Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
21. jan 2010

Neviem ako to prebieha,budu hlasit,ale daju cas od kedy do kedy sa tam mas zastavit.My ideme teraz v marci.

natsa
21. jan 2010

Ahojte.tak som teraz dofrčala z angliny,išla som jak do...strašne sa šmýka.Zistila som že niesom na jazyky.asi mi to bude trvat dlhšie.Jasne mirka že možeš aj večer len nieje nad to ked to je čerstve.Tuším tu riešite školku.No ja sa nemusím bat že by si malý nezvykol lebo ten sa všade udomácni.Teraz momentálne riešim druhe dieta.Ja chcem ešte druhe len bývame v malom 2 izb chlieve a nedá sa všetko naraz aj pôžička aj byt z druhým na materskej.Neviem si predstavit aby Danko nemal surodenca a ešte by som doma pobudla.A tiež nemám 20.tak neviem ked ja chcem všetko naraz.
Leni a Davidko ako zo zubkom,už sa mu bobo hojí?Dufam že ked pojdete do školky na zápis a že sa mu tam zapáči a nebude sa držat maminy,ale ked mu je tak pri mamine tak dobre.

janette4
21. jan 2010

Ahojte.ja som prišla z prechádzky so psom.koľko som sa na to chystala,nakoniec som bola len chvíľu,lebo ma hrozne bolí ten sedací sval,či nerv,či čo to tam mám 😒

ja som sa dala na generálne upratovanie,robím malému poriadky v skrini...akási ostala prázdna 😀 😝

Ivetka,kamoška býva pri rampách a tiež majú 2izb.byt, v podstate jednu malú izbičku,ktorá slúži ako spálňa aj detská zároveň a veľkú obývačku,ktorá je spojená s malilinkých kuchynským kútom.jej muž robí na tri zmeny a zvládajú to.my sme boli traja v 2izb.byte a pomestili sme sa.ja by som riešila väčší byt až keď budeš chodiť do roboty.

ja budem škôlku riešiť asi až na rok,ešte neviem.

lienka55
21. jan 2010

Tak ja som si zdriemla s malym,potiahla som si 2,15h.Pekne,ze? 😀

Ivetka tak aj ja dufam,ze si zvykne,ale pochybujem.No a zubok,nechce si tam dat poriadne pozriet,ale myslim si,ze by to malo byt ok.Aj dr. som dnes hovorila co sa stalo a ona ze to je nic. 😉
Mame znamych ,maju dve deti ,byvaju v TN v jednoizbovom byte,toho mladsieho sme rodili v jeden den s Davidkom, maju auto za milion a ziju si spokojne.Myslim si,ze vsetko sa da zvladnut a ako pise Zanka,mozes nad bytom rozmyslat ked budes pracovat.Len aby ste neboli s poloviciakom na seba viacej podrazdenejsi. 😉

Zanka ale sa ti upratuje ked maly je na prazninach,len mu to tam vsetko nevyrabuj. 😀 😉

mirkaff
21. jan 2010

no konecne som si ako tak sadla,ale som plna elanu,,idem cvicit...MM dostal ultimatum ze 18.20 musi byt doma aj keby traktory padali..... 🙂
Ivet tak uz mam upecene,a maly sa do toho pustil,som prekvapena ze mu tak smakuju.....martinka ohrnula ustami,ze ona chce tie venceky,tak najblizsie peciem tie.....
Zanka nechces prazdninara? aj ja by som potrebovala urobit reviziu po skriniach,ale pri nom len co ju otvorim,uz je v nej a hrabe sa jak kura v zrne.....
Ludka to co si pisala ze si bola ako staza... co znamena to slovo "staza"..... 😲

lienka55
21. jan 2010

Babule uz mame nad 10.000prispevkov ako to je?Kedy zalozime II.?

Mne sa David prave vycikal v izbe na zem,skoro ma slahlo.

janette4
21. jan 2010

jéééj,ozaj,oni nám ju sami zamknú a spravíme druhú tému.ešte asi nezistili,že už máme toľko.

mirka,ďakujem,neprosím.ja som rada,že je tam,lebo s ním by som toho tiež moc nespravila.

stáza znamená niečo,ako strapatá,neupravená.tiež to občas používam,keď sa na seba nemôžem už pozerať 😀 ale v Ludkinom prípade to bol len nejaký preklep 😉

natsa
21. jan 2010

Ahojte,tak ja teraz zhanám použitu učebnicu na anglinu podala som si pár inzerátov tak uvidím.
Mirka ani sa nečudujem Matke že chce venčeky lebo mne tiež velmi chutili,hádam keby tam neboli deti tak by som zblajzla celu krabicu.
S tým bytom je to tak že už teraz nám to nestačí,mne to tu lezie na nervy asi by som to tu podmínovala.Nikdy som si tu nezvykla.Ja viem že som asi náročná,hlavne že máme strechu nad hlavou zdrave šikovne dieta.Len ja tužim po vedšom kde bude mat malývlastnu izbu.ja som tak vyrastala.No a polovičiak hovoril že ked máme nad 30 nemusíme dostat hypoúver.Ved to ja viem že to príde do uvahy ked budem pracovat,že sa to nedá utiahnut.
Leni vysvetli nám to ako je to stými príspevkami,nerozumiem prečo by sme mali zakladat II ?
Stáza znamená aspon ja si to tak vysvetlujem- neupravená žena-striga z rozbuškou na hlave

janette4
21. jan 2010

presne ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ivetka,keď má téma nad 10tis.príspevkov,tak sa zamkne a musí sa vytvoriť druhá

lienka55
21. jan 2010

Pozerala som ze Nitra8 ma uz nad 16.000tis. prispevkov a BA Petrzalka tiez nad 10.000tis.A este ich nezamkli.

erika160669
21. jan 2010

Ahojte babenky.Ako Vas tu sem tam citam uz mate celkom velke deticky.Ja sa uz neviem dockat kedy bude maly tiez aspon trochu vacsi.Nemala som problemove tehotenstvo zacala mi len odtekat plodova voda a uz to bolo.Primar malemu nedaval velku sancu ale maly je bojovnik uz to viem.Ani hned po narodeni nemal problemy len to dychanie mu trochu haprovalo.Aj vek uz asi hral rolu pri predcasnom porode.Myslela som si ze male dietatko budem lepsie zvladat ale niekedy som unavena lebo polovicka aj ked pride domov tak sa ho boji krmit aby mu nezabehlo.

natsa
21. jan 2010

malý už konečne zaspáva aj mám v rukách pisanku že sa idem učit ale mi to akosi nepáli,hádam už neviem ako sa volám.Kukám na to ako bulo do makových slížov a nič.
Aha tak to je,no tak som zvedavá kedy to zbadajú,dávam im 2 týždne 😅

mirkaff
21. jan 2010

co nam idu akoze zamykat temu...fiha..... 😒
nase mrnave aj velke mrnave uz spia,,dnes ukazkovo,bez placu...
Erika neboj nic,,na jar sedite,na jesen bezkate,a ani sa nenazdas a z maleho je skolkar.... 🙂

erika160669
21. jan 2010

Nerada by som keby zamkli temu ved teraz som sem zacala chodit.Tesila som sa na mALE BABATKO ZE HO BUDEM STISKAT A MOJKAT SA s nim lebo uz ten starsi syn to veru nemusi ale veru uz sa neviem dockat kedy bude maly vacsi.Teraz spinka ale za chvilku ho pojdem krmit a potom uz ideme spat.

janette4
21. jan 2010

....a medzitým absolvuješ pár stretiek s nami 😉

erika160669
21. jan 2010

No ak ma pozvete pojdem rada urcite len neviem ci tam nebudem medzi vami vytrcat ako babicka.

mirkaff
21. jan 2010

erika ja mam 33,,a tiez sa obcas citim ako starena..ale sak ked sa pobavim s muzom citim sa omladena.. 😀 ...

erika160669
21. jan 2010

Ja pri malom uz sa citim naozaj staro ved ja uz mam 40 za sebou. 😒

janette4
21. jan 2010

ale máš malé dieťa,takže si mladica 😉

natsa
21. jan 2010

Erika téma sa akože zamkne ale budeme Nové Mesto a oklie II takže sa pokračuje odtial kde to zamkli.Aj ja som si hovorila že až bude vedší že sa sám zahrá že bude lepšie ale teraz viem že nieje.Nebolo nad to ked to stále spalo v podstate som ho nakrmila a nechala tak.Viac som si porobila.teraz som rada že zaspí poobede na 1,5 hod.Stále kdesi strčený,furt sa kdesi buchne že reve ako divý alebo niečo dočahuje čo by nemal.Ved to poznáš.Ja mám tiež vyše 30 ale niekedy som ako pubertáčka.Už niekolko rokov oslavujem 18 tku.Človek má tolko,nakolko sa cíti.a ked sa budeš cítit pri deťoch staro stačí ked zavítaš medzi nás a hned omládneš,takže- všetko v pohode 😀

lienka55
22. jan 2010

Dobre ranko maminy,
ja som bola dnes skoro v obchode,uz periem,utekam pre segru do Mesta,koncia skor lebo nemaju robotu.A idem si k mame pre parene buchty,rozkazala som si,mam na ne chut. 😀

erika vek vebec u nas nehra rolu,hlavne ze sa budes medzi nami citit ako medzi svojimi. 😉

ivet nevyzerala si na pubertacku. 😀 😉

rikarr
22. jan 2010

no teda baby....decká sa riadne vyšvihli odkedy som ich videla naposledy a to bolo teda sakra dávno 😕 paradne fotečky ste pridali, a andel tam bol jediný chlap????

aj ja vitam nové členky-ale ja som tu pozriedka 🤐

čo dnes planujete???my sme dnes doma, uvarime si špenatik a cesnačku aaaaaa pozametame aby sa nepovedalo.

mna už chyta to povestné hniezdenie 😀 mangel sa len smeje že zas ho budem hnať do stahovania 😀 už som mu naplanovala na vikend prehodenie nabytku u malej 😎 a potom poriešime spalnu---niežeby to bolo zle zariadené ale tak nabytok mať 2 roky na tom istom mieste 😀 😀 😀 😀 ten je so mna zufalý ...chcela som aj malovať ale to oželiem a necham to na leto....pri viki ma draplo to isté ...len som chodila s vystrčeným prstom a ukazovala čo kde bude 😀 😀 😀 😀

vonku je dobrá kemra....sa mi nikam nechce...ale šak cely tyžden som s malou chodila do centra tak si dame veget

mirkaff
22. jan 2010

caute.....
Rikarr aj ty tak rada stahujes nabytok....ja som mala pri malom tu tendenciu kazdy tyzden...

no my sme obehli postu a jednotu..a male zaspalo v kociku cestou domov,pospal si hodinu,potom ho na potvoru zobudil rozhlas...a mam dojem ze pre dnesny den je dospate... 😖

rikarr
22. jan 2010

😀 jasné....hlavne ku koncu tehu ma to chytá ..všetko musi byť inak a všetko musi byt tip-top 😀
dnes som vydrhla linku, min. tyžden špajzu,zajtra kupelne poriadne - hlavne teda skrinky,lebo šak ostatné sa furt umyva,potom tu vikuškinu izbuu prehodime,hostovsku som už dala do pucu 😀 ešte kumbal-ale som povedala že ten upracem až ked tam mužo namontuje police-tak to bude aj za tri roky ako ho poznam 🙄

viki zostala nejako ticho .žeby konečne zalomila............idem aj ja 😀

natsa
22. jan 2010

aaaaahojte tak mi sme sa boli vymrznut na zel.vode potom sme boli v Tescu na nakup,zajtra upečem kura zo zemiakmi.
Leni ja nieže by som vyzerala ako pubertáčka len občas mám také strelené nápada,že až sama nad sebou žasnem.
Ešte ma napadlo že keby sme zorganizovali cez leto spoločnu opekačku aj z polovičiakmi bolo by to take maxi stretko ktoré by sa zapísalo do dejím modreho koníka 😀
Ja ked som bola tehot.tak ja som žiadnu potrebu uprat.necítila aj som o tom čítala len somnou to nič nerobilo.

mirkaff
22. jan 2010

fiha...to by ma nenapadlo,, 🙂 ty si taka nasa organizatorka.....len zohnat lokalitu,lebo urcite by sme boli hlucnyy...tak to uz taku akciu,co ja viem niekde na niaku chatu..alebo take cosi......

no mne dnes pobede tak zabehla korka chleba,ze som myslela ze nastala moja posledna chvilka,este cil ma chyta kasel ked si nato spomeniem,uz som myslela ze podam malemu gulek na cesto a nadstavim mu chrbat,nech ma dobre bachne......

tak ja idem este poskladat niake suche pradlo,a mozno aj ozehlim...... 😖 ja neznasam zehlenie......

natsa
22. jan 2010

Viem o mieste ROH pri lubinej a na Dubniku na takej luke

rikarr
22. jan 2010

my sme s babatka zvykli chodiť do nitrianskeho rudna na vikend a bolo to super - teda aj je len tento rok my to nevyjde s krpcom 😨

no mna to chytá vždy....všetko prehadzuje a upratujem a menim a hučim po všetkych čo nedaju niečo na svoje miesto a podobne 😅 muž je so mna na prašky potom 😀

ale dnes ma nas.ral,došiel neskor z roboty -šak to som si už zvykla že skorej ako za tmy s nim nebudem ale povedal mi že rano hned skoro ide lyžovať na pol dna 😕 akože nič proti nech si ide lyžovať šak so mnou sa teraz nedostane ale ide o to že by mi to hadam ani nepovedal až ked som sa pytala čo budeme robiť cez to z neho len tak mimochodom vypadlo 😠

lenže pol dna bude lyžovať+cesta domov, dojde hotový a zas sneho nič nebude...v nedelu rano zas na hokej a zas dojde vyflusnutý a zas s neho nič nebude a mala sa tešila ako sa pojde sankovať a gulovať a korčulovať a neviem čo ešte a pr.d z toho a ja toto s nou už absolvovať nemožem....netrufnem si s nou sama isť na javorinu sa posankovať ked si netrufnem ani svokre hore kopcom isť

mirkaff
23. jan 2010

trosku posuvam......

ja ked som cakala Martinku tak som isla z mesta ,a dala som si to z Haluzic nie po ceste ale skratku cez luku, a veruze som padla a segra bola viac hotova ako ja,proste pod snehom mokra trava,dobre som sa zviezla.....ale nebolo mi jedno....a to som bola hadam v siestom mesiaci....

no my dnes ideme na rodinne sankovanie,to poriada farsky urad pre rodiny..tak ideme maleho trocha unavit,som zvedava ako to bude ucinkovat na pobednajsi spanok..... 😕

michaela2410
23. jan 2010

mirka, skor budete unaveni vy, nez on 😀