Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
15. jan 2010

Ja sama neviem,ved mu tiekla aj krv,mozno si len podrazdil jasno,uvidime ci mu vylezie.Ale mne sa zda ze ju mal uz vonku.Ani by ma to tak nesr...o,ved je to mliecny,ale bojim sa aby mu tam neostal nejaky koren alebo co a nezacalo mu to hnisat alebo sa zapalovat.Ved viete ake su zuby svine. 😠

Ivetka ,ano boli sme prvy krat,ja som sa uz pytala davnejsie mojej zubarky ze ci s nim mam prist na kontrolu,ved to pocuvam vasade ze aj taki drobci chodia na prehliadky,a ona my povedala ze este nemusi,ze je maly.Ale inak mi ani nepovedala ze v akom ma poriadku zubky,ze len nech si ich umyva.

Dnes konecne po dvoch spime poobede,tak sa vytesujem,lebo som si porobila co bolo treba a uz mam veget. 🙂

natsa
15. jan 2010

V pohode ved to može byť aj o 15,30.Lenočka a ty?ći uvidíš podla maleho?Ved možno si len poranil jasienko,ved to by si musel silno buchnut aby si zlomil zubok.
Mirka ,Ludka,Evka vyjadrite sa ohladom stretka

lienka55
15. jan 2010

Ak budeme ok tak prideme,nemame nic. 🙂
V jasienkach mu ostali take jamky-dierocky,tak neviem.

mirkaff
15. jan 2010

Lenka mliecny zub nema koren,tak ked si ho vyrazil tak mu tam zostane len ta ranka,no podla toho co pises,zub je asi vonku,a ranka je cerstva a bolava,,urob mu kamilkovy caj a daj trochu na gazu alebo obvez a trosku mu to priloz...lepsie sa to hoji.....taky obklad....chudatko male..... ☹ ☹ ☹ juj taku bolacku.....

dobre suhlasim s utorkom,o tretej sme tam jak na KONI......uz sa na Vas tesim,.... 😀

natsa
15. jan 2010

Ešte som zabudla na Mišku.

lulu723
15. jan 2010

ja v utorok nepridem,lebo to pojdem o nejakej 10 na gyndu dokym sa vybavim bude 11 potom rychlo domov malej dat jest a teraz je zla,lebo jej idu ocne zuby uz sa mi 3x dokadila ma susku aj ritku celu cervenu furt ziape jak pavian co ju to boli a urcite bude vstavat okolo pol 3 a to mi ziadny bus nejde a andel musi pracovat a zarabat korunky na hypoteku.

no a co dneska vyparatila.tak zacala sa osivat okolo preb.boxu a plienky tam natahovala a piscala pri nich a ja uz nervy co zase pri nich robi ked som ju 10 minut pred tym prebalovala co bola dokadena.aj som jej struhla po zadku nech furt nereve na co spustila taky rev,ze sa ani nadychnut nemohla tak som ju ocuchala a skoro ma vykotilo,lebo zase bola dokadena.tak rychlo prebalit a ani ritku si nechela dat utriet co ju to tak stipalo normalne sa mi tam obracala jak ryba.tak ako tak som ju utrela a polubila potom prestala plakat nechala som jej rozopate body a behala si po obyvke len tak na lahko nech sa jej to prevetra.zrazu sa pocikala a zacala sa rozculovat a pytat sa to to to je mi dvaja sme sa na nej rehnili jak sa rozculovala tak som zobrala mop a utrela som to.dala som jej tielko a gatky taka bola v tom krasna a tak si behala dobru pol hodinu a zrazu len zase sa zacala rozculovat pytala som sa ci chce kakat a ona ne ne ne tak ci chce cikat a uz bolo neskoro tak utekala pre mop a sama si to isla utret tak som sa na nej rehnila jak blazen. rychlo som ju okupala dala do postielky 3 knizky a tak velice citala a tak vazne sa tvarila,ze mam z nej dost 😀

kurnik trosku som to zase prehnala 😅

lienka55
15. jan 2010

Ivetka tak to si ma strasne upokojila,ze mliecne zubky nemaju korene,je to fakt tak??? 😉 Lebo toho som sa bala najviac.

lulu urcite nas informuj co najskor ako si dopadla u dokyho,som zvedava aky termin ti povie on. 😉

natsa
16. jan 2010

Ahojte.Tak sme zasa sami.tata je zas v práci.Leni o tých zubkoch písala Mirka ja som tiež netušila že mliečne nemaju koren.Neboj nič v šetko bude OK ved Davidko to všetko zvládne.Aj pojdeš ešte s ním zubárke?
Zajtra idem zasa do centra na servítkovu techniku.Malého nechám zasa v herni a ja sa pojdem hrajkat inde.
Včera malý ani nespal poobede lebo stával ráno až o 10,30 už to trvá týžden čo je hore každých 20 min.aso mu idu stoličky aj som mu pozerala do pusinky aj sa mi zdá žwe to tam má navreté len ma mýli že mu neteču slinky.Dievčence-vašim ratolestiam kedy sa začali tlačit prvé stoličky?

lienka55
16. jan 2010

Ahojte,
od rana som v pohybe,v obchode kupit ranajky,maleho som zaviezla k mame,poupratovala vasetko,lebo minuly vikend som labzovala,a este idem povysavat a umyt moje auto lebo je tam ako povybuchu a pojdem sa potom okupat.
Aj my ,teda ja som sama,ten moj tiez stale nie je doma,stale niekde beha. 😠 😠 😠

Ivetka deti by mali mat 16zubkov,my sme mali tych 14 vonku dost skoro asi ked mal David cca 1rok a 2mes.Potom dlho nic a ked mal presne 2roky tak mu vysli posledne styry stolicky a tu uplne poslednu co mu vysla si pravdepodobne vylomil. ☹ 😠 .Tak ak myslis tieto posledne stolicky tie sa tlacia okolo 2 az 3roka. 😉

janette4
16. jan 2010

ahojte.My tata máme doma,len spí,lebo včera bol na rannej aj na nočnej,tak sme mali doobeda povinnú prechádzku.teraz som krpca švihla k nemu a idem si spraviť cesto na zázvorníky.

Ivetka,ešte že si mi tú servítkovú pripomenula,susede mám na zajtra robiť dózu na kávu,aj som na ňu zabudla.
Nám sa prvé stoličky začali tlačiť tuším pred 2-3mes,takže môže byť,že sú to ony.A to materské centrum funguje každý deň?a kde je to?malý bude celý týždeň u našich,ja tam s ním budem do stredy,tak by som tam vybehla pozrieť.

natsa
16. jan 2010

zanka centrum je otvorené každý den okrem piatku od 9.00 do 12.00 ja tam chodím ked má polovičiak nočnu aby sme ho nerušili.Idem tam v utorok a stredu.Je to ako ideš od kat.kostola hore tou uličkou.Je to oproti schodom,alebo ako je jaskynka tak vedla je taký parčik tak na druhej stane je to centrum.Tam je blizko taký bazar.Veru pridi-pokecáme.

janette4
16. jan 2010

no baby,ako to tu tak sledujem,dúfam,že na stretku nebudeme len s mirkou a ivetkou?!

jarabicka
17. jan 2010

...Janette a snáď aj so mnou, ak sa bude dať prísť manželovi z práce načas, aby nás tam hodil...berece i vychodňarku medzi sebe??? 😀 😀 😀 ...hoc nám by to skôr 15.30 vyhovovalo 😉 ....Kubko poobede spí, tak nám by to skôr 15.30 vyhovovalo 😉

...ozaj a je tam kde si nechať kočiarik???...

natsa
17. jan 2010

Ahojte.V pohode ved to stretko može byť aj o 15.30 ved sa dievčence dočkáme.Evka jasné že ta bereme ved ty si naša.veru nám niečo zahutor a tak sa nasmejeme.Minule sme boli v považane,tam je taká velká herna takže tam sa kočíky pomestili.ved hádam budeme mat asi všetky.Joj tak sa teším

natsa
17. jan 2010

Tuším len Erika z ludkou neprídu-naše čakajuce maminky.Hádam aj lenka príde.A čo Mary? tá tu už dávno nebola.

janette4
17. jan 2010

Evička,jasné,že a bereme,aspoň ťa konečne spoznáme aj osobne.
škoda,že tehuľky neprídu,.,..ja že si pohladkám brušenká... 😀

Veru,veľa báb tu už dlho nebolo. ☹

janette4
17. jan 2010

ozaj,baby,ktorá ľúbite zázvorníky?akurát ich pečiem,doniesla by som na koštovku

natsa
17. jan 2010

Zanka ved dones okoštujeme všetky.

lienka55
17. jan 2010

Ja milujem zazvorniky,mnamky. 🙂

mirkaff
17. jan 2010

caute babuse......
Zanka ty peces na stretko?? fuha,ja som chcela robit znova ten kinder pingui, a ze donesem aj Vam lenze nechcite vedet ako to stvrtok dopadlo,normalka som sa hanbila to sem napisat,,,ale sak aj majster tesar sa utne,ci jak sa to hovori....
cesto som urobila z dvojitej davky,to bolo v pohode,ta plnka sa mi nevydarila,ked som tam supla stuzovac slahacky tak to vypadalo nadejne,lenze ja telatko nepockala som pol hodinu a supla na to tu horucu cok.polevu a asi viete co sa stalo,vsetko mi to zacalo stekat a topit sa,tak som to chytila,zliala to roztopene do misky,kolac hodila sliepkam,,stopy po peceni zahladila,a ani som mojmu nepovedala ze som cosi piekla....

a ked budem mat cas,cosi upecem aj ja,dame si ku kave,tak potajomky,aby nevidela obsluha....
takze utorok 15,30 hod pri fontane??
no dufam ze si to rozmyslia aj tehulky,aj slecnu Viki by sme radi videli,aj Ludkinu herecku a aj malu bublinku....boze mne sa to slovo bublinka tak paci,u nas to nebezalo,ked sme vedeli ze to bude s vajkami,tak moj len mrnousek vypraval,a ku koncu som mu ja hovorila šimon a moj ondrejko.....

nase male som pred chvylku strcila babke do kocara,nech sa trochu vyluftuje a ja akoze odpocivam..

natsa
17. jan 2010

tak ja som sa teraz akurat dovalila z centra.Moj bože tie moje výtvory na toto som ozaj lava.
Mirka akurát som sa chcela spýtat na to ako to dopadlo.Takže nič moc no na to aka som ja motana tak mne sa podaril.Ja som dávala do šlahačky stužovač na šlahačky za studena od otkera.
Ano mirka bude to asi lepšie na 15,30 kled detičy si lubia tak dlhšie pospat aj Danko dnes stával až 15 tak som došla do centra aj z malým 20 min.meškaním.Veru aj ja niečo upečiem asi zem.pagačiky.

janette4
17. jan 2010

Ahojte.Ivetka,akurát ti idem písať,ako bolo na servítkovej?aj si si odfotila svoje dielko?a čo ste robili?Baby,som zvedavá,ako tie naše maškrty zamaskujeme,aby ich obsluha nevidela 😀 ešte že do zadu moc často nechodia 😀

Ten stužovač dávaš ten želatínový?ja ho akosi nemôžem u nás zohnať, musím pozrieť zajtra v meste.

mirkaff
17. jan 2010

Zanka mne tam nemusis davat hacik,ja co som si objednala tie tri obrazky do kuchyne,tak som ich prilepovala obojstrannou paskou,sice ked to niekedy odlepim tak zide aj malovka,ako sa to stalo v detskej izbe,ale sak MM zastierkuje,.....uz si zvykol......
tak ja zajtra tiez nieco narychlo upeciem,sak schovame do kosikov pod kocare a osluha nebude videt,a deticky sa ponuknu aj z kosikov ....
a co miska,dojde s chalanmi,neviem ci sa vyjadrila,.......
jaj Ivet este ma napadlo,ja som nerobila z praskovej slahacky,ale z tej krabickovej,nebola chyba v tom ze mi to netuhlo,alebo som mala dat dva stuzovace....
no mojmu som dnes oznamila ze idem na stretko,a ze pojdem busom 18,20hod,no skoro ho porazilo,ze ci mi nestaci byt s vami hodinu,tak som povedala ze nie a basta......
Ludka dufam ze sa posnazis niako prist,aspon niako zmanipuluj Andela,sak tym padom tam Ondrejko nebude mat frajerku............a kto ho bude potom doma ocuvat,ze jak som to zariadila...... 😀

janette4
17. jan 2010

Mirka,veď čo je to hodina?utečie ani nevieme ako.veru,veru,aby si nemusela tak skoro ísť,ako minule 😉

natsa
17. jan 2010

Zanka robila som 2.Taký pohár od kávy ten som jak štak natrela ale ked som tam priliepala takých konikov tak sa mi to potrhalo spravila sa mi tam flaky lebo to nebolo dobre zaschnute tak to možem vyhodit a nie to fotit a ešte som robila taku flašu na tu som len nalepila hviezdičky a potrela lakom ale som to ečte nim trocha popolievala aby to bolo ako zmrazene.Nechala som to v centre aby to uschlo.Tak si pojdem potom pre to v utorok.Inak ten den budem mat dobre ulietany.Do 12 budem v centre potom pojdem domov dat maleho spat potom sa napapá a hajde na stretko.Mirka ja som to robila z klasickej šlahačky a ten stužovaš bol ešte z tej výhry,to je konkretne na tieto šlahačky aby boli take želatinove.To sa len rozmiešalo rýchlo zo stud.vodou a potom som to dala do šlahačky a bolo.myslím že to maju v tescu alebo v bile.je to taký modrý saček a je tam napísane želatinovy stužovač na prípravu šlah.,tvaroh.,a smetan.,dortua dezertov a je tam vyfotena taký kusuk torty poliata takou.čer.želatinou.
je zanka ešte sa ta chcem spýtať že z čoho si robila tie obrazky. Inak super že každá čosi napečieme.

natsa
17. jan 2010

Zanka robila som 2.Taký pohár od kávy ten som jak štak natrela ale ked som tam priliepala takých konikov tak sa mi to potrhalo spravila sa mi tam flaky lebo to nebolo dobre zaschnute tak to možem vyhodit a nie to fotit a ešte som robila taku flašu na tu som len nalepila hviezdičky a potrela lakom ale som to ečte nim trocha popolievala aby to bolo ako zmrazene.Nechala som to v centre aby to uschlo.Tak si pojdem potom pre to v utorok.Inak ten den budem mat dobre ulietany.Do 12 budem v centre potom pojdem domov dat maleho spat potom sa napapá a hajde na stretko.Mirka ja som to robila z klasickej šlahačky a ten stužovaš bol ešte z tej výhry,to je konkretne na tieto šlahačky aby boli take želatinove.To sa len rozmiešalo rýchlo zo stud.vodou a potom som to dala do šlahačky a bolo.myslím že to maju v tescu alebo v bile.je to taký modrý saček a je tam napísane želatinovy stužovač na prípravu šlah.,tvaroh.,a smetan.,dortua dezertov a je tam vyfotena taký kusuk torty poliata takou.čer.želatinou.
je zanka ešte sa ta chcem spýtať že z čoho si robila tie obrazky. Inak super že každá čosi napečieme.
Robili tam dievčence kvetináče alebo tale kocky pod čalky.

rikarr
18. jan 2010

čaute.....nooo škoda že nedojdeme ..som sa tešila ....ale mužo ma teraz furt auto a dohovie kedy sa ja vygulam od kaderničky 😕 musi so mna spraviť kočku nech sa ma v TN nenalakajú 😀 aaaale aj by som sa bala v tomto počku šoferovať...u nas vobec neposypali ani neodhrnali 🙄

natsa chodiš do toho manna centra????ja som tam bola asi iba 2x ked pršalo a bola nuda doma 😀 veru ešte by som tam niekedy zašla ...ked pojdem po uradoch zase sa tam asi stavim 😎

idem potriediť veci po viki a hodiť to na bazar

natsa
18. jan 2010

Ahojte.ano Erika chodíme tam lebo doma sa to už niekedy nedá.Tam sa zahrá z ostatnými aj si od neho trocha odpočiniem aj pokecám.

lienka55
18. jan 2010

Ahojte,
my sme doobeda vybehli na sankach na postu a do obchodu.Poodhrnali sme sneh a cakam kym krpec zaspi,lebo idem zehlit,ale nemozem sa odtialto akosi vykydat. 😀
Na ja budem asi jedina co nenapeciem,lebo zajtra idem k lekarovi a a potom na dalsi den s Davidom na ockovanie,takze nebudem mat cas. ☹ Inak este mame trosku sopel a kasel,tak neviem ci mame prist,aby sme vas nenakazili,aby ste potom niektora nenadavala. 😉

erika ved do terminu este stihnes ist ku kadernicke aj dva krat. 😀 😉

mirkaff
18. jan 2010

Lienka ved nase deticky su neni sterilne,bacile sa chytia hocikde,len pekne pridite....... 🙂

tak ja som dnes maximalne vytocena,dojdeme k zubarke,no ze ma tam 3 kazy,zaujimave ze koncom decembra mala 2 male kazy,a dnes jej nasla ze cez tristvrte zuba velky kaz.....uz neviem co si mam o tom mysliet,zas som tam nechala vyse 60 eur,,MM aj porazi a o tyzden tam ideme zase.....este mi zacala vypravat ze ma asi niaky bacil co jej sposobuje kazivost zubov,neviem ci sa mam na to opytat Sickovej,normalka som dopalena,keby sa mi chcelo ist spocitat tie listky kolko sme tam tento rok nechali,no cez 10 000 sk by to bolo bars jako.....a to som tam este neotvorila papulu ja...to si budeme muset vziat asi dalsiu hypoteku......uz rozmyslam ze zmenim zubara.....to je neunosne,furt,furt,ale nas zdiera,a pritom nelubi ani niak extra sladkosti,nechrume cukriky,

ja robim venceky z odpalovaneho cesta,sak to uz hadam drobci mozu papat,teda nas to uz papal......