Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
23. dec 2009

Stastneeeeee a veseleeeeee 🙂

lulu723
24. dec 2009

Ahojte baby tak ja uz od vcera varim kapustnicu a len vyprazim file a mam hotovo salat robit nebudem,lebo ja ho nejem a moj si pojde o chvilku pre salat k mame a ja ho ani neviem robit,lebo vzdy mam viac zemiakov jako tej omajdy tak sa na to vykaslem.vcera bol moj aj z malu u kadernicky.bol sa trosku ostrihat a hned tam aj ostrihala malu tak mame namiesto dievcatka doma chlapca,ale taka je podarena,ze by som ju spapala. 😀
no a vecerat budeme o 17:00,lebo potom pojdeme na Turu k svokre a svagrinej a nakoniec k nasim tak budem rada jak dojdeme okolo pol 9 domov.pojdeme si pre darceky 😀

a este som strasne nahnevana,lebo vcera sme boli v Laugu,ze nieco malej kupime na Vianoce a moj furt,ze jej kupi tatrovku a ja ze sak neni chlapec nech si to uvedomi tak sme prisli domov bez darceku a strasne ma to mrzi,ze malinkej sme nic nekupili ☹

no idem este pospratat a volaco nachystat.tak zatim papa

a prajeme Vam krasne prezitie vianocnych sviatkov a bohateho Jeziska cmuky 😀

michaela2410
24. dec 2009

vsetko, co som sem napisala sa mi vymazalo 😠 , tak uz len kratko: zelam vsetkým bohateho jeziska a krasen vianoce...

mirkaff
25. dec 2009

ahojte babusky.......
tak ako sviatkujete?? ja sa nevladzem ani hybat,diagnoza: prezrata......

zajtra ideme k mojej babke,ale niaka som klepnuta,ako keby sa zas chripka okolo mna motala......
Lulu citam tvoj prispevok..hadam si to nemyslela tak ze Ericka nemala nic pod stromcekom?? 😲

michaela2410
26. dec 2009

tak ahojte, od pol pietej nemozem spat, tak budem dnes ako matoha. Hadam ma kacica o mojej babicky preberie, mnam 😀

lulu723
26. dec 2009

no pod nasim mala akurat od sestry ten hovoriaci vysavac a svetrik a tricko z dlhym viac nic ☹ ,ale zato u oboch babiek mala hraciek haba dej a aj u svagriny tak nebola ukratena.no proste z mojim sme sa nevedeli dohodnut co jej kupime.pn stale hovoril,ze mu je to jedno a ja to nemam rada.ked to povie tak v momente odchadzame z obchodu ked mu je to jedno 😠

a zabudla som Vas pozdravit tak ahojte 🙂

ja sviatkujem v pohode len ten moj uz od vcera lieta po vonku co uz nemoze obsediet.ide ma z neho porazit.zachvilku pojdeme do tesca na mensi nakup dufam,ze to nebude drahe.no a malinka dostala pod stromcek ten vysavac vselijake veci na oblecko,plysoveho zajka taky maly cimbal furt do toho trieska z tymi palickami 😀 potom babiku aj z vajickom,lego este druhu babiku,oteplovacky a to je tusim vsetko.ja som dostala len pero co som si vybrala od mojho a potom tu stojatu lampu a taku dlhu tyc co su tam haciky je to na zufanky a metlicky tak mi to vcera uz namontoval do kuchyne.nic moc sme nedostali,ale najviac ma sere to nase krpate tak jej este hadam dnes dodatocne nieco kupime.

no a aj mi sme prepapkany moj co mal 85 kg uz sa splha k 90 tak potom musi scudnut a ja som pribrala si kilecko tak mam 48kg,ale brusisko mam furt nafuknute z tej kapustnice.uz sme spapkali velky hrniec tak dnes budem varit len nejaku slepaciu.

krpata nam nic nechce jest uz ani chleba nezje a zistili sme prave na vianoce,ze jej vysli dolne 2 stolicky a ja furt pozerala hore ci sa jej neprereze tak asi jej zase nejake idu,ale mame to nastastie bez narekov a bez horuciek zatim sa majte pekne papa a prajem vam kulturne citanie 😀

janette4
26. dec 2009

ahojte.moji chlapi sa chvíľu hrajú,tak vám rýchlo napíšem.
u nás vVianoce v pohode,akurát,že s polovičiakom sme sa pohádali kvoli poj....svokrovcom,bola som z neho nervózna,lebo bol ofučaný,rozbila som vázu,potom som roztrhla 20eurovku...
ale malý bol šťastný,tak som bola spokojná.od nás dostal:stolík thomas s 2stoličkami,odrážadlo,knižky,kufríček,taký ten kalsický,ako sme mali my, farbičky,, od švagrinej-krstnej traktor so zvieratkami a všetkými možnými zvukmi,už mi lezie na nervy, knižku,kde sú stránky aj ako pizzle a je aj po anglicky,mikinu a vysávač,ale normálny,ako dospelácky,len destský model.u mojich rodičov mal toľko darčekov,že aj pod druhý stromček by vošli:fúrik s legom,veľkého plyšového zajaca,aj s dudkou 😀 ,sadu na jedenie-tanierik a šálku,stavebnicu,ruksačik,oblečenie,knižky,stoličku.od druhej babky dostal 20€ a od druhej švagrinej 10€.ja som mu ešte porobila obrázky do izbičky,čo mám na FB,už ich má aj povešané,každému sa s nimi chváli 😀

ja nevarím, tiež som prežraná,budem mať inšpiráciu na chudnutie po sviatkoch 😀 Ludka ja mám toľko,čo ty,len o 10kg viac 😝 😝 😝 😝 😀

lulu723
26. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Zanka,ale sak ty tak musis mat sak mas velke balony a ja len take supy 😀 😀 😀 😀 😀 ale to len v ramci srandy nehnevaj sa 😉

janette4
26. dec 2009

ludka,čo by som sa hnevala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
26. dec 2009

Ahojte závisláčky.Tak vás zdravíme.U nás prebehli vianoce v klasickej vianočnej nálade-hádka.joj už mi leze na nervy ked je doma.ja som už taká prežratá že sa mi od lenivosti nechce ist na wc.stále sedím pri stole a tlačím do seba.Od noveho roka zahajujem zdravu stravu a cvičenie.taj danko dostal od nás takeho krokodíla,plišovu kvetinku čo si hned prisvojil v dráčiku a už ju nochcel nikomu dať tak sme mu ju zobrali,hraciu farmu ktorá ho bavila 5 min.Od babky z Holíča dostal korunky a loptu a od našich knižku žabiatko od Ludmili podjavorinskej,letné galorky ktoré su mu malé,pižamko,drevený vláčik a tato mu vystruhal malu stoličku.Ja som si kupila vonačku adidas,trigovicu.polovičiak nemal nič ved je zlý ako satan,ale povedal že si pojde kupit rifle niekde v meste.
Nič nevarím ešte nám ostali rezne a šalát.Včera sme zasa boli po navštevách.Na silvestra ideme k našim tak ráno spravím sviečkovu a 6 ideme zasa na vrbovce zasa na návštevu.Ked sme bolivčera u svokri tak nás tam bol plný barák ani nás malý nepotreboval on má rád kopu ludí.doma sa nudí

mirkaff
26. dec 2009

tak Vas vsetky zdravim......
my sme mali celkom fajn atmosferu na stedry den.....s Martinku sme si pustili koledy,dve cdecka nam isli dokola hadam 4hodiny,aj sme si zatancovali,dokonca sa ku nam Ondrejovia pridali,,akurat maly nam nic cely den nechcel jest,odmietal aj kakao,,este sa moj smial ze chce videt zlate prasa,,a ked sme vecerali tak mi sme jedli a maly uz hrkotal pri stromceku,tak ho tam moj furt chodil brat,ale tiez male trdlo,vobec netrhal darceky,ale obdivoval svietiaci stromcek,,a potom ked si rozbalil prvu knizku,ta ho zaujala a viac ho darceky netrapili......no a Jeziska sme mali az az stedreho.....Ondrejko dostal od nas :knizku,kresliacu tabulku,penove puzzle,zvieratka,potom taky penovy domcek,ale na ten je este moc maly,tak uz sme ho aj skovali,to kupoval moj bezomna a je to az pre deti od 5 rokov.a trigovicu.od segry-krstnej mamy dostal dve pyzama,bundu,teplaky,velke kocky WADER,a male drevene kocky a drevenne domino so zvieratkami,potom taku drevennu skladacku macika.od svokrovcov knizku,a dve hracky do vody...Martinka od nas: Little pet shop kupele,Little pet shop stajnu,trigovicu,spolocensku hru Tibet,knizku Zuzanka na kolieskovych korculiach,puzzle HSM,kabelku HSM,diar HSM,nohavicky HSM. a rifle.potom od segry-krstnej mamy krasokorcule,knizku,spodne pradlo,mikinu a babiku.a od svokrovcov puzzle,poli pocket zvieratka a litle pet shop zvieratka.a nasi dali deckam a aj nam peniaze...no a od svokrovcov a dvoch svagrovcov sme este vsetci dostali LCDecko a DVDecko.......

tak stedry den sme prezili bez ujmy na zdravi.....vcera som viac menej len zrala a dnes sme boli u nasich a u mojej babky a u MM babky,ale to sme isli rano,tak sme to rychlo obehali a aj Martinku sme zaviezli k nasim na prazdniny.
a cil by som mala ist zehlit ale asi sa na to zvysoka.....sak som lidi moji prezrataaa 😖

no a ja som MM kupila ponozky a boxerky,ja si nanho totizto nic viac netrufam kupit,lebo mam problem sa trafit do jeho vkusu,,a mam to pohnojit,no nech si kupi sam co sa mu lubi....a ja som od neho dostala vesticku,tu som si samozrejme vybrala,a este som si kupila sama sebe nohavice v NewYorkeri.....

mirkaff
26. dec 2009

boze jaka Litania........ 😀

lienka55
27. dec 2009

Ahojte,

Zanka,Ivet tak ja som mala take Vianoce ako aj vy posr....e, s mm sme sa vadili a vadime dodnes,strasne ma to trapi. ☹ Ale inak vpohode.Maly mal radost,podostaval toho tiez strasne vela,ani to tu nebudem rozpisovat........obecko,hracky,atd.....teraz nas este cakaju meniny takze dalsie darceky,poviem vam aj mi to lezie na nervy,lebo to nebudem mat kam davat zachvilku. 😠

Mirka aj som 23.12. kaput,chytala ma chripka klasicka,musela som si ist vecer lahnut,mm sa postaral o maleho a ja som zaspala ako male babatko.Ale ani 24teho som nebola fit.

Vidim ze vsetci drobci posluchali,podosatvali toho hojne,ja s mm sme sa dohodli,ze si nebudeme kupovat nic velke a drahe,ved sme si nakupili vela handier v Irsku,ale dostala som od neho vikendovy pobyt v nejakom rekreac.stredisku na Slovensku.sauny,bazeny,masaze,....a tak.

natsa
27. dec 2009

Ahojte.Tak som rada že niesom sama čo sa vadí.
Lenka ved to je super darček čo si dostala

lienka55
27. dec 2009

Ivetka ved ja si nestazujem,ale teraz mam tak chut vratit mu to,zbalit sa a odist k mame.Ja som mu dokupila uz len klasicke veci,ktore potrebuje ako su boxerky,ponozky,penu na holenie,sampony,ziletky,sal,rukavice,klasicke vreckovky.

natsa
27. dec 2009

Lenka niekedy to neni na škodu,možno si myslí že ked ti daruje výkendový pobit že sa všetko vymaže,na všetko zabudne.Asi by sa mu zišla nejaká lekcia aby si vážil to čo má doma.Ani moj si neváži.Stále na mna nadáva.Keby som tu napísala kolko ja mám mien asi by sa vám všetky zježili vlasy

janette4
27. dec 2009

Ahojte.my sa moc nehádame,keď už,tak kvôli jeho rodine.on s tým začne,ja niečo poviem a potom som tá najhoršia.ale škaredo mi zatiaľ nepovedal nijako,ani ja jemu v podstate.najhoršie,že je debil.

ja som dnes nevarila,tak som včera brnkla kamoške z Piešťan,či môžme prísť a dnes sme tam aj boli.po dlhej dobe sme si dobre pokecali.ešte včera som jej vyrábala darčeky k narodeninám 😀

my sme si s polovičiakom moc nekupovali.on mi kúpil umývačku riadu,aj keď až do štedrého dňa som ju považovala za spoločný darček,ale bolo mi vysvetlené,že nie spoločný,ale môj 😀 😝 a ja som mu kúpila rybársky kufrík,keďže po Novom roku chce byť rybárom.a za mesiac má narodeniny,takže nemôže dostať všetko naraz 😝

mirkaff
28. dec 2009

ahojte......
tusim upadame do zabudnutia......

citam,citam co ste popisali..no babulky neviem my mame cil akesi az podivne fajn obdobie,naposledy sa vyznamenal u nasich na zabyjacke, ale to mu moja mama vypucuvala zaludok,ja som radsej odisla ked sa islo na vec na druhy den.....a neviem ani co vsetko mu vypravala,no zatial seka dobrotu,tiez si nevazil ze ma doma navarene,oprate,ozehlene,a vsetko co s tym suvisi.....i ked mi povedal ze je pod papuce,ze mazatrhle chodit k susedovcom,ano to som mu zakazala lebo pokazdej odtial dosel a bol citit z neho chlast,nechcem obvinovat ich,sak mu papulu neotvarali ze musis,musis,ale ked je doma nema prilezitost .......a co budem tajit,,sklony ma mat po kom......

no nase male mrnave sa pekne ulozilo spinkat,pustila som minimax,vsade tichucko,lazkal si,vypil kakao a uz sa buva.a ide to aj bez nareku.....
aj sme v sobotu planovali ze zostaneme u nasich,ale tak prosil ze nech neni doma sam,tak som odolala,nastastie ze poslucha,,

inak Ivetka co tak citam,ja byt s tvojim muzom v manzelskom stave,uz by mu rodicia chodili na hrob,alebo mne....nic v zlom,mne to podla tohto pripada ze on sa sprava akosi povysenecky,alebo proste slovensky povedane,co ta ma za niaku handru.....

Lienka predpokladam ze na vikednovy pobyt idete v dvojke...... 😀
musim si doma zaziadat aj ja o taky darcek,v dvojke,zobrala by som si Martinku,a mali by sme damsku jazdu... 🙂

lienka55
28. dec 2009

Ahojte,
Mirka na tom pobytovom listocku je sice napisane ze Lenka M.......a s manzelom,ale on mi povedal,ze tam mozem ist s kym chcem,to len kvoli formalitam tam napisli jeho.Ale chcem ist samozrejme s nim.
No a jasnacka ze ideme vo dvojke,moze ist s nami aj David,ale to by som z tych procedur nic nemala.

Zanka tak u nas ,,debil,, znamena ako keby si mu povedala k......,je na to strasne haklivy.

janette4
28. dec 2009

Lenka,to fakt?no poznám páry,kde si hovoria oveľa škaredšie(nemusím ani ďaleko chodiť 😝 ),k tomu by som sa nikdy neznížila.
ja som mu povedala,že je debil len raz,a to som bola neskutočne vytočená.Inak,ten pobyt ti tíško závidím,samozrejme v dobrom.niečo také by sme mali dostávať aj od štátu,nie,čo vy na to? 😀

lulu723
28. dec 2009

Ahojte baby tak aj mi mame v pohode naladu 😉 vcera sme boli u kamosky aj z malu a bola tam aj sestra z frajerom okolo 7 si uz Erika trela ocka tak si ju moj zobral a isiel snu domov pekne ju okupal obliekol do pyzamka dal kakauko a pekne zaspinkala potom odisla segra z frajerom okolo 10 a ja posledna skoro o 12 aj mi rano bolo zle tak zobral malu a dal ju k svokre ona vytesena,lebo takto ju ma prvykrat,ale o chvilku uz pridu domov.to ju tam zobral,aby sme sa vyspali taky bol dobry.a inac ako Zanka pisala aj u nas je najhorsia nadavka debil inac si stale hovorime andel 😀

Zanka ty si dostala paradny darcek aj ja chcem umyvacku,ale to asi az ked budeme robit novu kuchynu. 😉

ja som vcera robila kuracie stehienka dala som tam smotanu zo syrom a trosku sojovej omacky vykydla som to na stehna adala zamiect to je dobra mnamka 😉

mirkaff
28. dec 2009

no mne uz vypadlo aj.h.o.v.a.do...a le viacmenej mu povem pa..ko....ale na k, so mu asi nepovedala...i ked nikdy nehovor nikdy.......
lulu tak svokrusa si uziva malej..no nech si zvyka..tak tak 😀 ale sak ked je v pohode,tak neni problem,,ze....
a ako si to robila to masso??to mam dat vsetko spolu zapiect...??a priloha?? zemiaky,ryza,ci cestovina,to si mala potom z toho taku omajdu??

no a este ti napisem do RP ohladom toho salatu zemiakoveho..... 😀

janette4
28. dec 2009

Ludka,ozaj a ako dopadli šuhajdy?už je hádam aj po nich 😀

mirkaff
28. dec 2009

Zanka ja som zase spominala svokre o tych suhajdach ze vasi ich robia 1000ks....teda ak to nebola tlacova chyba..

natsa
28. dec 2009

Ahojte,tak sa hlásim z Myjavy.som tu sama bez Danka.Ráno som vypadla a večer prídem.Takto som vybabrala z polovičiakom.Vymyslela som si dovod aby som sem mohla ist,nech vie čo je to o dieťa sa starať.Ked som mu kázala aby ráno ešte z malým navaril tak povedal že by to nezvládol.Dufam,že si začne vážiť že má doma navarené,že dieťa je zaopatrené.On by chcel mať doma popritom ešte doma strašne čisto a upratané ako v labáku,zistil že niektoré veci pri dieťati nejdu ale aj tak je niekedy ako z druhej dimezie.ja mu niekedy tak vynadám že debil a pako je proti tomu pochvala.
ja sim mu povedalam že otec je 100% ale ako manžel stojí za H....
Ked som odchádzala tak som povedala Dankovy aby sa aspon 5 krát posral aby ho polovičiak prebaloval.Vždy ked je pototo tak len sahlási že ho treba prebalit.On to nemôže jemu to smrdí.
ale už nebudem na neho nadávať su veci ktoré by som asi pri žiadnom nemala.Vie byť aj dobrý aj pozorný ale musí mať na to náladu.Ved kde by mi nebolo lepšie ako pri nom. 😀

mirkaff
28. dec 2009

MAS U MNA 100 bodov......toto dokazat.....klobuk dolu.......dobre,dobre 😀

lienka55
28. dec 2009

Ivet tak skuska zivota????No len nech si pekne zvyka,a nech vidi co vsetko musis ty zvladnut pri Dankovi pocas celeho dna. 😀

janette4
28. dec 2009

Mirka, nebola to tlačová chyba 😀 ale tento rok ich robili "len" 600 😀 😝

Ivetka, klobúk dolu.občas mám tiež chuť toto spraviť.

natsa
28. dec 2009

dakujem dievčence,mama hned a kde je danko,povedala som jej že nech si konečne malého.inak sa mi toto odskakovanie zapáčilo,konečne som si odpočinula aj som mama pomohla aj trocha poležala.

natsa
28. dec 2009

dakujem dievčence,mama hned a kde je danko,povedala som jej že nech si konečne malého užije.inak sa mi toto odskakovanie zapáčilo,konečne som si odpočinula aj som mama pomohla aj trocha poležala.