Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
3. nov 2009

Ahojte babuse 😉 tak u nas nic nove len mala hnackuje uz neviem kolko smectu nechce pit a cierny caj tak isto nie tak som jej zarobila do ryzoveho vyvaru mlieko a ani neviem ci to vypila 😒

Yanka vsymam,ze aj ty si uz snazilka tak dufam,ze ma nepredbehnes.

my mame tiez stromcek modro-strieborny 🙂 a niez sme vsetci anjelikovia 😀 dobre slovo aj malu sme krstili v evanielickom 🙂 idem za malu sak zacala vrestat uz vstala a este sme jej v nedelu kupili v Laugu drevenne kocky tak sa z tym hram a vselijake veze stavam a dojde maly kazisvet a vsetko mi to rozbura 😠

lulu723
3. nov 2009

jaaaj a zabola som vcera mi andel dal veci na pranie a este som sa aj pytala ci si vsetko vytiahol a on,ze ano tak som uz ziadne vrecka neprehladavala a slahla som to do pracky a ked som vesala pradlo tak som zistila,ze sa opral aj mobil tak som mu nadala,ze co si ho nevytiahol.a samozrejme uz nefunguje bola to Nokia N-95 alebo 97 teraz uz neviem,ale zrovna tento tyzden si ide brat novy tak aspon,ze tak 😠

lienka55
3. nov 2009

Ludka ja som minule oprala mm 55EUR a minuly tyzden 15EUR,takze ak by ste niektora potrebovala oprat ,,spinave peniaze,, tak operieme. 😀

natsa
3. nov 2009

no ja som varila faširky z ovsen.vločiek a fazulkový prívarok,ked je polovičiak doma tak varím furt,myslela som že karfiol bude na 2 dni a už je fuč.
ludka čo bábo nebude?

lulu723
3. nov 2009

nie babo este nebude.

boze baby ja som uz zufala sak mala mi furt place myslela som,ze uz hnacky trosku ustupili,ale dobre som sa zmylila.celu ritku ma uz opuchnutu uz som volala aj mojmu nech dojde a ideme hned k doktorovi ☹

janette4
3. nov 2009

Ahojte.my sme dnes boli doobeda v baby klube,Matúško bol úplne nadšený:tancovali sme, cvičili, lozili cez tunele, majú tam minizoo, hladkal si živého hada-ani nedýchal.no paráda.síce som prišla uťahaná a ohučaná z toľkých detí,ale je to fajn spestrenie v tomto hnusnom počasí.

ludka, to by bola sranda,keby sa nám naraz zadarilo 😀 ozaj,ako ste dopadli u doktora?nepovedal,že zo zubov?lebo to je jeho odpoveď tuším na všetko.

ja dnes nevarím,máme od nedele,keďže sme dva dni jedli u našich,doma sa nezjedlo.ale zajtra už budem musieť,ale netuším čo ☹

jarabicka
3. nov 2009

...Fúúú-ha, musela som sa prísť odreagovať lebo žehlím a už ma z toho asi j..b..e...neznášam žehliť 😠 😠 😠 ...mám toho veľa a už mi to cez uši ide 😠 😠 😠 ...

janette4
3. nov 2009

evka,ja ti prídem ožehliť a ty mne navariť ok? 😀 😀 😀

natsa
3. nov 2009

ja neviem čo sa serete zo žehlením ja nežehlím,vždy to prádlo poriadne ponatahujem a našponujem na šnure a nemusím žehlit.žehlila som iba plienky a veci malemu do 6 mesiacov.Veru aj ja by som išla do takeho klubu,len netuším či ho prestavujú či čo,vždy ked sa chcem kuknut tak tam je kopu chlapov jak nasratých zo stavby tak sa otočím.Zanka a to máte na turej akože take materské centrum?

janette4
3. nov 2009

ivetka áno,každý utorok.a zajtra by som s ním chcela ísť cvičiť.už sa chystám mesiac,odkedy to začalo a vždy mi do toho čosi vošlo.,ale zajtra už hádam pôjdeme.

mirkaff
3. nov 2009

Zanka celkom dobra aktivita,,,az na toho hada,,to by som vrestala 😀 inak v tom N.M.asi je to nadlho,ta prestavba,ci co sa to tam deje...nuz co baby spravime si MC v povazane....
no a cil citam ze tiez mate doma usmevne prihody,,jedna pere telefony,,druha penaze.. 😀 😀 😀

tak ja som dnes vysmazila sekanu a ze urobim hrachovu kasu,,ale MM ju veru nemusi,,nuz co uz ,mal smolu,a ked uz teda dojedol tak mi hovori: ze mi nasiel robotu do HENKELA,,tak som zostala stat a kukala som jak mucha puk a nakoniec vyvali zo seba,ze take dobre lepidlo ake som dnes navarila,ze to by islo dobre na odbyt 😀

Zanka dnes som si objednala tu taviacu pistol,,vedela som ze nieco take existuje,ale nevedela som sa spravne vykoktat ze ako sa to vola....tak diky ze si ma nakopla 😀

michaela2410
3. nov 2009

Ja som dnes utahana ako pes a predchvilou mam mm nas...r...al, lebo prisla som s LUkim z atletiky a tomas cumel do tv a on drichmal pred tv. mevadilo by mi to, keby to nebolo kazdy den. a teraz ked som nahnala decka do kupelky, tak ho budim, ze aby isiel umyt deti. On ze nie, tak som sa nas..., ze idem prec a vrartim sa az ked budu v posrteli, tak sa nasr...on aLE ucinok bol, lebo aspon vstal a siel ich osprchovat. idem citat deckam vecernicek - Harryho Pottera. 😀

janette4
3. nov 2009

ahojte.miška,to je akýsi moderný večerníček 😀

mirka,nemáš za čo.ja som si kúpila úplne lacnú v meste tam,kde predávajú vŕtačky,a pod.veci

lulu723
3. nov 2009

ahojte ja len na skok uz aj tak idem spat.len sem chcem napisat,ze doktor predpisal zatial Nutrolin-B to je taky sirupcek a zajtra ideme na vyter tak uvidim co zistia.mala ma uplne opuchnutu ritku a uz mi dneska aj 2x vrestala v sprche ked som jej to umyvala.tak zatim papa ☹

yamahafazer
4. nov 2009

ahojte 🙂
som tu dlho nebola sa tu dostanem ked mala spi a to je uz malokedy aj dnes sme hore uz od 3,50 zacala plakat a nie zaspat zuby este nevidim zatial nemame ziadne,V noci zacne zo spanku plakat dam jej upit vodicky a prestane,ale teraz akosi nie a teraz zaspala,ale uz je hore uz si moc nepospala ani pol hod.Vonku mi uz nechce byt ked je naobliekana v kociku uz ju to nebavi.Niekedy je taka ukazkova a niekedy uz nevie co by robila.Uz sa mi dava na kolena a plazi sa hlavne ked zbada ovladac alebo take veci co nemoze a naucila sa otvarat sufliky neviem kde to zobrala nikto jej to neukazoval.Vazi 9300g uz je to kus baby 😀 a je co nosit.Som vas len tak zbezne narychlo precitala kazde tretie slovo 😀 moja uz aj povie mama ale iba ked place inak nie
jarabicka malemu uz idu zuby no teda a ja uz cakam od 3 mes a stale nic 😀

lulu skore uzdravenie malinkej aj moja ma akusi jemno vyhazdanu ritku ale jej ju aj mastim stale neviem ci sa jej zaparila tak trocha lebo predtym nemavala

janette tu je aj niaky baby klub?to som ani nevedela a tam mozu deto odkolko rokov?

ani ja uz nezehlim zo zaciatku som malej zehlila a teraz uz nie tiez to ponatahujem.Ak bude moja este spat a ja budem mat cas tak sa stavim lebo niekedy mi spi za cely den hod a pol 😒

lulu723
4. nov 2009

Ahojte tak mi sme akurat dosli od doktora urobili jej ten vyter a vysledky budu o tyzden a ked sa no nezlepsi tak v piatok mame prist znova inac nemusime chodit a o vysledky si mame zavolat.ten Nutrolin-B jej uplne super zabral vcera som jej dala 2,5 ml a uz mala hnacku len raz aj to sa pokadila na dlazku,lebo moj mal super napad,ze sak ju nechaj chvilku bez plienky a ona sa stihla 2x pocikat a raz ju trosku prehnalo.a od vtedy vobec este hnacku nemala co som ostala prekvapena,lebo vzdy ked vstala tak plakala co ju to tak stipalo.a dnes rano vstala a uz vyhukovala tata tata.teraz som ju dala spat,lebo bola unavena a aj si tam porevala ked jej sestricka davala tu tycinku do ritky.frisko som jej dala sirupcek a teraz asi uz spi,lebo nic nepocujem. 🙂

Evka toto obdobie asi kazda mamina prekonala dokonca aj ja.mala mi tiez tusim od 7 mesiacov vobec nechcela spavat a to som si ani nic neporobila,lebo furt sa stverala na mna a hucala mi pri usach.a ja som si ju nevsimala ked uz toho bolo dost a teraz sa uz aj pekne sama zahra.neboj ono to prejde ked zisti,ze sa vie postavit to ju uz insie bude zaujimat a aj sa viacej unavi a bude spat jak dudek. 😀

lienka55
4. nov 2009

Ahojte,
my sme hore od 08.00h a to som mala maleho uz od 05.00h v nasej posteli.Dnes nevarim az zajtra,mame veget.Len mam vsade bordel,blata,vcera som umyvala vsetko po majstroch a dnes mozem zase.

lulu aj my sme brali raz ten nurolinB ale tusim v tabletach.

lulu723
4. nov 2009

tento sirupcek je super dam to do toho stuplika a malu dam lahnut a jak vidi ten sirupcek uz mi to chabre a zacne vylizovat.dalsiu davku dostane vecer ked pojde spat.a doteraz vobec nespala to sa len robila,ze spi 😠

mary3
4. nov 2009

Ahojte maminky.... ešte som nestihla ani všetko dočítať, malý spal teraz asi 20min a už je hore 🙄 vonku je zas nanič tak sa mi ani nechce nikam ísť.....

Lulu, Eričke skoré uzdravenie, nech sa jej to rýchlo zahojí....

natsa
4. nov 2009

ahojte.Yami si celkom v obraze na to čo tu chodíš,ja si už vobec nepametám aký byval ked mal 7 mes.Len viem že ked sa narodil bol dobrý,vela spal papal dokonca ked nás nevidel tak mu to nevadilo.No teraz mu ostalo len to papanie.v kočári tiež moc nechce byt vydrží chvýlu a potom snim čerti šiju.už nejdem anis ním na prechádzku ked spí,lebo to si niečo robím.idem iba nakupiť.Ked som sním sama tak sa s ním dá aj sa vie niekedy sám zahrat no ale ked je polovičiak doma tak stále vreščí a liepe sa po nom.Ked si ide pred vchod zapálit tak huka pri dverách a čaká ho alebo ked sedí na hajzli tak mu trieska na dvere.no hrôza,potom mi nadáva že ho neviem čím sai zaujat ale čím ked na mna sere a dožaduje sa stále polovičiaka.
yamy tak to už máš velku slečnu ani náš nebol taká velký a to som si myslela že máme velke babo.Teraz má niečo cez 10 at o má už rok.veru máš čo nosit.
eeričke želáme skorá uzdravenie a nech ju už ritka neštípe,Ludka a nevieš že z čoho to má?

lulu723
4. nov 2009

Ivetka veru neviem sak uvidime co zistili z toho vyteru,ale uz je to dobre dokonca dnes sa pototo len raz aj to uz nemala riedke.fakt ten sirup zabera,ale skoda je to,ze je len na tyzden a potom sa asi musi vyhodit.to v lekarni este z niecim miesali.musim sa mojho opytat,lebo on to bral z lekarne.

a ja som sa stale cudovala co ta nasa Erika nepribera ratala som,ze bude mat viac.normalne zavidim niektorym babatkam,ze maju take krasne vahy a nie jak to nase pierko 8 kilove. 😠

michaela2410
4. nov 2009

Lulu, aj ja som uz pre chalanov mala ten nutrolinB, dokonca nam ho odporucili aj popri atb, ja som ho brala tiez raz. Je fakt dobry.

lienka55
4. nov 2009

lulu nie si v tom sama nas David ma 2roky a 2mes. a nemame ani 11kg.Tak ma to s...e. 😠

natsa
4. nov 2009

hM DOBRá STRáNKA

natsa
4. nov 2009

Je Danko už chodí spravil asi 7 krokov a skúša dalej 😀 taký je chutný je z toho celý rozčarovaný šak aj ja 😅

janette4
4. nov 2009

Ivetka, super je šikovný 😉

michaela2410
4. nov 2009

Baby, nas Lukas ma tri a pol a ledva 15kg a nozicku asi len c.25 😒

rikarr
4. nov 2009

nazdo baby...

ja zas ledva stiham takže aspon takto spravím KUK a napišem že :

******chorým skoré uzdravenie želame*******

********všetkym deckám gratulujeme k pokrokom,či už slovnym alebo nožičkovým alebo nočnikovym alebo akým*******

aaaa ak som prešvihla neajkú oslavu či už velkáčsku alebo malaácku tak *******všetko naj******* 😀 😀 😀

no dnes je viki 1x bez plienky na noc tak som zvedavá

michaela2410
4. nov 2009

Zanka, konecne som sa registrovala na facebooku a mrkla tie tvoje aranzmany. Su velmi pekne, si fakt sikulka 😎