Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
11. júl 2008

Ahojte neviem ci sa k vam mozem pridat 😉

janette4
11. júl 2008

ahoj lenca.Samozrejme, že môžeš.Ako sa máš? 😉

sticker
11. júl 2008

Janette - konečne tam prerobili "spodok". Dali tam tú zelenú trávičku a namaľovali na to kvietky a iné obrázky. Je to veľmi pekné a dieťa si aspoň toľko neublíži, keď spadne. Aj namaľovali preliezky a spravili nové pieskovisko. Je síce o dosť menšie, ale je. No a za tým plotom, kde sú tiež preliezky by mala byť cukráreň 🙂 😉
A inak, ako sa cítiš janet? Už Ti bruško kleslo, či ani nie?

janette4
11. júl 2008

ahoj sticker.Tak tá cukráreň bude super.Lákadlo na peňaženky mamičiek.Ale užý sa kedysi o nej tam hovorilo,keď sa zrušilo to záhradníctvo, ale potom z toho padlo.Tak by to bolo fajn, keby tam bola.Deti ani nebudú zaujímať preliezky, hlavne,že tam budú sladkosti.
No, cítim sa celkom fajn.Dnes som bola s mužom oberať ríbezle, a tak ma to unavilo, že som si musela ísť ľahnúť a normálne som zaspala.Pri tom zohýbaní sa malé asi zase trochu posunulo, a zase mi tlačí na ten sedací nerv.A bruško ešte stále nepadlo.Každý kto mi naň pozrie, hovorí, že ešte je moc vysoko, aj keď ja si cezeň už nevidím na nohy.ani pupok si nevidím. 😅
A vy ako?Čo ste robili s dievčatami?Vy bývate v Meste, alebo niekde v okolí?

lenca13
11. júl 2008

Ahoj Janett ja byvam priamo v NMnv a so stick sa pozname az moc dobre 😀
Inak tvoj mm pracuje v EEs aj moj tam robi aj ja som tam robila 😉
Dnes som bola s babami na Kacaku na bicykloch a zajtra ide ta starsia do tabora 😉

janette4
11. júl 2008

ahoj Lenca.Inak podľa foto si mi povedomá.Ja som tam robila tiež, ale to ešte asi 3,5r. dozadu.Počula som, že kačabár už je prerobený a už aj funguje.neboli ste tam ešte vnútri, aké to tam je? Inak predtým som aj ja bývala v Meste.

lenca13
11. júl 2008

Je to tam super pozri si foto je tam par aj z Kacaku su tam super preliezacky pre deti lepsie ako v parku 😉 A kde teraz byvas

janette4
11. júl 2008

Teraz bývam na Starej Turej a predtým som bývala na Rajkovej.Idem už spať, lebo malé má v bruchu mecheche.dobrú noc

sticker
12. júl 2008

Ahojte. Prajem všetkým dobré ráno. Aj keď cez víkend sa väčšina venuje rodinke 🙂
janett - aj ja s mm sme robili v ees 😅 😀 . Ja 4 roky dozadu - pred Jankou. My bývame na Hájovkách 😉 Ja tu bývam, odkedy toto sídlisko postavili. Našťastie bývame na kraji a máme výhľad na hory. Ale ani to nebude asi dlho - tiež tu majú stavať nový byty 😝 ☹

janette4
12. júl 2008

ahoj sticker, prajem pekný dník.čo budete dnes s dievčatami robiť?

sticker
12. júl 2008

No Janke prídu ešte blahoželať moji rodičia a prababa. Takže chystám a baby našťastie spia. A ak bude dobré počko, možno sa pôjdeme na večer prejsť na námestie. Každú sobotu tam vyhráva nejaká hudba 😀 . Ale neviem, lebo Julka chodí spávať medzi 19-19:30. Takže neviem, či to stihneme 😝
Je ťažké dať dokopy režim oboch báb. Tebe v tomto teple asi nie je moc príjemne, však?

janette4
12. júl 2008

počasie má byť pekné, tak to určite využite, lebo zajtra vraj majú byť búrky. No mne je na figu.Doobeda som bola na nákup a ledva som sa vytrepala domov/bývame hore kopcom/.Už som aj oprala, chystám sa vysávať a potom sa nejako premotkám do večera a večer budeme grilovať.Jediná pozitívna vec dnes.Inak leto zbožňujem, len nie teraz.A malinkému je asi tiež teplo.Tak vám prajem pekný dník, nech vám vyjde program a Janke pekné darčeky.to má dodatočne ete narodeninky alebo už k meninám?

sticker
12. júl 2008

To bolo k narodeninkám ešte 🙂 . Aj som myslela, že bude pršať, zatiahlo sa a nič 😒 . Ale neskutočne ma bolí členok a tak bude určite pršať. Lebo zase až tak moc som nechodila, aby ma bolela.
Ukecávam mm, aby sme sa šli prejsť. Janka dostala kočár, tak ho chce zobrať von 😀 . Má už dve buginky a teraz kočár. Ale ako sa "bili" s Julkou, no hrôza! Julka kričala ako o život 😅 😀 . Babina nariekala, že bude musieť aj Julke kúpiť. 😀 Ešte že má len dve vnučky 😉 🙂

janette4
13. júl 2008

sticker 😀 😀 ahojte.tak my sme včera večer gilovali a večer sme skoro zmokli.Stihli sme to zbaliť len tak-tak.-Pršať začalo asi 5min.po tom, čo som zavrela dvere na byte.Ešteže máme záhradku tak blízko domu. 😀

sticker
13. júl 2008

Ahojte. Tak sme boli nakoniec včera vonku - ale ľutujem 😠 . Jaja tam stretla kamarátov, hudba ich moc nebavila a lietali okolo fontány. MM vravel, nech ju nechám a tak som nechala a aj sa natiahla, kočár sa jej rozobral 😅 😀 . Bačala ako o dušu skoro až po barák 😠 😠 😠 To je tým, že nie je zvyknutá byť tak dlho hore a k tomu oškreté koleno. Ale veľa robí aj to, že mm všetko dovolí - rozmaznáva a ja som potom zlá.
Ale večerná búrka bola úúúúžasná. Sledovala som z balkóna blesky, až kým nezačalo riadne fúkať a pršať.
Vy ste mali teda tiež šťastie. A zajtra má byť ževraj o 10 stupňov menej ako dnes - nejakých 17 až 23 stupňov. No ak by nepršalo, tak aj môže byť. Aspoň sa nebudete s malým potiť 😉 🙂

janette4
13. júl 2008

sticker to tak býva:mama je tá zlá,lebo prikazuje, zakazuje a tatinkovia sú tí dobrí, lebo všetko dovolia, pofúkajú, odpustia a pod.Môj už teraz hovorí, že ja budem tá zlá, a za ním vždy príde a on ho poľutuje. A otcovia bývajú obzvlášť zaťažení na dcéry. 😅

sticker
13. júl 2008

Tak to máš pravdu 😉 . U nás konečne prší, ale zatiaľ to nepomáha. Julku mám okúpaná, Jaja sa ešte čvachce. Teším sa, keď budú obe v posteli 😅 🙂

rikarr
14. júl 2008

halo halo....

pozerám že ste toho kopa postíhali.....

my sme boli v piatok v meste, stretli sme janku - ale jedno dieťa ti tušim chýbalo 😅 v tom parku to bude super.....lebo to tam vyzeralo hrozne....

kačabár je super aj z vonka aj s vnútra a majú celkom fajn ceny podobne ako na námestí....

v sobotu sme boli v PN na svadbe až do nedele(sme tam spali) ale bolo super...malá to tam všetko oblozila 😝 a obšmejdila 😀
v nedelu ešte kamošom sme boli spraviť KUK, potom sme si dali 3 hodinového šlofíka všetci traja 😵 a prišli naši pomôcť nám obrať marhulky-ešte že sme to stihli lebo po nočnej burke by som ich na strome asi nenašla -mama si ich naložila do auta a bude zavárať(ja to neviem) a ked sa ponúkla....

čo porábate dnes?

ja mám už v pračke ale neviem kam to zavesím 😒 lebo je škaredo hrooozne....umyla som podlahy a chystám sa na riady ale sa mi nexce lebo ich je kopcom ...ale asi ich budem umývať posledný krát lebo dnes by mali doniesť umyvačku 😀 sa vytešujem......dúfam,že ju donesú .....

no idem viki sa nejak nexce spať....som ju naučila vyplazovať jazyk a teraz chodí ako havko 😵 kedy ju vidím vtedy má ten jazyk von s pusinky a oblizuje bradu

no idem lebo niečo namieta

miriamkac
14. júl 2008

Ahojte!!
Zdravim lenca13 🙂 ........len sa pridaj k nam....bude tu vedelsie, nejako sa nam to tu rozrasta.... 😀 Timea je julovka?

janette4 ty si este v celku 😝 ....xixixi...

dnes ideme aj my do mesta.....uvidime, ci vobec vylezieme von, ked je tak skaredo 😠 ....sak uvidime...

rikarr ty si riadna sikovnica.... 😉

janette4
14. júl 2008

caute. ja som ešte 2v1.po brebdenej noci chodím po byte jak mátoha.Chcela som ísť na poštu, ale asi poobede pošlem mm.Asi pôjdem upratať, lebo cez víkend som sa na to vykašľala.
Rikarr to si ju peknú vec naučila.Ja som kamoškinu malú naučila ukazovať "čo ti šiši?" a kamarátka sa mi poďakovala, že teraz to ukazuje každému.xi 😀

rikarr
14. júl 2008

no ale raz sa to musela naučiť.....aspon bude vedieť čo má robiť ak jej niekto bude robiť zle 😀 ma muž pochvály ...... ale čo už ...

miriamkac
14. júl 2008

rikarr ...a ma ucila si ju to aj "so zvukom"?..."beeeeee"......to vies, kes treba tak poriadne... 😝

janette4 uz sa ti to bliiizi, uz fucis ako lokomotiva? 😅

lenca13
14. júl 2008

Ahoj Mirka nie Timka je este majovka ja si ta pamatam z porodnice ona je narodena 30.5.

miriamkac
14. júl 2008

ano? tak to len dva dni po nasich chalanoch......teeeeeda....a preco si ta ja nepamatam? Ty si asi bola rovno na roomingu....ze?

lenca13
14. júl 2008

Nie ja som tam jeden den lezala a potom mi dali vyvolavacku a bola som spolu s Jankou na izbe teda so Stickerom.
Vies ja som najskor chodila kazdy druhy den do Tn az na tretikrat si ma tam nechali 😉

miriamkac
14. júl 2008

aha........ 😀 .....no super, lebo ja som sa z tej chodby ani nepohla, len ma popresuvali po izbach.... 😝
A uz chodite? xixixi.....Kde byvate v Meste ak to nie je tajomstvo...

lenca13
15. júl 2008

Mirka byvam na Hajovkach.Timka chodi od roka uz celkom sama.Prve kroky spravila ked mala asi jedenast mesiacov uz sa pomaly uci chodit aj po schodoch je hrozne ziva to mam na miesto chalana 😀
ale ved ta starsia bola taka ista 😉 Uz vie vyliezt aj na postel ale aj zliezt 😉 😀

rikarr
15. júl 2008

krásny dník 😀

ešte nevie vyplazovať jazyk zo zvukom, zatial ho len vyplazí potom ho chytí do ručičky a tak.....

lenca bývaš na hájovkách?????Lebo ťa vôbec nepoznám.......ale zas nemusím poznať každého.... 😀

viki včera zalomila o 19,45 tak sme sa s mužom vytešovali a hrali golf aj s popíjaním vínečka....potom sa mi aspon lepšie spalo len keby sa tá moja potvora chcela nechať prikryť .....deka alebo paplon na nej vydržia asi iba minutu 😕

viki mi v sobotu spravila už 5 krokov sama ale ked zistila že nikde nikoho tak si čupla....ešte sa bojí....

no idem variť,musím toho spraviť viac lebo zajtra chcem isť do mesta.....

lenca13
15. júl 2008

Ahoj rikarr ani ja ta nepoznam ale ty si urcite od mna odost mladsia 😀
Aj Timka sa v noci odkopava 😉

sticker
15. júl 2008

Ahojte. Tak Jaja je chorá - v noci mala 38,5 ☹ . Ale dnes s ňou ešte asi nepôjdem k MUDr. Teda ak nebude mať soplík, alebo ju nebude hrdlo bolieť.
Som zvedavá, ako vysvetlím Julke, že nesmie ísť do Jankinej izby, ani behať po chodbe, keď Jaja spí. A len sa bojím, aby to nechytila aj Julka.
Mirka - vieš niečo o 6. chorobe? 😕 Moc som toho nenašla. A dokonca 5. choroba je veľmi podobná.
Tie názvy ma dosť šokli - veď čo je to za názov? 😕 😒