Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
25. nov 2009

tak sa hlasim z postele, s atb, hroznou nadchou a bolestami hrdla ☹

janette4
25. nov 2009

Ahojte.Miška,aspoň budeš mať viac času na koňa 😀 prajem skoré uzdravenie.naši boli cez víkend u nás a my včera u nich,a môj tatino je tiež chorý, dnes je hotový už aj mm.a na mňa to lezie tuším tiež zase.máme druhé kolo.dúfam,že to nechytí zas aj Maťo 😝 ale ešte má do piatku atb,tak snáď ho ochránia

Ivetka,Matúško má 16mes a ešte donedávna jedol v noci 3krát.a nepomáhal na oklamanie ani čaj,ani nosenie,ani chlácholenie.teraz papá už len dvakrát.okolo 02,hod a ráno o 6tej.ja to beriem tak,že keď je stále v pohybe,vydá kopu energie a v noci je potom hladný.už sa ho nesnažím nasilu uložiť alebo opinkať čajom.dám mu jesť,on je spokojný,ja som spokojná.každé dieťa je iné.

natsa
25. nov 2009

tak som sa dnes bola pohrat v MC.malého som nechala v herni a ja som sa išla učiť robit advent.bola som si ešte v kvetinárstve kupit niečo do toho tak som čosi modré usmolila.Nieje to čo by som chcela ale robila som z toho čo tam mali.Nikde sa z modrú nekamarátili tak je to také ešte zo striebornu.myslela som že malý bude plakat ale bol v pohode.ked som odišla tak vraj troška plačkal ale po chvýli na mamu zabudol.objednala som si tam aj tavicu pištol.kočky kde kupujete do toho tie náplne?15.12 bude v centre Mikulášsky večierok tak pojdeme.

lienka55
25. nov 2009

Ahojte,
dnes ma opat cakali okna,ale pri mojom ,,velkom pomocnikovi,, som toho vela nestihla,takze zajtra pokracujem.Este som aj zehlila,prala,...

mirka este nemam doma umyte okna takze brigada sa u vas nekona. 😀

ivetka len tak dalej s uspesnym zaspavanim,drzime palce!!!! 😉

lienka55
25. nov 2009

chcela som pre Davida pod stromcek,ale vsetci ma v rodine zrusili. 😠 😠 😠 On je hotovy z miesaciek. 😀

mirkaff
25. nov 2009

ahojte babuse......

boze my sme sa dnes dostali na vzduch o pol stvrtej....varila som,umyvala kuchynsku linku, este ten nas dobedu len kakal nariedko,no dufam ze to budu tie ocne zuby,sak mu idu tri naraz,take pilky cez dasienko.....no a cil co som dorobila dalsi adventny.....len neviem nedala som tam tie velke typicke adventne sviecky ale male oranzove cajove,tak neviem ci to mam dat MM babke na hrob,alebo MM druhej babke na vianocny stol...tak sa mi mrknite na FB a poradte kam s nim,kde sa viac hodi..... 😖

Miska tak teda skore uzdravenie,,,a mozno ked sa ti polepsi stihnes este aj skor ako kolegyne vianocne upratovanie..... 🙂 ale teraz poctivo lezkaj,liec sa a nech ta chlap obskakuje.....

Ivet ty co mi beres otazky?? 😀 ja som dnes minula poslednu napln a ze opytam sa Zanky ci sa to da v Meste niekde kupit,,ako ze s modrou sa nekamosia?? u nasich je stromcek vzdy modry.....teda to tak zauzivala segra ked dosla byvat,,pretoze dosla aj s modrymi vianocnymi ozdobami.....

Lienka paradna miesacka,,no teda tak ty mas doma origos chlapa,

,a ten nas ma obdobie olizovania,furt by sa len cmukal,Martinku doslova poolizuje,,este aj plysoveho macinka,co je o hlavu vecsi od neho oblizuje,cmuka,no keby bola v poruke Ericka,,neviem neviem.....

baby a co to stretko??

natsa
25. nov 2009

Mirka ved som sa opýtala aj za teba,vedela som že sa ti minula nápln 😀 Zanka,Lienka kvetinárky naše kde to kupujete?
ja si z upratovania nerobím starosti kolko stihnem tolko bude ved preto Vianoce prídu.
no mne sa vždy páči modrý stromček,ked frčal červený zo zlatým ja som snívala o modrom tak ho mám.bola som v kvetinárstve oproti policajtom to bolo najbližšie pri centre,maly tam krásne prkotiny ale vedšinou v zelenej alebo fialovej.Polovičiak ma sprdol že sa mu to nepáči.no ved ja sa tým neživým a je to moj prvý pokus,robit veniec z ničiho je umenie a ešte ktomu ked nemám fantáziu a obe ruky lavé tak to dobre dopadlo.

lienka55
25. nov 2009

No babulky naboje do pistole by ste mali kupit v kazdom kvetinarstve,teda ak ich predavaju aj pre zakaznikov.Inak Mirka ja som si ich kupila min.tyz. u nas v zahradkarskych,boli o dost dlhsie ako klasicke.
Alebo ich este predavaju tam kde pistole.

ivetka ty to mas najblizsie pri stanici v zahardkarskych u Stachovej,skus tam. 😉

natsa
25. nov 2009

Lienka díky

janette4
25. nov 2009

ja ich kupujem aj v železiarstve alebo v elektre.a mávajú ich aj v tých výpredajoch,čo bývajú v kulturákoch,tam sú najlacnejšie.v kvetinárstve sú dosť drahé.

my sme boli cvičiť.dnes ho to bavilo oveľa viac,ako minule,bolo podstatne menej detí,väčšinou v jeho veku,tak bolo fajn.

mirkaff
26. nov 2009

dobre ranecko....

ja som od rana akasi akcna.......teda sak my to povedal aj MM ked isel do roboty,o siedmej som mala vygruntovanu kupelku,Martinka dnes isla uz do skoly....pobede ideme na kardiologiu.....no a cil ze ideme do obchodu napeso.....varit nemusime,este mame od vcera.

Lienka diky,diky,,,,hned tam zbehnem.......a vcera som tam bola,veru ma to nenapadlo,ale sak ked nebude mat kupim v meste.......

Zanka to su take cvicenia aj s detickami?? jako myslim ze ci cvicite obaja??

Ivet co sa podcenujes?? nevies ze my zeny sme sikovne,dokonale,nenahraditelne..... 😀 😀 😀

natsa
26. nov 2009

mirka ja sa nepodcenujem ale viem na čo mám talent.Na aranožovanie teda nie ale skusim,hádam čosi jednoduché usmolím.Teda Martinka už chodí do školy?Ako zvláda už nemá motolice?

mirkaff
26. nov 2009

babulky neviete kde by som nasla recept na berlinsky kremes??
furt mi to vyhadzuje v google na kadeake cukrarne,ale tam samozka recept neni......

janette4
26. nov 2009

ahojte.my sme boli doobeda vonku,lebo s krpcom už bolo na nevydržanie.bol zlý,lebo ráno skoro vstal a bol nevyspatý.ale nervy som na neho mala aj vonku.tešila som sa,že ke´d sa naje,pôjdem si ľahnúť aj ja,lebo dnes som akási hrozne unavená.ale prd môžem.ke´d sme prišli,Maťo mi v blatových topánkach pobehal po byte,tak upratujem. 😝

Mirka,áno,to cvičíme spolu.trvá to len pol hodinku,a je to skôr formou hry,také cviky,aby sa im posilnil chrbátik,nožičky,bruško a pod.tancujeme,naťahujeme sa a pod.

janette4
26. nov 2009

Miri,a to je aký krémeš?

lienka55
26. nov 2009

Ahojte,
my sme boli tiez doobeda vonku,na bicykli v obchode,uvarila som malemu spenatove halusky.Tiez je dnes akysi strasne zly,tak som mu dala poriadne take dve po lici.(hnusna mamka). ☹ 😠 Co je vela,je vela.Dnes som stihla dalsie dve okna umyt,este mi ostava obyvacka,aj by som ju stihla,ale strasne mi v noci trnu a trpnu ruky tak sa musim setrit.

Vecer taticko okupal maleho,vybavil mu u mna ze ci moze spat s nami v manzelskej a nakoniec som ich tam nechala samych a ja som isla spat do Davidovej izby.Tak taticko mal konecne ,,prvu nocnu,,. 😀 😝 Asi to zacnem praktizovat castejsie. 😀 Aj ked som sa bohvie ako nevyspala v Davidovej posteli.

natsa
26. nov 2009

mirka sku zadat do googla berkinsky kremes-recept

michaela2410
26. nov 2009

tak diky za zelanie skoreho uzdravenia, no a upratovat sa mi vobec nechce, hoci mi nieje az tak zle. Mam v podstate len nadchu a zacinam dost kaslat ☹

No a napln do tej pistole som kedysi kupila na namesti, tusim sa to vola praktik, alebo technik. Je to hore, vedla tej cinskej restiky. aj pistol som tam kupila a dost lacno.

janette4
26. nov 2009

mňam, to vyzerá super

natsa
27. nov 2009

http://zena.atlas.sk/sluzby/videotip/hobby/adve...
TOTO SOM NAšLA.tak sme boli aj mi dnes na čečinu,niečo som si dokupila v zah.potrebách a prut.vence v tescu.

mirkaff
27. nov 2009

zdravim......
vidis Ivet z teba je tiez sikulka,,no ja henten malicky adventny dam babke stredskej,no a budem robit uz vianocnu ikebanu bratovi,a MM babke, na hrob ale to v tvare vianocneho stromceku

http://www.dekoracie-vianoce.sk/

nieco v takomto style.....ak sa podari

natsa
28. nov 2009

posuvam,lebo upadneme načisto do zabudnutia

mirkaff
29. nov 2009

caute........posuvam,,posuvam

mirkaff
30. nov 2009

boze baby a kde ste vsetky??
sak sme boli na druhej strane pomaly dole........

my varime,vcera sme este mastili brucha zabyjackou,,ale uz mi to liezlo hore krkom,tak robim tarhonu s masom na stave,,.....

lienka55
30. nov 2009

ahojte,
akosi to tu vaaaaazne.My sme dnes boli v PN nakupit si nejake somarinky na svietniky,ktore ma cakaju onedlho.
Tento tyzden sme sami,tatik nam odcestoval na sluzobku do Nemecka.

mirka ja som vcera varila(mala som nan chut) kelovy privarok so spekackou,ostalo ho tam hodne tak sa s nim tiez budem napchavat asi cely tyzden. 😝

ivet, mm sa dnes na ceste na sluzobku zastavil pre fotky u Husenicovej,ze su krasne tak sa neviem dockat,potom hodim foto. 😉