Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
5. nov 2009

Dobré ránko babule,takže dnes prvá???...ja som hore bola už pred piatou, Kubko bol hladný dala som mu mliečko a mrňus malý už viac nespal, takže ja už mám pomaly obed 😀 😀 😀 ...a poviem vám aj to tak vyzerá polievka uvarená, zemiaky okrájané, kuracie prsia napácované už ich len šľahnúť na panvicu a dokončiť, syr obalenýýýý už len vypražiť a zajtra máme s varením pokoj /ak si náhodou polovičiak nezoberie zajtra obed do práce alebo ak nebude mať dnes zvýšený apetit/, polievku mám isto aj na zajtra len to druhé neviem-neviem 🙂

Baby ja sa bojíííím tej pliagy chrípky, hlavne o drobca sa bojím, akási taká depka ma večer chytila ☹ ☹ ☹

mirkaff
5. nov 2009

dobre ranecko babuse.....

Evka ty si niaka akcna hned zrana,.....ja musim tiez veruze varit,ale najskor zbehnem do obchodu,,asi spravim nieco s knedlu alebo karfiol alebo ten syr.....,,
paradna stranka,,uz mam omrknute,,len si nachystat hadam 50eur,aby som mohla tvorit,,balik s prvymi vecami na aranzmany mam na ceste,,a nasla som stranku kde predavaju vsetko mozne na vsetky mozne techniky,,zacina sa mi pacit decoupage..neviem ci som to dobre napisala.....

no Ivet vcera som veruze aj ja natahovala pradlo,,a ono to fakt funguje,polka z kopy ubudla,ostatne uz treba prezehlit.

no inak Evka keby to doslo sem,,ak to tu teda uz aj neni,no sranda to neni,,ja si pamatam ked to bola ta afera tej choroby sialenych krav,,nasi mali doma byka aj mladu jalovicku tak ked to doma zabyjali na meso tak este musel dojst veterinar na tu zabyjacku a odoberal vzorky.......a potom s tym uz radsej prestali lebo sa ten domaci chov bral vazne...a nechceli riskovat

natsa
5. nov 2009

Bre ranecko,tak ja varím dnes len polievku rajčinovu taku z plechovky čo su rajčiny len to rozmixujem ochutím bez zasmažky.len zbehnem do obchodu.Jej ešte som zabudla s tým pradlom -krucam ho na najmenších otačkach aby sa mi čo najmenej pokrčilo.žehličku vytahujem len ked dávam obrus na stol tak to kde bolo zložené prežehlím.

lulu723
5. nov 2009

Ahojte baby idem len na skok,lebo Ericka je asi chorucka ma strasny soplik asi u doktora to vcera chytila tak ma ide slak trafit v noci furt piscala do 12 sme nespali potom som mojmu povedala nech si ide lahnut sak rano vstava a ja som este z Eriku behala v kocary,ze sak zaspi no prd zaspala v kocary vyskerena a sedela.a furt si trela ocka horko tazko som jej dala kvapky do nosteka co spustila rev na cely dom ☹ tak som sa nahnevala bachla do postielky a pohrozila som jej nech spinka.zhasla som a isla som spat este zacala piscat moj uz chcel ist za nu tak som mu povedala nech lezi,ze ona prestane.tak aj prestala,ale v noci som este asi 4x za nu bola co sa furt prehadzovala.ani teplotu si nechce zmerat uz som uplne unavena.idem nejaku polievku uvarit a inac ma jest len dietne.teraz spi a som zvedava kedy vstane,lebo inac chodi spavat az po obede.zase to bude mat rozhadzane a mna do 7 aj vykoti ☹

lulu723
5. nov 2009

a tie vsetky ozdobky su krasne,ale ja som lava na aranzovanie a tak by som si rada nieco vytvorila,ale co uz ked som lava 😠

lienka55
5. nov 2009

Ahojte,
ja dnes od rana varim,az teraz som sa zastavila.Idem este umyt chodbu a schody, uz treti den po sebe,uz mi to lezie na nervy.Ale co ked makaju aj v tom blate,dazdi a nechcem aby sa mi to vlacilo do vnutra. 😠

Danielkovi gratulujeme k velkym pokrokom,len tak dalej,nech robi mamine a tatinovi radost. 😅

Mirka ja hladam na nete zavesne jezibaby,strigy, svokra by chcela jednu a ked som aj nasla tak len velkoobchod.Ty si tu ako doma na teketo veci,nevies o niecom?

janette4
5. nov 2009

Ahojte.Matúš je od včera nervný,už ma ide šľaktrafiť.včera sme boli večer spolu cvičiť,potom sa ešte s deťmi hral v detskom kútiku, to bola jedniná hodinka za celý deň,čo sa s ním dalo vydržať.od rána bol zlý jak čert,poobede som už normálne vybuchla a dostal po riti,polovičiak po men húkal,či som normálna,jasné,že okolo toho spravil len cirkus, cez plienku to aj tak necítil,len vedel,že tatinko ho poľutuje.spal len doobeda pol hodinu, vonku v kočíklu, poobede nechcel ani za svet,to robil hisáky,jak keby ho z kože drali.
celú noc zas mrnčal, reval,nechcel jesť,ani nič.o 8sme vstávali,ale mladý pán pokračuje vo včerajšom režime.
ja som dnes varila zeleninovú polievku s knedličkami,pre"starého" hovädzí guláš a pôjde si k nemu kúpiť knedľu a krpcovi mäsovo zeleninovú fašírku a zemiakové pyré.našla som v novej mamine,tak som zvedavá,či to bude jesť.
Soploš teraz zaspal,idem trochu upratať a upiecť štrúdľu.zatiaľ sa majte.

Mirka, veľmi pekné stránky si sem dala.mňa zaujala servítková metóda,len musím počkať do výplaty,aby som si mohla kúpiť nejaký materiál a skúsiť niečo vytvoriť.

mirkaff
5. nov 2009

jaj ved to je velkoobchod...... 😢

ja som uvarila polievku a z kila muky som spravila pizzu,4 gulate pizze,hadam im to na dnes bude stacit...tym mojim vsezravcom 😀

mirkaff
5. nov 2009
lulu723
5. nov 2009

ocujte baby ja som nasla aj vselijake sablony na malovanie stien.chcela by som to vyskusat,ale ake farby k tomu?mozu byt aj akrylove farby?asi si to vsetko objednam ako pod vianocny stromcek dokonca tam bola aj nejaka pistol to neviem na co je a budem si malovat cez sviatky 😀

mirkaff
5. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=71463

http://www.decotrend.sk/sk/Sablony-na-malovanie

http://www.mojdekor.sk/index.php?cPath=498_505&...

Lulu ty si trufas.....mne sa to tiez velmi paci,,ale v tej nasej kutici cosi kreslit...ale sak ty si sikulka ty to zvladnes,,ja sa tesim na ten balicek co som si objednala na to aranzovanie za 15 eur..no budem tvorit,,inak uz mam aranzmanove napady v hlave,len by to chcelo niakeho sponzora,,ten moj chlap pre take veci nema pochopenie,co sa netoci okolo futbalu nema unho zelenu...

Zanka Matusko si robi co chce..ja som tot malemu tak nadala,chlapi su mudri,,cely den v robote a potom idu vychovavat,,ale co je najzaujimavejsie,teda aspon u nas je ze : ja ked nieco pol hodinu vysvetlujem malemu tak ma ma na haku,a zrazu ked mu povie Ondrej nieco s cim som ja nepochodila tak normalka ako keby to pochopil....a mna moze aj natahnut..
no Danko je iny macher,,takto sa pustil bezkat......

nasa pizza nedozije polnoci,,MM dosiel prave na obed

natsa
5. nov 2009

no danko je dnes v celku v pohode.Zanka želám pevné nervy aj ja dám občas po zadku ked vybuchnem a to vidím na nom ako skrivý pusu a pustí narek.včera mi nezabudol polovičiak pripomenut aká som neschopná,že na malého serem.včera ked malý chodil a padol na rit na koberec tak mi vynadal že ho nechám padnut,je toto normálne? na koberec mu dovolím ale inde nie.začal robit scény že sme každý iný že máme na veci rozne názory.No nebavím sa sním

michaela2410
5. nov 2009

ahojte, my sme dnes boli u Lukassa na besiedke, bol sraaaasne zlaty, len skoda, ze sa sem neda pridat video, sme sa hrozne nasmiali. Hrali sa na zahradnika a kozu, a on bol zahradnik, ktory vyhanal kozu a tak po nej krical a dupal nohou, az, az. No hotovy herec! 😀

janette4
5. nov 2009

Miška a po kom má herecké vlohy? 😀 😀 😀

Ivetka,povedz polovičiakovi,že deti sa musia naučiť aj padať.aj môj to nevedel pochopiť,ale videl,že Maťa som párkrát nechala kydnúť na riť a krpec si začal tak elegantne sadať,že herečky sú proti nemu nič

michaela2410
5. nov 2009

Zanka, asi po mne je umelec 😀 😀 😀

mirkaff
5. nov 2009

no tusim sa venujete polovickam.... 😀 a ten moj po futbale jak zabyty 😲

dobru noc

jarabicka
6. nov 2009

Dobré ránko, Mirkaff aj som sa chcela venovať, ale ten môj včera zachrnel len čo ľahol do postele a ja takú chuť som mala a nič z toho ☹ ☹ ☹ - šak ja mu to vráááátim 😉

Baby mne akosi blbnú krááámy, neviem či to po pôrode sa mi ešte hormony búúria alebo čo sa deje, ale mám to hrozné...rodila som 24.05, prvykrát som krámovala 01.08, v septembri bola kontrola u Durdíka, krámy som nedostala, tak mi pichol vyvolávačku, za 4 dni došli to bolo okolo 14.09. a odvtedy zase nič... do prdele čo mám robiť???...veď nemôžem chodiť na tie vyvolávačky každý mesiac ☹ ...a antiku by som nechcela...či mám počkať nech sa s tým telo nejako vysporiadá samo a nech sa nakopne??? 🙂 ...vy ste to mali ako???:..

Inak dnes som zase stávala o 05.00 hod, jablčká na žemľovku podusené, rožky nakrááájané, takže s varením mám skoro veget 😉 a môžem sa venovať trocha koňovi 😉 ...vy čo budete kuchtiť????...

mirkaff
6. nov 2009

dobre ranko......

Evka moja segra po druhom porode chodila tristvrte roka na vyvolavacky,,kazdy mesiac,dr.jej povedal ze ma rozhadzane hormony a potom sa jej to fakt vratilo do normalu,ale tusim brala aj antiku,,ale to jej dal on ako podporu k tomu rozhadzanemu cyklu,,,,a jedna pani z nasej dediny,teda tam odkial pochadzam mala po porode taku hormonalnu poruchu az zacala zarastat na tvari,,az to bol problem 😖

mne to nastastie chodi tak presne ze by som si mohla podla toho nadstavovat hodinky,,tusim to dostavam na minutu presne,,vacsinou navecer.....

ja uz tiez varim,,svieckovu na smotane s knedlu,,polievka je od vcera

a maly vstaval o pol siedmej zarovno tatu a Martinky,,no a pred pol osmou si hodil slofika a este spi,,ale pobede potom nezaspi,,dokonca v stredu ked sme boli v TN s Martinku na ocnom tak ho strazila moja mama a u nich tiez nespal,,furt mal niaku robotu,,este mama sa smiala ze zavolal ju do spalne ,vyliezol na postel,tak babka rychlo utekala robit kakao,a ten krpec ze lahol,,mama natesena ze ide spat ,a potom zacal nieco ako ehe ehe vypravat tak si babka myslela ze chce aby aj ona lezala,tak si lahla a ked lezala maly strkal kakao babke do ust a zduchol z postele,tak mama pochopila ze on isel uspat babku ,,nie ona jeho..... 😀 tak maly sou ze ako Ondrik uspaval babku

babuse normalka by sme si mohli dat v novembri stretko,,co vy nato?? sak v povazane je teplucko 😀

jarabicka
6. nov 2009

Mirkaff, pre Boha nestraš ma, že môžem zarastať a kde-čo iné ☹ ...baby čo mám robiť???...piť nejakú alchemilku alebo ženský čaj, či čo???...

...no to stretko u nás neviem-neviem máme sople a chceli by sme isť na východ keďže sme nebolo na dušičky 😉

natsa
6. nov 2009

Ahojte,no ja som krámi dostala až po roku no zatial chodia presne 32-33 dní,mávala sompred otehotnením problémy niekedy ich nebolo aj 2 mesiace,Jarabička tažko radit no ja si myslím že telo sa stím vysporiada samo ved si tot kedy rodila,nozáleží na kojení,ked som plne kojila tak somich nemala teraz kojím len ked sa chce malý pomojkat trocha sa upokojí on si ho vyložene pýta.
Ja som tiež za stretko-ved bolo super aj detičkám to prospelo.
No malý išiel zasa spat neskoro,včera si potiahol cez den 3 hod,ešte stále drichme asi ho nedám spat po obede aby zasa nešiel spat neskoro.včera sa akosi malej metelici nechcelo chodit ale občas sa vybral aj do kupelky len na pol ceste padol,nechce žiadnu pomoc ani za jednu ručičku sa nechce držať -samostatná jednotka

jarabicka
6. nov 2009

Baby hodte termín a čas kedy by ste chceli stretko nech si to viem vopred zariadiť s tým mojim polovičiakom 😉

mirkaff
6. nov 2009

http://www.borglass.sk/pohare-hrnceky/produkty/...

mne vyhovuje hociktora streda,,kvoli malej,utorok a stvrtok ma kruzky....

natsa
6. nov 2009

ved môže byt aj streda,baby píšte kto ako ktorá môžte

natsa
6. nov 2009

tak som zasa vyhrala zlavu 70euro do wellnes alebo aquaparku,večeru pre 2 osoby z darma v sineme a nejaké darčeky do kuchyne,už som dávno nič nevyhrala 😀 ani auto z billy ani 5 mim nakup z Lidla.

janette4
6. nov 2009

ahojte.tak ja som dneska úplne ko.od rána mi je zle,som hroooozne unavená.poobede,keď polovičiak vstal po nočnej, som mu strčila malého nech sa mu pol hodinu venuje,že si musím odpočinúť.a išla som si ľahnúť.síce som nespala,lebo malý škriekal jak divý,ale ignorovala som to,aspoň že som nemusela fungovať.

evka, tie krámy môžeš mať zblbnuté ešte od pôrodu.ja už som dávno po pôrode a ešte stále mi chodia ako chcú.pred tehu som mala tabletky a mala som vždy presne na hodinu teraz mám cyklus 26-35dni.takže nikdy neviem,kedy ich mám vlastne dostať. 😠

Ivetka, gratulujem.a to kde si vyhrala?počuj,ty máš akési veľké šťastie na tieto veci. 🙂

na stretko by sme aj my veľmi radi prišli,v podstate je nám jedno,ktorý deň, ale ja osobne by som najradšej až po výplatách.

mirkaff
6. nov 2009

tak to dame az po vyplatach a nasej almuzne...vyjadrite sa ostatne... 😀

nase deticky dnes zaspali pred siestou,obaja naraz,a vedla seba,,tak mozme mat aj romantiku,,ak ma zas niecim nevytoci...
no teda Natsa a to ako robis,,ja som okrem deti nevyhrala nic,,teda okrem tej skrabky na nohy a ze boze kucharskej knizky,ktora je vlastne uzka brozurka tusim s desiatimi receptami.... 🙂

baby nasa matula ma strasne nizky tlak,,chodime po doktoroch,uz bere na to aj lieky,ale dnes boli s MM zmerat tlak a furt nizky..100 na 40..... porobili jej vsetky testy co sa cloveku daju robit,teda okrem aids,,a vsetko ma v norme,,akurat jej zmenili dioptie,,a furt nizky tlak,...

lulu723
6. nov 2009

Ahojte baby 😀 bude zase stretko?tak ja sa prisposobim ako vzdy 😀 nasa krpata uz nema take hnacky a aj soplik uz nema tie kvapky Libenar su fakt dobre dala som jej 2x do nosteka a nadcha je fuc 😉

Ivetka ty furt cosi vyhravas mohla by si este vyhrat nejake eurace,aby bol bohaty Jezisko 😀

moj je zase v Kelte jeden kamarat oslavuje narodky tak tam je zase strceny a ja sama doma.dnes prisiel skor domov a uz po mne utekal a ta jeho veta ze urobime to tu a teraz 😀 a mala zacala piscat,lebo mi furt nedal pokoj takto si obranuje maminu,aby tato neublizil 😀

idem kukat telku tak sa majte pekne a prajem prijemny vecer papa 😀