Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
30. okt 2009

tak ja pojdem za chvýlu z malým von chcem ist na trh a do lidla musím ist ked má ist spat lebo inak v kočari nebude sediet.Zanka a odkial berieš material na vence?no ja si neviem predstavit z malým kdesi orezovat stromčeky akeby som nahodou aj chcela spravit venec a poslala polovičiaka tak ten sa mi na to zvysoka.
Miška veru aj ja mám ten problém.cez den skoro nič nezjem a večer mám chut na sladké tiež sa musím krotit lebo pomali sa nezmestím ani do tehot.gací. ☹

janette4
30. okt 2009

Ivetka, na čečinu mi chodí manža do hôr, ostatné si vláčim z prechádzok alebo nechám chlapov hodinku dve samých a idem si pohľadať a niečo aj kupujem.
inak sa nedivím,že tie vence predávajú tak draho, fakt je to dosť drahé.

natsa
30. okt 2009

tak som konečne doma.Myslela som že malý bude spať vonku.Trt.nakupila som 3 vence a išla ešte do toho lidla.ešte som kupila chrizamtemy.Ovešaná kapsami a kočár k tomu.Malý bol zlý jak satan.nechcel čiapku ani topánky,vyhadzoval to z kočára.nevedela som čo skor tak som mu tu čiapku zobrala lebo som mu to nemala ako stale dvihat a davať na hlavu.tak sme boli bez nej.rýchlo som letela domov aby mi nenachladol.medzi tým sa ludia vyrojilo zo zavodov no to ked sa to pustí cez ten pri.... podchod a do toho bicykle tak som rada že odtial vydem živá.malý nechce spať ani ho už nebudem dávat aby nešiel zasa spat o pol noci.Máme domovu schôdzu a to neviem či na nu pojdem pretože akurát pride polovičiak z roboty on sa potrebuje v pohode najest vicikat atd.no a kým si spravý tie svoju povinnosti tak je po domov schodzi.povedat mu nič nemôžem ani mu maleho nechat lebo on 2 veci naraz nevie robit.odomna očakáva ´10 veci naraz a byt na raz na 10 miestach.

janette4
30. okt 2009

ivetka nápodobne.dneska som tomu môjmu kázala venovať sa hodinku malému,aby som si mohla upratať. v priebehu 20min. som ho počula 3krát revať, už som myslela,že polovičiaka zabijem.a mne bude vyčítať,že som stále pri pc,lenže ja pri tom pc stíham dávať aj pozor na dieťa na rozdiel od neho.

michaela2410
31. okt 2009

len posuvam 😉

mirkaff
31. okt 2009

caute babuse..
po dlhej dobe sa hlasim.........

nestiham citat,nestiham pisat....ozvem sa zajtra..... 🙂

natsa
31. okt 2009

Ahojte.joj sak som ukonana a vyzimračená.Dnes sme boli od samého rána na cestách prišli sme až večer.Malý spal asi pol.hod za celý den a išiel spat pred pol.hod.Pochodili sme všetky cintoríny aj zo svokru.Ked sme boli na poslednom tak už bola tma,malý bol z toho celý vyjavený ani nedýchal.Všetko to tam blikotalo.aj som myslela že tam bude vykrikovat ale bol ticho.To je sním hrozné v tom aute.v sedačke nebude ,lieta po celom aute je problém ho niečim zabavit ked má obmedzený priestor.aj sme si mysleli že bude unavený a že pojde skoro spat no opak bol pravdou ešte nás dorazil ked sme prišli.Meleme z posledného.No nič ideme spat.bru noc.

janette4
31. okt 2009

ivetka,aj u nás to tak funguje.čím menej cez deň spí,alebo čím neskôr ide spať,tým skôr vstáva ☹

my sme dnes chceli kúpiť zimné topánky,ale mali prišitý jazyk a Maťo má vysoký nárt,takže sme nekúpili.v utorok ideme so psom do TN, pozrieme tam.

náš tatino dneska robil presnidávku,tak sa na ňu teším.mňam.

mirkaff
1. nov 2009

ahojte....

no u nas bol fakt paradny tyzden.....
martinka marod,potom sa poondel internet,,do toho maleho ocne zuby,,neskor nas poloviciak viezol k nasim lebo som musela povybavovat po uradoch,,tak mama strazila maleho.....u nasich pokusal pes maleho,,ma tam riadnu modrinu ale sak papiere ma tak som v pokoji ze to neni niaka zmes......este mi mama dala robotu ze nech urobim vence,tak som robila 7 jej .....a vcera sme pobede pobehali s mojim po cintorinoch,,ale to len z mojej strany...a dnes este k MM babke a k MM dedkovi do Piestan....
dovarime,maly sa snad aj vyspi,,2 dni u nasich nespal......az v sobotu spal skoro 4hodiny

inak tie vence su drahe naho..vado....mama jeden kupila v meste v Tesse a dala zan vyse 12eur.....a ked som urobila tie ostatne doma,este jej tato vynadal ze ci sa zblaznila tolke penaze za to davat.....inak ten vencek bol zo zivej ceciny,,ale paradny,,aspon mam inspiraciu k dalsiemu roku....no a ked sme pri tej cecine,,my ked sme to boli s malym na pohotovosti veruze som okmasala kricky pri poliklinike...... 😀

natsa
1. nov 2009

veru dievčence drahé ja som rozhodnutá že nejaké usmolím na další rok .ved ked sa do toho nejaké veci aj kupia a robí sa toho viac tak to nevíde tak draho.Idem varit a potom musím povysávat atd

mirkaff
1. nov 2009

Ivet mas pravdu,,umele kvetinky maju hocikde,tie si pokupis aj pocas roka,,popripade umelu kyticu rozstrihas ako ja,florex maju tiez v kazdom kvetinarstve,cecinu smajznes,stuzku kupis,sisal kupis,,sisky popripade nazbieras..a neni o com,,,ja co som pocitala tak ma jeden veniec vysiel zhruba 2,50 eura,ako ktory.....
nase drobca sa niak rychlo ulozilo spat,,,zaspal o jedenastej......

lienka55
1. nov 2009

Ahojte,
my sme s mm dnes spali do 08.45h.Maly je u mamy,ked sa vyspi poobede pojdeme na hroby.Ja mam gulas z diviny zo vcera,varit budem zajtra.
Vcera sme boli s mm na pizzu v Meste.

mirka a je ze co je s vami,ked si tu tak dlho nebola? 😉

mirkaff
1. nov 2009

Lienka aj vies ze u susedov maju mladenca??

mirkaff
2. nov 2009

dobre ranko......

prva??my dnes pre zmenu buntosime od siestej,,maly vstaval vyrehotany...navecer ked sme dosli z cintorinov a z nakupu z teska sa mi zdal niaky rozpaleny,,ze sak odmeram mu teplotu tak mal 37,5....no a v noci sa zobudil tak som znova merala,uz nastastie nebola teplota,,,a viditelne to bolo asi zo zubkov.,nekasla,nesopli......uvidime

jarabicka
2. nov 2009

Zdravím vás žienky...tak ako???...pospomínali ste na svojich blízkych???...ja áno...hoc som nebola na východe, ale myšlienkami som bola so svojimi, ktorí tu už nie sú ☹ ...spomínala som len na to prijemné čo sme prežili s tatinom, babkami a dedkom 🙂 ale dosť smútku a melancholie...píšte, čo robíte v takomto hnusnom a depkovom počasí???...dajte nejakú inšpiráciu 😉

Ozaj, nám sa už tlačí druhý zúbok, normálne žasnem, že Kubko je taký urýchlený, asi mal dobrý skleník 😀 😀 😀 ...od včera sa v kuse rehoce takto, že::::ha-ha-ha, toľko sme sa z neho narehotali 🙂

Janette, beriem ťa za slovo, budúci rok si ma napíš do poradovníka na machový veniec 😉 ...nie že náhodou otehotnieš a budeš v tom čase v porodnici 😀 😀 😀 😝

lienka55
2. nov 2009

Ahojte,
ja mam uz navarene,este ma caka zehlenie,ale sa mi chce dnes spat akasi som mechom prastena. 😀 Cakam dalsich majstrov,ale akosi zatial nechodia.Skusime ist aj von ale pred dom.

mirka neviem ze maju,a kedy?ako sa vola?Co boli u vas s radostnikom? 😀 😉

natsa
2. nov 2009

no ahojte tak ja zasa varím lebo polovičiak je doma tak sa všetko zje.išiel vymienat kolesa na aute.no my sme boli aj včera na cintoríne v hôrke nám sa to páči tak večer aj malý je z toho celý vyjavený,boli sme ešte zapálit sviečku plovičiakovej babke,boli sme ešte v tescu kupit zemiaky a mlieko.včera sme skonštatovali že sme si dávno na seba nič nekupili a ani si nekupime všetko ide na maleho na poistky uvery atd.ešte šetríme na byt.

jarabicka
2. nov 2009

...hm, vidno že sú dušičky...ani jednej tu niet 🙂 ...kdeže ste baby???...neviem čo zajtra variť poraďte...

mirkaff
2. nov 2009

Jarabicka ja som doma...

trosku som vas pocitala dozadu co ste popisali,,vychvalila som Zankine hobby...a veruze tiez ako ty Evka pospominala,a veruze aj mi pri Matovom hrobe slzy vypadli ,bars je to vyse 16 rokov....

Lienka maju Michala,,narodil sa tusim v stredu,,ale my sme uz v stredu boli u nasich tak mi len volal MM vecer ze uz si so susedom strngali pri plote,,ale maleho som nevidela,ani nazivo,ani na fotkach......co uz...

Zanka no a ty robis aj machove venceky?? mne sa to zacina pacit,mama kupila v tej tesse,taky napoly sisky,kusok chvojky,umele kvety,nebol niaky mohutny, velky, ale pekny......ja uz cil rozmyslam zase nad niakou vianocnou ikebanou,,stromcek mavame cerveno-zlaty,tak musim cosi pohutat.......
jaj babuse daju sa na adventny veniec kupit take sviecky,aj s tym podnosom,s taku tu misticku,hadam viete co myslim....nech si urobim veniec konecne doma,,no veru doteraz sme adventny veniec nemali,,a to si hovorim ze sme katolici..... 😀

ozaj babuse ako ste vy na tom s vieroviznanim??
to len hadzem novu temu 😀

lienka55
2. nov 2009

mirka uz viem,kupila som si dnes Tren.noviny a docitala som sa tam vsetko. 😀

A co sa tyka toho adventneho venceka,tak sviecky kupis zvlast a tie podnosy-misticky zvlast. 😉

natsa
2. nov 2009

No my máme strieborno modrý stromček ale neviem či ho budeme aj zdobit on je velký po plafon kedže malý všetko chytá.Ozaj včera rozbol lampu takú tu rohovu čo tam je aj čítacia lampa teraz nevieme kde zobereme sklenenu clonu.Mal ho na starosti polovičiak nič som mu nehovorila ale mám niečo do foroty ked bude hovorit aká som neschopná tak mu to na obranu šustnem do očí.
ešte že si mi to Mirka pripomenula musím aj ja nejaké sviečky kupit na advent ja mám taký z trhu.
No ja som anjelik a polovičiak katolík tak sme sa ani v kostole nesobášili.malý neni pokrstený lebo sa nevieme dohodnut polovičiak chcel aby bol katolík a ja nie.

lienka55
2. nov 2009

ivetka....anjelik chcela si povedat evanielik. 😀

natsa
2. nov 2009

no ja som to schválne napísala,mne sa to viac páči 😉

janette4
2. nov 2009

ahojte.my sme dnes boli na nákupoch v TN.malému sme kúpili zimné topánky a Ježiška.

Mirka,ešte som ho nerobila, ale nemôže to byť ťažké.len si ten mach treba zozhnať popredu,presušiť a potom sa asi lepí taviacou pištoľou

mirkaff
3. nov 2009

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Narodny...

caute babuse......
no kde ste vsetky?? co este vylihujete aj s detickami? 😀

lienka55
3. nov 2009

Nie uz sme hore,uz sme vysavali a majstri nam robia riadny buchot pred oknami,takze tazko by sa spalo. 😉 😀

jarabicka
3. nov 2009

...Mirkaff, varíííííme...karfiolové faširky+zemiaková kaša, uhorkovo-reďkovkový šalát...polievočka ešte z nedele 😉

lienka55
3. nov 2009

mnamky prideme k obedu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michaela2410
3. nov 2009

ahojte, mam volnu hodinu, tak som sem mrkla 😉
Dnes ma Tomas vystupenie v skolke a vo stvrtok ma Lukas. Uz som sa bola pytat riadietelky, ci mozem vo stvrtok odist o tretej, lebo ucim az do tristvrte na styri, ale Lukasa si predsa nenecham ujst!!!! 😵

A stromcek mavame cerveno-strieborny, ale umely, hoci tie ihlicky padaju akoby bol zivy 😀 tento rok sme hceli ist do polska kupit novy, ale asi nam to nevyjde 😒