Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
5. feb 2010

Ahojte,ani nebolo času na pC.od rána malý jedoval ked som ho zapla tak som ho hned aj vypla lebo začal robit naprotiven,už som z neho zufalaá.polovičiak spal tak sme museli byt ticho a to sa niekedy nedá,malý mu začal buchat na dvere,ked som mu niečo zakázala tak sa začal jedovat a vreščat,no boli sme na karnevali.Aj tata bol s nami detičky mali všelijaké sutaže aj tombola bola tak sme vyhrali 3 take prkotinky ale maleho to potešilo.Bolo aj také pohostenie.velmi sa nám to páčilo aj malý sa vyšantil.veru leni mohla si ist aj ty na ten váš ved Danko je očo mladčí a tušim tam bol aj najmladší a vobec to nikomu neprekážalo.Sice ked boli sutaže tak som mu pomohla a aj tak vyhral cenu.potom hodím foto na facebook.Dám vediet.

mirkaff
6. feb 2010

dobre ranko babulky.....
tak sme predsa len boli na pohotovosti,i ked vcerajsi vecer mozem nazvat doslova..po..je..ba..nym
najprv corkli svokre v tesku kabelku,potom nas odbili na pohotovosti,teda zacalo to tak ze sme tam cakali asi 20 minut ,nebolo tam nikoho,tak som si dovolila zazvonit,vysla ochrapana sestricka,ze prosim,,tak sa jej pytam ze ci je tu detska pohotovost,ze ano,a ze odkial sme,ani som nestihla povedat uz ona na mna vyleti a co tu robite co nemate v Novom Meste pohotovost,a ja hovorim ze mi sme z okresu Nove Mesto nad Vahom,,a ona zase do mna ze ked patrime pod Mesto ze preco sme prisli doPiestan,,no baby do mna uz jedy,normalka jej hovorim,prosim Vas ak ma pani doktorka problem nas vysetrit treba mi to oznamit ihned..no MM len kukal na nas..puča hnusna stara ochrapana.....tak za 10 minut dosla ochrapana doktorka,nastastie ta sa spravala slusne....
no a chytili sme niakeho virusa co si chodi z dediny do dediny a napada male mrnouse. 😒 tak nam to povedala dr.
zatial sme bez teploty,noc bola vcelku pokojna,konecne si pochlipkal aj trosku cajiku v noci,lebo uz nam grckal len ked videl nieco co sa da jest,malinky ,vecer bol strasne slabunky,,teraz buvka,ma dietu,od vracania kinedryl.a vecer uz babulcek ani nevladal chodit,iba nozicky tak k sebe posuval..... ☹ ☹ ☹ tak sme ho nosili na rukach.....

pekny vikendik.......

natsa
6. feb 2010

ahojte.tak Miry teda to bol den.To pomali aby si na kolenách prosila aby ti vyšetrili dieta,ved pohotovost je drahá,od čoho su tam?Melinký nech sa rýchlo vyzdravie nech sa krásne usmieva.Moje malinké tuším ho ten výrus skolil,hlavne nech vela spinká ak sa mu bude dat nech neberie vela síl.

lienka55
6. feb 2010

Ahojte
my sme boli dnes v PN na mensich nakupoch,potom som zaviezla maleho k mame bude tam aj spat,konecne sa vyspim,lebo tato noc bola hrozna. 😠 Potom som si poupratovala,utekala opat na stretko ohladne tej stretavky zo zakladky.No a boli sme na pizzu s mm lebo som dnes nevarila.
MM je teraz na futbale a ja som sama doma a mamveget a klud.

Mirka tak to by aj mna poriadne rozculilo.My ked nieco tak chodime do Mesta,tak nabuduce keby nieco skus ist tam.Chudacik Ondrik,ja neznasam ked David vracia,aj ked to nie casto,ale neznasam to,nemozem sa na to pozerat ako sa decko trapi.Tak sa rychlo vyzdravte,dufam,ze k nam to nepride. 😉

Ivetka Danko bol perfektny,ja ten karneval necham uz az na buduci rok.

lulu723
6. feb 2010

Mirka skore uzdravenie zelame a Ericka bostek posiela.chudatko male takto sa musi trapit hnusna viroza.nastastie moje mrnca je zdrave ako repa a dufam,ze to aj takto ostane.no idem do hajan zatial sa majte pekne papa 🙂

janette4
6. feb 2010

Ahojte.Ľudka,len to nezakríkni.ja keď som toto naposledy povedala,krpec bol na druhý deň chorý.

Mirka, Ondríkovi prajeme skoré uzdravenie,chúďatko malé.-nech sa nám skoro vylieči 🙂

natsa
6. feb 2010

pridala som na facebook fotky zkarnevalu

janette4
6. feb 2010

baby a kde to bol ten karneval,čo tu o ňom všetky píšete? 😨

natsa
6. feb 2010

Zanka mi sme boli tuto v meste v centre

lienka55
7. feb 2010

Ahojte,
dnes som vstavala o 8.00h,aj ked maly nebol doma a mala som moznost sa vyspat,mala som akusi blbu noc,stale som sa prehadzovala, stale sa mi nieco zdalo. 😠
Dnes som varila klasicku nedelnu polievku,spanielskych vtacikov s ryzou.
Uz mam veget,poobede si ideme pre maleho. 🙂

lienka55
7. feb 2010

Ivetka a kde si poziciavala Dankovi masku?

lulu723
7. feb 2010

Ahojte

Ivetka uz som videla maleho Danka v maske a bol krasny 😵

teraz som dala malu spat.uz je napapana vcera som varila polievku a dneska som rychlo aj zo sestrou spravila granatir tak som sa napapkala a idem si tiez schrupnut tak zatim sa majte pekne 😉

natsa
7. feb 2010

ahojte,tak krpec už spí.dakujem za pochválenie.Masku som požičiavala oproto šmolkosadom je tam krajčírstvo lenka tak tam.V pondelok ju idem vrátit ale požičiavaju aj aj oproti slovenskej sporitelne na námesti tam jak su na rohu potraviny Bala tak tam vedla su odevi pre deti aj tam vraj požičiavaju.Ja som bola rano kupiť zamiaky .včera som robila rezne z jogurtom a zem šalát tak ten sa do večera zedol tak som dnes robila kašu a kyslu fazolovu

janette4
7. feb 2010

ahojte,trochu to tu posuniem.my sme dnes boli u našich,akási som očapená.

zajtra idem k dr.,kvôli tomu sedaciemu svalu,čo ma tak bolieva.ale keď si predstavím tých dôchodcov....a že ma pošle na neurologiu a ortopediu,lebo už minule ma chcela....hrôza,zabité celé doobedia.

mirkaff
8. feb 2010

caute babuse......

Zanka tak si teda posedis medzi dochodcami....
no nas to caka zajtra,behanie po doktoroch......obaja su marodi,este aj ja som akasi zdochnuta.... 😢

janette4
8. feb 2010

čafte.zase tu neni nikoho? ☹

mirka,už som si posedela.ale dlho nie,lebo som zobrala aj chlapov,aby krpec robil čurbajs a trochu to urýchlil 😀 a sestrička ma zavolala rýchlo dovnútra,že keď mám aj malého,aby som dlho nečakala 😀

lienka55
8. feb 2010

Ahojte,
ja som bola doobeda v Meste na nakupoch,dosiel mi kalerab,petrzlen,potraviny,....kedze mame dnes volnejsi den a nemusime varit, tak sme vybehli.
Inak riadna kosa tam bola.Este som bola v lekarni na sirup proti kaslu.

Zanka aj ja to niekdy tak riesim ze beriem aj maleho aby ma skor zobrali,super si to vyriesila 😀 ,a ako si dopadla?

natsa
8. feb 2010

Ahojte.tak ja za chvýlu odchádzam k našim na týžden.na mna čosileze ale chlap to neni.Veru to bol nápad dobrý z tým malým,len ja mám radšej ked idem sama lebo to je pre mna udalost.zanka dufam že ti pomožu.Moja mama mala ist dnes do práce lebo už marodovala 2 mes len ju ešte nechala lebo mala zlé peč.testy.že pečen má ako alkoholik aj mamu dortorka upodozrievala že či nepije,ale ona to má z liekov.

janette4
8. feb 2010

ááále na prd.dostala som 4lieky a lístok na neurológiu,tam mi dali termín o 5týždňov a keď ani tam nezistia,z čoho ma to bolí,tak ma pošle na CTko.

rikarr
8. feb 2010

čaute starenky 😀 sa tu jedna cez druhu stažujete tušim 😀 ja sa radčej nebudem lebo by som pol strany zapisala čo mi šecko je 🙄

lienka -zmenená??????????? sme sa dlho nevideli tak asi preto ....ja už len tak dokimu,do lekarne a na ten blby urad chodim .....už ma nebavi nič...

foto na FB som pozerala ..parádne..tutok neni ništ, by som aj išla s malou na karneval ale....neni oraganizator ...

včera v noci malý tak kopal že som mala žaludok až v krku -bolo mi to podozrvé 😕 dufam že sa neotočil opačne ako mal 😨

no idem sa namalovať,čosi na oko upratať-aby sa nepovedalo a pojdem malu zaniesť svokre a ja šup ho na prietoky -dufam,že mužo nebude meškať zas

rikarr
8. feb 2010

jááj a k tej pohotovosti - no nemam slov, jej može byť jedno odkial si aj z BA keby si bola -je raz na pohotovosti tak ma povinnost ošetriť vas a prijať keby čosi,čo keby si tam bola s niečim važnym, to vas necha vykrvácať? -dora jedna ...

my na pohotovosť chodime len do TN ...

lienka55
8. feb 2010

erika tak drzime palceky aby prietoky dopadli na jednicku,potom daj vediet.Boze vzdy ked pozriem erike,ludke na tt tak ma to chytiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 😀 😉

mirkaff
8. feb 2010

no my sa snad do soboty vyzdravime,kedze Martinka ide vystupovat na karneval,no a malemu chystam masku.mam dojem ze som tu nezdrava iba ja,decka od rana lietaju,sice dobedu bol hromadny spanok,no ale potom zostali obaja ako znovuzrodeny.....nastastie.no uvidime co bude do rana okrem hnusneho kaslu a soplu...
no my sme boli v PN na ten pohotovosti prvy krat s malym,s martinku sme tam boli tiez raz,minuly rok ked jej zasivali ten clenok,,ale cil to bolo tak narychlo,ze sak je to blizsie a tak
.Erika preco az do TN ???nemate dobre skusenosti??jaj no tak to uz sa ti krati,ked uz si isla na prietoky 🙂
,no Lienka este by si stihla aj so susedkou kocikovat 🙂

baby ja mam akusi dilemu,poradte co sa hodi chlapovi k 40tym narodeninam??je to svagor a zaroven aj krstny otec Ondrejkovi......taku mam hlavu,este MM ze nad tym rozmyslat je cas...

lienka55
8. feb 2010

mirka a ake masky mas pre deti?Ved suseda mi to stale hovori ze aby sme spolu kocikovali,aby tu nebola sama. 😀

natsa
9. feb 2010

ahojte súdružky tak sa hlásim od našich.keby ste vedeli v akom som hroznom stave.mám teplotu hrdlo ,hlava ma bolí ani mi nič nechutí,celu noc som nemohla spat lebo som nemohla dýchat a malý bol skoro celu noc na na mne zavesený.

lulu723
9. feb 2010

Ahojte baby tak ako sa mate?ja dobre brusko rastie babatko tiez teda aspon myslim uz chcem,aby kopkalo sak furt som na pochybach ci je tam,alebo nie,ale ked ma boli v podbrusku tak asi je 😀 teraz co som na septembrovkach tak ma tam prekvapila jedna nemyla sprava,ze jedna co je asi o tyzden pozadu asi uz babatko nema,ze sa citi prazdna a aj jej mala sa tak chova,ze babatko uz neni.normalne ma nalakala,lebo ja furt cosi zvlakam tazke a drhnem dlazky jak salena.

Ericka tiez celu noc mrkotala tak som ju dala medzi nas a spala tam sice,ale tak sa rozvalovala no hruza tak teraz som si pospala a uz nam konecne ten jeden ocny vyliezol a druhy sa tlaci sak uz ma z tych zubov slak trafa.

Ericka nebojkaj malinky ma ustalenu polohu od 8.mesiaca,ale to vies aj ked sa samozrejme moze otocit,ale ja si myslim,ze je tak ako ma byt.uz sa neviem dockat kedy tu oznamis,ze mas male vonave babatenko 😵

no moja svagrna caka dievcatko tak uz som aj na pochybach,lebo som si myslela na 100%,ze ja budem mat dievcatko no teraz neviem tak uz sa zacinam zmierovat,ze to bude mozno aj chlapec,ale sak aj tak sa tesim 😀

Ivetka ty daj maleho pekne poloviciakovi sprav si teply cajik z citronom a bezkaj sa potit.to ja ked som raz takto mala tak sa hente moj tiez okunal tak som na neho nahukala,ze ci je normalny,ze ked on skapina tak mu lietam okolo rite a ked ja mam nieco tak ani bohovy.tak si ju nakoniec zobral a venoval sa jej,ale podchvylu vybuchovala na spalnove dvere 😀

natsa
9. feb 2010

joj ludka velice rada ale polovičiak ťahá 12 tky a on je tiež chorý a ja som u našich takže nič,ale dopujem sa liekmi

rikarr
9. feb 2010

ahojteee

veru sa to krati už 😀

prietoky v pohode, maly ma 2200g takže do porodu bude mať taku vahu ako viki 😀 takže žiadny extra zaberák 😎

prečo do TN -lebo tuto v meste su mantáci - pokial nemá službu ehsanová tak ani nejdem do mesta na pohotovosť....

raz sme natrafili ked bola viki menšia na pohotovosti naaaaa bože jak sa ten chlap volá ........už neviem, razilo s neho už od dverí,mna vyplašil že mala ma zapal stredneho ucha a že bude mať zapal mozgovych blan a neviem čo, predpisal nam 3-je ATB a to takym štylom že sme to s lekarničkou luštili pol hodiny ......a ked som na druhy den šla k zastupujucej lekarke(tej čachtickej) tak si tukala na čelo či je ten chlap v poriadku že malej nič neni ..len ju bolelo bruško 😠 ..tak odvtedy som povedala že ak pohotovosť tak jedine s normalnymi lekarmi

lulu723
9. feb 2010

baby a uz druha mamicka prisla o babetko zacinam sa bat ci moje male sa dobre vyvyja 😒

natsa
9. feb 2010

neboj lulu je bábo v poriadku.prosím ta nečítaj to.ja ked som maleho jeden necítila tiež som sa obávala aj som myslela že zavolám doktorovy ale bolo všetko ok