Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sjuzika
29. jan 2010

ahojte kocky, mnohe ma nepoznate, ale neva
obcas vas citam
k tomu kovacovi-ja k nemu chodim, je uz v meste, na druhom poschodi, v pondelky a piatky, v stredy tusim do desiatej, je to tam pekne, novucke, cistucke, dve satne-uzamykatelne.takze si to podelil, ma aj cachtice s tou starsou sestrickou a v meste ma tu mladu.

k zapisu: u nas na trojke je tusim prvy februarovy tyzden, nie je to nic hrozne, nie formou prvy skolsky den, proste jedno poobedie pridete a zapisete sa, prebieha to vo viacerych triedach, vyberiete si alebo respektive pojdete tam, kde sa uvolni.rodicovi sa bude venovat jedna ucka-papierovacka a dietatu druha, je to v poho.ale taak to je u nas, neviem ako inde.
nebojte, deti je malo, zapisu vas radi, to by musel byt fakt specialny pripad na odklad.

mirkaff
29. jan 2010

caute babuse.....

Sjuzika a preco sa ku nam nepridas?? my tu radi privitame kazdeho noveho clena...

my sme obehli s malym jednotu,boli sme na vypredaji v kulturaku.....ale som nas..rana,lebo som mala problem kupit malemu mikina,kupila som az dve,a na malu velkost mikiny napisana ze 140,co by aj sedelo,ale ked som to rozbalila,tak som zistila ze by to ledva navlieklo 5 rocne dievca.tak som nakupila kopec ponoziek dvoje slapky,a sebe dvoje teplaky.

mirkaff
29. jan 2010

no a este k tomu Kovacovi,,ja som tiez ku nemu chcela chodit ale ked mal amb. v Cachticiach,co je pre mna od ruky tak som zacala k Durdikovi..ale cil uz budem uvazovat ci neprestupim,,ved vela urobi aj ta obycajna cakaren. a kde to tam teda presne je.viem kde byva Ivetka,ale to je akoze v tom panelaku,alebo kde,to je na Piestanskej ulici ci na Trencianskej??
vysvetlite mi to....... 🙂

sjuzika
29. jan 2010

je to v tej novej budove, vedla byvalej benzinky,vchod je aj cez lekaren, aj cez dvor, kde je aj parkovisko

sjuzika
29. jan 2010

na piestanskej

janette4
29. jan 2010

ahojte.Vitaj medzi nami Sjuzika.Dúfam,že odteraz nebudeš už len čítať,ale aj písať.a pre začiatok by si veru mohla niečo o sebe 😀 Máš krásnu dcérku.

my sme doobeda ani neboli vonku.malý mi v noci zas furt plakal,ráno vstal síce s dobrou náladou,čo sa o mne povedať nedalo 😝 ,ale potom sa prispôsobil tej mojej a bol hnusný,nervavý.tak sme odkrojili koláčik a išli susede trošku si pokecať.
včera mi volala kamoška,čo chodíme spolu do klubu,že mala obidve deti choré,ešte som jej hovorila,že my sme chvalabohu zdravý a už dosť dlho a dnes to prišlo.teplotu má síce len zvýšenú 37.5,ale z nosa mu ide v kuse fontána,nestíham mu to utierať,stále kýcha a začína kašľať. 😝
akurát som ho švihla k tatovi do spálne a ja si idem pozrieť nejaké topánky,lebo staré už mám skoro rozpadnuté. 😝

lienka55
29. jan 2010

Ahojte,
tak len na zaciatok vas chcem vsetky upozornit ze SJUZIKA tu nie je nova,ona nas uz navstevovala,teda myslim.Lebo stretavala som sa s nou aj v teme porodnica Trencin. 😉 🙂

Aj my sme sa dnes dosytosti vyblaznili so snehom,postavila som malemu snehuliaka,taky bol stastny,kuk FB.
Peciem aj ja zakusok,idem ho este dorobit.

Zanka to s tou trubou sa stalo aj mne minuly tyzden,David tam nieco postlacal a ja som mala uz kura rozmrazene a ze idem piect,skoro ma slahlo od jedu ze co teraz.Skusila som postlacat gombiky a potom to uz slo.

sjuzika
29. jan 2010

ano, nie som tu nova, len malo pisem.musim mat obdobie, ked mam na to naladu a cas.ako teraz-to ta zima, nechodim moc do Mesta(byvam v lieskovom...), je kosa a blbe cesty.za ineho pocasia sme furt vonku v Meste a u nasich, vecer prideme domov a comp je to posledne, na co myslim.teraz je eva aj chora, sme uz tyzden v domacom vazeni.
rada sa niekedy pridam k vasmu stretku, do toho podniku chodia tusim vsetky mamicky 😉

rikarr
29. jan 2010

čaute baby čo nové???????

natsa
29. jan 2010

Ahojte pipenky moje,tak mi sme boli na cestách a prišli sme o 9 večer.Ráno som bola na angline čo ma prekvapilo tak už viem o čom Majka točí ked sa ma niečo opýta po anglicky,dokonca jej aj viem odpovedat čo niekedy dáva zmysel 😀 potom som do seba niečo nahádzala aj do maleho a išli sme.reku že nám po ceste zaspí ale trt zaspal až za myjavu dovtedy vreštal jak divý vobec nechcel byt v sedačke.Svokre dal do poriadku byt nič neostalo na svojom mieste.trocha som si odpočinula kedže svokra sa sním hrala.potom sme išli k našim tak tiež spravil poriadky.ked sme došli tak som ho hned dala do postele.Len neviem ako bude spať lebo tuto noc ak nebol 100 krát hore tak ani raz,mala som dojem že sa budí každých 10 min.asi mu idu stoličky.
Sjuzilka tak ahoj medzi nami a dúfame že na nás nezanevreš a občas nám niečo napíšeš.
Ten kováč ke na tej ulici ako sa ide do resca.Prejdete podchod -bývale rampy hned na lavo je taká zel.budova-bajhaus potom je škola potom je náš barák potom sekáč a potomtá nová poliklinika byvala tam ozeta.
No ano asi chodievaju lebo v meste neni nič take kde by sa maminy stretali cez zimu.Mali by niečo ešte niečo zriadit.

natsa
30. jan 2010

čo ste všetky zasnežené? kde ste všetky? ☹

lulu723
31. jan 2010

Ahojte baby tak co mate nove?mi nic teraz isiel moj z malu na sanky taka bola vytesena ajak si troni v tych sankach 😀 sa jej lubi ked ju moze niekto tahat a uz sa smustili aj tuna pri nas dole briezkom tak som sa narehotala 😀 inac az teraz som vstala,lebo mala v noci stale mrncala potom revala tak som si ju dala k sebe a krpec maly hned bola ticho a spala az do pol 8 tak ja som to dospavala potom mi ju doniesol asi okolo 9 tam hukala tak som im nadala,ze nech vypadnu a mna nechaju spat tak sa isli sankovat.uz soplik nema tak nech sa z tatom zabavi ked nechodi do prace 😠

janette4
31. jan 2010

juj,Ludka,toto sa mne nemôže stať.môj s ním aj vstane,ale tak za polhodinu mi ho pošle do spálne,nech ide zobudiť mamu.furt mi vypráva,že som nevyspaná,lebo chodím neskoro spávať,že keby som išla o 8,bola by som vyspaná.za ten svet nedokáže pochopiť,že mne nevadí,keď idem neskoro spať,ale to,že som 20krát za noc hore,stále len zaspávam,budím sa,vstávam,utišujem,kŕmim a zas dokola 😠 že keby som spala 6hodín v kuse,ako on,aj ja som vyspaná 😠

moji chlapi spia,ja som upratovala špajzu a vyvenčila psa,tak teraz tu relaxujem.už som si musela sadnúť,hrozne ma bolí ten sed.sval.mali by sme ísť k našim,ale moc sa mi nechce,chceli sme ísť aj na prechádzku,ale dosť tam fúka a Matúš je konečne jeden deň bez sopla,tak asi nebudeme zbytočne dráždiť,nech zas nesoplí

janette4
31. jan 2010

hm,tuším vás zasnežilo aj dnes 😢

natsa
1. feb 2010

no čoto dievčence akosi sa lajdačíme,čo ste všetky strčené na facebooku ako jáááááááááááááá 😉

lulu723
1. feb 2010

Ahojte Ivetka ja som sem az teraz prisla vcera som bola cely den v posteli co mi bolo tak na prd.

Zanka ja si malu o nejakej 3 beriem k sebe,lebo to zacne mrncat tak si ju zoberiem ona tam ma podusku svoju zakutre s pod moj paplon a spime.vcera spala do pol 8 potom zliezla z postele a isla za tatom,lebo sme ho vystahovali do obyvky tak som na neho len zhukla nech sa postara o malu,ze som skoro celu noc nespala tak sa staral a ked som vstavala tak si ju akurat obliekal,ze sa idu sankovat.taka bola vytesena jak 5-koruna si tam sedkala jak princezna 😀 idem este rychlo driemat,lebo mala spi tak nech aj ja cosi pospim 😉

lienka55
1. feb 2010

Ahojte,
fakt to tu akosi zanedbavate.Ja som si myslela ze po vikende vas ani nedocitam.Tak nam bolo dobre na plese,s poloviciakom sme si poriadne zatancovali.Prisli sme domov o 03.00h a potom sme isli k obedu k mame,tak to bolo super k hotovemu obedu.
Dnes som utekala do PN zaniest saty a varila som.Som nedospata a unavena.

natsa
1. feb 2010

Ahojte,tak dnes mame obyčajný den ani sa my z malým nechce ist von chodievam sním ked sa vyspí.Akurát som bola okolo obeda na nakupe tak sa trocha vyluftoval.Leni hod foto na facebook

mirkaff
1. feb 2010

caute babulky......
tak uz sme doma,trosku som pospratovala,umyla plny drez riadov,vypada to tu ako po niakej zurke,tolko radov v drese,a ja som si vsetko odbehla upratane,no tata len jedol a spinil riady.....este ze postel vypada ako keby tam spal jeden clovek,lebo by bol pruser.... 😀

u nasich nam bolo fajn,,s mamu sme spolu varili,jedna to,druha to,hned bolo pospratovane,deckam bolo tiez spolu fajn,ani som nevedela ze mam maleho,lebo furt sa len motal medzi babami,sem tam drazdil psa,dokonca sa ho snazil aj dvihat,,no sme sa na nom zasmiali,boli sme pozret krstnu,a tak nam tie tri dni ubehli ako voda.....
no a cil ma uz vyhana od PC martinka,maly sa akosi tuli tuli k tatinkovi,,ja som cil na vedlajsej kolaji...ale sak rano mu budem dobraaa.....

mirkaff
2. feb 2010

no tusim som to tu vcera zavrela a dnes otvorim......

maly vstaval o siestej,ale sak caka nas kopec roboty....ale sak obed sa uz vari a pecie.....

erika160669
2. feb 2010

Ahojte babenky.Skolskeho zapisu sa netreba obavat. Moj maly nepoznal veru zvierataka ani pocitat ho nebavilo ani nijako kreslit on bol velmi hravy a neposedny tak ja som poziadala o odklad a veru mu to pomohlo a nic nestratil.Ked isiel do prvej uz mal 7 rokov vedel scitovat a odcitovat do 50 a pisat.Jemu pomohol ten odklad.Ucitelka v skolke sa cudovala ze sama chcem odklad lebo niektore mamicky ktorym to navrhnu sa urazia a ja som chcela sama aby isiel neskor.Potom bol taky prvacik ze nechcel ist ani von pokial si nenapise ulohy bol zodpovedny a dnes viem ze som urobila dobre.Do centra aj ja pojdem rada ked bude maly trochu vacsi a pevnejsi.Do kolektivu este aj tak chodit nemoze tak si musime pockat.Dnes ideme na rehabilitaciu na pol dvanastu.Majte sa zatial krasne.

natsa
2. feb 2010

Ahojte,tak sme sme stihli polietať celý činžák.chvýlu ho nechám o samote a už líči banán po koberci.Všade hnusoba a ja sedím tu.Periem,varím.No idem čosi upratat nech ma polovičiak n......e ked príde večer domov.Hádam to upratané vydrží do večera 😢

lulu723
2. feb 2010

ahojte 😀 v prvom rade chcem zablahozelat vsetkym Erickam a Erikom k meninkam nech su vsetky deticky a mamicky zdrave 🤐 😵

a dnes nemam na plane nic takeho robit sice mala by som aspon nejaky kolacik upiect,ale ked su neni vajca tak nist nebude.neni ani penez.moj isiel sice dnes do prace,ale urcite sa mota u mamy a nic nerobi a mam zase zleho tusaka,ze sem pride,ale sak hadam prezijem ved ma Ericka meniny.len ten kolac ma sere 😒

mirkaff
2. feb 2010

tak ked sedi u mamy nech ti donese odtial vajcia,sak svokre keby si brnkla ze chces malej upiect kolac,hadam by ti poslala.....u nas ma vajca na starosti muz,ten chodi s misku k rodicom.
no a aby som nezabudla,malej princeznicke,nevesticke prajeme k meninkam hodne hodne zdravicka,stasticka a vzdy aby bola takym krasnym smejkom......

______@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@_______@@
________@@____________@@@___________@@
__________@@__________________________@@
____@@@@@@______@@@@_____________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@
__@@____________@@@@@@@________@@
_@@____________@@@@@@@@______@@
_@@____________@@@@@@@@____@@@
_@@@___________@@@@@@@_______@@
__@@@@__________@@@@@__________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________@@
________@@@________@@@@________@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@@
__________@@@@@@@_____@@@@@@
___________@@@@@_@
______________________@
_______________________@
________________________@
________________________@
________________________@___@@@
________________@@@@_@__@____@
______________@_______@@@__@@
________________@@@__@__@@
______________________@ velke cmuk a tuto kvetinku jej posiela Ondrejko.............

natsa
2. feb 2010

Ved ja som ani nekukla do kalendára ake je meno,tak mi sa pripájame ku gratulantom a želáme eričke všetko naj nech je zdravučká a dobručká.Lulu ved skus posnorit po internete a nájdi take bez vajec alebo ked príde andel tak použi tie jeho ved z 2 niečo upečieš 🙂
posielam link stránky tam zadáš čo máš v chladničke a ono ti vyhladá recept na to
http://varecha.pravda.sk/

lulu723
2. feb 2010

😀 😀 😀 😀 Ivetka sak on donese od mamy vajca.

idem robit segedin a babovku,ale to by sa andel musel vratit domov aj z nakupom co asi teraz nehrozi 😠

lienka55
2. feb 2010

Ahojte,
ja som dnes doobeda bola zaniest kadernicke sponky co som mala vo vlasoch na plese,potom som poloviciakovi zaniesla oblek do cistiarne lebo bol cely zafajceny.
Maly dnes nie a nie zaspat.Idem nieco este porobit mam aj zehlenie. 😝

Velkej Erike sme blahozelali na FB a malickej prajeme aby bola zdrava,stastna,maĺa vela kamaratov,krasneho zdraveho bratricka a aby ju maminka s tatinkom posluchali. 😀 Davidko posiela pusu.

lulu723
2. feb 2010

ocujte baby mna asi vykoti ja som si rozmrazila namiesto brav.masa kuracie prsia mozem to spravit aj z toho?ma niektora z vas z tym skusenost?
😒

mirkaff
2. feb 2010

Ludka neviem,ja som to z kuraciny este nerobila....ale tu mas link z morcacieho,to mas podobne,tak asi mozes aj z kuracinky...... 😝

http://www.chudnutie-ako.sk/recepty/segedinsky-...

mirkaff
2. feb 2010

cil som precitala ten recept cely..ale tak ty chudnut nemozes,tak ho uvaris ako klasicky.....mnam,,urobila si mi chutky. 😝