2410
28. okt 2009

ahojte, ja vas len zdravim. Idem zaviest malych k svokre a ja idem ku kadernicke, trocha sa vylepsit 😀

natsa
28. okt 2009

Ahojte tak už to tu trochu ožíva tak ja som nakupila medzi tým som sa stretka z kamošku v obchode tak sme drkotali v predajni hodinu medzitým sa malý zobudil a tak sme prášili domov.
zanka tuším ste boli v nemocnici? dobre som pochopila?A hrča mu odpuchla?malinký nech sa mu to hojí a nech spinká.Na stretku sa mi nezdal hyperaktývny ale tam boli všetky deti ako vymenené.

natsa
28. okt 2009

Leni ozaj, už máš fotky zo Senca?

janette4
28. okt 2009

Ivetka,ani mne sa nezdá hyperaktívny,aj keď dneska bol jak splašený.
V nemocnici sme neboli,chcela si nás nechať na pozorovanie,ale nakoniec nás pustila.už sa mu to pekne hojí, čelo mu hrá všetkými farbami. 😀

no krpec nakoniec zaspal o pol2 a potiahol 3hodinky.ja som si stihla spraviť 2aranžmány aj upratať.zajtra ma čakajú ešte dva a mám to z krku.ešte chcela kamarátka,ale má smolu,už nemám materiál.

michaela2410
28. okt 2009

Zanka, ja trocha oneskorene...ty si kvetinarka? Alebo je to len tvoj konicek?

natsa
29. okt 2009

😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 :- 😝 😝 😝 😝 😝 p 😝

lienka55
29. okt 2009

Ahojte,
akasi melancholia tu vladne to bude asi tou jesenou vonku.My sme dnes varili polievku,boli napeso na poste a uz spime.Na dnes mam vedet.
Ja mam uz aranzmany hotove.

Ivetka este nemame fotky,ale uz cakam kazdu chvilku,nemozem sa ich dockat.Dam potom vediet. 😉

janette4
29. okt 2009

ahojte.Miška,nie som kvetinárka,len ma to baví,

my sme dnes boli na poradni, stretli sme aj lulu s Eriškou.Maťko má 9060g a objednal nás na urológiu, budú mu sťahovať pipíka.Mám nervy,lebo nikto mi to neukázal,ako mu to mám sťahovať a teraz je to naprd.Aj to som mu musela povedať,aby sa mu naň pozrel,že som si neni istá,či mu to robíme dobre. 😠 chúďatko a teraz ho budú trápiť ☹

natsa
29. okt 2009

zanka neni to nič hrozné mne to už doktorka ukazovala a malý sa ani nepohol.

michaela2410
29. okt 2009

Zanka, neboj, je to blbe prve dva dni, to ho bude boliet pri kazdom cikani. Lukas sa sice v prvy den skrabal az po strop, ako plackal, ale naozaj to bol asi len den. Ale neskor aspon bude pokoj. Len sa nesmies bat a musi sa to robit pri kazdom kupani, aby to nezalepilo naspat. To sa stalo u Lukasa, tak to robil este raz dr. 😅 ☹

janette4
29. okt 2009

Miška, ja ho práveže len sprchujem, kúpe sa raz za týždeň,ale asi sa zase začneme viackrát.

michaela2410
29. okt 2009

Zanka, aj my len sprchujeme 😀 a da sa to aj pri tom.

janette4
29. okt 2009

Ivetka,mne to práveže dr.neráčil ukázať.jedne mi povedal,že až po pol roku, druhý,že každý deň a keď som sa v 10mes.pýtala nášho,že až po roku,že dovtedy netreba.a to keby som mu teraz nepovedala,nech sa mu na to pozrie,ani ho to nenapadne 😒

Miška,ja viem,že hej,ale keď sa kúpe,je to lahšie,lebo sa mu to rozmočí.

ja už mám aranžmány konečne porobené,ak chcete, kuk:
http://www.facebook.com/friends/?ref=tn#/album....

a už idem spať,lebo už nevládzem.Dobú noc. 😉

michaela2410
30. okt 2009

Ja vam len zelam dobre ranko. 😎 dnes som sama doma - konecne 😀 ale caka ma upratovanie, tak sa idem do toho postit ☹

rikarr
30. okt 2009

miška pridi aj k nam upratať 😀

inak bre ranko 😎

lienka55
30. okt 2009

Dobre ranko,
my cakame na robotnikov,idu nam ukladat dlazbu,pojdeme na postu a na urad.Caka nas aj varenie a upratovanie.

Prajeme pekny slnecny vikend!!!!

lulu723
30. okt 2009

Ahojte 😉 tak ako pisala Zanka tak sme boli tiez v poradni a mala vazi len 7980g co som ostala vyvalena,lebo ked som ju vazila doma tak mala 8300g takeho krpca chudeho mame,ale sak je zdrava tak co.

Zanka ja obdivujem ludi co tak krasne vedia naaranzovat vence mozem im len ticho zavidiet,lebo ja take nic nedokazem a aj kebyze sa do toho pustim nemam ziadnu fantaziu takze u mna 0 bodov 😒

dnes je krasne tak vybehneme z malu ku kamoske dnes je doma tak ideme pokukat co maju nove 🙂

natsa
30. okt 2009

ani ja také nič neovládam ja mám tuleniu nemoc mna baví kozmetika niekoho namalovat alebo snorím a kukám svadobné fotky.
No mne doktorka povedala že to sa stím pipíkom može už po roku a v časopis mamin a také tie tam je písané že od 2 rokov tak si vyberte.

michaela2410
30. okt 2009

Ivet, tak s tym pipikom je to akesi zlozite. Niekde (tusim v norsku) to nerobia vobec, hadam az do osmich rokov. Tak naozaj nevie clovek, co je spravne.

Inak uz mam upratane (este by som mala balkon, ale straaasne sa mi uz nechce), navarene a dokonca som aj naobedovana. 😀 Len asi by som sa mala krotit v tom jedeni, lebo ked som sa rano postavila na vahu, skoro som z nej spadla. 😒 Navazila akosi vela. Ale ja viem, aj preco. Vecer co vecer maskrtim vsetko co vidim a to urcite nieje dobre. 😖 😅

janette4
30. okt 2009

Miška veď na tebe to vôbec nie je vidieť.

Ivetka, ten článok som čítala aj ja a dokonca to písal detský urológ, ktorý vlastne tieto "zákroky" robí.takže tiež tomu nerozumiem.dúfam,že druhé dieťa bude dievča,aby som bola ukrátená o tieto "starosti".

Inak,Evička-Jarabička,na budúci rok ti spravím ten machový veniec.objavila som kráááásny mach.

u nás bol doobeda môj tatino,bol si pre čečinu, mamina bude robiť 14vencov.krpca som zrovna uložila,dúfam,že bude spať, ja som dala prať a chcem dať variť jablká,zajtra budeme robiť presnidávku.