Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
19. nov 2009

ahojte.ja súhlasím s Ivetkou.počkáme,až budete všetky doma a deti zdravé.ja teraz s Maťom nechcem chodiť medzi deti,keď neviem,z čoho hnačkuje.

ja som bola dnes u kaderníčka.spravila zo mňa človeka.teda aspoň som si to myslela,kým neprišli moji chlapi a vlastné dieťa ma nespoznalo 😝

lienka55
19. nov 2009

mirka a co je Martinke,nieco mi uslo?

mirkaff
19. nov 2009

veruze hej..i ked od nas chorobu nikto nechyti..... 🙂 myslim co sa tyka toho stretka

no Lienka ked sa stretneme tak ti poviem....sice sme to necakali ale aspon vieme co jej je....ale dr. ma trosku utesila,90 percent deti z toho vyrastie,tak je sanca,pri lepsej prognoze a spravnej liecbe,ze budeme patrit aj mi medzi tu vecsinu...... 🙂

Zanka no teda,z teba je fesanda,, 🙂 akoze chlapi nespoznali??ja som cil jak jezibaba,,,kde je moj uces,,za horami,za dolami.....

Natsa vyskusaj...ja som tam tiez zaregistrovana,,ale uz neobjednavam,odkedy som na materskej,nemam to komu ponukat,ale ked nieco chcem,co je kazdy mesiac,tak mi to objedna kamoska,a sem tam mi da aj nasu cenu 🙂

janette4
19. nov 2009

No, polovičiak to nekomentoval,ale myslím,že sa mu to páči,a Matúško pozrel na mňa,skrivil pusku a schoval sa za tata 😀 riadne som to skrátila.

Mirka, kiežby to tak bolo....

lulu723
19. nov 2009

Ahojte baby 😀 ja som dneska tiez upratovala aj v obchode som bola z malu pesi no trvalo to hodinu kym som prisla domov,lebo 20 minut tam 20 naspät este mi furt utekala v obchode nejake veci furt premiestnovala tak som musela byt v strehu ci nieco nerozbije.vsetky predavacky sa na nas smiali,ze jak mi pekne zdrha tak som mala o zabavu postarane.este sme stretli maleho suseda Dominika on je o mesiac ctarsi tak potom Pim dosla aj snim k nam a sa hrali a nahanali sa no bola sranda a zajtra ideme mi k nim,lebo Dominko sa nema skym hrat vsetky deticky su väcsie len Erika je taky krpec jak on tak aspon nech sa skamosia.a veru sa cudujem vobec sa nechnapali dokonca jej dal aj Dominko pusu na licko.no Erika bola z neho hotova.takze Ondrikovi rastie konkurencia 😀
teraz som sama doma mala dojde aj z tatom zachvilku boli cosi v Prievidzi kupit tak som si trosku oddychla,ale teraz pocujem psa tak asi uz dosli z vyletu.tak zatim papa,ale este sa tu zastavim ked ulozime malu 😉

janette4
19. nov 2009

Ludka a ten zajac sa vám vrátil?dlho si tu nebola,čo ste stále zarábali? 😀 😀

natsa
19. nov 2009

no napíšem vám niečo na zasmiatie.mama bola na turej u očárky na kontrole a bol tam taký chalan taký trocha postihnutý.Bol tam aj z otcom.Normálne si tam ten chalan vytiahol c...u a tatko mu povedal že schovaj si kamaráda,tak si ho žmolil v gacách 😀 ide na kontrolu až za mesiac tak si trocha odpočinie

janette4
19. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
20. nov 2009

ale nie zanka nezarabali mozem sa na to vytoto.Ivetka a ja asi viem kto je ten chlapec,ale neviem ci si myslim spravne. 😀 a Kubik sa nevratil. ☹

natsa
20. nov 2009

posuniem.Malý nechce spať.Lieta tu ako malá metelica.Ked sa ho polovičiak pýtal že kto bude spať tak povedal Ty

michaela2410
20. nov 2009

ivet 😀

janette4
20. nov 2009

ivet, tuším máte veselo 😀

lienka55
21. nov 2009

Ahojte,
akosi je tu ticho.Ja som dnes varila,upratovala,mama mi prisla pomoct umyvat okna hore na dome a mne ostali este dolne a pivnicne. 😝 Som utahana a unavena.

Ivet mne to teda neprislo smiesne s tym chlapcom 😉 ,mne skor bleeeeeeeeeeee. 😝 😉

natsa
21. nov 2009

no bolo mi to najprv smiešne ale ked sa človek nad tým zamyslí tak chudáci rodičia.
dnes som konečne zašla do MC nevedela som či to funguje ked prestavujú,nemajúani stránku.Tak to funguje ako doposial,slubili že stránku svoju už spravia.zajtra o 15 hod sa tam budu učiť mamičky robit ad.vence tak sa to pojdem naučit.pojdem aj z malým vraj ho postrážia.Tak som zvedavá.

mirkaff
21. nov 2009

caute babuse.......

no ty kokso,brrrrrr,no neviem ako by som sa tvarila,kebyze sa mi take cosi Ivet stane,ako tvojej mamine.....my sme sa tiez pobede tak niak podobne uspavali,isla som ho ako vzdy uspat ja,potom dosla martinka tak sa s nim pojasila,no a nakoniec som si zdriemla,a ked som sa zobudila,maly si staval kocky,ale potom som ho niako ohriakla a spametal sa,tak aj zaspal,ale sak bol dva krat zobudeny,a ked som mu supla caj tak znova zaspal,a nakoniec spal skoro tri hodiny,co sa unho nestava.......ja uz mam adventny vencek hotovy,,mrknite sa na FB

Lulu nas Ondrejko odkazuje Ericke ze nech si zuby nebrusi na ziadneho Dominika,lebo ze si to s nim vybavi ako chlap s chlapom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
21. nov 2009

Mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
22. nov 2009

halooo je tu niekto? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😲 😲 😲 😲 😲 😲

natsa
23. nov 2009

a čo sú toto za poriadky?závisláčky kde ste? 😔

lienka55
23. nov 2009

ja som tu aj dnes bola ale nikde nikoho.

Dnes sme boli na kontrole u nefrologa stretli sme sa tam aj s mary3 a Lukaskom,boze aky je uz velky. 😲 ´Prisli sme od dr. domov a v tom mi vola sestricka,tak som musela utekat naspat do Mesta,lebo David im zobral kluc od wc.skoro ma porazilo. 😀 😠

michaela2410
23. nov 2009

lienka, 🙂
ja mam podobny zazitok, ked som bola v Piestanoch na ORL, asi pred rokom, tak som si vzala kluc od wc, ale vratila som im ho, len sestricka si nevsimla, lebo som ho zavesila na vedlajsi kliniec, tak mi volala domov, ci som ho nevzala 😀

natsa
23. nov 2009

Ahojte.No konečne.Davidko je šikovníček ved doma sa kluč vždy zíde aj ked nepasuje 😉

lienka55
23. nov 2009

no len aby si sestricka nemyslela,ze sa chceme vlamat cez zachod do ordinacie. 😀 😀 😀

janette4
23. nov 2009

Ahojte.konečne sa to tu trochu rozhýbalo.pomaly týždeň sem chodím priebežne kakŕkať a večne tu nikto neni.

my sme dnes boli u dr.na kontrole,už mu je lepšie,len má hrozne zaparenú ritku z toho kakania.keď som sa dnes dr.pýtala,že z čoho to teda má,lebo výter bol negat.,ostal prekvapený:že a vy ešte stále hnačkujete?keď mu to do konca týždňa neprejde,máme prísť ešte raz na výter

Dnes sme mali ísť na tú urológiu,na strhávanie tej predkožky,ale v piatok som to zrušila, vnútorne som o tom neni presvedčená a nesúhlasím s tým,aby mu to robili

lienka55
24. nov 2009

Ahojte,
pocujte vsetky:ved nam tu uzamknu temu,akosi to tu zanedbavate!!!!! 😀

Ja som si dnes umyla vsetky okna na pivnici,poupratovala pivnicu,....a od zajtra zacinam makat na hornych oknach nech sme cistucki ked pridu tie Vianoce. 😅

natsa
24. nov 2009

Ahojte.tak ja som bola v MC nikde nikoho ale ostali sme tam polovičiak bol po nočnej .zajtra sa zasa učia robit advent tak pojdem.Vraj sa tam bude robit aj mikuláš.

michaela2410
24. nov 2009

ja sa len ozvem, ze zijem

jarabicka
24. nov 2009

...ja to tu pár dni už sledujem, ale nikde nikoho, aj keby som chcela s niekym prehodiť pár viet, nikde-nikto...čo sa to s nami deje??? 😲 ...čo robíte, že tu nechodite??? 🙄

mirkaff
24. nov 2009

tak Vas aj mi zdravime..no vidim ze trosku to tu ozilo,ale ziadna slava,baby co sa to deje??
my sme od tej myjavy furt rozlietany,ale sak niak si zvykame na novy rezim,,hlavne co sa tyka pristupu rodiacia a dcera,museli sme sa radikalne zmenit,tak po nej proste nekricim ked ma rozculi,berieme do uvahy jej diagnozu,nech jej to nezhorsujeme aj my......tak sa musime ucit usmievat aj ked v duchu nam do smiechu neni.....

boze ja by som tiez mala cosi poriesit s tymi oknami,alebo zeby si dosla Lienka na vypomoc, 😀 co ty nato??ked si uz rozbehnuta......

ale Lienka inak som sa zabavila,,tak proste co je doma to sa pocita,nasa Martinka ked bola skolkarka,tak doniesla domov auticko,nuz co ,sice sme mali maleho kradosa,ale nastastie sa to stalo raz,este ze sa to nestalo jej konickom...

Jarabicka a ty aj zijes?? minule sme veru isli aj cez Lubinu,teda dala som sa tade previezt autom ,len moj sa tam kdesi zamotal a nakoniec nas to tahalo az na cetunu,tak to otocil,lebo sme nevedeli ci by sme tade dosli na MY...

babuse planujte stretko..myslim ze my by sme uz prisli..ale fakt aby sme dosli vsetky.......komplet vsetky

janette4
24. nov 2009

ahojte.my sme dnes boli v meste,ale len tak na otoč, boli sme si kúpiť vianočný darček,tak trochu v predstihu 🙂

inak sa máme fajn,choroba ustupuje,zajtra by sme chceli ísť cvičiť, už 2týždne nebol medzi deťmi a z nás už je otrávený 😒

natsa
24. nov 2009

ahojte,tak malý dnes konečne uspešne zaspal sám.ešte pred pár mesiacmi sa nám to trocha darilo ale vždy v noci plakal.Muža to nasralo že ked sám zaspí že prečo neprespí celu noc.márne mu možem vysvetlovať že je to normálne že sa po 2-3 hod deti zobudia.tak teraz si ho hned neprikladám ale ho nosím ,trocha pochlácholím a ked je kludný tak zaspí.tuto noc nemal vobec mlieko.aj som myslela že začne hukat ked som ho dáva do postielky lebo som mala dojem že ju nemá rád ale bol ticho.rozprávala som mu aky je úžasný a rozumný chlapček a že je velký a že velké deti dokážu zaspat aj bez maminho mliečka.počuval.tak som odi´šla.ostalo ticho ked som sa išla na neho pozriet tak už buvkal.