Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
14. dec 2009

jasne mirka prídi porobíš poriadky a dáme niečo na zahriatie 😀

lulu723
14. dec 2009

juuj Ivetka v takejto situacii by som nechcela byt.ja musim povedat,ze mam andela doma ja ako Mirka tiez pohukam po chalupe a je vybavene,ale zase sem tam pohuka aj moj po mne a je tiez vybavene. 😀 mi sa tak doplname a mozem povedat,ze mame idealne manzelstvo len furt vyprava,ze som uvrieskana a ze to aka som som nepiosala v tom dotazniku co si ma vyberal 😀

idem spat vinko sme vypili potrebne veci boli spravene tak papa dobru nocku baby. 😀

lulu723
15. dec 2009

cavte baby kuknite si co som vam poslala na FB 😀

lulu723
15. dec 2009

halooooooooooooooooooooooo co este driemete?
😕

mirkaff
15. dec 2009

caute........

Lulu ja uz som vydrichmana.....som uplne K.O.este aj Martinka je marod,dobedu sme boli s nu u doktorky,a pobede sme vsetci traja hromadne zaspali......nepochopila som ten dotaznik 😲

lulu723
15. dec 2009

a jaky dotaznik? 😲

lienka55
15. dec 2009

Ahojte,
hlasim sa po mensej pauze,v sobotu som dostala strasne krce v bruchu,a v nedelu to pokracovalo 10 stolicami do obeda, a poobede som to nemohla uz vydrazt tak ma mm zaviezol na pohotovost a tam mi dali injekciu do zadku 😀 a lieky,ale pomohlo,chvalabohu.
Dnes som bola vMeste v salonoch pozriet si saty na ples,nevedia co si za to maju pytat. 😠
Zajtra utekam do PN,tak som rozbehana.

Co tu mame nove,nechcelo sa mi to tu vsetko citat. 😉

michaela2410
16. dec 2009

ahojte, necitala som vsetko, ale ten moj tiez vykrikuje mojej mame, ked nieco nespravim podla jeho predstav, alebo sa mi nieco nedari (hlavne pri vareni), ze toto mu v "navode neprilozila". alebo vzdychne, ze co si to v tych cachticiach kupil!

michaela2410
16. dec 2009

a mimochodom, ako som uz na fb pisala, tiez sme vsetci marodi

rikarr
16. dec 2009

baby už sa zvianočnieva 😀 konečne krásne sneží

natsa
16. dec 2009

tak konečne prišla zima.ako je doma dobre v teplúčku pri čajíku a pozerať ako sneží.Malý je z toho celý udivený.včera bolo dobre na večierku.bolo báb.divadlo a Danko to celé žral.dostal až 2 darčeky.bolo aj pohostenie.káva,čaj,chlebíčky,zákusky.Napapali sme sa išli domov.

lienka55
16. dec 2009

Ahojte,
tak ja som prave soferovala do PN ked nam krasne zacalo snezit,ale mala som sr...c...y,lepilo mi ked som isla naspat.Riadne sa to smykalo,vela aut vsade,naozaj sa zvianocnieva.
Uz mate vsetko prichystane,darceky,napecene a tak????

michaela2410
16. dec 2009

ja nie ☹

janette4
16. dec 2009

Ahojte. ani nestíham chodiť na pc,robím servítkovú pre celú rodinu,spávať chodím o 2v noci.a to už som taká prebratá,že nemôžem zaspať.chvalabohu ste toho moc nepopísali.
Inak, u nás nič nové.všetci zdravý,akurát,že mne až včera došlo,že Vianoce sú budúci týždeň.s polovičiakom som sa hádala,že až o 3týždne 😀 akosi to všetko strašne rýchlo uteká,ani neviem,aký je deň. 😝

lulu723
17. dec 2009

Ahojte baby tak ani ja nemam ziadne darceky a ani napecene a upratane mam len polovicku domu.a ktomu este mala teplotuje koly stolickam stale cosi kuse chudatko jak ju to boli.vcera sme isli na Turu mala bola vytesena,ze ideme zase busom mama z tatom ma cakali pri priory a malej sa naramne lubilo chodit po snehu.aj zvlada pesi chodit.lenze jak sme dosli k nasim uz bola umrncana domov sme sa dotrepali okolo 8 to som ju len osprsila bachla do postielky dala kakao a zachvilku bola tvrda.teraz sa zobudila nechcela nic jest a zase piscala tak som jej dala nurofen,lebo zase bola horuca a teraz zase spinka 😒 kurnik to nemohly tie stolicky vyst az po novom roku teraz aby sme este medzi sviatkami behali po doktoroch ☹

a na to snezenie ja sa aj trosku tesim,ze nasnezilo,ale vdaka tomu snehu nebudeme mat eurace takze moc sa ani nemozem tesit ☹

mirkaff
17. dec 2009

dobre ranko babuse......
jaj Lulu uz som pochopila tvoj je zavisly s robotu od pocasia,no veru pri snehu asi nic nezarobi..nas tata ma oddnes dovolenku ale isel na plienky.....my mame uz aj napecene,akurat mi chyba urobit plnku na parizske rozky a plnene oriesky,medovniky dam na stromcek,kupila som 18rovnakych akoby drotenych guliek,tak dam tam tie a este hnedu stuzku kupim,robila som este nepecene gulky a este mam v plane urobit ruzke rezy,a bude stacit.

vcera som mala paradny den,isla som z podkrovia a hned na prvom schode hore sa mi smyklo a "spocitala" som vsetky schody,normalka som isla po stvornozky do obyvacky a az tam mi martinka pomohla sa niako postavit,normalkasom revala jak decko,spat mozem jedine na bruchu,cely chrbat aj zadok mam poudierany,opuchnuty a sama modrina,aj sa bojim ist s malym na sane po dedine.

maleho som vcera vecer vyvalila sedet na parapetu a hovorim aha Ondrejko vonku snezi,a maly asi 10 minut len jjjjeeeejjjjjj jjjeeeeeeejjjjj,az z toho poolizoval okno.no cumakuvali sme von hadam pol hodinu cez okno.....

no a tata zniesol stromcek,,uz by sme ho aj ozdobili.......ja s deckami 😀

natsa
17. dec 2009

Ahojte,ja som včera piekla tiež orechy potom ich budem plniť mám v mrazáku plnku tak tu tam dám a ešte som robila linecké.Na vianoce spravím veniec na slano. no a hádam zajtra spravím zemiak.guláš síce polovičiak bude frflať že nemá maso ale nech šetríme.Aj ste boli pozrieť na trhoch?

lienka55
17. dec 2009

Ahojte,
my mame za sebou mensiu prechadzku po snehu,domov sme prisli strasne ale strasne umrncany,nech uz ide spat,lebo sa zblaznim. 😠
Idem robit zemiakove placky plnene masom,idem este zehlit. 😝

Ivetka ja som bola len narychlo cez tyzden na vecer so segrou na trhoch,teda ona tam bola len na langos,ale nic moc tam nemali.

janette4
17. dec 2009

Ahojte.my sme boli v snehu až dneska.Maťo má akýsi rešpekt,tak sa ma držal jak kliešť.ale boli sme aj včera,ale v kočíku,to natŕčal ruky a chytal sniežik a stále sa ma vypytoval, čo to to to?

Ja somna trhoch nebola,ale zajtra pôjdem,lebo ráno ma muž dovezie k našim,potrebujem behnúť na sociálku.a keď nás večer dovezú,Maťko bude mať v obyvke prekvapko-ozdobený,zažatý stromček.

ja nepečiem, my to nejeme,Maťo nemôže,mama mi dá z každého pár kúskov(aj tak to nakoniec ide sliepkam,lebo to nepojeme 😝 ),akurát spravím viedenský rez a taký nepečený s bebekeksov a šľahačky.

juj,baby,ideme upratať trochen,malému som varila rizoto, my máme segedín od včera, a je to tu jak po výbuchu. 😝

Mirka, smiala som sa jak koza,keď som si ťa predstavila,ako letíš po 4 po tých schodoch 😀 ,ale je mi ťa aj ľúto.nech manželík pofúka,nech sa modriny rýchlo zahoja 😉

rikarr
17. dec 2009

na fb som dala foto z 3D

lienka55
17. dec 2009

videla som.....ozaj Erika a to ste tam isli sukromne z vlastnej vole,ze?V podstate na co su dobre tieto sona 3D a 4D?Lebo pocula som aj dr. ktori na to nadavaju.A aky je rozdiel medzi nimi teda 3 a 4?

mirkaff
17. dec 2009

Zanka po styroch som isla z kuchyne do obyvacky lebo som od bolesti nevladala vstat,a schody som zobrala smykom po zadku a po chrbte.a ten moj co mi dnes urobil,ze ponatieraj mi modriny liotonom a on trdlo ci ma neslahol po zadku s rukou a rovno na tu najvacsiu modrinu,no inak som hucala nanho.....proste zabudol ze mam modriny.

Erika ja som to nevidela,najskor sa musime stat priatelkami na |FB......

my sme dnes ozdobili aj stromcek,sice sme ho takto zavcasu este nezdobili ale sak nech sa decka tesia,a maly ako sa zazne tak uz je pri nom a furt natahuje tie zizinka....

janette4
17. dec 2009

lENKA,4D je vraj "vyspelejšie",lepšie je to tam vidieť.a na čo to je?No dajú sa zistiť niektoré vrodené vady,ktoré pri normálnom sone nevidieť.nie je to len o tom,že chceš vedieť pohlavie.Dr.kontroluje mozog,srdce, či nemá rázštep pery,chrbticu, žalúdok,meria kosti,či sa správne vyvíja a tak.Chodí sa tam dobrovoľne.

Erika a kde ste boli?My sme s Maťom boli v Hlohovci,ale vraj to robia už aj v TN

natsa
18. dec 2009

Veru napíš erika informácie mna to tiež zaujalo
Po obede pojdeme von trocha sa pomotáme po jarmoku pojdem kupit pretlak zajtra chcem spravit zem.guláš.
Ešte nemáme kupené ani darčeky.polovičiak to necháva na poslednu chvylu .dobre vie že je v obchodoch nátresk ale nadá si povedat.Ja osobne by som kupovala už od oktobra nech neni taký prievan v penaženke a skludom.Už som voči tomu skeptická pretože sa zásadne kupujeme čo sa jemu páči moje nápady su vraj choré.tak mi to je lau trt

mirkaff
18. dec 2009

Natsa my sme sa dnes obliekali s malym von a obliekam rifle a proste uz mali par rokov,bola som rada ze som sa do nich po porode uz konecne zmestila a proste ako som ich obliekala puk a diera medzi nohami,,tak som zacala nahlas frflat ze ako som sa dobre vydala ze mam h.o.v.n.o v skrini,a vies co mi povedal MM ze on mi vravel ze ked budeme mat maleho ze sa budeme muset uskromnit......a potom ma to tak vytocilo ze som povedala ze v januari proste nabehnem do obchodov a je mi jedno ci sa ti to bude pacit ze tam proste necham na seba celu matersku.....ako sa poznam nebude to tak,ale do fra..sa bola som rozculena......
inak tiez som pocula uz vetu ze mam blbe napady,ked som chcela kupit parny mop,ze to neni dobre,,ze ved podlahy umyvam aj tak po kolenacky.....a to nehovorim aku litaniu spustil ohladne domacej pekarne,no div mi nevyratal kilowaty.....
mne to 3D sono robili v TN..ale neplatila som nic,to ked som cakala maleho a chodili sme na tu genetiku,tak mi to ta dr.vybavila......to kvoli tym hroziacim razstepom....

natsa
18. dec 2009

joj Mirka o obliekaní mi ani nehovor jedujem sa na seba aká som tlstá zrkadlá ignorujem.ja nemám v skrini hovno ale kopu pekných vecí ktoré na seba bohužial neoblečiem.kámoška mi hovorí že som pribrala po malom.ked kojím tak mi strašne chutí jest.Hovorí mi vyser sa na celé chudnutie ked kojíš .Ja by som sa velice rada len sa sama sebe nelúbim a pomáli nemám potom čo na seba.ale od januára idem na to.asi si zavesím kdesi na oči také krásne gace čo mám v skrini ako motiváciu.
Mirka ty máš tak super hlášky že sa idem pocikať od smiechu ked to čítam.Veru z tebou sa asi polovičiak nenudí.Ale ved od januára budeme mat vyššiu rodičovskú tak sa hádam čosi bude dať.
jej čítala som že rodičovská sa bude dať vybaviť od 1,1 do 30.6 tak tam asi nabehnev vo februári a ked prechádzate z jednej materskej na druhú tak aj ten druhý rod.bude zvýšený
http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

lienka55
18. dec 2009

Ahojte,dobry vecer....... 🙂
my sme dnes doobeda varili slivk.gule,umyly wc a kuplnu,este som piekla take suche,a poobede sme bolo u nas v dedine na vystupeni deti zo skoly a skolky,deti tam mali aj vianocne trhy,bolo to roztomile. 😵
Zajtra mam narocny den pred sebou.....upratat,ideme gratulovat na svadbu,a vecer mam stretko s babami chystame stretavku zo zakladky.

Prajem vam krasny vikendik.

janette4
18. dec 2009

Ahojte.Lenka,náročný,ale príjemný,nie?

Ivetka,mňa sa to netýka,lebo mi počas materskej skončila zmluva,takže mi nikto neplatí nemocenské,z ktorého sa to ráta.Ale dnes som bola na sociálke,dobrovoľne sa nemocensky poistiť.Budem platiť niečo vyše 47€ mesačne,ale materská by mala byť okolo 500€

My sme boli celý deň v meste.s tatinom mojim som bola v TN,chcel malému kúpiť nejakú malú stoličku a ja som pre krpca chcela nejaký teplučký roláčik,pletený.prišla som vytočená,lebo prd som zohnala.teraz sa tuším pozerá len na to,aby to bolo moderné a nie praktické.nechápem,načo mu je na mikine neviem aký obrázok,keď má holý krk.nakoniec som v Meste niečo zohnala,aj keď to nebolo podľa mojej predstavy,ale aspoň čosi teplé.

Mirka,my sme za 4D platili 1000sk.ale zaujímalo by ma,koľko sa platí v TN,vraj to tam robí Jankovský.

mirkaff
19. dec 2009

Zanka to mam chapat tak ze za teba doteraz nikto neplatil nemocenske davky?? a to potom ti ako vyrataju matersku ze 500eur?

http://www.gyneka.sk/index.php?pg=5

janette4
19. dec 2009

Miri,ďakujem.No pri druhom pôjdeme zase do Hlohovca,tam to bolo podstatne lacnejšie.

Mirka,kým mi neskončila zmluva,tak platil zamestnávateľ.keby som si nezačala platiť sama,nemala by som pri druhom nárok na materskú a tým pádom ani na zvýšený RP.Tých 500€ mi budú rátať z toho,čo si teraz budem platiť,musím to mať min.270dní za posledné 2roky pred tým,ako si na materskú budem nárokovať.