Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
10. júl 2008

no tak to si mala riadne pestré.Ja som doma od marca, stavať nestaváme, už sme zabývaný, varím len pre seba a muža a upratovanie ma už nebaví.
miriamkac, mňa menštruácia nebolela 10rokov,takže už ani neviem ako to je.Ale kríže ma bolia hlavne v noci.

rikarr
10. júl 2008

mne to upratovanie zostalo doteraz :/ furt behám s handrou a neviem načo ked malá aj tak za chvílu všetko zapacká .....

poskackaj si na fitlopte..vraj to pomáha otvárať sa🙂

sticker
10. júl 2008

Janette - mne nepomáhalo ani behanie po schodoch. Odo dňa termínu som ležala v TN a chodila som všetkým do bufetu na nákupy po schodoch s mojimi 25 kg navyše 😀 😀 😀 . A nepomohlo to. Ja som sa otvorila na 5 cm až keď som už ležala na stole a malá bola stále vysoko. Ešte si MUDr. šepkala so sestričkou, ako ju mám vysoko 😅 😝 .
Erika - mm teraz povysával a čo z toho 😒 😠 . Jaja lieta po byte, Julka po nej ....aspoň, že hračky sú spratané. Idem si spraviť kávu, čakám "návštevu" a tak mi je všelijak 😝

rikarr
10. júl 2008

neželanú?
no ja hračky nechávam na zemi až dokedy nejde spať večer....načo ich budem furt upratovať ved ak niekto príde musí pochopiť že mám dieťa a preto je všetko tak ako je a može byť rád že si sadne na vytepovanú sedačku a dostane nejaký koláč....a kto to nepochopí nemá asi deti....

moja segra pri druhom aj okná umývala a aj tak prenášala a nie a nie sa otvoriť

janette4
10. júl 2008

no teda, to ste ma fakt potešili.Dnes ma v obchode jedna tiež tak potešila, keď mi povedala, že chlapci si zvyknú dať načas.Ale keď som doteraz vydržala, už vydržím.Fitloptu nemám, manžel mi ju chcel kúpiť na Ježiška, ale zabudol povedať na ktorého. 😀

rikarr
10. júl 2008

jé to je super ja na nej skackám doteraz aj s malou .....

aj v pôrodke v tn som na nej hopsa 😵 la

jahodka11
10. júl 2008

janette4-tak ja ta potesim, ja som mala povodny termin 1.11. a porodila som 16.10., porod vyvolany, lebo som uz 2 tyzdne chodila na 3cm otvorena.... 🙂 tak neviem ako pri druhom, dokedy tam vydrzi 😀

rikarr
10. júl 2008

baby normálne sa s viki nudíme ...ona je asi prespatá lebo spala od 11,30 do 14,15 a aj to som ju budila a už ju nebaví nijaká hračka ani nič....teraz kuká telku .julie lescotovú a ani nedýcha -že by v nej driemal detektývny potencial???? 😉

sticker
10. júl 2008

Erika - to je zlaté - že pozerá Julie 😀 😀 😀 Rozumeli by si s mojou maminou 🙂 😉 . Ale aj Julka sa nudí, vôbec ju nezaujímajú hračky. No čo si budem nahovárať, najšťastnejšia je vonku. Ale ak chcem chodiť von aj doobeda, to aby som od šiestej varila 😝 .
Inak, dnes bola malá v posteli od 10 - a my, že spí. Samo, že nespala 😀 😀 😀 Ležala tam do dvanástej a potom o jednej sme ju dali spať a spala do štvrtej - budila som ju. Bolo by fajn, keby spí už len raz.

miriamkac
10. júl 2008

sticker 😀 😀 😀 ...to si ta pamatam.....xixiix (v tej nemocke) najviac bolo vidiet na chodbe teba...

janette4 ja som sa pytala preto, lebo to je taky prvy priznak (otvaranie sa) a je to pocit ako bolesti v krizoch a mna to bolelo asi tak, keby som mala dostat kramy......a ked mas taky pocit...tak do tyzdna by to mohlo byt...Inac ja neviem, co sa stresujes sak si 9 dni pred terminon 😝 ..este sa mozes potrapit a prefucat aj dva tyzdne... 😀

janette4
10. júl 2008

miriamkac nedráždi.no práve, že mňa už to fučanie nebaví. ☹ My sme boli aj na 3D a tam nám povedali, že vychádza to na toho 19.7.,ale podľa UZV skôr okolo 15.7.tak som zvedavá, komu to vyjde.Ale dnes som mužovi oznámila, že od soboty ideme na povinné prechádzky. 😀

janette4
10. júl 2008

jahodka ďakujem za malú iskierku nádeje. 🙂

miriamkac
10. júl 2008

xixi 🙂 🙂 ...uz som to niekde pisala (pri malej).....ale mne nepomohli ani prechadzky, ja som dokonca posledny tyzden vyglancovala cely byt (lebo ja som isla na MD 4 tyzdne pred terminom a to som potom este chodila do roboty zaucat), poumyvala okna...a to ich mame riadne velke ( aj som ich rozobrala)..v termine sadla za volant a vybavovala detsku lekarku a este drobne nakupy)......a 10 dni po termine prisla nasa princezna....takze vela stastia, no asi to bude zavisiet od tvojho drobca...xixixixi 😉

janette4
10. júl 2008

veru oni už teraz asi majú vlastnú hlavu.môžme mi plánovať, koľko chceme.oni si sami rozhodnú,kedy pôjdu. 😔

miriamkac
10. júl 2008

janette4 hehe 😀 ...aj teraz mas muza na nocnej?....xixiix...inac ako sa citis?...he este aj moja svagrova ma teraz tento mesiac termin...27.7....xixi..no dufam, ze neporodite naraz, ale ta moze tesit, ze to bude este tento mesiac... 😀 😀 😝

janette4
10. júl 2008

Jasné, muž je na nočnej.Poobede okupoval počítač on, tak teraz som tu ja.Zavriem za ním dvere a už aj ťukám.Inak sa cítim fajn, poobede som zavárala.

miriamkac
10. júl 2008

no super.....posli aj mne par poharov...neviem sice coho, ale u nas sa sje vsetko...xixii

janette4
10. júl 2008

zavárala som egreše.A včera uhorky.takže, čo ti pošlem?

miriamkac
10. júl 2008

mozes z kazdeho...mnam, mnam...... 🙂 ....ja nezavaram, na to, aby som kupila a zavarila mozem sa vykaslat, lebo uz kupim aj hotove a svoje nemame...a aj tak nemam na to cas...xixixi....ale si pamatam, ze sme vzdy zavarali doma...alebo u babicky... 🙂

janette4
10. júl 2008

No, uhorky kúpil muž,kým ja som bola na poradni.Tak si ich musel aj zavariť.ale pomohla som mu.A egreše máme svoje.Inak ovocie na zaváranie tiež nezvyknem kupovať.Muž moc na ovocie neni a ja ho zjem veľmi málo.a deti nemajú radi kompóty?

moncika15
10. júl 2008

ahojte 🙂
miriamkac bud rada ze memate vlastnu zeleninu,ovocie lebo ked som xodevala na disky(co sme sa minule bavili) tak sme pred bytovkou vsetky rajciny otrhali a potom ix hadzali do okien alebo pozierali 😅 😀

janette4
10. júl 2008

teda moni, až tak? 😀
Kde si sa túlala doteraz?

moncika15
10. júl 2008

no ja som este priusila po konikovi a citala o tom ospevovanom Femigarde pre snazilky 🙂

moncika15
10. júl 2008

janette tebe drzim palce nex uz toho maleho huncuta zo seba vytlacis 😉
aspon ze nie je take pekelne horko ako napr minule leto ked mala termin porodu moja sesternica.... veru byt "narosypanie" v lete asi nie je bohvie co ale aj ja uz xceeeeeeem 😔

moncika15
10. júl 2008

hmm tak som tu zostala sama?! 😕
dobru noc teda 😔

rikarr
11. júl 2008

nazdar baby.....
sa mi páči ako sa to tu rozbehlo 😉

mám novinku ...konečne som sa vyspala - asi sa stal zázrak po skoro 3mes. ale viki zalomila o osmej a do 6,45 drichmala.
ja som vstávala skôr lebo som veci ládovala do auta a už sme v meste 😀 teším-konečne ten dobrý vzduch 😎
dnes mienim oxidovať na námestí....jupíí

sticker
11. júl 2008

Erika - my sme dnes tiež nejako divne dlho spali 😀 Ja s Jankou do pol ôsmej a Julka do ôsmej. Bol to pre mňa šok. Teraz dovarí polievky a idem s Jajou do mesta 😉

miriamkac
11. júl 2008

Ahojte.
No a ja zase dopijam studenu kavu. Boooze chcela by som zazit ten pocit, ze si sadnes k teplej kave vylozis nohy a cumis len tak do blba... 😔 😔 😔
Ale aspon som sikovna, mam pradlo vyvesene a uz mi aj kuchta dofucala... 😝
a prave som si tu studenu kavu vyliala (moja sikovnost neopustaj ma) 😠

sticker
11. júl 2008

No, Mirka, keď sa darí...... 😒 Ale aj studená káva má svoje výhody - ževraj sa z nej opeknieva 😉 🙂 .
My sme stretli aj Eriku v meste 🙂 . A boli sme pozrieť aj park, pekne to tam spravili. Ale ešte maľujú, tak som striehla na Janku. Našťastie, pochopila 😀 .
Idem skúsiť dať Janku spať, Julku som teraz uložila. A niečo spracem 😉

janette4
11. júl 2008

caute baby. a čo robili v parku?dávno som tam nebola.