Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
20. jan 2010

baby mne je tak zle,ze cely den lehnim na gauci a stale sa prevalujem.no hrozne cosi.esteze Erika je samostatna.nic nevarim,lebo jak otvorim chladnicku tak ma hned aj prekacuje.strasne mi vsetko smrdi a veru musim sa premahat aj ked je mala dokadena.asi to bude zase baba 😉

janette4
20. jan 2010

Vidíš Ludka a predsa to prišlo.ešte pred týždňom si bola úplne v pohode a aby ti nebolo ľúto,že je to lepšie ako pri Eričke,bublinka sa rozhodla dať o sebe vedieť

lulu723
20. jan 2010

no a to poriadne teda pred chvilkou uz som si tu tak vykracovala,ze uz mi je dobre tak som isla umyvat riady a mala som v trube este stehienka,ale tie maly ist uz psovi len som ich prihriala a zabudla som na ne az teraz po 2 dnoch som si spomenula tak som to isla vykydnut do kosa a jak som to zbadala normalne ma 2x naplo a uz som letela len som nedobehla,lebo som to po ceste rozdychala tak teraz je dobre.teraz rychlo dokial mi je fajn upratujem,aby andel nepindal,ze som uplne nic nerobila.a idem dat piect maso dufam,ze to prezijem a nedovraciam sa pri tom ☹

lulu723
20. jan 2010

no Evicka a je to tu co som ti dnes hovorila o tej babe v septembrovkach,ze krvacala tak chudatko potratila 😢 😢 😢 😢 😢

jarabicka
20. jan 2010

...jéééj Lulu, tak to mi je ľúúúto, chúďatenko, musí to byť hrozné ☹ ...len prosím ťa ty na seba dávaj pozor, oddychuj, nenamáááhaj sa 😉

rikarr
20. jan 2010

lulu kašli na upratovanie......ja som už 8 mes. nič poriadne neurobila doma 😀 čo ma pokom....aj mne všetko smrdí-celé tehu ...mam čuch ako policajný pes........

a aj ste sa fotili??????????hodte link na album

mirkaff
20. jan 2010

no sak vas citam dvadsat minut a nie a nie docitat....Evka dobre hlasky,sice cosi rozumiem,ale zaujima ma ze to ste aj v skole tak hutorili.....sak to je jak druha rec....
Zanka aj som ti zabudla pochvalit uces....je z teba fesanda.....

Ludka aj tebe vsetko smrdi...ja som nemohla citit masso asi do siedmeho mesiaca,smrdelo surove,smrdelo uvarene,pecene,snicle,no hruza....len som sa s hajzlovu misu kazdy vecer vypravala,,no stacilo zazit raz....

my sme dnes obehli tu urologiu znova,ako samotne zavadzanie tej sondy nebolelo,este dr.mi splechne ze vcera mi tu lezala sedemdesiatrocna babka,a dnes? no a ze ci sa bojim,tak hovorim ze viete pan doktor mne to este nerobili,tak neviem co ma caka,a vyleti Vam zo mna ze mam to jak "tenkrat poprve" no a on kon ci Vam nezahlasi ze ci posleme sestricku prec......no isla som odtial cervena jak paprika,lebo sak mlady,sympatak.....este som to aj mojmu hovorila,ze nech ma nesere ze uz som mohla mat tutuli mutuli u doktora......ale sak sranda,,aspon mi to vysetrenie rychlejsie ubehlo,a rozptylilo ma..... 🙂
no a horsie je uz vcul,,straaaasne to boli ked idem na malu,,jaj jaj..rezak jak s.vina

jarabicka
20. jan 2010

Nie-nie, v škole frčala slovenčina, to len tak v súkromi sme hutoreli 😉 ...no šak je to iná reč, veď každý kraj má niečo svoje špecifické 😉

janette4
20. jan 2010

mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi ti to rozdráždil.
a ďakujem za pochvalu,pôvodne som neplánovala tak skrátiť,ale hrozne mi padali,potrebovali už radikálny zostrih.

a už mám doma nachystané aj doštičky na tvoje obrázky,manžel zohnal,tak môžem pracovať.normálne mi to už chýbalo.

janette4
20. jan 2010

Ľudka,dávaj si pozor,kašli na poriadok,malú nech vláči andel

lulu723
20. jan 2010

no Ericka moja zlata sak andel teraz dosiel a hned mi povedal,ze musime niekoho zavolat,aby tu upratal sak je tu jak v chlievy 😒 urcite myslel mamicku 😠 aj teraz sa rozhodol,ze ide upiect maso co mame v chladnicke uz 2 den este nastastie nesmrdi tak sa pytal jako si to ma upiect a ja 2 metre od neho a vypravala som mu jak to ma sprvit a on esteze sak si cuchni ci naozaj nesmrdi no skoro ma vykotilo.a vcul zistil,ze nema cesnak tak volal kamaratovi tak si ide preň a tak nenapadne,ze andel anemas 2 eura?no uz som vedela ktora bije tak som na neho nahukala,ze na ziadne pivo nejde,ze ked chce tak nech si okupe malu a da ju spat a potom nech si ide kde chce.no hadam sa ja z malu nebudem namikat ked mi je furt zle.
pri Erike som toto iste mala,ale to som sa nemohla ani z postele pohnut co mi tak bolo na prd nastastie to trvalo len 3 tyzdne a potom uz sama pohodka 🙂

teda Mirka ty si ale cislo inac ste tam vsetky boli kocky len ja zase jak stáza 😒

natsa
20. jan 2010

tak sa znova hlásim boli sme v tn na vodu potom do najka kupit dvd prehrávač síce už jeden máme ale to si polovičiak zmyslel už mi tá jeho fanrtasmagoria leze na nervy čo si zmyslí musí mat a ja aby som stála v pozore,kolkokrát si musím kusat do jazyka aby sme sa zasa nepovadili,ale vravel že to pre Danka máme to v kuchyni že ked budem varit a bude somnou aby mal kde pozerat rozprávky.
Zanka to teda naozaj ved ostala chuda ticho a mi ako 2 kofy na trhu kerá pred kerú.
Ludak nono pekne odpočívaj a andel nech funguje do roztrhania.Mne teda bývalo riadne zle asi do 3 mes.Schudla som asi 5 kg.Vracvala som aj z vody nič som neudržala a chodila na wc aj v noci.Chladičku som zdaleka obchádzala tak varil polovičiak ale len pre seba lebo ja som nemohla.Aj som sa bála aby to malé prežilo.A syry tie som doslova nenávidela ked predávali pri jednote korbáčiky tak ma napínali aj z tej budky.Tie som nejedla do konca tehot.Ani kysle uhorky som nemohla.Tak sa tomu čudujem pretože ja som závisla na uharkocha syroch
Zanka ešte ži sa našiel inak aj Matko huncut malý šak by som ho zedla taký je podarený a strááášne šikovný,taký malý partaci aj z Dankom.a ešte som zabudla že vštky detičky su užasne,tak sa mi to páčilo ked to tam lietalo horedole normálne som mala problem pohladat toho mojho.
Teraz sa polovičiak kupe z malý tak ho za chvýlu uložím a budeme mat fraj

erika160669
20. jan 2010

Prajem prijemny vecer a dakujem za privitanie.Co o sebe?Uz som starsia mamicka.Urcite niekedy neskorsie rada prijmem pozvanie len u mna je to trochu problem lebo moja polovicka chodi domov az piatok.Nieco o malom?Uz je velky.Vazi 4750 a ked sa narodil vazil 1060 a meral 36cm.Je na tom ze velmi dobre zdravotne.Narodil sa 29 tyzdni a cvicime Vojtovu.Nechodievala som sem ale rada sa k Vam pripojim ked mi to maly sem tam dovoli.Este raz dakujem za privitanie.

natsa
20. jan 2010

Erika pridaj fotky sme zvedavé na tvoje ratolesti a samozrejme aj na teba.Tak to pekne vyrástol a ale hlavne že ste zdraví

lienka55
20. jan 2010

Ahojte,
ale ste sa tu rozbehli akosi s debatkami. 😀 Nestiham vas docitat.Dnes som rozbehana,2krat som bola v Meste,raz v PN,utekala som k mame a potom do Vrboveho do Lidla.
Zajtra idem s malym na ockovanie,ale neviem ci nas zaockuje ked je este trosku nascipany.Inak od dnes ma aj zapalene ocko,neviem z coho.

lulu pekne odpocivaj a andela pekne krasne ,,zrus,,nech drzi pusu. 😉 Pre syna musi aj nieco spravit.

mirka tak dnes si zazila po druhy krat ,,ten krat po prve,,. 😀 To sa malo komu podari. 😀

erika fotecky zo stretka https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jarabicka
20. jan 2010

Čaves-čaves...moji chlapi sa uspávajú a ja trošku konikujem, ale akosi ma smedí, neviem čo-to 😉 ...

michaela2410
20. jan 2010

tak som vas docitala...nejako nestiham, tu si to hlavne precitam, ale stale trcim viac na FBuku, a teraz so mame hekticke aj v skole, ked sa uzatvaraju znamky...uz aby bol piatok...potom treba vsetko spisat, pripravit sa na klasifikacnu poradu a vypisovat vysvecka 😝 asi sme jedini, kto to robi rucne...

Erika vitaj tu achvalabohu, ze ste vporiadku, kedze sa narodil tak skoro...chodite cvicit na rehabku k p. Svecovej? poznam, je hrozne fajn (aspon podla mna)

Lulu, ty oddychuj, ja som nastastie take stavy nemala, ale boli veci, ktore som cez tehu nemohla ani citit. Pre mna bolo najhorsie pri Tomasovi ist na velku a splachnut po sebe...to bolo hrozne 😖

Idem kuk fotky.

michaela2410
20. jan 2010

fotky parada, ale sa deti vyjasili a mamy vyklebetili

janette4
20. jan 2010

miška,veru,veru

Erika,tak drobček sa snaží,pekne rastie. a odkiaľ si,priamo z Mesta?

natsa
20. jan 2010

Mirka to ozaj?alebo sirobíš prču?No ja som použila klasicku šalku na čaj,ale možeš použit ak mini šalku na preso ale budeš mať toho málo. ☹

lienka55
20. jan 2010

inak man este napadlo ohladne toho casnika,ze ved on si tam mohol dat ciarociek/mineralok/ kolko chcel,pomyslel si ze ved ani oni sami/to ako my/ nevedia kolko ich vypili.

jarabicka
20. jan 2010

Lienka, aj ja som nad tým rozmýšľala, veď tí čašníci práve využívajú takéto stretká, chaos a keďže tam bolo ZOO, tak to zneužil 😀 😀 😀

Baby, čo zajtra varite???

janette4
20. jan 2010

no čo už kašľať naňho,jeho problém.takéto hefty môžu skúšať na niekoho iného,ale nie na konííííkarky.mamičky na materskej to majú dobre zrátané 😀

ja práve varím polovičiakovi kotlíkový guláš a sebe neviem,lebo som tam švihla feferónku 😝 .

inak,už som doma,krpec ostal u našich,vraj ma ani nehľadal,akurát,keď už bol unavený,zobral si plienku,dudku a hovoril,že ide "dom" 😀

lienka55
20. jan 2010

zanka :- 😀 😀 😀 😀

evka ved aj mna to prave v tejto suvislosti napadlo.

Mne uz babatka spia,poloviciaka konecne po 2tyz. vidim skor doma a zaspi mi tu ,no hroza. 😠

lulu723
21. jan 2010

Ahojte no tak dnes mi je lepsie,lebo stale pijem kakao aspon cosi do zaludka dostanem. 😉

Evka a v Lubine mame dalsiu tehulku a je to zrovna ta moja kamoska Zuzka co byva pri potravinach ma termin o 3 tyzdne neskor ako ja tak tato sprava ma moc potesila a odrazu mi prestalo byt zle 😀 sa tesim jak decko,lebo ona uz davno chcela babatko a ze to takto vyde skoro na rovnako tak to by ma ani vo sne nenapadlo 😀

nmstretko
21. jan 2010

Pridala som fotky-Iveta

erika160669
21. jan 2010

Ahojte maminy.Fotky sem dam ale ani nie ja ako moj syn starsi.Som priamo z NM.Ano chodime cvicit p.Svecovej.Ja s malym rada cvicim lebo sa aspon trochu unavy a potom zaspi,lebo inak je ako cert.Teraz chvilku s nim cvicit nemozem alebo ked tak tak len pomenej lebo utorok bol ockovany dostava kazdy mesiac do aprila SYNAGIS.

mirkaff
21. jan 2010

caute babuse......
citam spetne,,Erika co si mala rizikove tehotenstvo,?Palko sa skor vypytal na svet?

Ivet zemiaky sa uz chladia,no dufam ze cosi nepomotam,,inak poslednu dobu som niaka jak vedla.....
no a idem omrknut fotky.....

lienka55
21. jan 2010

Ahojte,
my sme dnes boli na tom ockovani,super sme to zvladli. 🙂 Skoro vobec neplakal,aj cukriky dostal od dr. 🙂
Dnes mam veget,asi si pojdem lahnut,lebo som ako macalka. 😀 😝

lulu nezavidim ti to ze je ti zle,keby sa ti dalo nejako pomoct. 😉 tak budete aspon spolu s kamoskou kocikovat.

ivet super fotecky,z inej strany si fotila ako ja. 😅

erika aj ja mam kamosku,ktora cvicila vojtovku s malym.

mirkaff
21. jan 2010

tak Davidko to zvladol..parada,statocny 🙂
Ivetka cesto je v chladnicke,len ma zajima ci tam musi byt az do rana alebo ho mozem spracovat dnes navecer....

Ludka tak budes mat aspon s kym kocikovat...pekna nahoda.. 🙂
ja uz len cakam kym bude jar,nech to nase male sa premota na dvore,ja nemam s kym kocikovat..tu v dedine je to poparene,.. 😖 ..este ze mam polovicku materskej za sebu.....
ked som mala Martinku tak sme vozili aj osem mamiciek dokopy......totalka ine......

jaj no vecer sme sa bavili s mojim o tom zapise......Lienka nevies ako prebieha ten zapis,teda ze ci to robia ako niaku akciu,alebo iba tak ze prides,odides......a s Davidkom ste asi este neboli,? hmmm....