Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
7. jan 2010

tusim som tu niekoho zastihla, idem citat

michaela2410
7. jan 2010

dnes sme boli bobovat len poobede, doobeda som si bola dat vybrat stichy (vyrezavali mi sosovicku) a pre kartu za podchodom v tom novom, bola som pesi a chalani stale len sneh hadzat a motali sa...takze cesta nam trvala hadam hodinu a to byvam pred podchodom 😎 😀
vecer som ich oboch dala ostrihat, konecne vyzeraju ako chalani 😀

aky je to recept kinder bueno? nezachytila som ten link, prosim o repete 😉

natsa
7. jan 2010

Tak ešte spravím posledný kuk.Veru aj ja si chcem dat odstranit z chrbta také blbosti,Nie su toznamienka len take červené guličky.hádžem link na ten zakusok.Ozaj stojí za vyskušanie.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21832

mirkaff
8. jan 2010

dobre ranko.......
tak nam krasne nasnezilo,MM ma dnes dovolenku,tak si to spolu hadam uzijeme,
Natsa ten link som niak prehliadla,ale cil som ho mrkla,no nema chybu.......asi sa bude coskoro piect aj u nas....no a uz som Vas ako tak docitala,konecne sa objaila aj zatulana Evka s Jakubkom,inak riadny valibuk,ja z Kubka 😀 ,nase mrnave ma 12 kilov.

Miska tebe to davali dole na chirurgii? moja svokra mala na dekolte a davala si to laserom,ziadne stichy,ale to jej tusim na koznom alebo kde,ale aj si to PLAtila,alebo DOPLACAla//,maly prepina klavesnicu//ale neviem kolko....lebo ja ked som bola na sone s kozami tak ten dr.mi dal aj tel.cislo ze sa mam objednat na chirurgii,lebo mam jedno kde mi to sem tam odiera podprda,ale sak co cislo som zapatrosila,,a mam to tam furt,musim s tym tiez nieco podniknut....
no maly sa uz tusim sam zacina vyzliekat z pyzama,Martinka este spi,MM isel zakurit a ja idem od PC robit ranajky,
zatial pekny den.....
ozaj a co to stretko,pockame kym sa roztopi sneh a budu zaplavy a clapkanica alebo to riskneme aj cez sneh....???

janette4
8. jan 2010

ahojte.

MIrka robí sa to aj laserom,ale keď sú veľké,alebo vysoké,je lepšie ich odstrániť úplne,aj s koreňom.laserom sa odstráni len povrchová koža.ja som si to tiež dávala odstraňovať na chirurgii v TN,lebo vtedy to tu ešte nerobili,mala som ich vysoké a pravidelne som si ich poškriabala alebo roztrhla podprdou alebo rifľami.

ja som chcela ísť s malým von,lebo tata máme po nočnej,ale moc sa mi s kočíkom nechce,keď takto padá 😒

Ivetka,ten zákusok vyzerá dobre,ale pre mňa moc dlho trvá.u nás "ide"nepečený s bebe keksov a šľahačky,za tým sa naše "kobylky" idú pozabíjať 😀

natsa
8. jan 2010

Ahojte,tak takto snehu ani nepametám.Tak ja som ráno hned posilovala ruky z kočárom letela som na stanicu pre klobási tato mi ich tam nechal potom som letela do lidlakupit zmes na chleba do pekárničky.polovičiak išiel do roboty prvý krát po 3 zýždnoch.
Dievčence vyjadri te sa ako vám to pasuje zo stretkom,ved Považan to istí.
zanka aj ja rada také rýchle pečiem ale tento stojí za námahu.ani sním nebolo moc roboty ako som si pôvodne myslela.

janette4
8. jan 2010

Ivet,ja si pamätám takto veľa snehu aj pred rokom.som sa čosi nanadávala,keď som išla s kočíkom.teraz je to lepšie,že malý už aj sánkach môže byť.ja so stretkom súhlasím,hoďte nejaký termín.inak,budúci týždeň by som mala byť v pondelok a utorok v Meste.aspoň zatiaľ to tak vyzerá.

janette4
8. jan 2010

bolo by fajn,keby mohla prísť aj Erika,keďže už dvakrát nebola...kým nám neporodí

lienka55
8. jan 2010

Ahojte,
aj ja som mala rano rozcvicku s odhrnanim snehu. 😝 Boli sme vonku,riadne sme vymrzli,strasne fukal vietor.Varim,periem,konikujem 😀 a chcem este umyt wc a kupelnu.
Z opaciek nic nie je ked je takto tak sa bojim ist autom,isla by som pomaly ale moze nejake hovado do mna vrazit a nestoji mi to zato.Pojdeme inokedy.

Mirka,ze nas ,,drobec ma len 12kg,, no a co mam ja potom hovorit,my sme sa konecne vysplhali na 11kg. ☹ 😠

natsa
8. jan 2010

Miška a kde si bola u kožnej?ja by som chcela ist do vilky pri nemocnici

michaela2410
8. jan 2010

No, tak ja som si dnes rano odsoferovala do PNa ta cesta bola hrozna, ved som nevedela ani kdeje cesta, no hruuuza 😨
No tu sosovicku mi vyberal chirurg v TN, konkretne moj brat 😎 (takze po znamosti), on tam robi a kedze ma akosi zacala svrbiet, tak som chcela, aby mi to vybral a vraj som to mala dost hlboko, tak som zvedava, co pride z histologie. Inak, vo vilke je Sorfova a ona sleduje tieto sosovicky, ale ja som sa zapovedala, ze uz k nej nepojdem, hoci odbornicka je asi dobra, ale to cakanie tam je hrozne, hoci si objednana...no proste je to aj na dlhe pisanie...kvoli jednej blbosti som tam bola natrikra, hoci objednana (mala mi vypalit taku bradavicku na stehne), tak ked ma nevzala ani tretikrat, lebo musela ist na obed a nestihla ma vziat prednim, hoci som bola objednana na pol jedenastu a o jednej mi povedala, ze sa ide naobedovat, ale ze ju mozem pockat...tak som vyhlasila, ze som tam posledny krat a ked bude treba, pojdem radsej do PN, alebo TN...a bradavicu som si dala vypalit u Dolinskej, ale ona tusim nema to kukatko na sosovicky...
Fuha, ale som sa rozpisala...

natsa
8. jan 2010

No to si ma moc nepotešila.dufam že ja tam nebudem k nej chodit do jary.Ja som chodievala na st.turu k Dolinskej ale ona nemá laser a tam je to čakanie tiež nadlho,ja som tam chodila z kur.okami.Tie som si dala vypálit a po roku sa mi znova objavili a nemožem sa ich zbavit a pritom si to potieram z tou vodičkou z lekárne.

janette4
8. jan 2010

Ivet,tieto veci robí aj pri stanici,v tom dvore,ako je lekáreň,len neviem,ako sa ten dr.volá.stojí to okolo 17€.ale vraj je dobrý,ani nie je vidieť jazva,kamarátka tam bola.

lienka55
8. jan 2010

aj mne by sa zislo taketo veci porobit a to som si hovorila ze ked budem na materskej tak si to dam porobit,stale neni casu. 😠

michaela2410
8. jan 2010

Zanka a kde pri stanici? Kto?

natsa
8. jan 2010

zanka myslí asi tam vedla záh.potrieb.je tam gynecka,psychiater a tuším tam aj vo dvore predávaju farby

janette4
8. jan 2010

áno,Ivetka,tam.

mirkaff
9. jan 2010

dobre ranko baby......
sak niako nemozem spat,MM isel zaviezt sokra do roboty,samozrejme pobuntosil tak uz som hore,,esteze decka spia..
ja som bola toho na stanici raz s Martinku,vyberal jej pijaka z podkolenia.....zaplatila som si a nemozem sa stazovat,pristup 100 percentny....

no dievcence co tak zbuchat to stretko tento tyzden,mne najviac vyhovuje streda,utorok a stvrtok ma matusa kruzky....napiste datumy aj y ostatne...no dufam ze sa zucastnime v hojnom pocte.....
baby nas maly nechce sedet na sanach,proste vcera co robil ked sme isli vsetci na spacirku,reval jak tur,no tak tata tahal matusu a ja som cupi-lupi po troche s malym,
ja som robila vcera pernik,ale urobila som to cesto akesi vysoke,tak som ho prekrojila,natrela dzemom,capla nan druhe znova natrela dzemom a az potom dala cokoladu,ale prisla navsteva,tak sme normalka plech zlikvidovali.... 🙂

Lienka to by som nepovedala ze mate 11kg,,mne sa Davidko zda tak tahat sa do vysky,teda od leta je veru podrasteny,,neboj sa nasa Martinka,to bolo to iste a sem tam aj doteraz je,i ked slaninky spapa aj 10 platkov,a ma 28 kg..... 😒 asi ma dobre spalovanie,i ked ja ked som ju cakala a bola som v tretom mesiaci,som mala 52kg.ale to boli casy.........
co dnes varite??

natsa
9. jan 2010

Ahojte.Mne vyhovuju všetky termíny len sa dohodnite vy aby som si vedela zjednat anglinu .ja dnes nevarím nič ešte máme mexický gulas z tarhonu potom spravím asi francuzske.dnes sa nedá ist ani von.zasa bude zlý jak pes.

mirkaff
9. jan 2010

kde ste,, zeny??

michaela2410
9. jan 2010

tu som!!! 😀

mirkaff
9. jan 2010

ziva debata???? zeby.....
miska ty si tusim spominala ze sa chodite korculovat,,chodite na stadion co je v meste??

janette4
9. jan 2010

ahojte.my sme boli dnes u našich.a to streto:ja som to minule blbo napísala.budem síce v meste pondelok a utorok,ale až ten ďalší.18,19 a možno aj 20.1,chcem si ísť vybaviť ten rodičák

Mirka, takýto perník kedysi robievala moja babička,a všetci sme ho zbožňovali.

michaela2410
9. jan 2010

mirka, nejako sme sa minuli, ja som odbehla.
ano, chodime v Meste na stadion

lienka55
10. jan 2010

Ahojte,
dnes tu este nikto nebol?Ja som dnes uz na nervy 😠 ,David mi dnes vobec nespal poobede a viete co je to s nim vydrzat do vecera?Taky je zly,ale uz lezi v posteli,musela som mu dat knizku a nechat zaznute tak uz len cakam kym zaspi,dufam,ze to dlho nepotrva. 😠
Vcera som mala uplne uzasnu sobotu.Maly spal od piatka u mamy a ja s mm sme boli v sobotu v Laugu,bola som si kupit topanky a bizuteriu na ples,mali vypredaje tak som si kupila este aj zateplene nohavice do snehu.
Vobec som neupratovala,ale doma mam bordelu a spiny,neviem kedy to stihnem upratat.

michaela2410
10. jan 2010

lenka, a kde si kupila zateplene nohavice? Vo februari by sme mali ist na lyže (po asi desiatich rokoch 🙂 ) a tiež niečo hladam

lienka55
10. jan 2010

Lulu uz si bola u dr.,ked mas v profile 7tt ?Vidim,ze uz mate aj mena vybrate. 😉

mirkaff
11. jan 2010

zdravim....
no babulky kdeze ste??
my sme uz stihli obehnut Myjavu,no a po ceste naspet sa s MM dobre povadit,....
no a od piatku skusame mladeho pana nechavat spat s Martinku v izbe,vecer to funguje tak ze sme tam obaja rodicia a maly v pohode zaspi,lenze v noci taky rev,no ja som ho kazdu noc zatial bola vzdy zobrat za nami,neviem ci je spravne ze vecer zaspi tam a rano sa uz zobudi s nami v izbe......baby dajte mi navod,jak ho tam naucit aby nereval,kde sa daju kupit sluchatka aby som nepocula rev co sa asi spusti ked odideme pri zaspavani......
kazdy sa nam cuduje ze este spava s nami,asi maju pravdu,ale co som sa ja napresviedcala Ondreja ze uz ostatne deticky spavaju same v izbe,a nieto este so surodencom ako nas maly....

Ludka uz to mas teda oficialne vyratane?? a potvrdene od dr. 🙂 🙂 🙂

lienka55
11. jan 2010

Ahojte,
ja som zuuuufalaaaaaaaaaaaaaaa!!!!Ten nas skrcok nepodareny zase nechcel zaspat.Tak som si bola k nemu nachvilocku lahnut,a konecne zaspal. 😠 Boze co ja budem robit,ked mi prestane poobede spavat,ved ja vtedy urobim najviac roboty.
Musela som si nacat tu najlepsiu cokoladu co som mala doma,a a si ju celu zbastim. 😝 Ide ma poratit.

Mirka ja som si spomenula,ze aj konik ti vyrata termin porodu ,ked to tam vsetko pozadavas.A my sme dali Davida od nas do izbicky ked mal presne 2roky.A kazdy nam hovoril ,ze ved je este malicky,ze je to skoro.Tak mas este trosku cas. 😉 Len luto mi je Martinky,ked Ondrik v noci spusti,nevadi jej to,nezobudi sa ja ona?
Ale inak zase na druhej strane,cim skor tym lepsie. 🙂 😉

natsa
11. jan 2010

Ahojte.ani Danko nechce ist spat teraz tu lieta ako šarkan,polovičiak si išiel lahnut čaká ho 12 nočná.ja som bola s ním rano v centre aj som myslela že zaspí lebo tam bol furt v pohibe.Odkedy deti nespávaju poobede.?Stredu idem na anglinu.Aj sa ma pýtala ktorý stupen som tak som jej povedala že ten najnižší.Hádam nižší už neni.Viem pár slovičok ale čoked neviem ich použiť.
Mirka skus mu dat niečo oblubené do postielky.Nechat ho plakať je asi hlupost ked spí v izbe aj Martinka.ked ho budete dávat k sebe tak sa to nenaučí